Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2006., 17:25   #1
Knjiga dojmova (sjećanje na vjenčanje)

Budući da želim staviti knjigu dojmova u koju gosti mogu upisivati svoje dojmove tijekom vjenčanja, zanima me da li imate informacije gdje tako nešto kupiti (ili još bolje - napraviti po narudžbi i koliko bi me moglo koštati)
Ako je netko imao, zanima me kako je to kod nas funkcioniralo, jer nisam to još vidjela na nijednoj svadbi, pa ne znam kako u praksi ide..
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2006., 17:54   #2
Moja prijateljica je imala takvu knjigicu na svom vjenčanju.. Knjiga je bila u stilu s cijelom svadbom (omot boje breskve s bež mašnom), a kružila je cijelu večer po stolovima. Ljudi su najčešće na stranicu-dvije napisali željice bračnom paru, uz datum i vrijeme kad su pisali.. neki su pisali i što se događa u vrijeme kad pišu (tipa ''vi sad režete tortu, a mi čekamo da ju podijelite''), neki su cinkali one koji su plakali u crkvi, drugi su komentirali kako tko pleše i koliko je pojeo janjetine.. Jako simpatično i veselo - sigurno lijepa uspomena!
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2006., 18:08   #3
Ja sam to vidjela više puta. Na jedno otkačeno vjenčanje, ljudi su bili zamoljeni da donesu svoju sliku (netko je odabrao nešto smiješno, netko je donio neku zajedničku ili grupnu, bilo je baš svega), a u restaurantu je bio jedan stol sa skoro kompletnim kancelarijskim priborom i tom knjigom i ljudi su zalijepili sliku i napisali par riječi.
Ispalo je fantastično i predivna je uspomena (tko to voli).

Na jednom drugom vjenčanju, bila je knjiga, isto na posebnom stolu, za koji su ljudi sjedali tokom večeri - noći, kad je bilo prilike ili ideje i isto napisali što su mislili. Neki su si prije sastavili, bilo je vremena dovoljno.

Ta knjiga se kasnije u istu svrhu koristi kod većih obiteljskih proslava (opet se ljudi upisuju). Lijepo je da to ponovno dolazi u modu.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 12:48   #4
E, da, to je baš zgodno s tim kruženjem po sali..no mislim da ćemo mi ipak staviti na vidljivo mjesto pa neka ljudi odluče kada žele nešto napisati...al meni je to baš simpa..
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 13:21   #5
Ma najslađe mi bilo na toj svadbi kak se mladenkin brat totalno ufurao u pisanje. Ispisao je valjda dvije stranice.. rečenice tipa ''Ivana (njegova cura, op.a.) je plakala u crkvi.. a plakao sam i ja.. zato što sad znam što me čeka..''
Knjiga dojmova je

Zadnje uređivanje Mayo : 14.08.2006. at 16:14.
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 21:16   #6
Da, mogu si misliti kako je zgodno ispalo..A samo se nadam da će i meni ljudi ispunjavati..ma sigurno hoće
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2006., 18:18   #7
Mislim da se oko toga ne moraš brinuti
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2006., 20:49   #8
To je baš simpa!!!!!!! Cure,dale ste mi dobru ideju!!!!To će biti tako slatko.
Nisam znala za to.
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2006., 23:53   #9
kak ste me razveselile
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2006., 06:24   #10
Da se vratimo na prvo pitanje : Gdje se tako nesto moze kupiti? Sad kad to vidim, i ja bi volila...
Nego, ako bas nema tocno to za kupiti... Mozda da u tiskari kad ce se tiskati pozivnice dam da mi naprave "naslovnicu" koju bi naljepila na pocetnu stranicu neke ljepse "biljeznice" Kaj mislite o tome?
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 10:37   #11
Quote:
Joules kaže:
Da se vratimo na prvo pitanje : Gdje se tako nesto moze kupiti? Sad kad to vidim, i ja bi volila...
Nego, ako bas nema tocno to za kupiti... Mozda da u tiskari kad ce se tiskati pozivnice dam da mi naprave "naslovnicu" koju bi naljepila na pocetnu stranicu neke ljepse "biljeznice" Kaj mislite o tome?
Meni će u knjigovežnici frajer napraviti tvrdi champagne uvez i između korica i kože će staviti tanku spužvu i napraviti tisak (već što hoću da piše).
Na prvoj stranici u knjizi ću staviti neki naslov i upute, no par rečenica, tek toliko da nije skroz prazna. A ostatak će biti prazni A4 papiri. Eto..
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 10:50   #12
Ma to je totalna koma. Ta vjenčanja postaju totalni davež. Još malo pa će ih svi izbjegavat!
Ko spomenar u osnovnoj školi!
Te pokloni, pozivnice, zahvalnice, buketi, podvezice, rezanje torte, a sad još i nekakva knjiga dojmova! Ko u Kumrovcu kod drga Tite!!!
splicanka4zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 14:39   #13
Draga Spličanka, tebi to možda i je gnjavaža i ne krivim te..možda ti to jednostavno nije bitno..i sudeći po tvojim riječima - vjenčanja su ti davež i ja to poštujem..ali vidiš, ja sam jednostavno takva osoba da me male stvari vesele (kao i jako puno djevojaka koje su upravo zbog toga na ovom forumu), pa tako i ta knjiga dojmova. Smatram da će mi biti izuzetno drago jednog dana, nakon 10 ili više godina braka sa svojim mužićem sjesti i prolistati tu knjigu, te pročitati što su nam ljudi napisali. E sad ti možeš reći da za to postoje čestitke i opet ćeš biti u pravu, no ja to jednostavno želim na jednom mjestu, a tako će i biti. Ukoliko će na vjenčanju biti ljudi koji to smatraju gnjavažom - jednostavna stvar - nitko ih neće prisiliti da išta napišu unutra.
Hvala što si podijelila svoje mišljenje s nama – no sudeći po tvojem razmišljanju, pretpostavljam da nećeš imati vjenčanje tj svadbu, pa te ne trebaju takve stvari mučiti...
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 22:28   #14
Da iskopamo temu iz naftalina....... dakle ja bi htjela imati knjigu dojmova na svadbi pa me interesira da li netko zna gdje se i po kojoj cijeni može kupiti??
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 22:30   #15
ja ne znam gdje to možeš kupiti u Hr, ali kada na googl upišeš guest book izbaci ti dosta stranica gdje ih možeš naručiti
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 23:09   #16
Quote:
Nessych kaže: Pogledaj post
Da iskopamo temu iz naftalina....... dakle ja bi htjela imati knjigu dojmova na svadbi pa me interesira da li netko zna gdje se i po kojoj cijeni može kupiti??
knjiga dojmova je stvarno genijalna ideja, nemrem vjerovati da se toga nisam sjetila i do dana današnjeg mi to nije palo napamet a prošlo je skoro pola godine od mog pira
Enivej, nessych, pitaj u knjižarama dal oni imaju...a mislim da i fotoalbum sa čistim stranicama može poslužiti
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 23:13   #17
Quote:
maredoo kaže: Pogledaj post
ja ne znam gdje to možeš kupiti u Hr, ali kada na googl upišeš guest book izbaci ti dosta stranica gdje ih možeš naručiti
malo bolje opremljena knjižara bi trebala imati, pa eto,cure bacajte se u potragu
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 08:29   #18
mislim da su cure jednom spomenule da su u Algoritmu našle neše...
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 09:34   #19
Je, bilo je u Alogitmu, ne znam da li još imaju-ja sam je bila kupila, koštala je nekih 100 kn, izvana su bež ruže a unutra prazni, fini listovi
maan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 10:07   #20
Quote:
maredoo kaže: Pogledaj post
mislim da su cure jednom spomenule da su u Algoritmu našle neše...
. . .bile su u Algoritmu ,al kad sam ja otišla neki dan da ju kupim više ih nije bilo! moram dalje u potragu!
dama19 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:23.