Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2017., 22:37   #81
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Autore, što će ti nimfomanka (očito kurva koja puši na prvom dejtu na njenu inicijativu) starija od tebe dvije godine i veća od tebe 187 cm jbt?
Zanimljivo je to kak je po tebi najbitnije ono kaj je u cijeloj stvari najmanje problematično.
ericsson is offline  
Old 09.12.2017., 22:40   #82
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Da li sam u toksičnoj vezi ili samo previše nesiguran?
Moja priča počinje prije dva mjeseca.Upoznali smo se na faxu, otisli na pice(na njen poziv) odmah isti dan, razmijenili smo brojeve telefona. Dan poslije mi je poslala poruku da joj nisu najjasniji zadaci iz jednog predmeta i da se nada da bi joj ja mogao pomoci. Došla je do mene doma dva dana kasnije i ponijela alkohol, ukratko sjela mi je u krilo, poljubila i otkopcala hlace i pocela oralno zadovoljavati, izvadila je zatim zastitu iz torbice i imali smo sex. Sve se ovo prebrzo desilo ali nisam imao lose misljenje o njoj jer se ni ja nisam mogao suzdrzati...Tek sad počinju problemi...

1.Rekla mi je da ne želi da iko zna da smo u vezi da je nebi pitali za mene kad prekinemo(zeli da se na faxu pretvaramo da se ne poznajemo, odbija da me upozna sa svojim frendicama, ne zeli da dodjemo kod nje doma da ucimo jer ne zeli da njeni roditelji saznaju da ima decka)

2.Odbija svaki moj prijedlog(mogli mi u kino ovog vikenda, voljela bi to ali ne sad vec za pola godine kad bude jedan film koji vec dugo zelim pogledati.... mogli bi na jednu svirku..necu ne slusam takvu glazbu...mogli bi negdje otici za Novu godinu(ja cu platiti i prevoz i smjestaj)..necu jer bi morao pitati mog oca a ja ne zelim da on zna da smo u vezi)..

3. Priznala mi je da je sexualno aktivna od 14 godine, puši marihuanu, spavala je i sa djevojkom i svaki dan pije pivo a ja sa druge strane ne pijem, ne pušim i imao sam samo jednu duzu vezu u srednjoj...

4. Zamalo me nogirala kad sam zakasnio na dejt jer sam tu noc imao temperaturu 38 i groznicu i prespavao sam plus ja zivim u na jednom dijelu grada a ona u centru stoga mi treba sat i pol da javnim prevozom samo da bi popio kavu(ona pije isljucivo pivo)..

5.Ovo sljedece sam sam kriv..nakon sto je bilo ocigledno da nemamo nista zajednicko rekao sam joj da to nije bitno jer sam joj ocigledno bas privlacan i da joj to najbitnije za pocetak da bi ona nakon toga samo uzdahnula, šutila par sekundi i rekla nisi mi bas privlacan svi moji bivsi su bili puno bolji od tebe ali to nije bitno jer si zanimljiva osoba i najljepše mi je sa tobom. Stalno se šali na moj račun da smrdim(iako sam opsjednut higijenom), zezala me da mi je mali(15,3cm morao sam provjeriti haha prosjek) i da nisam u stanju zadovoljiti kineskinju(doduse nakon sto mi je pobjeglo da ima male grudi-sam sa kriv). Rekla mi je da imam ružne zmijske oci i da ne moze nekad gledati u mene jer joj se gadim..Kad pokusam biti romantican ismijava me da nisam pravi muskarac.

6.Nema manire...
7. Starija je od mene dvije godine, cak je i visocija..visok sam 185cm ona 187cm..Ovo su znam gluposti ali jbg..
8.Moj starci ne pricaju samnom dva mjeseca jer su protiv ove veze

Da li da prekinem ili da pokusam praviti jos vise kompromisa.Mada je odbila svaki moj prijedlog i radimo iskljucivo ono sto na želi. Nisam iskusan u ovim stvarima i osjecam se bas lose u vezi..Da li sam ja kriv ili imam razloga da bude nezadovoljan?
nekako si mislim da bi trebao početi piti pivu,lakše bi to sve
Bernd is offline  
Old 10.12.2017., 02:45   #83
Prekini to, imaj postovanja prema sebi.

Nemoj bit s nekim samo zato sto si toj osobi privlacan, a onda te blati da je imala bolje bivse.
Dal je tebi privlacna osoba koja pije pivu, na faksu bjezi od tebe ko vrag od tamjana, vidis i sam u kom smjeru to vodi, tj. ne vodi.


Povrijeden ti je ego, ali vec od starta, upoznavanje di ste kao trebali uciti.
Cim te zaskocila tako brzo, to je odma red flag.

Ona se spetljala s tobom ko muva bez glave, umjesto da je na tom upoznavanju pricala normalno s tobom i dala i tebi i sebi vremena da se upoznate malo bolje, ispitate zajednicke hobije, interese, stvori neki dojam, nego hop, otkopcala gace, kao da je tesko muskog navuc na sex..

Ti dok god mislis da nemos bolje od nje, neces ni naci, cijeni sebe.
Splićankaa is offline  
Old 10.12.2017., 02:52   #84
Za dobar fuck friend odnos potrebno je

- Da se tokom tjedna ne vidjate na istom radnom mjestu, na faksu ili na poslu. DAKLE OSOBA ZIVI SVOJ ZIVOT.

- Da osobu ne uznemiris pozivom, vec posaljes poruku i pitas kad ce da se nadje s tobom, a ako kaze: Sorry, sad mi se svidja jedna zenska, ne zelim sada, onda odgovoris: Okej, kad budes opet u opticaju javi se.

- Kad isto to mozes njemu ili njoj reci, a da osoba uzvrati: Oke, kad budes slobodna, javi se. Sjetis se te osobe, kad ti dodje do seksa, ne razmisljas po cijele dane, sjetis se kao kad ogladnis pa ides jest, tako i kad ti dodje do seksa haha

- Kad nema ljutnje, kontroliranja, uhodenja, kad imas povrsan odnos s osobom, ne znas niti di radi zadnje, nit te briga, bitan je samo taj dio kad se nadjete i da bude s postovanjem i da je lijepo.

- Ovakvo nesto POSTOJI, zasto pored ovako neceg bi birao neku bezobraznicu koja te omalovazava.
Splićankaa is offline  
Old 10.12.2017., 04:16   #85
Bez čitanja, po naslovu zaključujem da si nesiguran, čim pitaš, i još koristiš nekakav gay izraz "toksična veza"
Hammerstone is offline  
Old 10.12.2017., 13:56   #86
Odvojio sam vremena da ponovno pročitam sve vaše komentare i moram priznati da su me dirnuli. Ne mogu da odgovorim na svaki od njih ali zelim da znate da mi znači vaša podrška.

E sad da se vratim na temu. Nismo prekinuli. Naprotiv nakon sinoćnjeg razgovora naša veza je jača nego ikad. Priznala mi je da je jedini razlog sto je željela da krijemo vezu to sto se sve ovo prebrzo dogodilo i da joj je trebalo vremena da shvati sto osjeća prema meni. Nije mi se ispričala zbog ismijavanja jer sam previse senzibilan i ona to radi da bi postao pravi muškarac. Nakon toga smo vodili ljubav i moram priznati da nikad prije nisam ovako uživao. Necu ulaziti u detalje. U svakom slučaju mislim da se stvari polako mijenjaju.
Roode is offline  
Old 10.12.2017., 14:25   #87
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Odvojio sam vremena da ponovno pročitam sve vaše komentare i moram priznati da su me dirnuli. Ne mogu da odgovorim na svaki od njih ali zelim da znate da mi znači vaša podrška.

E sad da se vratim na temu. Nismo prekinuli. Naprotiv nakon sinoćnjeg razgovora naša veza je jača nego ikad. Priznala mi je da je jedini razlog sto je željela da krijemo vezu to sto se sve ovo prebrzo dogodilo i da joj je trebalo vremena da shvati sto osjeća prema meni. Nije mi se ispričala zbog ismijavanja jer sam previse senzibilan i ona to radi da bi postao pravi muškarac. Nakon toga smo vodili ljubav i moram priznati da nikad prije nisam ovako uživao. Necu ulaziti u detalje. U svakom slučaju mislim da se stvari polako mijenjaju.
Zelim ti da ti da se to sve obistini, ali se ljudi ne menjaju i ne radi se samo njenom jednom ispadu ili dva ili tri ispada. Radi se o principu njenog ponasanja prema tebi. Ali, ako ti odgovara, onda se nemoj zaliti kada ti se povremeno upale lampice.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Old 10.12.2017., 14:48   #88
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Za dobar fuck friend odnos potrebno je

- Da se tokom tjedna ne vidjate na istom radnom mjestu, na faksu ili na poslu. DAKLE OSOBA ZIVI SVOJ ZIVOT.

- Da osobu ne uznemiris pozivom, vec posaljes poruku i pitas kad ce da se nadje s tobom, a ako kaze: Sorry, sad mi se svidja jedna zenska, ne zelim sada, onda odgovoris: Okej, kad budes opet u opticaju javi se.

- Kad isto to mozes njemu ili njoj reci, a da osoba uzvrati: Oke, kad budes slobodna, javi se. Sjetis se te osobe, kad ti dodje do seksa, ne razmisljas po cijele dane, sjetis se kao kad ogladnis pa ides jest, tako i kad ti dodje do seksa haha


- Kad nema ljutnje, kontroliranja, uhodenja, kad imas povrsan odnos s osobom, ne znas niti di radi zadnje, nit te briga, bitan je samo taj dio kad se nadjete i da bude s postovanjem i da je lijepo.

- Ovakvo nesto POSTOJI, zasto pored ovako neceg bi birao neku bezobraznicu koja te omalovazava.
Ja ovakav odnos ne bih nazvao ff nego jebač(ica) smo jedno drugome. Doduše, možda se zato zove Prijatelj za jebanje(da prevedemo), a ne jebač.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 10.12.2017., 15:17   #89
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Odvojio sam vremena da ponovno pročitam sve vaše komentare i moram priznati da su me dirnuli. Ne mogu da odgovorim na svaki od njih ali zelim da znate da mi znači vaša podrška.

E sad da se vratim na temu. Nismo prekinuli. Naprotiv nakon sinoćnjeg razgovora naša veza je jača nego ikad. Priznala mi je da je jedini razlog sto je željela da krijemo vezu to sto se sve ovo prebrzo dogodilo i da joj je trebalo vremena da shvati sto osjeća prema meni. Nije mi se ispričala zbog ismijavanja jer sam previse senzibilan i ona to radi da bi postao pravi muškarac. Nakon toga smo vodili ljubav i moram priznati da nikad prije nisam ovako uživao. Necu ulaziti u detalje. U svakom slučaju mislim da se stvari polako mijenjaju.
Ženska te koristi za liječenje svojih frustracija i kompleksa.
Ono šta ti je govorila je odvratno i to se ne govori, a samo ljigave osobe mogu neke od onih stvari iti pomisliti.


Ah ta vaginalna manipulcija...
__________________
"There is only one difference between a madman and me. The madman thinks he is sane. I know I am mad."
zašto i kako is offline  
Old 10.12.2017., 15:48   #90
Nisam naivan, naprotiv samo želim da joj uzvratim istom mjerom. Ova "veza" mi je pomogla da shvatim neke stvari. Nisam zabrinut ��
Roode is offline  
Old 10.12.2017., 15:56   #91
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Nisam naivan, naprotiv samo želim da joj uzvratim istom mjerom. Ova "veza" mi je pomogla da shvatim neke stvari. Nisam zabrinut ��
to ti nije veza, eh uvik sam se pitala kak je toliko ljudi u vezama, ako ovo ljudi nazovu vezu i ljubavi onda strasno.
Splićankaa is offline  
Old 10.12.2017., 16:12   #92
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
to ti nije veza, eh uvik sam se pitala kak je toliko ljudi u vezama, ako ovo ljudi nazovu vezu i ljubavi onda strasno.
Zato sam i stavio "veza"
Roode is offline  
Old 10.12.2017., 16:13   #93
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Odvojio sam vremena da ponovno pročitam sve vaše komentare i moram priznati da su me dirnuli. Ne mogu da odgovorim na svaki od njih ali zelim da znate da mi znači vaša podrška.

E sad da se vratim na temu. Nismo prekinuli. Naprotiv nakon sinoćnjeg razgovora naša veza je jača nego ikad. Priznala mi je da je jedini razlog sto je željela da krijemo vezu to sto se sve ovo prebrzo dogodilo i da joj je trebalo vremena da shvati sto osjeća prema meni. Nije mi se ispričala zbog ismijavanja jer sam previse senzibilan i ona to radi da bi postao pravi muškarac. Nakon toga smo vodili ljubav i moram priznati da nikad prije nisam ovako uživao. Necu ulaziti u detalje. U svakom slučaju mislim da se stvari polako mijenjaju.
ahahahaha...sorry kaj se smijem, al kako te izmanipulirala...tzv. vaginalna manipulacija

Sent from my Moto G (5) using Tapatalk
__________________
negdje sam se izgubio...
brontosaur.69 is offline  
Old 10.12.2017., 16:20   #94
Kužim zašto se spominje veza ili "veza", ali tko je ljubav spominjao: ne zna:
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 10.12.2017., 16:50   #95
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
E sad da se vratim na temu. Nismo prekinuli. Naprotiv nakon sinoćnjeg razgovora naša veza je jača nego ikad. Priznala mi je da je jedini razlog sto je željela da krijemo vezu to sto se sve ovo prebrzo dogodilo i da joj je trebalo vremena da shvati sto osjeća prema meni. Nije mi se ispričala zbog ismijavanja jer sam previse senzibilan i ona to radi da bi postao pravi muškarac. Nakon toga smo vodili ljubav i moram priznati da nikad prije nisam ovako uživao. Necu ulaziti u detalje. U svakom slučaju mislim da se stvari polako mijenjaju.

Sretno. Trebat će ti.
Nego, kad upoznaješ njene roditelje i prijatelje?
FranKrsto is offline  
Old 10.12.2017., 18:52   #96
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post


Nego, kad upoznaješ njene roditelje i prijatelje?
Tek kad postane “pravi muškarac” , naravno
lara79 is offline  
Old 10.12.2017., 19:07   #97
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Nisam naivan, naprotiv samo želim da joj uzvratim istom mjerom. Ova "veza" mi je pomogla da shvatim neke stvari. Nisam zabrinut ��
Jezivo.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Old 10.12.2017., 19:13   #98
dobro, a kaj znači bit pravi muškarac po njezinom? kaj činjenica da imaš penis nije dovoljna?

ja ne bih pristao na namjerno dovođenje u neugodne situacije i ponižavanje jer ne bih volio da me itko želi promijeniti. pa čak ni po cijeni redovnog seksa
stevo7650 is offline  
Old 10.12.2017., 19:24   #99
Svi redom smo ostali šokirani ovakvim razvojem situacije. Nitko od nas starijih od 19 na ovoj temi nije očekivao da će jučerašnje nalaženje s manipulatoricom završiti s vas dvoje u krevetu, niti da ćeš ti danas doći napisati da si sretniji nego ikad. I ovo "meni se to sve prebrzo dogodilo", pa to je isto, jebote, toliko originalno i kreativno da nema šanse da je to najjeftinije izmotavanje.

__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 10.12.2017., 19:34   #100
Daj dođi sebi, cura te ponižava i voza ko malog majmuna, a ti to trpiš zbog malo pičke. Uzgoji kičmu i odjebi to
Exene is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger