Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2008., 11:11   #21
Quote:
Makena kaže: Pogledaj post
a šta razmišljaš toliko? ako je ljubav u pitanju, nitko neće pobjeći nikuda...dva tjedna nije dovoljno vremena za ništa..uživjate jedno u drugome, upoznajte se, igrajte se, ...
e zašto da, dobro pitanje, volio bih da sam smireniji tip al poludim kad se zaljubim, jebeno sam hipersenzibilan, ahhh, necu vas zamarat, al neke stvari sto ste rekli su pomogle
__________________
Ako nemože drugačije onda čemo pošteno.
Opaki is offline  
Old 12.01.2008., 11:16   #22
To "volim te" se osjeti u drugoj osobi. Ponekad niti nije potrebno to reći.
Orodiel is offline  
Old 12.01.2008., 11:20   #23
Quote:
Opaki kaže: Pogledaj post
Aj da je jednu pametnu temu otvorim konacno.

Zanima me kada se upustite u vezu, a do te vam je osobe stalo, koliko vremena smatrate da treba proteći tj kada reći suprotnom spolu da je volite?

Kada ste vi to rekli? tj nakon koliko vremena, zacudo imam 26 godina al me svejedno zanima, tj to me uvijek zanimalo? Znam da to jadno ispada ako se prepbrzo kaze(nekako klišej).
Kada u sebi osjetis da ti nesto znaci u zivotu to je to...
__________________
Bolje biti posteno jeban, nego jebeno posten.
Dakox is offline  
Old 12.01.2008., 11:24   #24
Quote:
Dakox kaže: Pogledaj post
Kada u sebi osjetis da ti nesto znaci u zivotu to je to...
u na takve tvoje odgovore nismo navikli
__________________
Prije nego se počnete braniti, dobro poslušajte o čemu je riječ.
more29 is offline  
Old 12.01.2008., 11:26   #25
Quote:
more29 kaže: Pogledaj post
u na takve tvoje odgovore nismo navikli
Haha...sta je reci???
__________________
Bolje biti posteno jeban, nego jebeno posten.
Dakox is offline  
Old 12.01.2008., 11:47   #26
Quote:
Orodiel kaže: Pogledaj post
To "volim te" se osjeti u drugoj osobi. Ponekad niti nije potrebno to reći.
eto bas tako,

inace rijetko ili gotovo nikad to ne govorim,ili to osjecam(pa mislim da se vidi,jer to cu i pokazati) ili ne,isto vrijedi i za nju,nista mi ne znaci da mi to kaze,ako osjecam da me voli,naravno to mi je super i tada su mi rijeci nepotrebne(dodju gotovo kao neko pravdanje ili moljenje,patetika sto li)
a pitanje na koje se najezim i digne mi zivce-volis li me? iliti moleciva verzija-ljubavi, volis li me?dodje mi da kazem-ne,ne volim te,samo se jebemo!
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Old 12.01.2008., 12:03   #27
Ja sam se sinoc osjecala malo usamljeno a u medjuvremenu se dopisivala sa bivsim i kazem mu preko sms:hajde mi napisi da me volis(a znam da e voli),jednostavno trebalo mi je da to cujem...na sto mi on odgovori jesi li normalna,ti ne mozes proci bez ljutnje ili sranja i sta ga pitam te budalestine...uh poslije sam se osjecala kao shit,jebemti pamet ovakvu!
nedodirljiva is offline  
Old 12.01.2008., 12:06   #28
Quote:
nedodirljiva kaže: Pogledaj post
Ja sam se sinoc osjecala malo usamljeno a u medjuvremenu se dopisivala sa bivsim i kazem mu preko sms:hajde mi napisi da me volis(a znam da e voli),jednostavno trebalo mi je da to cujem...na sto mi on odgovori jesi li normalna,ti ne mozes proci bez ljutnje ili sranja i sta ga pitam te budalestine...uh poslije sam se osjecala kao shit,jebemti pamet ovakvu!
ideš
__________________
Prije nego se počnete braniti, dobro poslušajte o čemu je riječ.
more29 is offline  
Old 12.01.2008., 12:46   #29
ah, di je sad forumski numerolog hajduk da prosvijetli nas obicne smrtnike i izracuna tocan mjesec, dan, godinu, sat, minutu i sekundu, vremenske uvjete, polozaj zvijezda i morske mjene potrebne da bi se izjava shvatila ozbiljno, ne ismijala i bila uzvracena iskreno...

ja, iz mog skromnog iskustva, mogu reci da je vrijeme onda kad se osjecaj leptirica u trbuhu, i intelektualne tuposti pretvori u jedan odredjeni mir i spokoj u drustvu partnera.

eto, bas mislim da to najbolje opisuje to stanje. jedna odredjena sigurnost, kao da se nista lose ne moze dogoditi sve dok je doticni/a tamo. i naravno, neizmjerno uzivanje u njegovom/nom drustvu, njegovoj/noj pojavi, glasu, gestama, dodirima...

svi osjecaji koji su bili prisutni kada ste bili zaljubljeni su jos tu, ali su se samo produbili.
zato je dovoljan samo jedan dubok pogled u partnerove oci, i odjednom shvatite da se tu ipak radi o necem visem. i tada to treba reci...

jesam bar blizu?
Petra Pan is offline  
Old 12.01.2008., 12:48   #30
kada ju zaista voliš,onda
Pali_andjeo is offline  
Old 12.01.2008., 12:51   #31
ne postoji neko pravilo.
to moze biti nakon 5 dana, to moze biti nakon 6 mjeseci., 8 mjeseci..ili nakon 2 godine..

jednostavno kada to osjecas, onda to reci...
Brinettaa is offline  
Old 12.01.2008., 12:56   #32
pa dobro, da meni netko kaže da me voli nakon 3 i više mjeseci, malo bih se zabrinula...ja osobu prvo dobro upoznam, bilo cyber, bilo dopisivanjem, prijateljski i onda kad se zaljubim u nju već sam spremna joj reći volim te...jer sam se zaljubila u tu osobu kao osobu, a ne kao pojavu...
Elerrina is offline  
Old 12.01.2008., 13:40   #33
Quote:
Opaki kaže: Pogledaj post
Aj da je jednu pametnu temu otvorim konacno.

Zanima me kada se upustite u vezu, a do te vam je osobe stalo, koliko vremena smatrate da treba proteći tj kada reći suprotnom spolu da je volite?

Kada ste vi to rekli? tj nakon koliko vremena, zacudo imam 26 godina al me svejedno zanima, tj to me uvijek zanimalo? Znam da to jadno ispada ako se prepbrzo kaze(nekako klišej).

odma čak i prije, je klišej al ga vole čuti

a u stvarnost ,to se jednostavno osjeti

___________________
nemoš meni lagat
mazgov is offline  
Old 12.01.2008., 13:50   #34
Quote:
Opaki kaže: Pogledaj post
Aj da je jednu pametnu temu otvorim konacno.

Zanima me kada se upustite u vezu, a do te vam je osobe stalo, koliko vremena smatrate da treba proteći tj kada reći suprotnom spolu da je volite?

Kada ste vi to rekli? tj nakon koliko vremena, zacudo imam 26 godina al me svejedno zanima, tj to me uvijek zanimalo? Znam da to jadno ispada ako se prepbrzo kaze(nekako klišej).
Onda kad to zbilja i osjecas...

Zalosno je sto danas te rijeci gube na znacenju, jer se ljudi njima poigravaju... ali one su zbilja lijepe i kad onako iskreno kazes volim te i kad osjecas ta ti ih netko iskreno upucuje... zbilja su prelijepe...

Nemoj iskoristavati te rijeci kako bi dosao do svog cilja... upotrijebi ih onda kad to zbilja i osjecas! Vrijeme je nebitno... sad ili poslije... vazno da dolaze iz srca!
__________________
Blago onome tko rano poludi pa mu život u veselju prođe!!
-LudiCa- is offline  
Old 12.01.2008., 18:06   #35
Quote:
Opaki kaže: Pogledaj post
Kada ste vi to rekli? tj nakon koliko vremena, zacudo imam 26 godina al me svejedno zanima, tj to me uvijek zanimalo?
Ja sam to uvijek govorio trenutak prije nego što svršim. Dobro, još tu i tamo kad bih vidio da se dvoumi,onak da je na rubu i da ju samo pogurnem.
Vincent V is offline  
Old 12.01.2008., 18:08   #36
Quote:
petra-pan kaže: Pogledaj post
jesam bar blizu?
jesi, jesi
__________________
Y Ddraig Goch Ddyry Cychwyn
mrachni hajduk! is offline  
Old 12.01.2008., 18:21   #37
nema tu kad je vrijeme nego kad se to i osjeća
__________________
pleši samnom...
mini hot is offline  
Old 12.01.2008., 18:42   #38
U jednom prepucavanju nakon 4mj. veze mi je izletjelo. On nije reagirao.. mozda jer sam mu uz to izrekla jos svašta grdoga..
Od tog je vec prošlo par mjeseci, ja šutim, on šuti..

Inače kad osjetim, kažem.

Moram priznati da mi nisu jasni oni parovi koji si imaju potrebu reći "volim te" svaki dan, ponekad i po nekoliko puta..
Prečesto izgovorene te riječi nekako u tom slučaju izgube na značenju i svedu se na pristojnosti kao "dobro jutro", "dobar dan" i "laku noc".
__________________
The older we become, the more serious we become about life. An adult laughs an average of 15 times a day; a preschooler laughs an average of 400 times.
Herbion is offline  
Old 12.01.2008., 19:46   #39
Quote:
Opaki kaže: Pogledaj post
pa osjetim da je to to, imam 26 god nije mi prva, a nismo ni mladi vise, jednostavno nisam nikad upoznao djevojku sa toliko razumjevanja i topline, činjeca je da 2 tjedan nije dovoljno da nekog upoznas potpuno. Mislim da kazem do tak rano i još k tome prvi imam osjećaj da nekako ispadam inferiorniji.
a ispao bi jos inferiorniji kada bi pitao: da li ti mene volis? to je totalni no, no.
nevjerojatno kako to neki ljudi nikad ne skuze...
Grazia is offline  
Old 13.01.2008., 00:10   #40
Glupost na kvadrat

Iako se radi o mojoj gluposti još uvijek ne znam šta mi je bilo kad se sjetim toga, stvarno...
dokaz da nema granica gluposti
Uglavnom, bili ja i dečko vani, tulum, ludilo i u jednom trenutku dođe on meni da me voli a ja njega sam pogledam i počnem se smijati,on mene gleda onak u čudu, a ja njemu samo da ne priča gluposti da je pijan...
Najgore je šta uopče nije pio...

...i da, bili smo oko pola godine zajedno
Nisam sigurna šta mi je to trebalo...
*PriNcEzA* is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger