Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2008., 13:26   #61
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Ma u pravu si, ja sam ti strasno losa, pesimisticna, zla i nezadovoljna starija teta. Eto, otkrila si me. Idem sad u kut i barem 45 minuta cu se intenzivno sramiti same sebe.

Sto se tebe tice, komentirati necu obzirom da te jednostavno do sad nisam primjetila. Sto bi znacilo da si pomalo... Dosadna, jel'. Zao mi je.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 10.01.2008., 13:26   #62
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Ma u pravu si, ja sam ti strasno losa, pesimisticna, zla i nezadovoljna starija teta. Eto, otkrila si me. Idem sad u kut i barem 45 minuta cu se intenzivno sramiti same sebe.

Sto se tebe tice, komentirati necu obzirom da te jednostavno- ne primjecujem sto bi znacilo da si pomalo... Dosadna, jel'. Zao mi je.
Ma uopće u konačnici niti nisam bitna ja

Možda jesam dosadna, no barem nisam negativna i pesimistična, a te osobine odbijaju ljude, tako da ako u čitavoj toj priči nekoga treba žaliti onda si to ti!
Emo§ion:D is offline  
Old 10.01.2008., 13:28   #63
Quote:
Emo§ion:D kaže: Pogledaj post
Ma uopće u konačnici niti nisam bitna ja

Možda jesam dosadna, no barem nisam negativna i pesimistična, a te osobine odbijaju ljude, tako da ako u čitavoj toj priči nekoga treba žaliti onda si to ti!
Tako je! Forumasi svih zemalja ujedinite se i zalite me!

Bebili, zavrsile smo sto se mene tice.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 10.01.2008., 13:30   #64
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
Sto se ti smijes?! Nije to ugodan osjecaj. Jos kad svemu pridodam ovaj mali bic kojim se bicujem po ledjima... Cccc, tudjoj nevolji se smijes, zli, zli djecace!
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 10.01.2008., 13:31   #65
odgovor na pitanje...mislim ja neznam u cemu je stvar realno il ste obadvoje debili ili bice da si ti zaljubljena a nepriznas sebi to sama.
__________________
deep blue screw
buzzfuzz is offline  
Old 10.01.2008., 13:36   #66
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Sto se ti smijes?! Nije to ugodan osjecaj. Jos kad svemu pridodam ovaj mali bic kojim se bicujem po ledjima... Cccc, tudjoj nevolji se smijes, zli, zli djecace!
A sad sam maloprije bio normalan
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 10.01.2008., 13:37   #67
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
A sad sam maloprije bio normalan
Eto vi's da i normalni mogu bit' zli.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 10.01.2008., 13:40   #68
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Eto vi's da i normalni mogu bit' zli.
A sto se vi uopste svadjate?!?!?1
Pa na forumu i je fora da ljudi budu razliciti...
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Old 10.01.2008., 13:42   #69
Quote:
buzzfuzz kaže: Pogledaj post
odgovor na pitanje...mislim ja neznam u cemu je stvar realno il ste obadvoje debili ili bice da si ti zaljubljena a nepriznas sebi to sama.
a koja ce to priznat? kad se do 20 godine krije , a onda naleti na nekog uglavnom starijeg koji je nauci seksu. mlao mu se preda savlada rutinu i onda opet pocme mislit glavom.

i sad ti taku ozeni? sto ga ne uzmes... vidis da te zadovljava


---------------------------------------------------
svaka zenska se moze usminkat da izgleda stani-pani
dobaj is offline  
Old 10.01.2008., 13:43   #70
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Eto vi's da i normalni mogu bit' zli.
Hoćeš reći da sam ja zao??

da rezimiramo, oni smajliji su bili upućeni stilu poruke koju si napisala, a ne korjenu poruke.

opet ja i moja nauka

idem se lječit
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 10.01.2008., 13:44   #71
Quote:
Ewanna kaže: Pogledaj post
A sto se vi uopste svadjate?!?!?1
Pa na forumu i je fora da ljudi budu razliciti...
Tko, Gogs i ja? Ma mi se volimo, kakve svadje, sto ti je.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 10.01.2008., 14:22   #72
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Tko, Gogs i ja? Ma mi se volimo, kakve svadje, sto ti je.
Ma mislila sam na tebe Morticia i na onu drugu devojku
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Old 10.01.2008., 14:27   #73
Budući da sam upravo ovih dana riješila svoju sličnu situaciju nakon godina muke, zavaravanja, njegovog stava "pravimo se glupi" stava kad bi se pokrenila neka priča o vezi moj ti je savjet otići iz tog odnosa dok ti je još na vrijeme , inače ćeš se uvalit i nećeš znat kako i šta više...

to se meni dogodilo, i onda sam pukla, a povod je bio on u društvu navodno samo prijateljskom sa nekom drugom blablabla...i nije se tu radilo o toj drugoj , radilo se o tome da sam ja shvatila da nemap prava apsolutno nikakvih i da ne mogu više samu sebe mučit raznoraznim teorijama zavaravanja...

i onda sam ga počela tlačila danima da mi kaže ono što sam znala ali mi je trebala njegova potvrda da je to tako....ono da konačno ga maknem iz života, i sebe iz tog glupog odnosa...

da, on nije za vezu...i tako dalje...i tako mi je sjelo to, nisam čak ni tužna bila, jer sam shvatila da sam ja samo dobila u toj priči...osjetila sam takvo olakšanje da je i meni samoj čudno bilo...

nije da nemam nikakvih sjetnih trenutaka, budući da se sve odigralo friško, al ono čemu se žalostit oko nečega što nije po njemu očito bilo ništa...

I tako sam ja našla svoj mir nakon godina i godina...i čekam nekog novog, vrijednog mene, a ne nekog iskomplesiranog, koji se po mom mišljenju boji sebe samog, a kamoli veze...

a čak se nismo ni seksali dugo vremena, već samo glupa navlačenja, razgovori???i tak to...sex je došao tek kasnije...

tako da moj ti je savjet spasi sebe i izbaci ga iz života, a ako mu je stalo on će nać put da se vrati....al nemoj popuštati na prvu...
M i a 84 is offline  
Old 10.01.2008., 14:28   #74
Quote:
Ewanna kaže: Pogledaj post
Ma mislila sam na tebe Morticia i na onu drugu devojku
E to ces morati pitati drugu djevojku.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 10.01.2008., 14:37   #75
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
E to ces morati pitati drugu djevojku.
Ma, nevazno skroz...
vazno da se ukrste misljenja...
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Old 10.01.2008., 14:38   #76
nije da sam neka od iskustva,ali volim filozofirati,stoga evo moje skromno mišljenje.Vi ste se seksali jer je vama to pasalo,ti si uživala u tome koliko i on,i to je u redu.Jedino kaj ja ovdje ne kužim zaš je on tebe samo zvao kad želi,ko da si ti neki dotrčko,a ne ti njega,al nema veze ak ti je pasalo oke.I sad si se ti zaljubila u njega i briješ da on trza na tebe,što je lako moguće,i ne samo zato jer mu je seks s tobom odličan,već sigurno ima i nešto iza toga,neodoljiva si mu i to.I onda on budala kaže da on nije spreman za vezu,a to sere sto na sat,vidiš da je bio u vezi s nekom tukom.Stvar je u tome da je on spreman,ali se boji uć u vezu s nekim poput tebe(ne mislim da si ti strašna il neš) jer iako je muško,ima i osječaje i razmišlja,iako se to možda ne kuži,i on se vjerojatno boji kako vaša veza ne bi uspjela jer se dosad svodila samo na seks...,i vjerojatno misli kako će se i u budućnosti svoditi samo oko toga...Zato mu ti moraš pokazati svoju drugu stranu,moraš ga počet zavoditi,hm kako bih rekla iznutra,da totalno izludi za tobom...
padmé_amidala is offline  
Old 10.01.2008., 14:40   #77
Quote:
M i a 84 kaže: Pogledaj post
Budući da sam upravo ovih dana riješila svoju sličnu situaciju nakon godina muke, zavaravanja, njegovog stava "pravimo se glupi" stava kad bi se pokrenila neka priča o vezi moj ti je savjet otići iz tog odnosa dok ti je još na vrijeme , inače ćeš se uvalit i nećeš znat kako i šta više...

to se meni dogodilo, i onda sam pukla, a povod je bio on u društvu navodno samo prijateljskom sa nekom drugom blablabla...i nije se tu radilo o toj drugoj , radilo se o tome da sam ja shvatila da nemap prava apsolutno nikakvih i da ne mogu više samu sebe mučit raznoraznim teorijama zavaravanja...

i onda sam ga počela tlačila danima da mi kaže ono što sam znala ali mi je trebala njegova potvrda da je to tako....ono da konačno ga maknem iz života, i sebe iz tog glupog odnosa...

da, on nije za vezu...i tako dalje...i tako mi je sjelo to, nisam čak ni tužna bila, jer sam shvatila da sam ja samo dobila u toj priči...osjetila sam takvo olakšanje da je i meni samoj čudno bilo...

nije da nemam nikakvih sjetnih trenutaka, budući da se sve odigralo friško, al ono čemu se žalostit oko nečega što nije po njemu očito bilo ništa...

I tako sam ja našla svoj mir nakon godina i godina...i čekam nekog novog, vrijednog mene, a ne nekog iskomplesiranog, koji se po mom mišljenju boji sebe samog, a kamoli veze...

a čak se nismo ni seksali dugo vremena, već samo glupa navlačenja, razgovori???i tak to...sex je došao tek kasnije...

tako da moj ti je savjet spasi sebe i izbaci ga iz života, a ako mu je stalo on će nać put da se vrati....al nemoj popuštati na prvu...
Za ovakav slucaj se slazem i dobro si ucinila...
To je cisto gubljenje vremena, a zaista ne podnosim kada muskarac zavlaci devojku, pa zaboga, sta mu je toliko bitno da se neka lozi na njega, ako on vec muva sa strane i ima devojku... Samo hoce da mu se hrani ego...
Umesto da se lepo odmah udalji ako niej zainteresovan, ili da se udvara ako je zainteresovan...
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Old 10.01.2008., 14:41   #78
Quote:
padmé_amidala kaže: Pogledaj post
nije da sam neka od iskustva,ali volim filozofirati,stoga evo moje skromno mišljenje.Vi ste se seksali jer je vama to pasalo,ti si uživala u tome koliko i on,i to je u redu.Jedino kaj ja ovdje ne kužim zaš je on tebe samo zvao kad želi,ko da si ti neki dotrčko,a ne ti njega,al nema veze ak ti je pasalo oke.I sad si se ti zaljubila u njega i briješ da on trza na tebe,što je lako moguće,i ne samo zato jer mu je seks s tobom odličan,već sigurno ima i nešto iza toga,neodoljiva si mu i to.I onda on budala kaže da on nije spreman za vezu,a to sere sto na sat,vidiš da je bio u vezi s nekom tukom.Stvar je u tome da je on spreman,ali se boji uć u vezu s nekim poput tebe(ne mislim da si ti strašna il neš) jer iako je muško,ima i osječaje i razmišlja,iako se to možda ne kuži,i on se vjerojatno boji kako vaša veza ne bi uspjela jer se dosad svodila samo na seks...,i vjerojatno misli kako će se i u budućnosti svoditi samo oko toga...Zato mu ti moraš pokazati svoju drugu stranu,moraš ga počet zavoditi,hm kako bih rekla iznutra,da totalno izludi za tobom...
CESTITAM!!!!
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Old 10.01.2008., 14:49   #79
Odgovor na pitanje..hmmmmm, nemam ga ...tražim ga i ja

ista..skroz ista priča kod mene..iste godine, isto sve..osim toga da na početku nije bilo nikakvog "dogovora" oko tog sexa..tako se viđamo ja i on...Ima tu još mnogo toga..odemo na cugu, odem kod njega, pričamo o svemu ( o svemu osim o nama), hahah...
I drukčije je to što se on "još" ne viđa sa nekom drugom...

I sad isto ko i ti...šta da se radi?
I kod mene emocije naviru...ALI VELIKA GREŠKA JE TA ŠTO SAM GA NEKI DAN SLUČAJNO SRELA PA SAM SE POČELA TREST I CRVENIT U OBRAZ!!!! I ON JE TO NARAVNO PRIMIJETIJO!!!!!
A to je najgore!! Treba sad ostati mrtvo hladan u buduče ali kako?

Pozdrav svima!
sunce30 is offline  
Old 10.01.2008., 14:57   #80
Quote:
sunce30 kaže: Pogledaj post
Odgovor na pitanje..hmmmmm, nemam ga ...tražim ga i ja

ista..skroz ista priča kod mene..iste godine, isto sve..osim toga da na početku nije bilo nikakvog "dogovora" oko tog sexa..tako se viđamo ja i on...Ima tu još mnogo toga..odemo na cugu, odem kod njega, pričamo o svemu ( o svemu osim o nama), hahah...
I drukčije je to što se on "još" ne viđa sa nekom drugom...

I sad isto ko i ti...šta da se radi?
I kod mene emocije naviru...ALI VELIKA GREŠKA JE TA ŠTO SAM GA NEKI DAN SLUČAJNO SRELA PA SAM SE POČELA TREST I CRVENIT U OBRAZ!!!! I ON JE TO NARAVNO PRIMIJETIJO!!!!!
A to je najgore!! Treba sad ostati mrtvo hladan u buduče ali kako?

Pozdrav svima!
Ma, daj i crvenilo je za ljude... Ako ti je sa njim dobar sex, a i ovako inace ako ti je OK, uzivaj u tome, sta ti znaci da ti on kaze:"Hoces da mi budes devojka?", kad ionako radite sve sto bi radili i u vezi?! A i da ste u zvanicnoj vezi, sigurno ne bi jedno drugom 1000x dnevno izjavljivali ljubav...
Uostalom, verovatno potoji obostrana ljubav ( neka varijacija), sigurno te ne mrzi inace ne bi ni bio sa tobom... Znas i sama da oni mogu da nadju za sex koga bilo, pa cim je sa tobom duze vreme, to ima neko dublje znacenje, a to je dovoljna potvrda ljubavi...
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger