Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2007., 08:18   #21
Da, odmah. Da je dragi htio... bih, bez žaljenja. Samo mi i kumovi, možda samo roditelji s nama. U maloj crkvici uz more ili negdje na drugom kraju svijeta. Bitan mi je samo onaj za kojeg se udajem. Umjesto pira uplatiti put oko svijeta...
Elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 09:20   #22
Quote:
Elana kaže: Pogledaj post
Bitan mi je samo onaj za kojeg se udajem. Umjesto pira uplatiti put oko svijeta...
Svaka cast, pa to je to!
Stari Zeke is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 09:31   #23
Quote:
Stari Zeke kaže: Pogledaj post
Znaci uzeti kumove, obaviti obred kod maticara i otici na ludo putovanje. Posvetiti se samo sebi i svom partneru. Zaboraviti na zivcenocu oko organizacije svadbe, dana D itd. Roditelje, rodbinu i prijatelje obavijestiti o ucinjenom po dolasku s putovanja. Kak vam to zvuci? Poznate li nekoga tko je to napravil? Jer, moja draga i ja planiramo upravo to
Razmišljala sam o tome ali nažalost ništa od toga.Sad imam samo stres i paniku.Nije tako strašno ali jedva čekam da se odmorim sa dragim.

Blago Vama...
darija12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 09:33   #24
mislim, to si mogu priustit potpuno potpuno financijski neovisni parovi, ali budimo realni, kolkima se isto tako neda prozivljavat kalvarija razno raznih ceremonija, a rade pirove zbog love, da se ima za neki pocetak.
spud is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 11:11   #25
Moj dragi je nakon 10 dana veze meni predložio da se odemo tajno vjenčati a ja luda odbila. Sada da to ponovo predloži nebi sigurno odbila
poison ivvy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 13:53   #26
Uvijek sam govorila da bih se ili tajno udala (cak bih kumove uzela prve pri ruci) ili napravila festu kako spada.Ono izmedju nije za mene.
Ali nisam nikad bila kategoricna jer sam htjela vidjeti kako cu se osjecati kad dodje taj trenutak.I sad kad je dosao - bit ce festa!
A zanimljivo je da mi je moja mama rekla da ne bi nista imala protiv da dodjem jedan dan i kazem "Mama,udala sam se".
__________________
svibanj 2009
Malavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 14:29   #27
ako bi nam tako došlo, zašto ne? starci bi sigurno bili sretni da ih poštedimo organizacije i svog tog stresa, ali nemaju sreće - oboje želimo veliku svadbu
__________________
Some days you're a windshield,
and some days you're a bug.
pandalavanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 14:35   #28
to je moje idealno vjenčanje, u tajnosti, bez da itko išta zna, samo nas dvoje, jel zbog nas to i je, zbog nikog drugog...
nas dvoje, kumovi i uživancija, kasnije svima pokažemo vjenčani list i to je to...
ali naravno, to samo u mojoj mašti može biti tako
__________________
Vjeruj mi kad ti kažem da te volim, kad ti kažem da u tebi imam sve...
ivanchica1709 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 15:20   #29
Quote:
Stari Zeke kaže: Pogledaj post
Znaci uzeti kumove, obaviti obred kod maticara i otici na ludo putovanje. Posvetiti se samo sebi i svom partneru. Zaboraviti na zivcenocu oko organizacije svadbe, dana D itd. Roditelje, rodbinu i prijatelje obavijestiti o ucinjenom po dolasku s putovanja. Kak vam to zvuci? Poznate li nekoga tko je to napravil? Jer, moja draga i ja planiramo upravo to
Blago vama...I ja bi takoooo
avista01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 15:29   #30
Hm... Mislim da se svatko može odluciti za tajno vjenčanje. Naravno, ako su oba partnera za to. Moje je mišljenje da se ne treba obazirati na druge - što će si oni misliti i sl. Pa nije to njihov dan niti njihovo vjenčanje. Pa prema tome, ako netko još dvoji - nije kasno
Stari Zeke is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 18:28   #31
ja bi ,ali moj dragi nebi
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 18:33   #32
ja nebi, jer bi moja mama vjerojatno umrla od zalosti da se ja udam a da ona nije tad kraj mene, da me ne gleda
__________________
**Covjek pokazuje svoju velicinu nacinom kojim se odnosi prema "malim" ljudima**
ofcica
crna ovčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 21:41   #33
Quote:
marina3 kaže: Pogledaj post
ja bi ,ali moj dragi nebi

, mislim da bi mi buduca svekrva umrla od tuge
freya7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 22:28   #34
Ja ne bi. Ipak na ovaj dan kraj sebe želim imati drage mi ljude. A mislim da bi moji bili vrlo nesretni ako ne bi prisustvovali tom danu. Tata bi mi bio jako tužan. On se tako veseli što će me voditi do otlara. Ah srćeko moje.
milica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 01:07   #35
mi smo odlučili da želimo taj dan podijeliti sa našim prijateljima i rodbinom
Ivy4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 09:45   #36
Potpuno tajno vjenčanje ne, ali kako je krenulo bit će samo za roditelje i kumove na potpuno drugom kraju svijeta...
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 09:52   #37
Pa ja mislim da i bi s obzirom da me svi oko mene samo zivciraju kaj se tice svadbe, ali bi mi poslije opet mozda bilo zao...Ja sam rekla da cemo ja i dragi za jednu godisnjicu braka ponoviti zavjete na nekoj plazi...Nas dvoje, sami...Vec sam vidjela tako nesto na Maledivima i bilo je predivno...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 10:37   #38
Samo naprijed!
Mi smo nešto slično napravili!
Poslije smo ionako sve počastili.
I ponovno bih tako napravila. Priuštili smo sebi bogovski provod. Ma koliko to sebično zvučalo. No vjenčanje je naše i možemo što hoćemo.
Consigliamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 16:43   #39
mi ćemo nešto takvo napraviti. nismo iz bogatih obitelji, sve si plaćamo sami, imamo kredit za stan i auto, stan si trebamo opremiti i tako. najvažniji razlog što nećemo pravit svadbu je taj što sam zaključila da nam hrpa poznanika ne bi mogla dati kao poklon niti onoliko da se podmiri ono što su pojeli i popili taj dan, a nismo ludi zakopavati se u kredit zbog drugih. ne želimo godinama poslije tog dana otplaćivati što je netko pojeo i popio.
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 01:00   #40
Quote:
Consigliamo kaže: Pogledaj post
Samo naprijed!
Mi smo nešto slično napravili!
Poslije smo ionako sve počastili.
I ponovno bih tako napravila. Priuštili smo sebi bogovski provod. Ma koliko to sebično zvučalo. No vjenčanje je naše i možemo što hoćemo.
pa upravo - to! stoga, zbog čega bi bilo sebično? zbog običaja, rodbine, koga?
ionako je pola svega- pretvaranje i prenemaganje

a ovak - nije!
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:31.