Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2007., 12:52   #1
Rimming

Rimming, ili lizanje anusa...... zanima me koliko vas to prakticira i vi koji to prakticirate, ovaj, kako vam ono, nije gadno jezik tamo stavit? I mirisi i sve to, pa neznam, brijem da bi meni bilo gadno.
__________________
klinci u kvartu me zovu "droga"
-TheZerg- is offline  
Old 15.03.2007., 12:57   #2
Quote:
-TheZerg- kaže: Pogledaj post
Rimming, ili lizanje anusa...... zanima me koliko vas to prakticira i vi koji to prakticirate, ovaj, kako vam ono, nije gadno jezik tamo stavit? I mirisi i sve to, pa neznam, brijem da bi meni bilo gadno.
Ne fakat to i mene cudi...
dJ_rush1 is offline  
Old 15.03.2007., 13:06   #3
ja nisam probao... malo mi je odbojno da... Ali možda se jednom ohrabrim, dobro ju operem prije i to obavim pod tušem reimo... Tako bi mi bilo najprihvatljivije. Ono što mene zanima je da netko tko je to iskusio kao primatelj opiše kakav je osjećaj i jel ugodno
Spreher is offline  
Old 15.03.2007., 13:11   #4
Quote:
-TheZerg- kaže: Pogledaj post
Rimming, ili lizanje anusa...... zanima me koliko vas to prakticira i vi koji to prakticirate, ovaj, kako vam ono, nije gadno jezik tamo stavit? I mirisi i sve to, pa neznam, brijem da bi meni bilo gadno.
Ja ne znam gdje ti i u kakvim uvjetima živiš, ali osoba koja se opere nema mirisa.

Drugo, ne, nije gadno. Možda zato što ne razmišljam o govnima tada, već o pružanju užitka mom partneru što meni predstavlja užitak.

Treće, ako se imate namjeru tu šokiravat, zgražavat i bljuvat, radije prekočite to inače vas banamo bez milosti.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Old 15.03.2007., 13:11   #5
Quote:
Spreher kaže: Pogledaj post
ja nisam probao... malo mi je odbojno da..
A ti kao dijeliš seksualne savjete, dečko?

Strašno.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Old 15.03.2007., 13:43   #6
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
A ti kao dijeliš seksualne savjete, dečko?

Strašno.
Molim te objasni mi kakve veze ima dal sam ikad lizao šupak s tim dal pomažem pri rješavanju seksualnih problema?

Nisam se niti ševio s muškarcem pa opet mogu pomoći homoseksualnim osobama (što i radim), jednako kao što psihijatar nikada nije imao bolesti koje liječi vjerojatno i kao što seksualni terapeut ili psihijatar liječe sve oblike parafilija bez da imaju direktnog iskustva kako je to. Prvo kažeš da banaš bez pardona kad se netko zgražava nad nečim, a onda izvališ ovakvu glupost...
Spreher is offline  
Old 15.03.2007., 13:50   #7
Quote:
Spreher kaže: Pogledaj post
Molim te objasni mi kakve veze ima dal sam ikad lizao šupak s tim dal pomažem pri rješavanju seksualnih problema?
Nikakve, osim što si sam izjavio da ti je odbojno.

Po meni, čovjek koji pomaže drugima u liječenju seksualnih problema ne bi smio koristiti takve izraze.

Okej da si rekao "nisam još". Ali "nisam još, odbojno mi je" zvuči vrlo loše za nekog tko se stavlja u superioran znalački položaj naspram drugih ljudi.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Old 15.03.2007., 14:00   #8
Eto, ja sam isprobao u jednoj i u drugoj ulozi. I meni su super obje uloge. Kod muskih je mozda potrebno malo skratiti ili jos bolje izdepilirati dlake oko supka. I ipak je potrebna malo detaljnija higjena, jer mozda svakodnevno ne posvecujemo pranju tog dijela bas toliko vremena.

Uglavnom, tesko je opisati osjecaj... Jedino sto mogu reci - jako ugodan osjecaj. Treba uglavnom probati. I ne imati primisli, jel ce mi doletjeti kakav projektil...
nukac is offline  
Old 15.03.2007., 15:09   #9
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Nikakve, osim što si sam izjavio da ti je odbojno.

Po meni, čovjek koji pomaže drugima u liječenju seksualnih problema ne bi smio koristiti takve izraze.

Okej da si rekao "nisam još". Ali "nisam još, odbojno mi je" zvuči vrlo loše za nekog tko se stavlja u superioran znalački položaj naspram drugih ljudi.
ja jos nikad nisam jeo krvavice jer su mi odbojne,jel ja sad vrijedam nekog ko je jeo krvavice
__________________
I will choke until I swallow...
Prying open my third eye
Think for yourself...question authority
Maynard is offline  
Old 15.03.2007., 15:58   #10
Quote:
Maynard kaže: Pogledaj post
ja jos nikad nisam jeo krvavice jer su mi odbojne,jel ja sad vrijedam nekog ko je jeo krvavice
Ako si vrstan kuhar koji savjetuje amatere kako da postanu vrsni kuhari, da, ispao bi glup.

No nisi.

Nije point da ih moraš voljeti, ali moraš ih znati spraviti. Inače si samo još jedan amater.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Old 15.03.2007., 16:43   #11
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Nikakve, osim što si sam izjavio da ti je odbojno.

Po meni, čovjek koji pomaže drugima u liječenju seksualnih problema ne bi smio koristiti takve izraze.

Okej da si rekao "nisam još". Ali "nisam još, odbojno mi je" zvuči vrlo loše za nekog tko se stavlja u superioran znalački položaj naspram drugih ljudi.
Kao da i oni ne mogu izraziti svoje misljenje...dobro mozda ne javno..al jebg ne radi na forumu..svako izrazava svoje licno misljenje..pa tako i on....
Malina is offline  
Old 15.03.2007., 16:46   #12
Quote:
Malina88 kaže: Pogledaj post
Kao da i oni ne mogu izraziti svoje misljenje.
Mogu naravno. Ako ih imaju.

Ali ne, on je izrazio svoj strah u vezi toga, ne mišljenje.

Mišljenje bi mogao izraziti da je ekčuli to napravio.

A od nekog tko otvara topik sa savjetima je to jednostavno neozbiljno i smiješno. Ne bi riječ rekla da je to rekao bilo tko drugi, ali brate nemoj se tu onda postavljat ko glavni špreher i zašprehavat ekipu, kuiš?
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Old 15.03.2007., 17:41   #13
Quote:
-TheZerg- kaže: Pogledaj post
kako vam ono, nije gadno jezik tamo stavit?
sapun
Aphex is offline  
Old 15.03.2007., 19:37   #14
Dve ribe su mi lizale, svidelo mi se. Ja nisam nikad, i nemam zelju da probam.
Skot is offline  
Old 15.03.2007., 19:59   #15
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Mogu naravno. Ako ih imaju.

Ali ne, on je izrazio svoj strah u vezi toga, ne mišljenje.

Mišljenje bi mogao izraziti da je ekčuli to napravio.

A od nekog tko otvara topik sa savjetima je to jednostavno neozbiljno i smiješno. Ne bi riječ rekla da je to rekao bilo tko drugi, ali brate nemoj se tu onda postavljat ko glavni špreher i zašprehavat ekipu, kuiš?
ne kužim

dakle ja ne smijem biti čovjek po tom pitanju? Što je najbolje to što mi je malo odbojno što sam napisao ne znači da neću probati. Dapače mislim da hoću i to uskoro jer sam si baš razmišljao o tome. Pa to što pokušavam drugima pomoći ne znači da ja moram biti savršen i ne znači uopće da to što mi je to "odbojno" mora biti mana... Dok smo cura i ja sretni nema problema
Spreher is offline  
Old 15.03.2007., 20:08   #16
Moj dragi je to jednom napravio, ali više nije meni je bilo dobro
ciganche is offline  
Old 15.03.2007., 20:55   #17
LIZANJE ŠUPKA

Djeluje odvratno..stoga ne hvala...

miss-magic is offline  
Old 15.03.2007., 21:00   #18
mene je jednom dečko iznenadio kad je počeo s jezikom tamo. ja sam ga samo čudno pogledala ali nisam ništa rekla - pa normalno kad je pasalo, jaaako
od onda obožavam kad to radi
__________________
13.04.2010. F... 7.08.2013. još jedno srčeko
spocky is offline  
Old 15.03.2007., 21:22   #19
bas razmisljan da to maloj napravin... znaci sta san ovdi uglavnon procita;curama pase,jel da?
bubabrela is offline  
Old 15.03.2007., 21:31   #20
Jednoj sam dragoj dami svojevremeno ispjevao odu o ljepoti njezinog šupčića i svim stvarima koje mu želim raditi. Sad bih vam je najradije prenio jer bi ona najslikovitije prenijela moj osobni stav po ovom pitanju, ali dama vjerojatno ne bi voljela da nešto njezino i intimno izlazi u javnost, pa se moram suzdržati.

Nakon pičića, koji mi liči na orhideju, šupčić, koji mi liči na ružin pupoljak, najdraži mi je dio seksualne anatomije. Kako bih onda ne želio ljubiti ga, lizati i raditi mu ine lijepe stvari?

A onaj tko misli da zakutci ženske guze imaju neugodan miris taj tim zakucima nije bio baš blizu, ili nije imao posla s damama, ili ima poremećen osjećaj njuha.
Emericzy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger