Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2008., 10:46   #1
10 godina poslije

Juce kada sam se probudio, sasvim iznenada bas kao grom iz vedra neba misli su mi otisle ka njoj, djevojci sa kojom sam imao vezu prije ravno 10 godina, djevojci sa kojom nemam bas nikakav kontakt isto tako 10 godina, mozda jedinoj djevojci u mom zivotu koja me je od sebe odbila od svoje silne zelje zamnom...

Sve sto znam trenutno o njoj je da je udana i sretna i zivi hiljadama kilometara daleko od mene, vjerovatno sretna i bezbrizna..Takav sam i ja sam, sretan u ljubavnom, poslovnom i svakom drugom obliku zivota..

No misli me neprestalno vode ka njoj i vremenu kada smo bili skupa..Bila je luda zamnom, nije mi dala mira i zeljela je da bude svaki tren uz mene, da mi bude kao sjenka...To mi je brzo bilo dosadilo i iz toga se rodila neka odbojnost prema njoj koju sam poceo sve vise i vise pokazivazti i iskazivati prema njoj. No to tada nije nimalo smanjilo njen efekat da me zeli, nego cak naprotiv i sto me jako iznenadilo, zeljela me je sve vise i vise..Sumar sumarus, jedva sam izisao iz te veze...Povrijedio sam je jako..Kao najveca muska svinja sam izisao iz njenog zivota..Znam da je patila, danima, sedmicama, mjesecima pa mozda i godinama....No ni to joj nije smetalo..Bez obzira koliko sam je sa svim djelima i postupcima ponizavao u mnogim prilikama pred svima, ona je i dalje nastojala da sacuva nas maleni svijet koji je ocigledno tada postojao samo u njenoj glavi..I nakon svih potopa nase veze i nakon svakog prekida pa skoro i obicnog kontakta, ona je uvijek nalazila put da dodje do mene i pokusa ponovo, praveci se kao da nista se nije ni desilo, a to je u meni samo izazivalo jos veci bijes i odbojnost prema njoj..

Bila je lijepa,prelijepa, veoma njezna i zenstvena sa prekrasnim licem i osmjehom..Znam da je i sada..Upoznao sam joj i sadasnjeg muza jer je prije svog vjencanja dosla sa njim kod mene u posjetu, sasvim iznenadno i nenajavljeno, predstavivsi se na vratima kao da sam njen dalji rodjak i prijatelj, sto je mene u tom trenu skrhalo ali sam morao prihvatiti igru..Bilo mi je to krajnje glupo kada su mi u kuci sjedili ona i njen tada mozda i zarucnik a sada muz...Njena zelja zamnom nikada nije prestajala, no tada sam je posljenji put vidio...

Izgubili smo svaki kontakt nakog toga, sto je meni odgovaralo naravno..Tu i tamo sam preko nekolicine zajednickih prijatelja primao prenesene pozdrave od nje, no nisam reagovao na njih..To se desavalo u prve 2-3 godine nakog toga..

Suma sumarus, bili smo skupa u moram priznati sretnoj vezi oko 5 mjeseci, bilo je lijepo i postojala je ljubav...Imao sam je a i ona mene ali kao sto rekoh u meni se rodila ta odbojnost prema njoj i sve sam unistio i sto je najgore povrijedio sam je kao nikada nikoga u zivotu i skrhao sam njen ugled svojim muskim sovinizmom...


I nakon 10 godina meni je jako zao sto se tako desilo...Imam zelju i potrebu da joj se javim, barem da je cujem ili napisem neko pismo..Izvinem se mada je to izvinjenje malo kao kap vode u moru u odnosu na stvari koje sam joj radio..No pored izvinjenja osjecam prema njoj nesto, neku zaljubljenost, sto je veoma bolesno sa ozbirom na njen i moj trenutni zivot i postojecu situaciju....

Mislim na njuvec treci dan i nikako mi ne izlazi iz misli...

Treba mi savjet, da li bi bilo pametno da joj se javim i izvinem se za sve ucinjeno, ili da to drzim u sebi do kraja zivota??
alen1977 is offline  
Old 08.01.2008., 10:49   #2
koja me je od sebe odbila od svoje silne zelje zamnom

i mene je to zezlo jednom-jesam li ja normalan? tražimo polukurvice a zlato bacamo pod noge, ne nismo normalni
deep_purple is offline  
Old 08.01.2008., 10:49   #3
a zašto bi joj se javljao?iz neke sebične potrebe da tebi bude lakše,jer te odjednom uhvatila grižnja?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 08.01.2008., 10:50   #4
mogu li se ikako sam banirat
__________________
Prije nego se počnete braniti, dobro poslušajte o čemu je riječ.
more29 is offline  
Old 08.01.2008., 10:53   #5
Kriza srednjih godina? Ili si jednostavno po prirodi idiot?
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 08.01.2008., 10:53   #6
Quote:
alen1977 kaže: Pogledaj post
Mislim na njuvec treci dan i nikako mi ne izlazi iz misli...
Ako se takav intenzitet produlji na tri mjeseca, onda razmisli o tome da joj se javiš. Vjerojatno ti je došao neki period nujnosti...vidi hoće li proći.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Old 08.01.2008., 10:53   #7
Quote:
more29 kaže: Pogledaj post
mogu li se ikako sam banirat
Jel mogu ja sebe virtualno ubiti?

