Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2017., 10:09   #1
Auto pred klubom

Otvaram još jednu prizemnu temu.

Nikad nisam išla u klubove. Zato mi neke stvari oko gold-diggerica u klubovima nikad niti nisu bile najjasnije.

Urbana legenda u koju svi vjeruju kaže da prilikom uleta u klubovima imaš jedino šanse ako si jako zgodan ili dobro potfutren. Naglasak se stavlja na auto s kojim dolaziš. Na jednom forumu sam davno pročitala doslovno „ako parkiraš bmw ispred, nećeš otić suhog k.“

Dečki idu tako daleko da savjetuju rent-a-car specijalno za tu prigodu (posjete klubovima). Jedan koji ih je poslušao podijelio je svoje iskustvo. Inače nije imao šanse, no taj put je zbario vrhunskog komada. Kada ju je slijedeće jutro odvozio autom, gledala ga je širom otvorenih očiju kad je rekao da auto vraća u rent-a-car.

Kolega koji ima bogate frendove kaže da oni nemaju problema u klubovima sa uletima. Komadi padaju ničice. Uvijek ih koriste samo za ONS.

Međutim, meni jedan detalj u cijeloj priči nikako nije jasan.
Parkiraš auto i odlaziš u klub. Koliko cura te je u tom trenutku moglo vidjeti? Jedna? Max. 3-4? I pitanje je koje tri četiri.

Ljudi o tom fenomenu pričaju kao da na čelu nosiš naljepnicu na kojoj piše sa kojim si autom došao, a meni se čini da nema teorije da više od 10-15% cura u klubu zna koji si auto parkirao ispred.

Svatko može unajmiti separe i kupiti iphone na 24 rate, tako da ne vjerujem da na taj dio priče sponzoruše padaju.
Royal Red is offline  
Old 17.12.2017., 10:28   #2
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Otvaram još jednu prizemnu temu.

Nikad nisam išla u klubove. Zato mi neke stvari oko gold-diggerica u klubovima nikad niti nisu bile najjasnije.

Urbana legenda u koju svi vjeruju kaže da prilikom uleta u klubovima imaš jedino šanse ako si jako zgodan ili dobro potfutren. Naglasak se stavlja na auto s kojim dolaziš. Na jednom forumu sam davno pročitala doslovno „ako parkiraš bmw ispred, nećeš otić suhog k.“

Dečki idu tako daleko da savjetuju rent-a-car specijalno za tu prigodu (posjete klubovima). Jedan koji ih je poslušao podijelio je svoje iskustvo. Inače nije imao šanse, no taj put je zbario vrhunskog komada. Kada ju je slijedeće jutro odvozio autom, gledala ga je širom otvorenih očiju kad je rekao da auto vraća u rent-a-car.

Kolega koji ima bogate frendove kaže da oni nemaju problema u klubovima sa uletima. Komadi padaju ničice. Uvijek ih koriste samo za ONS.

Međutim, meni jedan detalj u cijeloj priči nikako nije jasan.
Parkiraš auto i odlaziš u klub. Koliko cura te je u tom trenutku moglo vidjeti? Jedna? Max. 3-4? I pitanje je koje tri četiri.

Ljudi o tom fenomenu pričaju kao da na čelu nosiš naljepnicu na kojoj piše sa kojim si autom došao, a meni se čini da nema teorije da više od 10-15% cura u klubu zna koji si auto parkirao ispred.

Svatko može unajmiti separe i kupiti iphone na 24 rate, tako da ne vjerujem da na taj dio priče sponzoruše padaju.
Pa znaš onu da kad te cure vide da si u vezi se nekom da ti već rastu izgledi?

Pogotovo ako si ti nešto lošiji po izgledu,cura prelijepa da se pitaju jel si tako dobar u krevetu ili je do novčanika.

Evo,donekle se smatram kvalificiranim na ovu temu.

Rijetko odlazim u klubove,makar sam mlad,međutim odlazim na kave,pića s frendovima,poslovnim partnerima.I otkad sam kupio dobar auto,inače je malo upečatljivi-recimo to tako malo jedinstven,definitnvo imam više šansi,čak neke se odvažuju dodavati na fejs na jednom i sl.

Ovo tvoje pitanj,je ono s početka.

Dovoljno je da jedna,dvije vide počnu pokazivati interes,onda će se i druge pitati zbog čega one i...

I odgovor,da nažalost,dosta njih poludi na imalo više para.Pa ono,svi mi volimo nešto lijepo(ako nije vlasnik nek je novčanik).
Tomgold is offline  
Old 17.12.2017., 10:51   #3
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Otvaram još jednu prizemnu temu.

Nikad nisam išla u klubove. Zato mi neke stvari oko gold-diggerica u klubovima nikad niti nisu bile najjasnije.

Urbana legenda u koju svi vjeruju kaže da prilikom uleta u klubovima imaš jedino šanse ako si jako zgodan ili dobro potfutren. Naglasak se stavlja na auto s kojim dolaziš. Na jednom forumu sam davno pročitala doslovno „ako parkiraš bmw ispred, nećeš otić suhog k.“

Dečki idu tako daleko da savjetuju rent-a-car specijalno za tu prigodu (posjete klubovima). Jedan koji ih je poslušao podijelio je svoje iskustvo. Inače nije imao šanse, no taj put je zbario vrhunskog komada. Kada ju je slijedeće jutro odvozio autom, gledala ga je širom otvorenih očiju kad je rekao da auto vraća u rent-a-car.

Kolega koji ima bogate frendove kaže da oni nemaju problema u klubovima sa uletima. Komadi padaju ničice. Uvijek ih koriste samo za ONS.

Međutim, meni jedan detalj u cijeloj priči nikako nije jasan.
Parkiraš auto i odlaziš u klub. Koliko cura te je u tom trenutku moglo vidjeti? Jedna? Max. 3-4? I pitanje je koje tri četiri.

Ljudi o tom fenomenu pričaju kao da na čelu nosiš naljepnicu na kojoj piše sa kojim si autom došao, a meni se čini da nema teorije da više od 10-15% cura u klubu zna koji si auto parkirao ispred.

Svatko može unajmiti separe i kupiti iphone na 24 rate, tako da ne vjerujem da na taj dio priče sponzoruše padaju.
Pokušavam shvatiti kakva je to žena koja pada na auto koji vozim i ne ide mi najbolje.
Neću vrijeđati nikoga ali niti znam ijednog mog frenda koji je zbario komada na model auta niti bi mi takvi komadi uopće bili vrijedni truda.
Napetiji mi komad koji pita..jel možeš dva x u jednoj noći nego...kolko ti brz tutać.
Prvo mi se desilo a drugo nikad.
Valjda zato kaj idem na takva mjesta taxiem u slučaju da malo zaružimo s cugom.
Savjestan u tom pogledu.
__________________
rijeku upoznaješ plivajući preko nje, čovjeka kroz razgovor.
lovac u mutnom is offline  
Old 17.12.2017., 11:06   #4
Apsolutno je točno. I ne vidim problem u tome.

Auto je jednostavno neka vrsta fetiša, kao što netko voli velike grudi, netko voli dobar auto. Istina, grudi su na osobi a auto nije dio osobe, ali auto jest dio karaktera - kao što svatka žena razmišlja o svojim grudima, tako svi muškarci razmišljaju o svom autu. Auto koji voziš puno govori o tebi, je li to auto koji hoćeš ili neki drugi, je li to auto tvoj ili posuđen...

...istina, ženske pitaju, je li to tvoj auto, ali tko im kriv kad su lakovjerne i zapravo žele, da bude tvoj.

Kao što muški vole biti viđeni sa zgodnom ženom, tako žene vole biti viđene kako se voze u lijepom autu.

Dakle, posjedovanje dobrog auta je definitvno plus. A je li samo to dovoljno, pa u principu nije. Nekima je, ali većini ipak nije. Ali je dobar početak.

Zapamtite, koliko žene pričaju o odjeći, šminkama i frizurama, toliko muški pričaju o autima. Znači jako puno. Je li to slučajno, pa jasno, da nije.
Quote:
Međutim, meni jedan detalj u cijeloj priči nikako nije jasan.
Parkiraš auto i odlaziš u klub. Koliko cura te je u tom trenutku moglo vidjeti? Jedna? Max. 3-4? I pitanje je koje tri četiri.
Ajme problema

Kao što je netko već napisao, igraš se ključevima, kao što se ona igra kosom. Lako će ona vidjeti znak na ključu, pa ako je auto po njenom ukusu, možeš joj ga pokazati
Klibicl is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger