Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2017., 14:53   #81
Wink

Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Postoji li uopce opravdanje za bilo koju vrstu prevare u vezi?
Nije sve crno bijelo Ima svakojakih razloga,koji se svakodnevicom otvore.Razgovorom,ako ne uspijemo riješiti "smetnje",povučemo se u sebe,čekamo,ali ipak ne ...kao oni,mjesec i po,ili kao onaj osam!!
Razlaz? Postoje raznorazni razlozi zbog kojih zažmirimo na jedno oko
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 14:55   #82
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Postoji li uopce opravdanje za bilo koju vrstu prevare u vezi?
Postoji hrpa.
Vecinu cujes iz usta onih kojima je varanje ili kak se to danas moderno zove 'osvjezavanje' normalno.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 14:55   #83
Quote:
Bernd kaže: Pogledaj post
Nije sve crno bijelo Ima svakojakih razloga,koji se svakodnevicom otvore.Razgovorom,ako ne uspijemo riješiti "smetnje",povučemo se u sebe,čekamo,ali ipak ne ...kao oni,mjesec i po,ili kao onaj osam!!
Razlaz? Postoje raznorazni razlozi zbog kojih zažmirimo na jedno oko
Hmm...koji bi bio opravdani razlog za prevaru? To me zanima.
Ili to rade samo kukavice?
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 14:57   #84
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Postoji hrpa.
Vecinu cujes iz usta onih kojima je varanje ili kak se to danas moderno zove 'osvjezavanje' normalno.
Sto je sa onima koji se zalete jednom i shvate da su pogrijesili? Oni koji su inace vjerni, ali eto, dosla voda do grla i jbga.... omaklo se.
Moze li se njima progledati kroz prste ili je zlocin, zlocin?
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 14:59   #85
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Postoji li uopce opravdanje za bilo koju vrstu prevare u vezi?
Kako ne. Pa treba imati razumijevanje za nerazumijevanje s partnerom putem privremenog ljubovanja sa slučajnim ili namjernim osvježivačem veze.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 14:59   #86
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Hmm...koji bi bio opravdani razlog za prevaru? To me zanima.
Ili to rade samo kukavice?
Prevaru ne možeš napraviti nekome tko te uvažava,pokušava naći rješenje s tobom oko nekih stvari koje su tebi bitne,njoj/njemu ne.Prevara je samog sebe,kada je veza/brak stabilna,pa iz dosade se desi avantura.Kada je jedno revoltirano inim pokušajima traženja rješenja bez uspjeha ,ponavljam u nekim stvarima,onda ako se desi "avantura",ne smatram prevarom.
U čemu kukavice?
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 15:07   #87
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Sto je sa onima koji se zalete jednom i shvate da su pogrijesili? Oni koji su inace vjerni, ali eto, dosla voda do grla i jbga.... omaklo se.
Moze li se njima progledati kroz prste ili je zlocin, zlocin?
U vezi prevaru ne bih oprostila. U braku ovisi o puno toga. Ovisno o našem odnosu, je li moje ponašanje dovelo možda do takve situacije. Ali oprost bi vrijedio samo za jedan put
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 15:07   #88
Quote:
Bernd kaže: Pogledaj post
Prevaru ne možeš napraviti nekome tko te uvažava,pokušava naći rješenje s tobom oko nekih stvari koje su tebi bitne,njoj/njemu ne.Prevara je samog sebe,kada je veza/brak stabilna,pa iz dosade se desi avantura.Kada je jedno revoltirano inim pokušajima traženja rješenja bez uspjeha ,ponavljam u nekim stvarima,onda ako se desi "avantura",ne smatram prevarom.
U čemu kukavice?
Bas u ovome sto si opisao. Zar onda nije logicno, prekinuti tu vezu u kojoj si nezadovoljan i krenuti dalje, umjesto sarati sa strane i vracati se doma u osinje gnijezdo?

Znaci, po tebi, u redu je prevariti ili varati partnera/icu, ako ti ne pruza ono sto je tebi vazno ili potrebno, na dulje staze?
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 15:08   #89
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
U vezi prevaru ne bih oprostila. U braku ovisi o puno toga. Ovisno o našem odnosu, je li moje ponašanje dovelo možda do takve situacije. Ali oprost bi vrijedio samo za jedan put
Vjerojatno je za taj jedan put, bolje nikad ni ne saznati.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 15:11   #90
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je za taj jedan put, bolje nikad ni ne saznati.
Prije ću oprostiti ako saznam u nekom razumnom periodu, nego kad se otkrije nakon dosta godina. Jbg, iskrenost mi glavna osnova bilo koje veze.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 15:14   #91
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Bas u ovome sto si opisao. Zar onda nije logicno, prekinuti tu vezu u kojoj si nezadovoljan i krenuti dalje, umjesto sarati sa strane i vracati se doma u osinje gnijezdo?