On Topic...


Javi joj se ako joj želiš sjebati život i ujedno dodatno sjebati sebe...

Pa sjebati šefa i stanicu...ukratko sjebat ćeš sve
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 08.01.2008., 10:54   #8
ono šta si učinio ja ću učinit za neki dan, ona će poludit do kraja i patit ćemo zajedno.... naježim se ali tako sam odlučio....

ŽA MI JE TE MALE!
deep_purple is offline  
Old 08.01.2008., 10:56   #9
jesi li u tih deset godina stvorio nešto za sebe ili bi se bez razloga išao izvinjavati djevojci koja ima obitelj, život...? i s kojom očito nije išlo
 
Old 08.01.2008., 11:03   #10
U cemu je problem?

Kazu da ljudi koji osjecaju da ce otici u vjecna lovista pocnu izvoditi takve gluposti i onda traze oprostenje grijeha. Mislim ja cula. Pricaju tako babe po selu.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Old 08.01.2008., 11:09   #11
meni se čini da si ti malo upao u neku životnu rutinu pa sad kopaš i tražiš nekaj da si razbiješ monotoniju. nema tu nikakvog milosrđa i želje da se iskupiš i ispričaš, moje mišljenje je da je tu u pitanju samo tvoja pusta dosada i želja za opetovanim feelingom kako si nekome Bog... sebično.
Žulaj is offline  
Old 08.01.2008., 11:09   #12
U jebote to ti je tri dana pred smrt.
Šalim se.
Sazrijevaš...Stariš....Svodiš račune.
Zašto si počeo od nje?Nedostaje ti njena glad.
Imaš krizu.Proći će.Budi miran.
Seeceru! is offline  
Old 08.01.2008., 11:11   #13
Možda joj se nešto događa u životu i ti si to nekim čudom osjetio... Javi joj se. Sve se događa s nekim razlogom, možda i to naglo razmišljanje o njoj ima nekog smisla...
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 08.01.2008., 11:12   #14
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Kriza srednjih godina? Ili si jednostavno po prirodi idiot?
mislim da je kriza u braku..obično se tada javljaju neke misli o bivšim ljubavima i ino..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 08.01.2008., 11:13   #15
muci te vec 3 dana, nes ti muke. pa i probava zna muciti duze

javljati se nakon 10g iz dosade. daj ne trkeljaj gluposti i ne dizi prasinu bezveze
a i ona je idiot
cuj dolaziti nenajavljeno sa zarucnikom na vrata bivse ljubavi

jedna moja dobra kolegica se iz obijesti javila svojoj mladalackoj ljubavi od prije 25g, i mic po mic, sad mu je ljubavnica
ona u svedskoj on u engleskoj
lud zbunjenog
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 08.01.2008., 11:15   #16
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
mislim da je kriza u braku..obično se tada javljaju neke misli o bivšim ljubavima i ino..
Slazem se. U potpunosti.

Kad je kriza u braku javljaju se misli i o buducim ljubavima.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 08.01.2008., 11:20   #17
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Slazem se. U potpunosti.

Kad je kriza u braku javljaju se misli i o buducim ljubavima.
ah,pa to ne treba naglašavati..svašta nešto se javlja..i misli o filmskim glumcima..daj šta daš..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 08.01.2008., 11:20   #18
Quote:
žulaj kaže: Pogledaj post
meni se čini da si ti malo upao u neku životnu rutinu pa sad kopaš i tražiš nekaj da si razbiješ monotoniju. nema tu nikakvog milosrđa i želje da se iskupiš i ispričaš, moje mišljenje je da je tu u pitanju samo tvoja pusta dosada i želja za opetovanim feelingom kako si nekome Bog... sebično.
totalno sebično. pusti ju na miru. ona je očito tebe voljela više i snažnije nego ti nju. doduše vjerojatno je s njene strane to bilo više neko emotivno ovisništvo negoli ljubav. al kakvog ti prava imaš da njoj uznemiravaš njen život kad je tebi ionako bilo manje stalo do nje negoli njoj do tebe. prohtjelo ti se opet biti malo na pijedestalu.....
dunja 22 is offline  
Old 08.01.2008., 11:23   #19
ma javila ti se zelja u glavi i sada polako tu zelju pretvaras u opsesiju, proci ce ukoliko se pocnes baviti necim drugim, a ne razmisljanjem o njoj...
little_devil is offline  
Old 08.01.2008., 11:24   #20
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
ah,pa to ne treba naglašavati..svašta nešto se javlja..i misli o filmskim glumcima..daj šta daš..
Istina, sjecas se onog koji je u krizi banderu prasnuo?
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger