Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2008., 13:37   #61
Quote:
petra-pan kaže: Pogledaj post
ej, pa zar ti ne shvacas da ti nisi taj koji to moze kontrolirati???
ti se eventualno mozes ponasati hladnije ili toplije prema njoj, ali misliti da sam mozes po sistemu on-off prekidaca ukljuciti ili iskljuciti emocije je jednostavno naivno...
neznam zasto je to problem??to sam radio i prije..jer nikad ne mozes okrenit neku zgodnu zensku koju vidis prvi put u kaficu ako ne iskljucis emocije..jer da su one stalno ukljucene,ne bi nikad zensku moga gledat u oci,gleda bi joj sise il noge,tuke bi mi se tresle,ne bi moga plesat,pocmes mucat i pun qurac toga jos,prije se to rjesavalo alkoholom..ono cugnes po boce stocka i onda krenes u napad..mislim ono jednostavnije(jeftinije) je iskljucit emocije..jer kad znas svjesno da zenska izgleda puno bolje od tebe,nije bas lako pric joj bez straha i napaljenosti..a kad strah i napaljenost nestanu,ostajete samo ti i ta osoba..tad igra pocinje,sve ostalo je stvar znanja i prakse..bar tako stvari kod mene funkcioniraju..
2nko is offline  
Old 13.01.2008., 14:10   #62
Quote:
2nko kaže: Pogledaj post
jer nikad ne mozes okrenit neku zgodnu zensku koju vidis prvi put u kaficu ako ne iskljucis emocije..jer da su one stalno ukljucene,ne bi nikad zensku moga gledat u oci,gleda bi joj sise il noge,tuke bi mi se tresle,ne bi moga plesat,pocmes mucat i pun qurac toga jos
zbilja?

kod tebe i je u tome problem što ti misliš da se živi na taj način da stalno pritišćeš na neki šteker: uključi - isključi - uključi - isključi... isključiš emocije, uključiš mozak, isključiš mozak, uključiš onu stvar da bi mogao ševit, isključiš emocije da bi se mogao uvjeravat da ti uopće nije stalo do te ženske, a onda opet...opet ti vraga nije stalo, jer te nedoumice stalno jebu u mozak, što pokazuje da se itekako grizeš i ždereš...u svemu tome stalno si uštekan u gomilu sumnji i dvojbi... baš zato što se tako ne živi, jer je čovjek cjelovit spoj osjećaja, razuma, strasti, zdrave pameti itd...i ne može jedan segment uključiti, a drugi isključiti i tako funkcionirati po različitim "poljima" i područjima, ko po šahovskoj ploči...

kod vas je situacija dosta jednostavna: ženi se prijebalo sa strane, jer joj je valjda nakon 4 god. veze sex u stalnoj vezi postao monoton...
ti kažeš da bi ona bez problema ostavila dečka "kad bi ti to od nje tražio" - ja u to nisam baš sigurna...jer, u tom slučaju - ona to dobro zna - ne bi više imala čar i uzbuđenje ševe sa strane, s ljubavnikom...

njen refleks da se ODMAH javi stalnom dečku i ODMAH otrči do njega u subotu usred noći (i usred vaše ševe) i ostavi tebe s dignutom kitom puno govori: ali, ne govori o tome da je ona pokorna tom tipu, kao što bi neki mogli pomisliti, nego govori da je ona svjesno odlučila da joj je ta veza važna, da se OPREDIJELILA za nju...ona itekako pazi da ne zasere stvar...jer, da joj nije toliko stalo, ne bi se svijet srušio da stalnom momku usred noći kaže neku ispriku tipa: "sorry, već spavam - nije mi dobro - dragi, vidimo se sutra!"...dakle, ženska si je sve iskalkulirala, ona se ševi sa strane, ali svoju vezu drži na čvrstom postolju, u prividu "korektnoga".

a ti?

ti za to vrijeme jebeš sam sebe u mozak s raznim petparačkim teorijama o tome kako se "nema smisla vezati, jer u svakoj vezi nakon nekog vremena bude isto"...'prvo se vole, pa se karaju, pa se varaju' i tako...to su ti u biti gluparije za neku lokalnu, seosku radio-postaju koja pušta narodnjake.

i sve te teorije, koje po tvom mišljenju počivaju na čvrstim temeljima, samo govore o tvojoj TEŠKOJ povrijeđenosti koju vučeš iz prijašnje veze (ili prijašnjih veza).

kod tebe nije problem u tome što si ti emocije isključio - naprotiv, kod tebe su emocije preuključene cijelo vrijeme, ti si povrijeđen, nesiguran, zbunjen, osamljen...i to je ono što te puca 200 na sat...

a problem ćeš donekle moći riješiti tek onda kad ne budeš više teoretizirao da za prići curi u discu treba ili se napit ili sključit emocije, jer inače je nećeš moći gledat u oči nego samo u sise i dupe...i kad definitivno uključiš mozak, jer ti je sad isključen...uključeno ti je samo zamršeno klupko tvoje emocionalne zbrke u koje si sav zapetljan i ona stvar subotom navečer kad si je tvoja draga uzela termin za extra-dopunsku ševu... je li da je tako?
aryna is offline  
Old 13.01.2008., 14:13   #63
Quote:
2nko kaže: Pogledaj post
..jer nikad ne mozes okrenit neku zgodnu zensku koju vidis prvi put u kaficu ako ne iskljucis emocije..jer da su one stalno ukljucene, ne bi nikad zensku moga gledat ...

..mislim ono jednostavnije (jeftinije) je iskljucit emocije..j

... ostajete samo ti i ta osoba...tad igra pocinje, sve ostalo je stvar znanja i prakse..bar tako stvari kod mene funkcioniraju..
Love is pain, sex is game. So play the game and forget the pain.

To bi mogla biti nepobitna istina.

Ali... petra pan je stravično u pravu. Emocije ne funkcioniraju po principu on-off prekidača, kako ti ona lijepo kaže. Emocije ne naručuješ kad tebi paše. Ili ih pak isključuješ jer ti u datom trenutku nisu dobrodošle. Možeš samo pokušati s nekim određenim ponašanjima, npr glumiti da ti nije stalo. Ali samo glumiti.
Jer da si ti imun na emocije ne bi sada bio rastrzan.

Ovo o čemu ti pišeš je moguće jer emocija još nema, ili ih na početku nisi svijestan,a i na samom početku nisu presudne. Tako da ti ništa ne možeš isključiti jer nema niti potrebe.

Kad ostanete samo vas dvoje onda je neumitna istina da igra tek počinje. Samo iako puno toga možeš kontrolirati, i znanje i tehniku i ...ponašanje uopće, ipak su emocije te koje ne možeš.
A ako to ne priznaš one počnu kontrolirati tebe.
ZEUSICA is offline  
Old 13.01.2008., 14:22   #64
nisam sve čitao ,ko sapunica je
ovako praši ti njega i njoj i njemu, bit će ti lakše na duši i srcu i njemu
mazgov is offline  
Old 13.01.2008., 14:24   #65
Quote:
2nko kaže: Pogledaj post
...
kako se ti meni ne svidjas...
__________________
potpis
madja is offline  
Old 13.01.2008., 14:40   #66
Quote:
2nko kaže: Pogledaj post
neznam zasto je to problem??to sam radio i prije..jer nikad ne mozes okrenit neku zgodnu zensku koju vidis prvi put u kaficu ako ne iskljucis emocije..jer da su one stalno ukljucene,ne bi nikad zensku moga gledat u oci,gleda bi joj sise il noge,tuke bi mi se tresle,ne bi moga plesat,pocmes mucat i pun qurac toga jos,prije se to rjesavalo alkoholom..ono cugnes po boce stocka i onda krenes u napad..mislim ono jednostavnije(jeftinije) je iskljucit emocije..jer kad znas svjesno da zenska izgleda puno bolje od tebe,nije bas lako pric joj bez straha i napaljenosti..a kad strah i napaljenost nestanu,ostajete samo ti i ta osoba..tad igra pocinje,sve ostalo je stvar znanja i prakse..bar tako stvari kod mene funkcioniraju..
ah, da, naravno... kako mi to nije odmah bilo jasno...
covjeka vezu iste emocije za curu koju prvi put vidi u disku i krene bariti, i za neku s kojom se jebe vec x mjeseci....
bijah slijepa, a sad vidim...
Petra Pan is offline  
Old 13.01.2008., 14:51   #67
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
zbilja?

kod tebe i je u tome problem što ti misliš da se živi na taj način da stalno pritišćeš na neki šteker: uključi - isključi - uključi - isključi... isključiš emocije, uključiš mozak, isključiš mozak, uključiš onu stvar da bi mogao ševit, isključiš emocije da bi se mogao uvjeravat da ti uopće nije stalo do te ženske, a onda ...
e svaka ti cast,skidam kapu..cilu si temu lijepo elaborirala i vecina stvari koje si rekla stoji ali sa par stvari se ne slazem..
1.mozda ona zeli sacuvat vezu,ne krivim je,i ja bi mozda na njenom mistu..uostalom ona je meni isto sta sam ja njoj,cista zabava..
2.nikad od nijedne cure ne bi moga trazit da ostavi decka,pa tako necu uopce ni teoretizirat tu situaciju,ali kad hocu mogu bit veoma manipulativna osoba,to znaju neki ljudi pouzdano
3.nije me ostavila dignute kite,cak mi je ostavila kljuc i rekla da ce se vratit,al ja nisan tio,neznan sta me puklo,al nisan povridjenog ponosa,da odma nekome uletim u usta
4.ne slusam narodnjake
2nko is offline  
Old 13.01.2008., 15:27   #68
Što ti ustvari hoćeš?

Curu ne voliš,ne želiš da napusti dečka,ne želiš biti ljubavnik....wtf?

Ja mislim da si ti jedan obični sebičnjaković i cura ti je povrijedila ego što je spavala s tobom a nije se zaljubila tj ne slini za tobom.

Ako si svjestan da cura nije zlato,nadam se da ne očekuješ predanu ljubav od takve koja ne poštuje ni svog dečka a kamoli tebe.
Boli te činjenica da si drugi,e pa frajeru što si tražio to si dobio.

Spavati sa zauzetom curom jednu noć
I pritom pričati o vođenju ljubavi

Momče,tebi su se pobrkali lončići
__________________
Srce vatreno...
Djuli is offline  
Old 13.01.2008., 15:34   #69
Quote:
Djuli kaže: Pogledaj post
Što ti ustvari hoćeš?

Curu ne voliš,ne želiš da napusti dečka,ne želiš biti ljubavnik....wtf?
ovo prvo dvoje stoji,ali ovo zadnje...
ko je to ikad reka???
ja uzivam..
2nko is offline  
Old 13.01.2008., 15:40   #70
Quote:
2nko kaže: Pogledaj post
ovo prvo dvoje stoji,ali ovo zadnje...
ko je to ikad reka???
ja uzivam..

Da uživaš ne bi se opterećivao

Ma jednostavno priznaj da ti je bilo super s njom i sad neznaš što bi!
__________________
Srce vatreno...
Djuli is offline  
Old 13.01.2008., 16:09   #71
Quote:
2nko kaže: Pogledaj post
ma uvik san ja bio ona poštenjačina koja spuši rogove..e pa STOP,sad je malo vrime da se zamine uloge:2up:
znam znam,gad sam..ali kad je zivot prema tebi cilo vrime GAD onda moras bit i ti gad malo prema njemu
ma zivot je samo jedan..triba ga zivit punim plucima..valjda onaj njen nece nikad saznat..hehe
Ovo ne da ti nije ni izgovor ni opravdanje, nego sam pokazuje tvoju nezrelost. Možda nije cijeli svemir kriv za tvoje probleme, nego...hmmm...ček da razmislim...ti.
Najlakše je reć svi me gaze, kuku lele, pa ću sad i ja njih.
Odrasti.
Nolina is offline  
Old 13.01.2008., 16:11   #72
Quote:
Nolina kaže: Pogledaj post
Ovo ne da ti nije ni izgovor ni opravdanje, nego sam pokazuje tvoju nezrelost. Možda nije cijeli svemir kriv za tvoje probleme, nego...hmmm...ček da razmislim...ti.
Najlakše je reć svi me gaze, kuku lele, pa ću sad i ja njih.
Odrasti.
Evo tko zna
Slažem se s tobom.

Dok ne skuži da je on ODGOVORAN za svoje postupke,bolje da se ne petlja sa curama.
__________________
Srce vatreno...
Djuli is offline  
Old 13.01.2008., 17:35   #73
jesan ja kriv sta san do sad naletio samo na 3 normalne zenske,sta svaka ode pa misli da se moze vratit kad oce???jesan li ja kriv sta san 5 cura mora spasavat s ruba smrti jer nisam tio vise bit s njima??zar i dalje da dopustan da mi mi neko priti da ce se ubit,ako ne buden s njom,da mi laze price kako je trudna,da ova druga guta saku tableta,treca se baca s mosta...molim vas nemojte uskakat sebi u usta,kad vec neznate cijelu pricu..zar mislite da sam ja neki retard pa da ne zelim ozbiljnu vezu,da ne zudim za onim osjecajem da nekome pripadas..ali kako kad nema ozbiljnih zena..da mi je nac jednu normalnu zensku osobu,ne bi je pita ni ime ni prezime,samo nek mi neko pokaze prstom u nju,zenit cu je..ali na to stvarno jos nisam uspio naletit..zar se ima ista vise pricat kad su dvi osobe koje mi najvise znace u zivotu kazu da zene mogu bit najveci vragovi na svitu,a jedna od tih osoba je moja mater..odgojile su me zene i odgajale su me na nacin da nesmijem krivo pogledat ljudsko bice,a kamoli zenske osobe..stvarno sam povrh svega virova da se moze nac idealna osoba,da postoji druga polovica..ali svaku sam nadu izgubio u to..to je samo mit..neznan jel problem to sto svaku curu drzim ko kap vode na dlanu i cijenim vise od svega,pruzam joj sve sta zazeli i neznam ni ja sta jos vise..ali znam da problem nije u meni jer do sad SVAKA,ali doslovno SVAKA cura s kojom sam bio me pitala da opet budem s njom..i kad upoznas nekoga,kad ti se stvarno ucini da si nasao pravu osobu,da bolja ne postoji vrime uvik otkrije pravo lice koje se krije iza maske savrsenstva..eto zato sam odlucio vise ne ulazit u nikakvu vezu,nego samo zadovoljit fizicku i psihicku potrebu za zenskom i nastavit svojim putem..ne mozete mi sudit zbog toga sta bjezim od tuge i nesrece i sta srecu trazim tako plitko..jer proba sam kopat duboko duboko,a virujte mi,tamo je nema.jer ko je bez grijeha neka baci kamen prvi...
2nko is offline  
Old 13.01.2008., 18:01   #74
Quote:
2nko kaže: Pogledaj post
jesan ja kriv sta san do sad naletio samo na 3 normalne zenske,sta svaka ode pa misli da se moze vratit kad oce???jesan li ja kriv sta san 5 cura mora spasavat s ruba smrti jer nisam tio vise bit s njima??zar i dalje da dopustan da mi mi neko priti da ce se ubit,ako ne buden s njom,da mi laze price kako je trudna,da ova druga guta saku tableta,treca se baca s mosta...molim vas nemojte uskakat sebi u usta,kad vec neznate cijelu pricu..zar mislite da sam ja neki retard pa da ne zelim ozbiljnu vezu,da ne zudim za onim osjecajem da nekome pripadas..ali kako kad nema ozbiljnih zena..da mi je nac jednu normalnu zensku osobu,ne bi je pita ni ime ni prezime,samo nek mi neko pokaze prstom u nju,zenit cu je..ali na to stvarno jos nisam uspio naletit..zar se ima ista vise pricat kad su dvi osobe koje mi najvise znace u zivotu kazu da zene mogu bit najveci vragovi na svitu,a jedna od tih osoba je moja mater..odgojile su me zene i odgajale su me na nacin da nesmijem krivo pogledat ljudsko bice,a kamoli zenske osobe..stvarno sam povrh svega virova da se moze nac idealna osoba,da postoji druga polovica..ali svaku sam nadu izgubio u to..to je samo mit..neznan jel problem to sto svaku curu drzim ko kap vode na dlanu i cijenim vise od svega,pruzam joj sve sta zazeli i neznam ni ja sta jos vise..ali znam da problem nije u meni jer do sad SVAKA,ali doslovno SVAKA cura s kojom sam bio me pitala da opet budem s njom..i kad upoznas nekoga,kad ti se stvarno ucini da si nasao pravu osobu,da bolja ne postoji vrime uvik otkrije pravo lice koje se krije iza maske savrsenstva..eto zato sam odlucio vise ne ulazit u nikakvu vezu,nego samo zadovoljit fizicku i psihicku potrebu za zenskom i nastavit svojim putem..ne mozete mi sudit zbog toga sta bjezim od tuge i nesrece i sta srecu trazim tako plitko..jer proba sam kopat duboko duboko,a virujte mi,tamo je nema.jer ko je bez grijeha neka baci kamen prvi...
aj', stari, olabavi malo. nisi ti loš tip, samo si se ufurao i počeo malo previše filozofirat...malo se opusti, relax, nije sve tako crno niti tako definitivno-fatalno, zajebano u životu. samo nemoj sve tako osobno shvaćat.

sad si u takvoj fazi i ne postavljaj u njoj previše definicija i generalizacija: "SVAKA je takva", "SVE je onakvo", "NEMA ozbiljnih žena", "NEMA normalnih žena". jeba te, ako ima čak i normalnih muškaraca, onda ima i koja normalna žena!

dakle, sad si u takvoj fazi, malo si sjeban...ali opet, pa šta, svakom se to može desit...još se ti formiraš i odrastaš...proći će te. to je sve.
aryna is offline  
Old 13.01.2008., 18:10   #75
Ego je jebena stvar....

Ili se nauči nosit s tim ili odjebi od nje.

A možemo i drugačije...
Navuci je da ga ostavi pa na kraju sjebi nju i uprospasti priateljstvo. S obzirom da vara dečka s kojim je 4 godine, i ne zaslužuje puno bolje...
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 13.01.2008., 18:31   #76
Momče,odgovaramo po principu kako si otvorio temu...

Ako tražiš poštovanje i ljubav,toplinu onda se ne postavljaj kao da ti do toga nije stalo.
Nastat će ti velika konfuzija u glavi jer ćeš dobivati ono što ti ne treba.

Suoči se sam sa sobom.
Najlakše je reći sjebao sam il sjebale su me a najteže je oprostiti sebi i drugima,no to se događa da se čovjek promjeni, da to više ne radi,nego da ojača.....

Ovo što ti radiš je davanje duše i crnom vragu samo za užitak,a to se zove sebičnost koja uvijek dolazi sa poslijedicama.

Ma,ti radje bio i ljubavnik,samo da ne budeš solo!

Razumijem te....ali ne podržavam što utjehu tražiš u plitkim stvarima koje su prolazne i nekvalitetne.

Ova faza se zove sazrijevanje,nadam se da ćeš izvući dobro iz ovog i postati muškarac a ne ostati nedohebani pubertetlija.
__________________
Srce vatreno...
Djuli is offline  
Old 13.01.2008., 18:54   #77
e cure moje,vi ne mozete uopce pojmit kako ja vas volim,pogotovo tebe madamoiselle..jos od onda kad smo razgovarali na pm..tad si mi pomogla da svatim neke stvari,a pomazes mi i sada..hvala vam..arnya sorry za onaj post maloprije,vidim da si ga malo osobno svatila..ja inace ne volim generalizirat i trpat sve u isti kos,al kad se covik odjednom puno puta razocara nije mu do nicega...ova cura je mozda bila samo vapaj,trazenje pomoci..iskreno tu pomoc sam od nje i dobio..bila je uz mene kad mi je bilo najteze..djuli kad sam otisao toj osobi u zagrljaj,od nje nisam trazio nikakvu toplinu ni ljubav,znao sam u sta se upustam,i dalje ne zalim ni munute sta sam proveo s njom..preljepe uspomene i super iskustvo..saznao sam kako je to bit s druge strane
istina stalo mi je do nje,ali prvenstveno kao do prijateljice i postujem je iznad svega prvo kao osobu..maloprije smo se nasli,popricali smo malo i rekli smo da cemo smanjit,stavit prijateljstvo na prvo misto..a ako se nesto desi desit ce se samo zato jer cemo oboje to zeljeti..sve u svemu,hvala..valjda niste o meni stekli sliku nekog arogantnog kretena kojem je u glavi samo sex..jer ne smatram se takvim..
2nko is offline  
Old 13.01.2008., 19:37   #78
Quote:
2nko kaže: Pogledaj post
..malo se popije..kad vidimo sobu punu dima i posteljinu na podu..
Glavobolja od vina a nigde aspirina sinoc bila sam sa tobom pijana na podu posteljina u sobi punoj dima slika poznata to je prevara.
by Seka Aleksić

Quote:
2nko kaže: Pogledaj post
ne slusam narodnjake
Ma naravno
čika Džoni is offline  
Old 13.01.2008., 19:46   #79
Quote:
čika Džoni kaže: Pogledaj post
Glavobolja od vina a nigde aspirina sinoc bila sam sa tobom pijana na podu posteljina u sobi punoj dima slika poznata to je prevara.
by Seka Aleksić



Ma naravno
ne kontan..kako to dvoje mozes usporedit...ujutro stvarno deka i pokrivac budu na podu jer spavamo pod klimom a i na krevetu je vise prostora kad nema nista...uostalom 2 puta smo se valjali po podu..samo prostrli veliki pokrivac..to je zakon.. i oboje pusimo,logicno je ga je ujutro sve zadimljeno..uostalom kakve to ima veze?? samo sam pisa sta mi je prvo palo na pamet..
2nko is offline  
Old 13.01.2008., 19:49   #80
al vidis stvarno se poklapaju rici pisme sa sitacijom..od a do ž..sad sam gleda text pisme slucajnost
2nko is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger