Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2017., 01:37   #1
Prijedlog za podforum:

ovo je US,
predlazem US-DiK podforum ..
sa temama koje bi vodile (postepenom) upoznavanju jer se u oglasu se ne moze napisati bas sve. Npr (pristojna) pitanja sa prvih dejtova. Ne nakon pokoje čašice
...sami definirajte pravila i isklesite ideju ako mislite da ima potencijala

Ionako vecina tema ode u chat...
Hunny B is offline  
Old 29.11.2017., 03:30   #2
Jel ne služi tome chat? Ponekad se iznenadim koliko neki znaju tu o drugima bez da su ih upoznali a onda ispadne da su sve na chatu saznali. Dakle chataj. Ili ako te netko zanima uleti pa pitaj. Pitanja s prvih dejtova ionako se kod forumskih upoznavanja obično odrade kroz inboxe.
lurker312 is offline  
Old 29.11.2017., 03:35   #3
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Jel ne služi tome chat?
Tome sluzi u principu svaka tema jer prije ili kasnije postane chat.

Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Pitanja s prvih dejtova ionako se kod forumskih upoznavanja obično odrade kroz inboxe.
Jel se i to onda i dalje zove prvi dejt?
Hunny B is offline  
Old 29.11.2017., 03:47   #4
Quote:
Hunny B kaže: Pogledaj post
Tome sluzi u principu svaka tema jer prije ili kasnije postane chat.

Jel se i to onda i dalje zove prvi dejt?
Pa moraju se ljudi bariti malo po temama. Bilo bi dosadno da toga nema nimalo. Sad, što se pretjera ponekad jbg, dođe Byron pa to sredi

Ne zove se prvi dejt jer obično bude seksa a nitko ne želi dati na prvom pa se onda piše kao barem treći
lurker312 is offline  
Old 29.11.2017., 03:56   #5
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Pa moraju se ljudi bariti malo po temama. Bilo bi dosadno da toga nema nimalo. Sad, što se pretjera ponekad jbg, dođe Byron pa to sredi
Koji je smisao ostalih tema? Jadikovke + savjetnici i oni koji hoće utješiti
I zasto nuzno barenje prilikom chata / komunikacije?



Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Ne zove se prvi dejt jer obično bude seksa a nitko ne želi dati na prvom pa se onda piše kao barem treći
Dam ti ja dve tri tople iz uha
Hunny B is offline  
Old 29.11.2017., 04:14   #6
Pa nužno jer su US valjda. Što ja znam zašto. Nekako to ide tako kad baciš hrpu single muškaraca i žena na hrpu.

Možda da malo bolje elaboriraš smisao tog PDFa koji predlažeš tj njegovu razliku u odnosu na sadašnji chat?
Što se to točno u oglas ne može staviti a da bi se stavljalo tamo?
Kako bi to uopće izgledalo. Proširi to malo prije nego se drugi probude pa će možda moći bolje shvatiti.
lurker312 is offline  
Old 29.11.2017., 04:31   #7
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Pa nužno jer su US valjda.
Što ja znam zašto. Nekako to ide tako kad baciš hrpu single muškaraca i žena na hrpu.
Moguce,... ja rijetko kad primijetim i to obicno bude u zafrkantskom tonu.

Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Možda da malo bolje elaboriraš smisao tog PDFa koji predlažeš tj njegovu razliku u odnosu na sadašnji chat?

Što se to točno u oglas ne može staviti a da bi se stavljalo tamo?
Kako bi to uopće izgledalo. Proširi to malo prije nego se drugi probude pa će možda moći bolje shvatiti.
O cemu se na chatu prica zadnjih 100 stranica?
Koja je trenutna tema? (Zadnjih 5 stranica)
izokretalo se previse tema i prosla baba s kolacima.
Nije fora podizati stare postove
I pitanje za tebe: ko su ti svi ljudi i zasto tvrdis da se bare jbt

....btw. nemoj ni pokusavat
Hunny B is offline  
Old 29.11.2017., 04:56   #8
chat nema temu, zbog toga i je chat. Da nije bila bi zasebna tema za sve što ljudima padne na pamet taj dan. Dakle chat je živi organizam koji se stalno mijenja ovisno o raspoloženju učesnika.
O čemu se tamo piše sada nemam pojma, ne pratim ga nikada. Mislim da sam jednom tamo nešto pisao. Meni je to sve prebrzo i konfuzno da bi tamo sudjelovao. I besmisleno ali ja sam stara baba pa ne kužim valjda

No nisi dala odgovor na pitanje - što bi bilo na tvom PDFu? Dakle kakve teme? Nešto tipa one za predstavu što je rocket danas stavio? To je ok ali koliko bi toga zapravo bilo da treba svoj PDF?
Osobno bi volio neki ležerniji oglasnik jer me posao često navodi svugdje iznenada i bilo bi mi fora da mogu pukniti post tipa sutra sam u Rijeci, tko je za kavu? a da to ne mora ići na onaj oglasnik za traženje partnera. No treba li i za to zaseban PDF?
Sad bacio valjda prvi put u životu pogled na PDF DiK, vidim hrpu besmislenih tema koje me asociraju na one "tagiraj frenda" stranice na fejsu. Sigurno je to nekome fora no u kontekstu USa što misliš da će mi se sad svidjeti tvoji postovi pa ću ići tamo gledati koju pjesmu voliš i tko te jučer razveselio?
Ne znam, zbunjen sam. I dalje ne shvaćam što to ne stane u oglas a da bi stalo tamo. No kasno je, smjena gotova. Treba ići spavati.
lurker312 is offline  
Old 29.11.2017., 08:27   #9
Quote:
Hunny B kaže: Pogledaj post
predlazem US-DiK podforum ..
sa temama koje bi vodile (postepenom) upoznavanju jer se u oglasu se ne moze napisati bas sve.
Oglas nije ni zamišljen kao forma u kojoj bi se reklo baš sve. Štoviše, u oglasu se ne treba reći praktički ništa - oglas treba zaintrigirati.
Quote:
Npr (pristojna) pitanja sa prvih dejtova.
Ovo se ne radi sa svima i pred svima. Pretpostavljam da "pristojna pitanja sa prvih dejtova" ni u RL ne postavljaš slučajnim prolaznicima - a to bi bila analogija topica/PDF-a koji predlažeš.
Quote:
Ionako vecina tema ode u chat...
Ljudi ne chataju zato što nemaju gdje.

Ljudi zagađuju svaki topik chatterajem iz dva razloga: kao prvo, zato jer je lakše gnojiti beskrajnim nizanjem jednorednih kaksikaktivisi, hihihihihi, hehehehehe nakupina Ničega, nego sročiti pet smislenih rečenica.

Kao drugo, ljudi zagađuju svaki topic chatterajem zato što - mogu.
Lord Byron is offline  
Old 29.11.2017., 08:45   #10
Quote:
Hunny B kaže: Pogledaj post
ovo je US,
predlazem US-DiK podforum ..
sa temama koje bi vodile (postepenom) upoznavanju jer se u oglasu se ne moze napisati bas sve. Npr (pristojna) pitanja sa prvih dejtova. Ne nakon pokoje čašice
...sami definirajte pravila i isklesite ideju ako mislite da ima potencijala

Ionako vecina tema ode u chat...
Dakle - ne podržavam tvoju inicijativu.

Na US chatu se može vrlo pozitivno pisati o bilo čemu (meni osobno je pomogao prebroditi težak prekid dugogodišnje veze). Na US chatu možeš napisati "sutra sam u Os, ima tko za kavu?" i ekšli popiti tu kavu (bilo je više puta dogovoreno, ali za Zagreb, Zagorje i ostalo šire zagrebačko područje).
Na USu svako malo bude tema za druženje (klizanje je aktualno).

Predlažem da malo bolje upoznaš US podforum, a pogotovo chat.

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post

Ljudi zagađuju svaki topik chatterajem iz dva razloga: kao prvo, zato jer je lakše gnojiti beskrajnim nizanjem jednorednih kaksikaktivisi, hihihihihi, hehehehehe nakupina Ničega, nego sročiti pet smislenih rečenica.

Kao drugo, ljudi zagađuju svaki topic chatterajem zato što - mogu.
Strašno koliko si ekstreman, jbt.

Ljudi zachatavaju jer nekad shvatiš da se druga strana zapijenila. Nekad shvatiš da druga strana samo trola. Nekad namjerno okreneš na šalu. Nije forum okupljanje filozofa, nego običnih ljudi. Normalno da atmosfera bude opuštenija jer ni na kavama nije drugačije.

Eto, javi se za moderatora, podržat ću te, pa da vidimo kako će ti ići "ubijanje" zachatavanja.
mužjak is offline  
Old 29.11.2017., 10:57   #11
Quote:
Hunny B kaže: Pogledaj post
ovo je US,
predlazem US-DiK podforum ..
sa temama koje bi vodile (postepenom) upoznavanju jer se u oglasu se ne moze napisati bas sve. Npr (pristojna) pitanja sa prvih dejtova. Ne nakon pokoje čašice
...sami definirajte pravila i isklesite ideju ako mislite da ima potencijala

Ionako vecina tema ode u chat...
E, imam pitanje za tebe (2 zapravo), jesi li to ti na slici ili neka pjevačica ili glumica, i dođeš li nekad u Zagreb?
Hammerstone is offline  
Old 29.11.2017., 11:14   #12
Mislim da ideja nije loša, ako ne kao podforum, a onda makar kao top tema. Mužjak je spomenuo da se to zna dogovoriti i na chatu, ali nekad je to ok, dok se nekad na chatu štanca par desetaka stranica u danu, pa bi malo bilo teško za pratiti
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 29.11.2017., 11:16   #13
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Mislim da ideja nije loša, ako ne kao podforum, a onda makar kao top tema. Mužjak je spomenuo da se to zna dogovoriti i na chatu, ali nekad je to ok, dok se nekad na chatu štanca par desetaka stranica u danu, pa bi malo bilo teško za pratiti
Je, ideja je odlična.
Hammerstone is offline  
Old 29.11.2017., 11:18   #14
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
E, imam pitanje za tebe (2 zapravo), jesi li to ti na slici ili neka pjevačica ili glumica, i dođeš li nekad u Zagreb?
Već misliš na sex.
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Mislim da ideja nije loša, ako ne kao podforum, a onda makar kao top tema. Mužjak je spomenuo da se to zna dogovoriti i na chatu, ali nekad je to ok, dok se nekad na chatu štanca par desetaka stranica u danu, pa bi malo bilo teško za pratiti
Ideja nije loša, ali je nepotrebna jer bi se sve zachatalo.

Netko je zabranio temu gdje se pokušalo neko druženje organizirati?

Na chatu se može u tom trenutku i sa prisutnim drugim forumašima nešto dogovoriti.

Ako možeš samo uvečer do foruma, onda uvečer pitaš - ima li tko za xy za vikend?

Pogledaj na što dik liči.
mužjak is offline  
Old 29.11.2017., 12:38   #15
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ljudi zagađuju svaki topik chatterajem iz dva razloga: kao prvo, zato jer je lakše gnojiti beskrajnim nizanjem jednorednih kaksikaktivisi, hihihihihi, hehehehehe nakupina Ničega, nego sročiti pet smislenih rečenica.

Kao drugo, ljudi zagađuju svaki topic chatterajem zato što - mogu.
I kao trece, ljudi su ljudi a ne logicke masine koje daju iskljucivo relevantne podatke na zadanu varijablu.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 29.11.2017., 13:11   #16
ima dobrih pointova ovdje.

Ajd nek me netko od starjesina uputi kak se upoznaje podforum, koji su ponekad svojom vecinom veci i brojniji od samostalnih foruma.

Tu su sve samo strangeri... ljudi kaj zive u mojem kompjuteru
Hunny B is offline  
Old 29.11.2017., 13:51   #17
Hunny b aj prestani pisat u muskom licu i kao faking musko.. Glumatat nes i skrivat se iza lazbog profila. Zivciras me pun kurac.
devaa is offline  
Old 29.11.2017., 13:59   #18
Vi koji ste protiv ste bar jednom otvorili DiK i kuzite kak taj PDF funkcionira, jelda?
Mislim ovo prvo bez ovog drugog se ne racuna .

Meni je ideja okej.
Daje slobodu svi stalker-trollovima da te "bolje upoznaju', pa i da njihova penetracija tvog iMboksa bude bar malo custom, a ne "jesi ti u zagrebu i ak jesi wanna fuck ".

Polu-zajebanciju na stranu tako bi ljudi koji manje vise borave samo na US (prosli su dani "pisem na pola PDF-ova na vorumu) mogli o npr glazbi chatat na temi o glazbi ili o stvarima koje su im popravile dan na temi naziva "sto vam je danas popravilo dan".
Tome sluzi i Kokosinjac manje vise, nije lose ni tamo bacit oko prije nego se apsolutno sracnes na neciju temu .

DiK su manje vise one-liner teme i stvarno ostavljaju gro prostora da skuzis da tvoja "vorumska simpatija" (jer neki imaju 12 ) slusa sta i ti, voli iste knjige ili barem sa ju mozes dobro smuljat da imate puno stvari zajednicko.

Chat tema kao takva je... Kurac.
U kontekstu ovog sto mladi OP predlaze.
Jer okej, netko ce napisat "danas sam u Osijeku, ima tko za kavu' sto ce se izgubit u 17 stranica razgovora o bozicnim lampicama, a onih troje ljude iz/oko Osijeka bas taj dan nemaji zivaca to sve citat.
Lako napisar isto za Zagreb, kad je vecina od tamo.

U mom malom idealnom svijetu bi se onda smanjio i chat na ostalim temama.
Al dobro pa ne zivimo u mom malom idealnom svijetu .

Upoznaj PDF prvo - dobra. Da ni ne znas koliko .

Stoga, nerado podrzavam, al ak je ideja dobra, dobra je...
Mogli bi se onda svi oni koji se bare preselit tamo, a sci mi koji samo cvilimo jer nam je dosadno nastavit otvarat teme koje nece zavrsit chateraje, maybe?
dire Dawn is offline  
Old 29.11.2017., 14:16   #19
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Vi koji ste protiv ste bar jednom otvorili DiK i kuzite kak taj PDF funkcionira, jelda?
Mislim ovo prvo bez ovog drugog se ne racuna .

Meni je ideja okej.
Daje slobodu svi stalker-trollovima da te "bolje upoznaju', pa i da njihova penetracija tvog iMboksa bude bar malo custom, a ne "jesi ti u zagrebu i ak jesi wanna fuck ".

Polu-zajebanciju na stranu tako bi ljudi koji manje vise borave samo na US (prosli su dani "pisem na pola PDF-ova na vorumu) mogli o npr glazbi chatat na temi o glazbi ili o stvarima koje su im popravile dan na temi naziva "sto vam je danas popravilo dan".
Tome sluzi i Kokosinjac manje vise, nije lose ni tamo bacit oko prije nego se apsolutno sracnes na neciju temu .

DiK su manje vise one-liner teme i stvarno ostavljaju gro prostora da skuzis da tvoja "vorumska simpatija" (jer neki imaju 12 ) slusa sta i ti, voli iste knjige ili barem sa ju mozes dobro smuljat da imate puno stvari zajednicko.

Chat tema kao takva je... Kurac.
U kontekstu ovog sto mladi OP predlaze.
Jer okej, netko ce napisat "danas sam u Osijeku, ima tko za kavu' sto ce se izgubit u 17 stranica razgovora o bozicnim lampicama, a onih troje ljude iz/oko Osijeka bas taj dan nemaji zivaca to sve citat.
Lako napisar isto za Zagreb, kad je vecina od tamo.

U mom malom idealnom svijetu bi se onda smanjio i chat na ostalim temama.
Al dobro pa ne zivimo u mom malom idealnom svijetu .

Upoznaj PDF prvo - dobra. Da ni ne znas koliko .

Stoga, nerado podrzavam, al ak je ideja dobra, dobra je...
Mogli bi se onda svi oni koji se bare preselit tamo, a sci mi koji samo cvilimo jer nam je dosadno nastavit otvarat teme koje nece zavrsit chateraje, maybe?
Opet si me se uhvatila. Nešto mi zamjeriš?

Na DiK-u sam otipkao mnogo upisa. Štoviše, cca pol godine sam tamo visio, prije nego sam otkrio US, a i danas bacim pogled.

Bzvz argument, čak i u šali.

Gdje bi to stalo? Hoćemo i o politici na USu? Kakvog smisla ima otvarati PPDF tematike koja već ima svoj PDF/PPDF? Zar je zabranjeno otvoriti temu na US-u - kakvu glazbu USovci slušaju?
Inače, kokošinjac i ŽK aktivno pratim.

Ne možeš nekog tko ti se svidi na USu pozvati da dođe na DiK?

Chat nije uvijek toliko prometan, a i kad jest, u tom trenutku pitaš kad si online, pa ćeš i pročitati. Inače, ima aktivnih iz Osijeka na chatu. Ne razumijem - ti bi htjela napisat ujutro da želiš na kavu i da to pročita netko navečer?

Ne bi. Ljes ima dva chata, pa to ne smanjuje ni najmanje chateraj.

Zachatavanje teme jest problem, ali ne možeš ga skroz maknuti nikad.

Taj PDF ne bi dobro prošao jer se i tema Oglasi morala sgriktnije moderirati. Tamo bi se samo skupljali klonovi i troleri. Sorry, ne podržavam. Ali ionako osobno nemam utjecaja na to hoće li se ili neće otvoriti takav PPDF.
mužjak is offline  
Old 29.11.2017., 14:17   #20
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post

DiK su manje vise one-liner teme i stvarno ostavljaju gro prostora da skuzis da tvoja "vorumska simpatija" (jer neki imaju 12 ) slusa sta i ti, voli iste knjige ili barem sa ju mozes dobro smuljat da imate puno stvari zajednicko.
Znaci imali bi jos jedan US forum gdje bi se moglo neometano chatati, s one liner temama?

Nema šanse.

Price da ce zato sto US ima US-chat podforum, pardon DiK forum, koji sluzi za chateraj, pardon upoznavanje, smanjiti chat na maticnom pdfu su deplasirane.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:23.