Znaci, po tebi, u redu je prevariti ili varati partnera/icu, ako ti ne pruza ono sto je tebi vazno ili potrebno, na dulje staze?
Nisam to rekao.Previše usko gledaš na "prevaru".Evo,ako recimo sex nije dovoljno sadržajan,hipotetski postavljam,unatoč pokušajima jedne strane za napretkom,boljem,kvalitetnijem,češćem,šo već...a s druge strane sve ostalo u odnosu je dobro,korektno,(dobra majka,brižan otac...bla bla)zbilja misliš da crv u nama ne proradi?
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 15:15   #92
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Sto je sa onima koji se zalete jednom i shvate da su pogrijesili? Oni koji su inace vjerni, ali eto, dosla voda do grla i jbga.... omaklo se.
Moze li se njima progledati kroz prste ili je zlocin, zlocin?
Kako se to 'zaletis' jednom?
Poskliznes se, padnes, ubodes, nastavis ubadat dok ne svrsis, ili?

Šalu na stranu, kuzim da se moze i dogoditi, ljudi smo, radimo gluposti kad ne treba, ne procjenjujemo uvijek sto je najpametnije i najbolje, zajebemo se...
Isto kao sto bi voljela da se i meni da druga šansa tako i ja dajem drugima.
Ali zlocin JE zlocin, bez obzira jel se dogodio samo jednom, 'omaknuo' se, ili se događa opetovano. I postoji razlog zakaj se zlocin dogodi.
Osobno nisam oprostila iako sam razmisljala o tome, bas zbog gorespomenutih drugih šansi i prilika.
Ali nisam. I drago mi je da nisam.

Dal ce netko progledati kroz prste ili nece, to je na njemu da odluci. Tu stvarno nema jednog tocnog i univerzalnog odgovora.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 15:16   #93
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Prije ću oprostiti ako saznam u nekom razumnom periodu, nego kad se otkrije nakon dosta godina. Jbg, iskrenost mi glavna osnova bilo koje veze.
Ja sam u pocetku mislila, ajde, mladi smo, mogla bih oprostiti. Pa sam presla trideset i neku, i mislila, nema sanse da sad oprostim....
Sad bih vec mogla oprostiti prilicno toga.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 15:18   #94
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je za taj jedan put, bolje nikad ni ne saznati.
naravno,ono što ne znamo,ne boli nas
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 15:18   #95
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Kako se to 'zaletis' jednom?
Poskliznes se, padnes, ubodes, nastavis ubadat dok ne svrsis, ili?

Šalu na stranu, kuzim da se moze i dogoditi, ljudi smo, radimo gluposti kad ne treba, ne procjenjujemo uvijek sto je najpametnije i najbolje, zajebemo se...
Isto kao sto bi voljela da se i meni da druga šansa tako i ja dajem drugima.
Ali zlocin JE zlocin, bez obzira jel se dogodio samo jednom, 'omaknuo' se, ili se događa opetovano. I postoji razlog zakaj se zlocin dogodi.
Osobno nisam oprostila iako sam razmisljala o tome, bas zbog gorespomenutih drugih šansi i prilika.
Ali nisam. I drago mi je da nisam.

Dal ce netko progledati kroz prste ili nece, to je na njemu da odluci. Tu stvarno nema jednog tocnog i univerzalnog odgovora.
To za jednom, sam mislila u duzim vezama.
Ali shvatila sam sto zelis reci, stvarno tu nema univerzalnog odgovora. Vidim to i po sebi.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 15:23   #96
Quote:
Bernd kaže: Pogledaj post
Nisam to rekao.Previše usko gledaš na "prevaru".Evo,ako recimo sex nije dovoljno sadržajan,hipotetski postavljam,unatoč pokušajima jedne strane za napretkom,boljem,kvalitetnijem,češćem,šo već...a s druge strane sve ostalo u odnosu je dobro,korektno,(dobra majka,brižan otac...bla bla)zbilja misliš da crv u nama ne proradi?
Ma naravno. Ali recimo, moj muz crva tako dugo dok ja ne popustim
Ne padne u depresiju ako ga ja odbijem. On takav odgovor uopce niti ne cuje
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 15:24   #97
Razumijem sto si mislila, i odgovaram uzimajuci u obzir samo duze veze i brakove.
Ja nikad nisam ni imala kratku vezu
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 15:25   #98
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Sad bih vec mogla oprostiti prilicno toga.
A nama postavljaš pitanje!
Jasno da kroz život vidiš svašta, doživiš svašta pa je valjda i prirodno evoluirati.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 15:29   #99
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
A nama postavljaš pitanje!
Jasno da kroz život vidiš svašta, doživiš svašta pa je valjda i prirodno evoluirati.
Ili sam vec predugo u braku
Sad imam osjecaj i da bih ga spremila i okupala prije, da covjek bude uredan i ne sramoti nas uokolo
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 15:33   #100
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ili sam vec predugo u braku
Sad imam osjecaj i da bih ga spremila i okupala prije, da covjek bude uredan i ne sramoti nas uokolo
Jesi razmišljala o osvježenju? Možda stvarno uludo ne savjetuju.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger