Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2017., 15:56   #61
Quote:
MrDeadpool kaže: Pogledaj post
1. Jel ti stvarno misliš da ste par? I sam dobro znaš da niste.
2. Želiš da se ona mijenja, da se ona trudi (iako joj ne pada na pamet) i da bude nešto što nije, a samo zato što ti tako želiš? Ma daj, svega toga si i sam jako dobro svjestan.
Najlakše je otici...Prekid je u ovom slučaju najbolja opcija ali....
Roode is offline  
Old 09.12.2017., 15:58   #62
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Najlakše je otici...Prekid je u ovom slučaju najbolja opcija ali....
Znaš li što je najteže? Znati kada otići. Jer, možeš to postaviti i ovako- najlakše je ostati. Ali to je vezano negdje unutar tebe za tebe, ne za nju.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Old 09.12.2017., 15:59   #63
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Najlakše je otici...Prekid je u ovom slučaju najbolja opcija ali....
Nije. Najteže je otići. Zato ljudi trpe kojekakve budale. Baš kao i ti.
ex anais is offline  
Old 09.12.2017., 16:01   #64
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Najlakše je otici...Prekid je u ovom slučaju najbolja opcija ali....
Ne, uopće nije najlakše otići. Nije ni bitno što je teško, a što je lako. Bitno je da napraviš što je ispravno i dobro za tebe jer ona zasigurno neće.

Ali što?

U periodu koji dolazi, trebat ćeš se osloniti na sebe kao masturbatora svjetske klase, što je zapravo sasvim u redu. Svijet je velik, život je lijep, s vremenom će se dogoditi ispravna ženska osoba u tvom životu.

A možemo to i ovako gledati:

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Nije. Najteže je otići. Zato ljudi trpe kojekakve budale. Baš kao i ti.
Ti (Roode) odluči što želiš, ona već jest, a tebi se to ne sviđa...
MrDeadpool is offline  
Old 09.12.2017., 16:16   #65
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Najlakše je otici...Prekid je u ovom slučaju najbolja opcija ali....
Ja bih joj rekao da mozemo samo imati fuck friends odnos ako se ona naljuti i ode super rjesen problem, ne moras ti prekidati kada neces

Ali naravno kod takve osobe nista nece upaliti sta god da kazes ili uradis, osim da je odjebes, sto si vec davno trebao uraditi
orhidej107 is offline  
Old 09.12.2017., 16:52   #66
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Ja bih joj rekao da mozemo samo imati fuck friends odnos ako se ona naljuti i ode super rjesen problem, ne moras ti prekidati kada neces

Ali naravno kod takve osobe nista nece upaliti sta god da kazes ili uradis, osim da je odjebes, sto si vec davno trebao uraditi

Ma ja cu pokusati ovo rijesiti na jedan kulturan način...Sviđaš mi se ali mi smeta sto se tako ponašaš prema i meni i gotovo..
U dilemi sam..sex sa jednom iskusnom curom i zdravim libidom koja me ponizava ali koje ce ako se potrudim mozda promjeniti ili samoća i pepanje....Ne volim je ali mi je bas draga tesko je to objasniti..
Roode is offline  
Old 09.12.2017., 17:00   #67
Zašto bi alternativa bila samoća? Kraj toliko žena na svijetu?
Ostajanjem u vezi koja te psihički uništava zapravo si drastično smanjuješ šanse da jednom budeš u zdravom, normalnom odnosu. Neke rane ne prolaze, zašto bi si dozvolio da postaneš sjeban kada već nema ni ljubavi da te u tome drži? Zbog seksa? Teško da je isplativo.
lurker312 is offline  
Old 09.12.2017., 17:03   #68
Isuse ,pa ti si naletio na jednu groznu ,samoživu osobu koja te se srami , to ti pokazuje i kroz to manipulira jeftinim trikom : ti ćeš trčati za njom jer se ne želiš osjećati bezvrijedno- treba ti njen kompliment ili odobravanje jer samo tada vrijediš.

Svatko zaslužuje više od takvog polusvijeta.,bio on u centru Zg ili u N.Y.


Ajde obriši tu marginalku sa cipela i kreni prema normalnom svijetu i normalnim odnosima
lara79 is offline  
Old 09.12.2017., 17:15   #69
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
U dilemi sam..sex sa jednom iskusnom curom i zdravim libidom koja me ponizava ali koje ce ako se potrudim mozda promjeniti ili samoća i pepanje....Ne volim je ali mi je bas draga tesko je to objasniti..
Ipak si došao do poente. Je li ti draga samo zbog seksa i straha od samoće?

I ne, ona se neće promijeniti niti će promijeniti odnos prema tebi, a ti nećeš biti njen spasilac. No, ako ti želiš takav odnos kakav imaš, boljeg za taj pokus nije mogla pronaći.
__________________
.
Soul sister is offline  
Old 09.12.2017., 17:27   #70
Iskreno bas bio volio da se zaljubim i da doživim filmsku romancu ali previše uživam u sexu to je jedini razlog sto mi je ovako tesko prekinuti....Hvala vam na savjetima..moram se spremati vrijeme je haha javim kako je prošlo
Roode is offline  
Old 09.12.2017., 17:27   #71
Pokupi još to što je ostalo od tvog ega i odi ča. Ako to ne možeš, imaš velikih problema sa samopoštovanjem, a onda ti tu neće pomoći forumaši nego trebaš stručnu pomoć. Jer sve ovo što si napisao i kako si opisao tu "vezu" to je nešto stvarno jadno i ponižavajuće. Već to što si napisao post ovdje govori da si svega svjestan. Zašto onda ostaješ s njom? Šta dobijaš od nje, a što ne možeš dobiti od neke normalne cure? Vjeruj mi, ima normalnih cura i neka te može usrećiti i učiniti bogatijim, a ne ovoliko jadnim. Sad nemoj čekati da te netko spasi, spasi sam sebe. Sretno!
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Old 09.12.2017., 17:39   #72
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Šta dobijaš od nje, a što ne možeš dobiti od neke normalne cure?
Svemirski seks. Ne možeš to baš dobiti od svake cure, baš naprotiv. I jednom kad naletiš na takvu ne puštaš.
AngryNomad is offline  
Old 09.12.2017., 17:45   #73
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Svemirski seks. Ne možeš to baš dobiti od svake cure, baš naprotiv. I jednom kad naletiš na takvu ne puštaš.
Ne bih se složio. Meni je najbolji seks bio s jednom starijom i udanom ženom. Ali sam se maknuo jer mi je to skrivanje bilo previše stresno
stevo7650 is offline  
Old 09.12.2017., 17:47   #74
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Pokupi još to što je ostalo od tvog ega i odi ča. Ako to ne možeš, imaš velikih problema sa samopoštovanjem, a onda ti tu neće pomoći forumaši nego trebaš stručnu pomoć. Jer sve ovo što si napisao i kako si opisao tu "vezu" to je nešto stvarno jadno i ponižavajuće. Već to što si napisao post ovdje govori da si svega svjestan. Zašto onda ostaješ s njom? Šta dobijaš od nje, a što ne možeš dobiti od neke normalne cure? Vjeruj mi, ima normalnih cura i neka te može usrećiti i učiniti bogatijim, a ne ovoliko jadnim. Sad nemoj čekati da te netko spasi, spasi sam sebe. Sretno!
Nekad je baš taj jad najteže pustiti jer nekako ne vjeruješ očima da je to zaista samo to i tražiš ispod blata grumen zlata. A što više kopaš, sve si prljaviji.
ex anais is offline  
Old 09.12.2017., 18:32   #75
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Da li sam u toksičnoj vezi ili samo previše nesiguran?
Moja priča počinje prije dva mjeseca.Upoznali smo se na faxu, otisli na pice(na njen poziv) odmah isti dan, razmijenili smo brojeve telefona. Dan poslije mi je poslala poruku da joj nisu najjasniji zadaci iz jednog predmeta i da se nada da bi joj ja mogao pomoci. Došla je do mene doma dva dana kasnije i ponijela alkohol, ukratko sjela mi je u krilo, poljubila i otkopcala hlace i pocela oralno zadovoljavati, izvadila je zatim zastitu iz torbice i imali smo sex. Sve se ovo prebrzo desilo ali nisam imao lose misljenje o njoj jer se ni ja nisam mogao suzdrzati...Tek sad počinju problemi...

1.Rekla mi je da ne želi da iko zna da smo u vezi da je nebi pitali za mene kad prekinemo(zeli da se na faxu pretvaramo da se ne poznajemo, odbija da me upozna sa svojim frendicama, ne zeli da dodjemo kod nje doma da ucimo jer ne zeli da njeni roditelji saznaju da ima decka)

2.Odbija svaki moj prijedlog(mogli mi u kino ovog vikenda, voljela bi to ali ne sad vec za pola godine kad bude jedan film koji vec dugo zelim pogledati.... mogli bi na jednu svirku..necu ne slusam takvu glazbu...mogli bi negdje otici za Novu godinu(ja cu platiti i prevoz i smjestaj)..necu jer bi morao pitati mog oca a ja ne zelim da on zna da smo u vezi)..

3. Priznala mi je da je sexualno aktivna od 14 godine, puši marihuanu, spavala je i sa djevojkom i svaki dan pije pivo a ja sa druge strane ne pijem, ne pušim i imao sam samo jednu duzu vezu u srednjoj...

4. Zamalo me nogirala kad sam zakasnio na dejt jer sam tu noc imao temperaturu 38 i groznicu i prespavao sam plus ja zivim u na jednom dijelu grada a ona u centru stoga mi treba sat i pol da javnim prevozom samo da bi popio kavu(ona pije isljucivo pivo)..

5.Ovo sljedece sam sam kriv..nakon sto je bilo ocigledno da nemamo nista zajednicko rekao sam joj da to nije bitno jer sam joj ocigledno bas privlacan i da joj to najbitnije za pocetak da bi ona nakon toga samo uzdahnula, šutila par sekundi i rekla nisi mi bas privlacan svi moji bivsi su bili puno bolji od tebe ali to nije bitno jer si zanimljiva osoba i najljepše mi je sa tobom. Stalno se šali na moj račun da smrdim(iako sam opsjednut higijenom), zezala me da mi je mali(15,3cm morao sam provjeriti haha prosjek) i da nisam u stanju zadovoljiti kineskinju(doduse nakon sto mi je pobjeglo da ima male grudi-sam sa kriv). Rekla mi je da imam ružne zmijske oci i da ne moze nekad gledati u mene jer joj se gadim..Kad pokusam biti romantican ismijava me da nisam pravi muskarac.

6.Nema manire...
7. Starija je od mene dvije godine, cak je i visocija..visok sam 185cm ona 187cm..Ovo su znam gluposti ali jbg..
8.Moj starci ne pricaju samnom dva mjeseca jer su protiv ove veze

Da li da prekinem ili da pokusam praviti jos vise kompromisa.Mada je odbila svaki moj prijedlog i radimo iskljucivo ono sto na želi. Nisam iskusan u ovim stvarima i osjecam se bas lose u vezi..Da li sam ja kriv ili imam razloga da bude nezadovoljan?
prekini jos jucer!
OneHitWonder is offline  
Old 09.12.2017., 18:37   #76
Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
nije sve tako crno. zaš je ne bi samo jebal?
zato sto ne jebe on nju. on je jeben.
OneHitWonder is offline  
Old 09.12.2017., 19:46   #77
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Da li sam u toksičnoj vezi ili samo previše nesiguran?
...


Joj mali moj, uzjahao si konja kojeg nisi nikad smio uzjahat. Kad te zbaci, a zbacit će te, bit će ozbiljnih kontuzija i lomova, zagarantirano!

Ono što je još zagarantirano je da joj daske nisu posložene u glavi najbolje, sigurno ti je slagala brdo stvari, vjerojatno ima "pravog" momka, a sigurno se jebe barem s još nekim.

Savjetujem ti da se ne zaljubljuješ, da se emocionalno distanciraš. Ako se dobro jebe, uživaj u vožnji dok traje, ako ne, virtualno umri, odseli se u Irsku, donesi nalaz od doktora da boluješ od sifilisa, jer čini mi se da ordinarni prekid s ovom se ne bi najbolje odrazio na tvoje zdravlje.

Ajde, muško treba jednom i ovakvu iskusit, da se zna pazit u budućnosti.

Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Isuse ,pa ti si naletio na jednu groznu ,samoživu osobu...
Da unesemo i ovo u sudski zapisnik, kao mišljenje drugog vještaka. Cheers.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 09.12.2017., 20:47   #78
Autore, što će ti nimfomanka (očito kurva koja puši na prvom dejtu na njenu inicijativu) starija od tebe dvije godine i veća od tebe 187 cm jbt? Da nije neka tranđa?
Odjebi to iz svog života još ćeš zaraditi neku spolnu boleštinu.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Old 09.12.2017., 21:20   #79
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Da li sam u toksičnoj vezi ili samo previše nesiguran?
Ti dobijas besplatno, ono za sta ljudi daju velike pare - sado-mazo tretman u mozak i ispod pojasa. Pa ti vidi koliko ti se to dopada i dokle ces da teras tako dalje.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Old 09.12.2017., 22:02   #80
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Iskreno bas bio volio da se zaljubim i da doživim filmsku romancu ali previše uživam u sexu to je jedini razlog sto mi je ovako tesko prekinuti....
Kad toliko uživaš u seksu, kaj nisi sposoban naći žensku s kojom ćeš imati normalan FF odnos, bez ovakvih pizdarija?

Žalosno je kaj ljudi trpe da bi dobili mali pičke...
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger