Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2007., 10:31   #81
Mislim da u nekoj cjelini narukvica uopste nije previse upadljiva.... a nekako mi i bezveze da nemam bas nista na rukama ni sata ni narukvice.... al vidjecu jos..
Malenax is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 10:35   #82
Quote:
Malenax kaže: Pogledaj post
Mislim da u nekoj cjelini narukvica uopste nije previse upadljiva.... a nekako mi i bezveze da nemam bas nista na rukama ni sata ni narukvice.... al vidjecu jos..
imat ces prsten
Mala Ane is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 11:09   #83
Quote:
Malenax kaže: Pogledaj post
Mislim da u nekoj cjelini narukvica uopste nije previse upadljiva.... a nekako mi i bezveze da nemam bas nista na rukama ni sata ni narukvice.... al vidjecu jos..
Meni je bas dosta upadljiva i nikako ne ide uz ogrlicu... I bolje ti je da nemas nista na rukama da dodje do izrazaja prsten... Ali ako si zapela za narukvidu, ja onda nikako ne bih stavila ogrlicu.
txiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 11:48   #84
U pravu ste narukvica uzima paznju prstena.... mislim da cu se zadovoljiti sa ogrlicom samo.... thx
Malenax is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 18:41   #85
Ja cu si prije svadbe, priustit bisere, nausnice, narukvicu i ogrlicu. To mi je stvarno elegantno i predivno. A i cijena je jos bolja. Ali dobro jednom se imam namjeru udat.
ivana:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 18:54   #86
Quote:
mila78 kaže: Pogledaj post
Ja bih izostavila narukvicu...Nekako mi je to too much...
i meni, uopće ne ide uz tu ogrlicu, baš nikako...
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 01:14   #87
Quote:
ivana:-) kaže: Pogledaj post
Ja cu si prije svadbe, priustit bisere, nausnice, narukvicu i ogrlicu. To mi je stvarno elegantno i predivno. A i cijena je jos bolja. Ali dobro jednom se imam namjeru udat.
joj, ispast ću ko neka vještica..ali, biseri na vjenčanju navodno nose nesreću jer označavaju suze...
ja imam bisernu ogrlicu i naušnice, ali ih neću nositi...
mimimimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 10:11   #88
Quote:
mimimimi kaže: Pogledaj post
joj, ispast ću ko neka vještica..ali, biseri na vjenčanju navodno nose nesreću jer označavaju suze...
ja imam bisernu ogrlicu i naušnice, ali ih neću nositi...
To sam i ja cula... a uz vjencanicu obicno jako lijepo izgledaju
txiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 10:21   #89
ma ja volim bisere i totalno su mi vise dojadila ta vjerovanja sta se smije sta se nesmije, ne udavati se na taj dan, datum, vrijeme, mjesec, biseri, plava boja itd.
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 10:26   #90
ajde cure pomozite i meni...na strani 177 vjenčanica
je moja vjenčanica...malo ispod je uvećana slika...
stavit ću naušnice i narukvicu...recite mi da li mi treba
ogrlica....neću imati krunu već ukras od prozirnih perli...
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 10:30   #91
Ja mislim da ti je tijara, nausnice i narukvica u vrh glave.. ako ne i malo previse
txiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 10:31   #92
nova, ja ne bih stavila ogrlicu, gornji dio haljine je jako bogat i mislim da bi ogrlica bila previše.
danijelaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 10:36   #93
Quote:
danijelaa kaže: Pogledaj post
nova, ja ne bih stavila ogrlicu, gornji dio haljine je jako bogat i mislim da bi ogrlica bila previše.
to sam i ja rekla...svi kažu da trebam ali po meni je
bolje staviti viseće naušnice a ogrlicu izostaviti...
jer je gornji dio pun perlica.... hvala
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 10:51   #94
Zar jos uvijek ima ljudi koji vjeruju u takve stvari kao da biseri oznacavaju suze... ma daj.. praznovjernost...

Kod mene je ogrlica od slatkorjecitih bisera u dvije boje bijela i malo kremasta jel mi ni haljina kao sto vidite nije bijela. Nisam mogla da nadjem narukvicu uz ogrlicu pa sam uzela tu na slici... al poslije malo razmisljanja i konsultovanja sa vama na forumu... zaista ne pase sa ogrlicom tako da je necu imati. Dovoljna je ogrlica sama.

A sto se tice praznovjerstva... za nase vjencanje najavljuju kisu, momak i ja samo zajedno izabrali haljinu znaci vidio ju je prije vjencanja, zivimo zajedno pa ce mo tu noc spavati zajedno i ujutro se spremiti zajedno i zajedno na vjencanje.... imacu bisere, necemo imati nikakvih obicaja na vjencanju.... al zivimo vani i sve ovo nije nista cudno odje gdje smo mi... A koliko ce mo biti u braku.... koliko nam je sudbina, bog, karma, il samo slucajnost namjenila... al planiramo zauvijek...
Malenax is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 11:16   #95
Quote:
danijelaa kaže: Pogledaj post
nova, ja ne bih stavila ogrlicu, gornji dio haljine je jako bogat i mislim da bi ogrlica bila previše.
Moj prijedlog bi bio: 1.duge nausnice i narukvica 2. malo neupadljivije nausnice i tiara ( tu mozda cak i moze narukvica). Samo ne previse, jer to onda vuce na bozicnu jelku. Uglavnom Ti je haljina stvarno lijepa i super Ti stoji. Ona sama je vec nakit
jelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 11:22   #96
Quote:
jelly kaže: Pogledaj post
Moj prijedlog bi bio: 1.duge nausnice i narukvica 2. malo neupadljivije nausnice i tiara ( tu mozda cak i moze narukvica). Samo ne previse, jer to onda vuce na bozicnu jelku. Uglavnom Ti je haljina stvarno lijepa i super Ti stoji. Ona sama je vec nakit

hvala ti...
ovo će mi biti u kosi pa se prema tome
moram odlučiti za nakit....
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 11:31   #97
Post

Quote:
nova30 kaže: Pogledaj post
hvala ti...
ovo će mi biti u kosi pa se prema tome
moram odlučiti za nakit....
To je prekrasno. Ja bih mozda onda i narukvicu s takvim perlicama i neke sitne nausnice isto u tom stilu. Samo da nije prekrcano i da vjencanica ostane u prvom planu. Njoj u biti netreba puno. Mislim da ces biti super!
jelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 11:35   #98
e to sam i ja mislila....
baš to dvoje....
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 11:54   #99
Quote:
nova30 kaže: Pogledaj post
e to sam i ja mislila....
baš to dvoje....
Znaci " dogovoreno"! Moja vjencanica_ samo bez slepa_ je na str. 177.
Ja bih samo duge elegantne nausnice. Mozda cak i veo... sta velite ?
jelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 12:01   #100
Quote:
jelly kaže: Pogledaj post
Znaci " dogovoreno"! Moja vjencanica_ samo bez slepa_ je na str. 177.
Ja bih samo duge elegantne nausnice. Mozda cak i veo... sta velite ?
lijepa je...hoćeš imati dignutu kosu...
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:43.