Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2008., 13:06   #81
Quote:
*eva* kaže: Pogledaj post
Vidim da nitko ne trazi/preporuca privatni smjestaj koji je super jeftin i moze parirati hotelima samo sto je jos dosta komotniji.
Evo cisto za usporedbu nas 3 smo bile u stanu za 4 i placale 23.-EUR na dan (da smo bile 4 prosle bi dakle jos jeftinije). Stan je bio u centru (Chueca) 5 minuta hoda do Puerta del sol. Super uređen i opremljen. Nasi prijatelji su bili u super luksuznom stanu jos blize centru i placali su 2-4 EUR na dan vise
Imaš li možda kontakte za taj smještaj? Do 30Eur na dan mi odgovara. Znam da je davno bio post i da nitko ne prati više ovu temu ali kad bi mi netko pomogao oko sličnog smještaja u 9-om mjesecu.

Hvala
mkuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 13:39   #82
www.hostalnumancia.com
ja sam sutra u madridu i ostajem 4 dana u ovom hostelu...centarli je položaj odma do purte del sol..20 eura po noći
__________________
ALDE HEMENDIK !!
telmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 14:38   #83
Hvala ali bi mi više odgovarao nekakav stan....dobro ne mora baš biti 30Eura, može i do 50.
mkuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 01:56   #84
mi smo bile u ovom stanu:

http://www.homelidays.com/location39645

sve je bilo za 5. lokacija, oprema, cistoca, vlasnik.
ako ti bude trebalo potrazit cu i broj od vlasnika...mislim da ga jos negdje imam.
inace smo najeftinije stanove nasli na ovoj stranici. kontaktira se vlasnike direktno. da bi se rezerviralo potrebno je uplatiti 50.-EUR. tako su nas trazili.
preko ove stranice smo nasli i stan u barci.
sve je stimalo bez greske. docekao nas je u stanu vlasnik. pojasnio nam sve sto ima zanimljivo u blizini i dao par zanimljivih savjeta. nije niti uzeo depozit koji se obicno uzima radi eventualne stete u stanu. samo nam je rekao da ostavimo kljuceve iznutra i zalupimo vrata jer on nije imao vremena na dan odlaska doci pregledati stan. i cetvrt je apsolutno fenomenalna...

imas jos jedan odlican site www.rent4days.com ali su stanovi malo skuplji. tamo se rezervira online na stranici.

ako imas jos pitanja samo pucaj. glad to help!
*eva* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2008., 15:15   #85
Evo malo ozivljavam temu...

Dragi i ja putujemo za Portugal i idemo vlakom iz zg do venecije i letimo iberiom iz venecije do madrida. Obzirom da imamo let za lisabon tek sutradan ujutro moramo provesti cijelu noc u Madridu.

Ne zelimo tu noc provest na aerodromu, htjeli bi vidjet nesto od grada. No, kako imamo noc na raspolaganju trebala bih par savjeta oko toga. Prvi put smo u tom gradu tako da sad samo upijam vase informacije. S prethodnih strana procitala sam da je nocni zivot u Madridu super. No, mi imamo backpackove pa mi je poprilicno glupo s packovima ulazit u neki klub. Ako mozemo negdje ostavit stvari na par sati bilo bi super...

Koliko imam info, metro vozi od 06 am do 01.30...Ima li kakav alternativni nacin da se vratimo na aerodrom do 6 ujutro a da nije jako skupo? ( moramo stedit jer idemo dalje na proputovanje)...

I moze mala pomoc oko toga sto se moze vidjet po noci? u Madridu smo od 22.30 do 6 ujutro....A povratak nam pada u nedjelju i imamo od podne do 20 navecer vremena..Pretpostavljam da buvljak u centru grada tada vise ne radi Imate li koji prijedlog za to popodne?
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2008., 16:05   #86
Quote:
lunalu kaže: Pogledaj post
. Ako mozemo negdje ostavit stvari na par sati bilo bi super...

Koliko imam info, metro vozi od 06 am do 01.30...Ima li kakav alternativni nacin da se vratimo na aerodrom do 6 ujutro a da nije jako skupo? ( moramo stedit jer idemo dalje na proputovanje)...

I moze mala pomoc oko toga sto se moze vidjet po noci? u Madridu smo od 22.30 do 6 ujutro....A povratak nam pada u nedjelju i imamo od podne do 20 navecer vremena..Pretpostavljam da buvljak u centru grada tada vise ne radi Imate li koji prijedlog za to popodne?
Malo sam u zurbi pa cu ukratko (a valjda ce vam jos netko pomoci sa savjetima). Nocu voze nochni busevi tzv. buhos, ali ne znam da li voze do aerodroma. Buvljak na Rastru je otvoren nedjeljom prijepodne, tako da biste mogli uhvatiti sat dva da to vidite, mada po meni bi bilo bolje otici u muzej Prado (nedjeljom besplatan), park Retiro, vidjeti Puertu del Sol, Plazu Mayor i Plaza de toros (arena za borbe sa bikovima-necete moci uci ali je izvana prelijepa). Doduse, ne znam da li cete to sve stici do 20h navecer, ali eto...
Uzivajte!
Wapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2008., 16:51   #87
A neće ući u muzej preko noći...
Imate od Barajas do grada metroe, koji kol'ko se ja sjećam voze stalno.
Možda najbolje ubiti noć oko Grand Via-e... to je stanica-dvije od Puerto del Sol, puno lokala... Taksi je inače u Madridu jako jeftin... Pogledajte malo i Lonely planet ili slično...
Quote:
Wapa kaže: Pogledaj post
Malo sam u zurbi pa cu ukratko (a valjda ce vam jos netko pomoci sa savjetima). Nocu voze nochni busevi tzv. buhos, ali ne znam da li voze do aerodroma. Buvljak na Rastru je otvoren nedjeljom prijepodne, tako da biste mogli uhvatiti sat dva da to vidite, mada po meni bi bilo bolje otici u muzej Prado (nedjeljom besplatan), park Retiro, vidjeti Puertu del Sol, Plazu Mayor i Plaza de toros (arena za borbe sa bikovima-necete moci uci ali je izvana prelijepa). Doduse, ne znam da li cete to sve stici do 20h navecer, ali eto...
Uzivajte!
ampi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2008., 21:48   #88
Najbolje se smucati oko Puerto del Sol, ima jedan zgodan bar blizu pa bi mogli otići na flamenco. Može se otići malo do Plaza Mayor, lijepo izgleda po noći.
beare is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2008., 21:51   #89
Quote:
beare kaže: Pogledaj post
Najbolje se smucati oko Puerto del Sol, ima jedan zgodan bar blizu pa bi mogli otići na flamenco. Može se otići malo do Plaza Mayor, lijepo izgleda po noći.
Hvala svima na informacijama...Voljeli bi vidjeti flamenco, ali kamo s backpackovima?
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2008., 09:15   #90
Quote:
lunalu kaže: Pogledaj post
Hvala svima na informacijama...Voljeli bi vidjeti flamenco, ali kamo s backpackovima?
Backpackove ostavite na aerodromu. Postoji služba za čuvanje prtljage na aerodromu.

Left-luggage office / Price for locker rental: part or whole of one day, €3.70 (large and small locker); from two to five days: large locker, €4.78; small locker €3.72. Storage from day fifteen on: 1,91. Transfer to the warehouse: €38.19 Special baggage €4.78.

Imaš u T4, T1 i T2.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2008., 11:44   #91
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Backpackove ostavite na aerodromu. Postoji služba za čuvanje prtljage na aerodromu.

Left-luggage office / Price for locker rental: part or whole of one day, €3.70 (large and small locker); from two to five days: large locker, €4.78; small locker €3.72. Storage from day fifteen on: 1,91. Transfer to the warehouse: €38.19 Special baggage €4.78.

Imaš u T4, T1 i T2.
E super, hvala ti. Ja sam bila uvjerena da se na aerodromu ne moze ostavit stvari zbog one politike antiterorizma i sl....

Nukac, zakon si!!!!
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2008., 11:59   #92
Prije nego ostaviš torbu ti je pregleda s rendgenom, tak da nema straha. Inače noćni život u Madridu je zakon, jedino sam imao problema jer me u kratkim hlaćama nisu pustili u jedan disko. Bezveze.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2008., 12:21   #93
Quote:
ampi kaže: Pogledaj post
A neće ući u muzej preko noći...
Pa naravno da neche. Ali rekla je da ce u povratku provesti u Madridu nedjelju popodne, o tome sam pricala.
Wapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2008., 15:02   #94
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Prije nego ostaviš torbu ti je pregleda s rendgenom, tak da nema straha. Inače noćni život u Madridu je zakon, jedino sam imao problema jer me u kratkim hlaćama nisu pustili u jedan disko. Bezveze.

Joj, to je i meni bzvz...Pa ipak je to nocni klub, a neko kazaliste ili crkva...ali dobro...Naci cemo nesto....Ja sam se bojala da cemo morat cijelu noc provest steajuci praznim ulicama Madrida ili kao alternativu provest noc na aerodromu, ali sad mi je lakse....

I da wapa, hvala na info-u. Istina je, pri povratku imamo jedno popodne opet u Madridu izmedju dva leta od 12 do 19h....
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2008., 23:43   #95
heheheheh......ako odeš u club Joy onda kao i da ideš u kazalište, jer isti služi preko dana kao teatar. Inace klub je tako i uredjen , a kad vidiš kako su svi obučeni jasno ti je zasto ne možeš u kratkim hlačama, no to ne znaći da moraš biti u odjelu...ja ulazio u majci i trapericama, tenisicama najnormalnije.
beare is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 15:59   #96
Quote:
beare kaže: Pogledaj post
heheheheh......ako odeš u club Joy onda kao i da ideš u kazalište, jer isti služi preko dana kao teatar. Inace klub je tako i uredjen , a kad vidiš kako su svi obučeni jasno ti je zasto ne možeš u kratkim hlačama, no to ne znaći da moraš biti u odjelu...ja ulazio u majci i trapericama, tenisicama najnormalnije.

Aha, sad je sve jasnije )))
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 17:29   #97
ja se s curom vratio prošli tjedan iz španjolske (madrida....) i bilo je stvarno super,super,super...madrid me jednostavno oduševio....
ako koga zanima neka pogleda naše slike na www.totalportal.hr
__________________
ALDE HEMENDIK !!
telmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 10:41   #98
madrid vidjet pod obavezno....

predobar grad, uvijek pun ljudi, ženskice su sve sređene, birtija po svuda, samo treba kupit cugu do 22h ako vam se ne ide van..

ljudi oke, klopa super, čini se jako siguran grad (murje na svakom čošku), muzeji dobri (al ko još ide u muzeje)...

u 10 mjesecu imaju nacionalni praznik, pa je parada središtem grada
C.C.C.P.agent001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 05:11   #99
Quote:
C.C.C.P.agent001 kaže: Pogledaj post
madrid vidjet pod obavezno....

predobar grad, uvijek pun ljudi, ženskice su sve sređene, birtija po svuda, samo treba kupit cugu do 22h ako vam se ne ide van..

ljudi oke, klopa super, čini se jako siguran grad (murje na svakom čošku), muzeji dobri (al ko još ide u muzeje)...

u 10 mjesecu imaju nacionalni praznik, pa je parada središtem grada
Sve stoji...ali da je siguran...bedastoca....dzeparenja na ulici i u metrou su skoro pa legalna. Po Madridu se nemozete kretati kao po Zagrebu ili bilo kojem drugom hrvatskom gradu. I ukoliko vidite da nekoga dzepare...k'o da nista niste vidjeli...ljudi ce vam se smijati ukoliko poviknete "lopov" ili pokusate zaustaviti dzepare. Klonite se mladih cura (3-4) sa pohabanom mapom u ruci koje vas pitaju za neku ulicu i zicera kojima ispadnu kovanice pored vasih nogu.
__________________
Croacia
trn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 16:39   #100
ovako.. ja nakon portugala planiram posjetiti madrid.. zanima me sve što mi možete reći, a trebalo bi znati kad se ide u madrid.

-kako najlakše i najjeftinije doći u madrid iz zagreba?
-gdje je najjeftinije rezervirati hotel, soba s kupaonom i doručak, u kojem kvartu?
-što se jede i pije u madridu?
-kako funkcionira javni prijevoz?
-kako s aerodroma najlakše do grada?
-što obavezno treba vidjeti?
-ima li kakvih izleta u okolicu?

i td... sve što bi nekome tko prvi put ide u španjolsku moglo biti korisno.. thanx )
lonicera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:57.