Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2010., 18:52   #61
Kaj se pjeniš???? Đizs ono....

Al slažem se.... Jeftinije je ić sam.... Ja sam potrošila više od pola tog iznosa manje....
__________________
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Forsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 19:04   #62
A to da se pjenim si zaključila po čemu?
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 18:21   #63
Lapland je skup pogotovo zimi.Ali je zato ljeti nesto jeftinije zbog komaraca.
Neovisno o agenciji.
55et is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 18:46   #64
ja sam isto zaključila da se pjeniš...jer to sto si objasnio/la se moglo i na malo finiji nacin...!
nije da hocu da mi za tocno 0,00 kn netko ponudi putovanje u finsku, nego da bude malo razumnija cijena s obzirom na 3 nocenja (a kad se pogledaju hoteli, nisu tako skupi da bi cijena trebala biti tako nabijena) i 1 dan boravka u laponiji (ovo ostalo je put i nocenja pa ispada kao 3 dana).

pozdravi baku i cestitaj joj kaj je tako sposobna... a meni se ne putuje ni organizira sama jer sam hedonist pa hocu sve na gotovo...
__________________
eyyy meyhaneci...!
balböceği is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 19:58   #65
Pa dobro hedonistice, onda ili odriješi kesu ili sjedi kući. Uzalud ti kukanje po forumu kako je skupo ovo ili ono, a zašto je skupo već je objašnjeno gore.
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 20:30   #66
Quote:
balböceği kaže: Pogledaj post
ja sam isto zaključila da se pjeniš...jer to sto si objasnio/la se moglo i na malo finiji nacin...!

Nema se smisla raspravljat.... Nemreš više nigdje postat svoje osobno mišljenje, a da ti se neko ne naduri i odgovori na ironičan način....

Nevrmajnd....

Bez obzira na temu, za taj dio svijeta se vrijedi šparat neko vrijeme pa onda otić, al ovo kaj si našla je stvarno previše....
__________________
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Forsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 20:57   #67
Da stvarno.... ne možeš skoro nigdje više napisati svoje osobno mišljenje a da se ne pojavi neka osjetljiva tratinčica pogođena rečenicom koja nije napisana u duhovnom stilu i ukrašena nježnim smajlićem.
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 22:41   #68
ne brini ti za moju kesu, ona se odrijesi kad treba - samo ne dopustam da me netko pljacka...sta je u tome lose?
ja ne kukam...sam trazim informacije...na koje sam sama kasnije naletila, pa ih onda podijelila ovdje u slucaju da je jos netko zainteresiran za laponiju, pa da zna kak se krecu cijene + kaj sam napisala svoje misljenje o svemu tome....hm to je i cilj foruma, ne?
__________________
eyyy meyhaneci...!
balböceği is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 23:56   #69
Pa i ne brinem. Točnije uopće me nije briga za tvoju kesu
Agencija te ne pljačka sve dok ne skontaš da te na neki način vara, sve do tada ona zarađuje upravo na takvima koji žele sve na gotovo.
I to žele za neka mjesta gdje je oskudna ponuda aranžmana, pa normalno da će nabiti cijenu.
Ponuda - potražnja. Zato mi nije jasno čemu toliko lamentiranje.
Ako je već toliki problem otići sam u jednu vrlo sređenu i civiliziranu europsku zemlju, onda uzmeš ponuđeno ili ostaneš doma, kao šta sam već rekao.
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 00:47   #70
eh astone kako si neduhovan..ko da neznas kako treba postupati prema neznim decjim dusama
evo vako sedite dece..posluzite se bonbonama i poslusajte

uzmete avion,voz,bus do glavnog grada..pa onda opet voz il bus do nekog grada gore i smestite se u neki omladinski il obican hostel koji ste predhodno rezervisali ako je neki praznik jel ako niste u sredjenim zemljama nikog nije briga da li cete se smrznuti na ulici ili ne...a ako nije praznik onda ni netreba jel ljudi nejure tamo ko mahniti osim ako nije neko skijaliste u blizini
pa onda od tamo idete vozom ,busom ,autom de ocete i radite sta hocete
usput mozete i negde uzeti neku turu s dzukcima a jelena ima na svakom koraku u zivom ili u jestivom stanju
za losove ce te se morati malo potruditi setajuci sumama
u finskoj ima samo neko glupo selo s ko fol deda mrazom(mada ne bi reko da je to u laplandu jel je dosta nize) dok u svedskoj ima ice hotel i tradicionalni jokkmok market gde dolazi tona tih indijanaca..tako da svedski deo laplanda predstavlja po meni zanimljiviju destinaciju od finskog jel dosadi samo blejati u neku belinu i sibati dzukce na sankama
netreba nikom agencija za skandinaviju
superpera is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 10:40   #71
joooj...nemamo se mi sto raspravljati. ovo s pljačkom bilo je u prenesenom znacenju - znaci da malo previse hoce zaraditi na nama koji hocemo sve na gotovo (moj preveliki grijeh); tak da ce finska jos malo pricakati dok ne postane megapopularna pa bude toliko ponuda agencija da ce nadmasiti cak i tunis...
__________________
eyyy meyhaneci...!
balböceği is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 21:59   #72
let za Finsku

Pozdrav, je li netko letio u Finsku u zadnje vrijeme? Ili zna koji su najjeftiniji načini za doći tamo?
lady.walle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 10:36   #73
preko Beča i Minhena imaš za 1100-1300kn...direktne veze su oko 250-300 eura (blue1, norwegian)
davor9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 06:48   #74
Mozda i Finnair iz Ljubljane direktno.Ali neznam kolko su im cijene "popularne"? Mislim da su studentske (do 26.god)jeftinije.
55et is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 11:13   #75
Hvala na prijedlozima.
Gledala sam Ryanair iz Osijeka za Frankfurt(Hahn), pa iz Frankfurta za Finsku i to mi se ne čini loše.
Ima i Wizz air iz Budimpešte za Finsku, gdje se znaju naći jeftinije karte.
Samo što još nisam sigurna hoće li mi datumi odgovarati, zato tražim i druge prijedloge.
lady.walle is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 22:19   #76
pozdrav. jel bio tko u Oulu u Finskoj? zanimaju me cijene hrane, pića po kafićima i restoranima te odjeće da mogu jednoj gluhonijemoj osobi objasniti di ide. hvala....
Makyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 16:06   #77
Quote:
55et kaže: Pogledaj post
Mozda i Finnair iz Ljubljane direktno.
Gledam baš, za datume koji bi mi pasali povratna Ljubljana - Helsinki Finnairom - cca 430 €.

I onda mi padne na pamet (jer vidim da ima) povratna Ljubljana - Tallinn - cca 270 €.

Ne bi bilo smiješno da ovo drugo ne podrazumijeva - presjedanje u Helsinkiju, te let istim onim avionima koji u slučaju LJ-HEL-LJ koštaju 430 €.

Dakle ako želim do Helsinkija za cca 330 eura, moram avionom prvo do Helsinkija, pa zatim do Tallinna, pa jope' brodom do Helsinkija.

I natrag isto samo obrnutim redoslijedom.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 16:26   #78
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Gledam baš, za datume koji bi mi pasali povratna Ljubljana - Helsinki Finnairom - cca 430 €.

I onda mi padne na pamet (jer vidim da ima) povratna Ljubljana - Tallinn - cca 270 €.

Ne bi bilo smiješno da ovo drugo ne podrazumijeva - presjedanje u Helsinkiju, te let istim onim avionima koji u slučaju LJ-HEL-LJ koštaju 430 €.

Dakle ako želim do Helsinkija za cca 330 eura, moram avionom prvo do Helsinkija, pa zatim do Tallinna, pa jope' brodom do Helsinkija.

I natrag isto samo obrnutim redoslijedom.
Probaj iz Budimpešte za Tallin ili Helsinki tamo se isto nađe dosta jeftino, naravno ako ti paše Budimpešta
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 16:28   #79
U principu ne moraš ići let Helsinki - Talin, samo ostaneš u Helsinkiju i zamoliš da ti i prtljagu ostave tamo. Jedino za nazad moraš do Talina brodom.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 17:32   #80
Quote:
Cartman kaže: Pogledaj post
Probaj iz Budimpešte za Tallin ili Helsinki tamo se isto nađe dosta jeftino, naravno ako ti paše Budimpešta
Razmatram i to (nema Tallinn, ali ima Helsinki i Turku).

Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
U principu ne moraš ići let Helsinki - Talin, samo ostaneš u Helsinkiju i zamoliš da ti i prtljagu ostave tamo. Jedino za nazad moraš do Talina brodom.
OK, to znam da povrat moram iz Tallinna, samo ... Jesi siguran da mi karta još vrijedi ako nisam prvi dio putovanja dovršio (tj. ako me ne registriraju na ukrcaju iz Helsinkija za Tallinn)?
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:33.