Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2007., 10:30   #81
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
to kaj ste vi osjetljive i pune frustracija to je druga priča. sorry, al fkt nemate normalne živote.

zato kaj vas dečko nazove dok ste negdje, pita gdje ste bili i što ste radili? prema tome i vaši roditelji su nekad bili posesivci, zlostavljači, nasilnici i sl?

DAJ se POSLUŠAJTE
PPITANJE JE koliko puta u sat vremena?
i kojim tonom i kojim metodama

pazi scenu:
ona na kavi sa drustvom, on zove pita cao sta se radi
- evo me sa drustvom na cvjetnom, pijem kavu
- super, da ne smetam onda uzivaj cujemo se poslije!

a pazi istu scenu sa
/*psycho mode ON:/- a sto bas sad, a kad ces doci, a ko je svama, a kako je davor tu, a sta ti imas sa njim, a kad ces doc, a kako mi nisi rekla pa i ja sam mogao doc, a imas vremena za njih a nemas za mene, a..... on and on adnd on.... /*psycho mode OFF:/
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 10:30   #82
Zabrinjava me duševno stanje nacije iz ovog topica
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 10:33   #83
Jeste, zato promoviramo temu u Top da i druge cure malo otvore oci, jer lako je zavarat na pocetku "brigom i paznjom" koja predje u stege i kontrole
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 10:39   #84
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
I na to imaju potpuno pravo. Tebi to može smetati, možeš se i ne slagati sa time, ali to ne isključuje njihovo pravo da se tako osjećaju i postupe u skladu s time.
a čuj, ako im smeta sve i svašta, to se zove razmaženost, a i ostat će bez svakog dečka koji naiđe.

pa će to, uz tu razmaženost, dovesti do frustracija sve većih i većih razmjera...

a kam onda?



treba djecu naučit životu odmalena...

ne vele bezveze da je roditeljska batina izašla iz raja... današnja mladež si previše dopušta, i muški i ženski.
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 10:41   #85
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
a pazi istu scenu sa
/*psycho mode ON:/- a sto bas sad, a kad ces doci, a ko je svama, a kako je davor tu, a sta ti imas sa njim, a kad ces doc, a kako mi nisi rekla pa i ja sam mogao doc, a imas vremena za njih a nemas za mene, a..... on and on adnd on.... /*psycho mode OFF:/
podržavam.


ali opet stojim pri činjenici "I nevine djevojke trebaju snositi jedan dio krivice..." Nisu samo muški krivi. Takav ja dojam imam.


I da, u srednjoj školi smo imali jedan par, /bez imena, septy/. On je bila fizički jača od njega i fkt ga je mlatila. Na moje (naše) oči mu je razbila flašu od pive na glavi, a drugu večer i daljinski. Masu puta ga zna ošamarit zato što pogleda drugu curu na cesti. A vole se, fkt, da toga nema, ljudi bi rekli idealna ljubav.

I sad, kome da se on obrati? Tko će njega zaštititi? Jebiga, da je papak, je, al svi će mu se smijati u facu, a nitko ga neće zaštititi....

Tko je sad u povlašenoj poziciji?
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 10:45   #86
ja prvi nebi podnosio da ...teoretski samo...upoznam zenu... a ona na nechemu tipa LJES pa makar i ugrubo prepricava detalje o svojim seksualnim iskustvima i koju pozu najvise voli itd...a kamoli kontaktira na iole intimnijoj bazi s ostalim muskarcima. rekao bih samo jednom; samo jedan zuti karton. a zatim bi stiisnuo srce i prekinuo vezu. zasto? ne zato jer sam prenesiguran. ne zato jer se smatram preposesivnim i pre zeljnim paznje svoga partnera, mada sve to u neku ruku i jesam . zato jer ponajvise jako postujem sebe, jako sam ponosan. za nju zelim da bude kraljica. ne odmah moja kraljica, vec kraljica.
Default_user is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 10:45   #87
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
a čuj, ako im smeta sve i svašta, to se zove razmaženost, a i ostat će bez svakog dečka koji naiđe.
Pa neka "ostanu" bez dečka, ako im odgovara tako. U čem je problem?
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 10:49   #88
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Pa neka "ostanu" bez dečka, ako im odgovara tako. U čem je problem?
pročitaj nastavak mog posta....
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 10:52   #89
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
vi pričate na temelju napamet donešenih zaključaka i ispoljavate svoje neke frustracije... al dobro bolje i ovdje nego na budućim dečkima ili doma...
Reci mi "Ubojice_mekog_tuljca", je li ovo dolje napamet donešen zaključak i da li je cura mogla toliko izazvati tipa tako da joj je zabranio čak i lakirati nokte da se ne bi slučajno netko narajcao na njene nokte?!

Quote:
dorchi kaže: Pogledaj post
U školu me vozio on, i dolazio po mene, morala sam ga nazvat čim bih došla iz škole, da ne bih slučajno otišla na kavu...Ako nisam nazvala, radio mi ogromne scene...

Nikakva šminka, dekoltei, šosići nije dolazilo u obzir jer sam time kao izazivala druge dečke. Čak ni nokte nisam smjela imat nalakirane!

Nisam se smjela družit ni s dečkima iz razreda, a kamoli pozdravljat na cesti.
S najboljim frendicama izlazila jako rijetko.

Jednom me nazvao na kućni i počeo me uvjeravat da nisam doma nego s ljubavnikom u autu, a telefon sam kao uzela sa sobom.
Energija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 10:52   #90
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
pročitaj nastavak mog posta....
Jesam, i ne vidim razloga da se osvrćem na njega. Postoje puno veće frustracije u životu od neimanja adekvatnog partnera.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:00   #91
Quote:
Energija kaže: Pogledaj post
Reci mi "Ubojice_mekog_tuljca", je li ovo dolje napamet donešen zaključak i da li je cura mogla toliko izazvati tipa tako da joj je zabranio čak i lakirati nokte da se ne bi slučajno netko narajcao na njene nokte?!

ja tvrdim da je pol te priče izmišljotina...

kao prvo nemre ju zvat na kućni i brijat da se žena nalazi u nekom autu... to su bedastoće i izmišljotine.


cure su takve da vole strahovito preuveličavati stvari.

evo primjer, imao sam jednu djevojku prije par godina, sve super sve 5, puklo zato jer je bila ljubomorna na moju frendicu (ajmo reć opravdano premda ju nikad nisam varao). i poslije prekida ispale priče da sam ja nju tukao, nisam ju puštao van, branio sam joj ovo ono sim tam... a meni bilo totalno svejedno što će obući, s kime će ići i sl. ugl izmišljotine.


zatim prije dvije godine me jedna cura optužila za silovanje. ajde bila bi dobra priča da nije bilo svjedoka koji su potvrdili da se ništa nije dogodilo među nama osim pogleda i riječi. policija mi dolazila doma i dan danas je ostala ta mrlja na meni, a bez da sam curu dotaknuo u životu.


oćeš donijeti zaključak ili ga moram ja pisati? žene su ti takve, preuveličavaju da je to strahota. iz jednog problema će napraviti njih 100.

a sad kad me feministice napadnu... a čisto me boli kurac. znam da postoji negdje neko normalno žensko stvorenje. možda i više njih
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:02   #92
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Jesam, i ne vidim razloga da se osvrćem na njega. Postoje puno veće frustracije u životu od neimanja adekvatnog partnera.
je, takvu jednu imam na poslu... ima oko 35 i nema partnera...

isfrustrirana je do zla boga, iskompleksirana, divlja, neobuzdana... fkt bolesna na živce...

nije baš najljepša fizički pa eto...


hoću reći da ima većih frustracija od neimanja partnera... ali ta frustracija ostavlja generalne posljedice kasnije
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:02   #93
ja se slazem s ubicom...vidim nitko ne odgovara na moja pitanja...al nema veze...kako je ubica napomenuo...tko previse bira i tko previse trazi ostaje sam...reci ti meni september tebi je 40a...ti si ajmo rec sama...!? sta mislis koji je razlog tomu...previse trazis..previse te smeta..! p.s. na pojam sama sam mislio bez muza...dijece...posto je normalno da osobe u tvojoj dobi osnuju obitelj...vidim imas brak iza sebe...hm..prevec trazis..razmazena?!?!no hard feelings..
shredded is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:05   #94
Quote:
VedDeRan kaže: Pogledaj post
ja se slazem s ubicom...vidim nitko ne odgovara na moja pitanja...al nema veze...kako je ubica napomenuo...tko previse bira i tko previse trazi ostaje sam...reci ti meni september tebi je 40a...ti si ajmo rec sama...!? sta mislis koji je razlog tomu...previse trazis..previse te smeta..! p.s. na pojam sama sam mislio bez muza...dijece...posto je normalno da osobe u tvojoj dobi osnuju obitelj...vidim imas brak iza sebe...hm..prevec trazis..razmazena?!?!no hard feelings..
jbg, ljudi ne znaju živjet s vrlinama i manama... čim vide jednu manu, takvi ljudi odma bježe glavom bez obzira. oni bi savršenstvo, a tako nešto ne postoji...

ne veli se džabe, napravi kompromis prvo sa sobom, a onda s partnerom.
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:12   #95
istina ubico...
danasnja vremena su takva..da svi idealiziraju tu ljubav...ljubavi i obitelj vise nije sto je nekoc bilo...danas svi zele savrsenstvo..zele partnera koji cita misli i udovaljava svim prohtjevima...ljudi traze idilu..i na kraju krajeva ostaju razocarani..prije su bila vremena kad se nije previse trazilo od ljubavi...i uspjevala je..
shredded is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:19   #96
a čuj, naravno, što su ti veća očekivanja, to ćeš više biti razočaran... a čim si razočaran, onda to povlači i druge posljedice... živci i sl.



sloboda i demokracija su ipak uspjeli utjecat na društvo... dosta negativno.
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:20   #97
Quote:
na pojam sama sam mislio bez muza...dijece...posto je normalno da osobe u tvojoj dobi osnuju obitelj
svatko sam izabire kako ce zivjeti zivot. sve dok ne stetis drugome, radi sto hocesh, imaj djece/nemaj, imaj brak/nemaj, savrseno svejedno dok radis samo za sebe i svoj racun.
Default_user is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:20   #98
da vedrane, nemam trenutno stalnog partnera. imala sam brak i bogu hvala imam dijete. imala sam jednu dugu "vjerenicku" vezu poslije toga... i jos brdo kracih il duzih vezica. i bas zato znam: radije cu biti sama nego "sama sa nekim" il jos nedajboze sa nekim na uzici, ili samo da bi bila bilo skim.

naravno da imam kriterije, naravno da imam svoje norme i zahtjeve, ta nisam krpena lutka. i necu trpiti nikakvo tutorenje nad glavom.
nisam savrsena, daleko od toga (dapace, svjesna sam da sam "teska"), nit trazim savrsene. trazim RAVNOPRAVNOG muskarca!
dovoljno receno!
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:24   #99
Moje iskustvo: Na početku jako brižan i pažljiv. Ne moraš razbijati glavu pitanjem: "zašto ne zove?", jer on zove često. Uskoro počinju problemi.
Predbacuje što ne zovem jednako često. Kažem da idem s frendicom na koncert, on se naduri. Dogovorim se s frendicom za izlazak, on se duri zašto ga nisam pozvala da ide s nama. Odem van, stalno šalje poruke i ljuti se ako napišem: "laku noć" jer to znači da ne želim više komunicirati i da je dosadan. Odem na roštilj u prirodu s nekim društvom, on se smrtno naljuti jer mi je mobitel cijeli dan nedostupan. Zove doma usred noći, kada mu kažem da to ne radi i da neću sad razgovarati, naljuti se jer "sigurno nisam sama".
Za one kojima je možda čudno da sam htjela izlazit van s frendicama i ići na izlete s društvom, napominjem da sam bila jako mlada i nije bila riječ o tzv. ozbiljnoj vezi, već smo bili zajedno tek malo više od pola godine. Bolesno.
mio mao is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:25   #100
Quote:
Default_user kaže: Pogledaj post
svatko sam izabire kako ce zivjeti zivot. sve dok ne stetis drugome, radi sto hocesh, imaj djece/nemaj, imaj brak/nemaj, savrseno svejedno dok radis samo za sebe i svoj racun.
pa cuj nitko nemoze radit samo za sebe i svoj racun..onaj tko moze je ili zvjer ili Bog...prije bi rekao ovo prvo...nego...nitko nije sam sebi dovoljan i nitko nemoze zivjet samo na svoj i za svoj racun...
...tako da tvoja teorija po mome misljenju ne drzi vodu...
shredded is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger