Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2007., 15:09   #1
Arrow Kako da ju nagovorin na lignju?

nisam mogao vjerovat kad sam procitao :

Kako da ju nagovorin na lignju?

Ne znan tocno odakle da pocnen. Iman 28 godina i u sritnoj san vezi vec godinu i po. Sexualni zivot nam je odlican, samo sta meni nesto fali ili bolje rec iman veliku zelju probat sa curon jednu stvar. Naime ovako, u mladjim danima san volija eksperimentirat drkajuci pa san tako jedanput proba penetrirat u unutrasnjost lignje. Gura san ga u unutrasnjost lignje rukon stiskajuci ulaz u lignju kako bi odrza stimulativni stisak. Od onda san posta ovisan o tome.

Uvik san volija drkat, a nisan prestaja ni u vezama. Koji put bi nakon sta bi svrsija u lignju je opra, ispeka i izija. Tako san jedanput mojoj curi jos na pocetku veze za veceru ispeka lignje u koje san svrsija. Nisan ih opra. Totalno me napalilo sta ih je pojila i pofalila njihov okus. Posli te vecere zavrsili smo u krevetu iako je ona imala menstruaciju. Sve je islo kako triba dok ona nije pocela prigovarat da mi penis vonja na ribu. Naravno da san ga opra nakon igranja s lignjon, ali taj vonj je ipak osta. Zasmetalo me sta mi je prigovorila za miris pa san joj odbrusija da to njena menstruacija vonja na ribu. Znan da je to bilo glupo, ali u tom trenutku mi se parilo ka prikladan nacin da se izvucen. Nismo se posexali do kraja jer se ona naljutila. To je bilo davno, a od onda san pazija da nema mirisa po lignji kad se sexamo. Brisa san penis vlaznin higijenskin maramicama koje san kupija u DM-u.

Ono radi cega pisen sve ovo je moja zelja da koristin lignju i u sexu. Jako me napaljuje ideja da penetriran u svoju curu s lignjon navucenon na penis (ka sta je inace navucen goldun) i da ju tako jeben dok me krakovi od lignje (koji naravno ostanu izvan vagine) triskaju po testisima. Jos me vise privlaci ista ta koncepcija samo u analnom sexu (analni smo imali desetak puta i oboje gustamo u tome).

E pa sad kad imate uvid u situaciju, da konacno iznesen problem. Kako da predlozin curi sve to? Inace imamo jako dobru komunikaciju, sve jedno drugome govorimo i osin ovoga neman nikakvih tajni pred njom. Razmislja san da stavin lignju ispod kreveta pa je usrid sexa nataknen i tako udjen u curu, ali mislin da bi joj to bija šok. Ipak je triba pripremit na vizitu jedne morske zivotinje njenin genitalijama. E pa sad slusan savjete kako da joj objasnin, tj. predlozin ovo. Konstantno razmisljan o tome i sta vise mislin o tome to mi je normalni seks sa curon sve nezanimljiviji.
Pomozite.
Pozdrav od onoga koji je cesto na peskariji.
FKIT is offline  
Old 14.11.2007., 15:13   #2

svašta...
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Old 14.11.2007., 23:53   #3
dr. van Nostrand is offline  
Old 15.11.2007., 10:38   #4
Quote:
FKIT kaže: Pogledaj post
nisam mogao vjerovat kad sam procitao :

Kako da ju nagovorin na lignju?

Ne znan tocno odakle da pocnen. Iman 28 godina i u sritnoj san vezi vec godinu i po. Sexualni zivot nam je odlican, samo sta meni nesto fali ili bolje rec iman veliku zelju probat sa curon jednu stvar. Naime ovako, u mladjim danima san volija eksperimentirat drkajuci pa san tako jedanput proba penetrirat u unutrasnjost lignje. Gura san ga u unutrasnjost lignje rukon stiskajuci ulaz u lignju kako bi odrza stimulativni stisak. Od onda san posta ovisan o tome.

Uvik san volija drkat, a nisan prestaja ni u vezama. Koji put bi nakon sta bi svrsija u lignju je opra, ispeka i izija. Tako san jedanput mojoj curi jos na pocetku veze za veceru ispeka lignje u koje san svrsija. Nisan ih opra. Totalno me napalilo sta ih je pojila i pofalila njihov okus. Posli te vecere zavrsili smo u krevetu iako je ona imala menstruaciju. Sve je islo kako triba dok ona nije pocela prigovarat da mi penis vonja na ribu. Naravno da san ga opra nakon igranja s lignjon, ali taj vonj je ipak osta. Zasmetalo me sta mi je prigovorila za miris pa san joj odbrusija da to njena menstruacija vonja na ribu. Znan da je to bilo glupo, ali u tom trenutku mi se parilo ka prikladan nacin da se izvucen. Nismo se posexali do kraja jer se ona naljutila. To je bilo davno, a od onda san pazija da nema mirisa po lignji kad se sexamo. Brisa san penis vlaznin higijenskin maramicama koje san kupija u DM-u.

Ono radi cega pisen sve ovo je moja zelja da koristin lignju i u sexu. Jako me napaljuje ideja da penetriran u svoju curu s lignjon navucenon na penis (ka sta je inace navucen goldun) i da ju tako jeben dok me krakovi od lignje (koji naravno ostanu izvan vagine) triskaju po testisima. Jos me vise privlaci ista ta koncepcija samo u analnom sexu (analni smo imali desetak puta i oboje gustamo u tome).

E pa sad kad imate uvid u situaciju, da konacno iznesen problem. Kako da predlozin curi sve to? Inace imamo jako dobru komunikaciju, sve jedno drugome govorimo i osin ovoga neman nikakvih tajni pred njom. Razmislja san da stavin lignju ispod kreveta pa je usrid sexa nataknen i tako udjen u curu, ali mislin da bi joj to bija šok. Ipak je triba pripremit na vizitu jedne morske zivotinje njenin genitalijama. E pa sad slusan savjete kako da joj objasnin, tj. predlozin ovo. Konstantno razmisljan o tome i sta vise mislin o tome to mi je normalni seks sa curon sve nezanimljiviji.
Pomozite.
Pozdrav od onoga koji je cesto na peskariji.
tebe triba dobro izmlatiti po dupetu,a onda kad bi se dovoljno napalio,uvaliti ti u šupak lignjun nabijen na suncobran. koji si ti bolesnik...
__________________
:)))))) keep on smiling...
luveire is offline  
Old 15.11.2007., 11:06   #5
dodaj koju maslinu
 
Old 15.11.2007., 11:24   #6
možda da stavi malo limuna na lignju pa neće toliko smrdit...
__________________
Neću više nkad spominjat ćevape kao offtopic...
sibi is offline  
Old 15.11.2007., 11:28   #7
prastara zajebancija koja je, btw, potekla s ovog foruma
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Old 15.11.2007., 11:51   #8
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
prastara zajebancija koja je, btw, potekla s ovog foruma
Da, ako se ne varam pojavila se na LJES-u.
__________________
Iznajmljujem ovaj prostor...
FORUMASH78 is offline  
Old 16.11.2007., 10:24   #9
omg

umro sam od smijeha čitajući ovo

lignja ...
 
Old 16.11.2007., 10:43   #10
ma zasto lignja ? bolje hobotnica...
ST! is offline  
Old 16.11.2007., 11:59   #11
Tu je original i meni uz onog "što je loše na meni" je to topic desetljeća
Zallman is offline  
Old 16.11.2007., 12:01   #12
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
prastara zajebancija koja je, btw, potekla s ovog foruma
NISU SVI TOLIKO STARI!!!
__________________
Uredio sam potpis
iNViSiBLE FOR F is offline  
Old 16.11.2007., 12:02   #13
Quote:
Zallman kaže: Pogledaj post
"što je loše na meni" je topic desetljeća
a može link i na taj?

ajme, lignja ...
 
Old 16.11.2007., 12:02   #14
Quote:
Zallman kaže: Pogledaj post
Tu je original i meni uz onog "što je loše na meni" je to topic desetljeća
Da, to su vremena
__________________
baka kuba grah
Robi is offline  
Old 16.11.2007., 12:25   #15
Quote:
3 Stupid Dogs kaže: Pogledaj post
a može link i na taj?

ajme, lignja ...
Evo na ovom sam doslovno plakao,

Evo još nekih:
mali kurac i uska picka
Famozna WC daska
pranje kuhinjskih krpa
problem brzog metabolizma i neopranog supka

ima još tih ludih, većina su na LJES-u (ili su bili)
Nostalgija , zašto ljudi više ne pišu ovako :šmrc:

Edit evo još jedan favorit (to je transkript jer prava tema je izbrisana)
Zallman is offline  
Old 17.11.2007., 19:42   #16
isuse kriste bolesnika!
__________________
Ha?
_marina_duhhh_!! is offline  
Old 17.11.2007., 21:06   #17
Dario378 is offline  
Old 27.11.2007., 01:37   #18
yahahhahhwahwahhawhahahahha
eVil^^ is offline  
Old 27.11.2007., 05:20   #19
majku ti, koji pacijent
__________________
Autosport is the only sport that requires two balls.
Hardparker is offline  
Old 30.11.2007., 23:42   #20
stara tema, al sam se još jednom dobro nasmijo
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:43.