Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2008., 19:52   #81
A da ti cura nije Seka?
čika Džoni is offline  
Old 13.01.2008., 20:01   #82
Ako te to tiješi, ne voli njega..jer da ga voli ne bi ga varala..pitanje je kad će ta veza puknut jer će sigurno osim ako nije sponzoruša koja je našla dobro situiranog pa joj ne pada napamet to prekidati sad kad se uljebila,a onda ga moš hebat(odnosno nju ) jer to nikad neće prekinut osim ako ne naiđe još bolje situiran

Dakle i za tvoj ego i za tvoju zaluđenost bi bilo dobro da joj dođeš face to face reći na čemu si jer si ti itekako zacopan u nju, egomanijaci ne rade to što ti trenutno radiš..
Emo§ion:D is offline  
Old 13.01.2008., 20:20   #83
sve OK. nisam ja ništa osobno shvatila, nego sam rekla tebi da ne shvaćaš sve osobno i onda na osnovu toga generaliziraš.
no, dobro je, ti u stvari ipak ne misliš da su sve žene iste, kao što si pisao, jer u tom slučaju ne bi želio da ti ova bude prijateljica.
čini se da ti je do nje stalo puno više nego što misliš.
aryna is offline  
Old 13.01.2008., 20:31   #84
ma ja ne zelin bit s njom..nije sponzorusa,al bilo bi bolje da je..mislim ono on je uzdrzava a ja je
hehe ajme cudne mi ideje padaju na pamet
ko zna ako je neki bogati,mozda i ja pokupin nesto love,morat cu se raspitat malo bolje
ajme,opet ja blentan gluposti...
2nko is offline  
Old 14.01.2008., 01:24   #85
ajme, sinko, koji si ti lik

fasciniraju me jedinke slicne tebi

fasciniraju

uistinu

fasciniraju
__________________
Y Ddraig Goch Ddyry Cychwyn
mrachni hajduk! is offline  
Old 14.01.2008., 01:32   #86
izgorio si...izgorio
__________________
A tree never hits an automobile except in self-defence.
Lazanje is offline  
Old 14.01.2008., 14:51   #87
2nko

Ne brkaj ljubav i želju za istim, i sve će bit ok...
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 14.01.2008., 15:22   #88
Quote:
2nko kaže: Pogledaj post
evo ovako..nakon godinu dana veze mi vise ne pada na pamet ulazit u bilo kakvu vezu i kako se god okrene u mene ne dolazi u obzir bilo kakav pogled u zblizavanju s nekim na duze vrime.ali posto ja nisam navika ni u kom slucaju bit bez prisustva zenske osobe u svom zivotu,morao sam nekako nac zamjenu..i tako nakon nekog vrimena sam naletio na jednu frendicu..osobu kod koje se okuplja ekipa svake subote(pa i veceras)..ma sve bi to bilo u redu da ta cura nema decka vec 4 godine..ja sam sve to znao i znao sam u sta se upustam kad sam je prvi put poljubio i kad se prvi put desilo ono sta se desilo i veceras,sl eto ja ko ja,kad nesto zacrtam,to mora bit tako..to traje vec oko 2 mjeseca..malo se popije..ja pocmem sa spikom i svaki put zavrsi isto...tek ujutro shvatimo sta smo napravili...kad vidimo sobu punu dima i posteljinu na podu..e to me ubija..spoznaja da sam ljubavnik..da sam samo na jednu noc..da joj ujutro ne mogu poslat poruku niti je pozvat na kavu,a najbolji smo prijatelji..ali veceras se desilo ono nesto sta para srce..ne volim je,niti pomisljam na nikakvu vezu,nisam ljubomoran na njenog decka,prihvatio sam da sam to sta jesam i ne smeta mi..maloprije je bilo ono zbog cega se ja zovem "ljubavnik",i sve je bilo savrseno,ljubili smo se,grlili,vodili ljubav,kad odjednom oko jedan zovne njen decko i pozove je da ide u njega..fala bogu ona podje,da ovaj ne bi nista posumljao..mislim ono i ja bi da sam na njenom mjestu,potpuno je svacam,ali mene je pogodilo to sta znam da sam DRUGI,sta nisam na prvom mjestu,a uvijek jesam..znam da mjesto ljubavnika i je da bude drugi i da bude u sjeni..ali neznam kako da se rijesim tog osjecaja..cura mi ne izlazi iz glave..predobra je..sise,guze..sex,neznan kako da je izbacim iz glave..da li da idem dalje ili sta??nije mi nikakav problem natirat je da ostavi decka,ali nisam siguran zelim li nekome upropastit vezu..ko zna,sta bi bilo da ja nisam u njenom zivotu,mozda vi se oni vincali ili zivili skupa,ne zelim utjecat na nista,ali je ne mogu ni pustit tek tako..dajte ljudi,pomozite,neznan sta da radim..ostat ljubavnik ili ic dalje..uzdam se u pomoc ljudi s LJESA
a siroče...gle, ti si sad drugi, njen dečko prvi... ti znaš za njega on ne zna za tebe...i tko je tu u boljoj poziciji...hoćeš reći da bi ti radije bio prvi a neko drugo drugi...si siguran da to želiš...ili misliš da si joj toliko poseban da tebe nebi varala...ak jesi onda ne vidim razloga da ostavi dečka i bude s tobom...
a gle, i s druge strane, ak je tebi neka cura koja vara dečka tak super...sigurno ćeš nać još neku takvu , sigurno ih još ima, nemoj biti u bedu...
mišura is offline  
Old 14.01.2008., 15:29   #89
Quote:
2nko kaže: Pogledaj post
uzdam se u pomoc ljudi s LJESA
to ti je ko da se uzdaš u pomoć ljudi iz lijesa
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Old 14.01.2008., 18:40   #90
gle ne pada mi na pamet bit s njom niti s bilo kojom takvom curom..jer ako je u stanju prevarit decka s kojim dijeli 4 godine zivota i 4 godine uspomena,sta bi tek radila nekome poputa mene..veza s nekom takvom osobom je jednako put u propast..
e da nisam gleda stvari kao sta je to mišura sagledala.bolje bit drugi a da znas za prvog,nego bit prvi a da ne znas za drugog..svaka cast mišuro
nije ona neka fufica,nego sam joj se ja jednostavno svidio,a to pouzdano znam jer se bas druzimo zadnje dvi godine..a sve ovo se slucajno desilo..samo splet okolnosti

Zadnje uređivanje 2nko : 14.01.2008. at 20:41.
2nko is offline  
Old 14.01.2008., 20:27   #91
Quote:
2nko kaže: Pogledaj post
......nego bit drugi a da ne znas za prvog..svaka cast mišuro
.....nego bit prvi a ne znat za drugog.....

nego...tebi je, čini mi se, potrebna cura koju ćeš voljeti i kojoj ćeš vjerovati!!!
da li je "frendica" baš TA

možda
alpha_male is offline  
Old 14.01.2008., 20:45   #92
Quote:
alpha_male kaže: Pogledaj post
.....nego bit prvi a ne znat za drugog.....

nego...tebi je, čini mi se, potrebna cura koju ćeš voljeti i kojoj ćeš vjerovati!!!
da li je "frendica" baš TA


možda
e zajebah se..dobro si vidio,evo ispravih..hvala
ko zna..mozda
ma sve u svemu znam da mi nije zao zbog toga sta smo imali
2nko is offline  
Old 14.01.2008., 22:10   #93
Quote:
ZEUSICA kaže: Pogledaj post
A što da si na mjestu sadašnjeg joj frajera? Bi li te to manje smetalo? Valjda bi to značilo da si prvi jer bi drugog ostavila i jurila noću na tvoj poziv, tebi u zagrljaj.
''e da nisam gleda stvari kao sta je to mišura sagledala.bolje bit drugi a da znas za prvog,nego bit prvi a da ne znas za drugog...''

Pogledaj koliko ti je trebalo da ti dođe do mozga.
A samo si trebao odgovoriti na neki dan postavljeno pitanje.
Al dobro dolazi sve na svoje, a nisi ni ti tako loš. Bar ja mislim.
ZEUSICA is offline  
Old 14.01.2008., 22:30   #94
[QUOTE=2nko;12139893]ukratko: ona je stvarno super zenska i stvarno je cura za pozelit..



a ne znam bas tko bi pozelio takvu cura imati, koja se vucara i seksa s drugim a onda ide decko na jos jednu je****.....
kad vec mala daje, iskoristi to, sama unistava svoju vezu, ne ti....
weg_nach_glück is offline  
Old 15.01.2008., 00:22   #95
Quote:
ZEUSICA kaže: Pogledaj post
''e da nisam gleda stvari kao sta je to mišura sagledala.bolje bit drugi a da znas za prvog,nego bit prvi a da ne znas za drugog...''

Pogledaj koliko ti je trebalo da ti dođe do mozga.
A samo si trebao odgovoriti na neki dan postavljeno pitanje.
Al dobro dolazi sve na svoje, a nisi ni ti tako loš. Bar ja mislim.
ma jednostavno nisam to gleda na taj nacin..kad je ona spominjala ono prvi-drugi-prvi..onda mi je to upalo u oci..
al eto drago mi je da ima nesto sta meni ide u prilog u ciloj toj prici:klap:
hvala na komplimentu
2nko is offline  
Old 15.01.2008., 01:59   #96
Quote:
2nko kaže: Pogledaj post
gle ne pada mi na pamet bit s njom niti s bilo kojom takvom curom..jer ako je u stanju prevarit decka s kojim dijeli 4 godine zivota i 4 godine uspomena,sta bi tek radila nekome poputa mene..veza s nekom takvom osobom je jednako put u propast..
e da nisam gleda stvari kao sta je to mišura sagledala.bolje bit drugi a da znas za prvog,nego bit prvi a da ne znas za drugog..svaka cast mišuro
nije ona neka fufica,nego sam joj se ja jednostavno svidio,a to pouzdano znam jer se bas druzimo zadnje dvi godine..a sve ovo se slucajno desilo..samo splet okolnosti
Slučajno? Ma super... Ona se spotakla i pala ravno na ... hm

Ne voli momka ako ga vara ali je papak za prekinit i to je to. Da joj ti sad kažeš da je voliš odma bi ga sprašila. Žene su ti k'o majmuni. Ne puštaju jednu granu dok se ne uvate za drugu (jako često, a kladila bi se da se ovde o tome radi)

Sad ti vidi šta bi - sex frendicu ili curu?
Kad se odlučiš obavjesti nas da mogu ponovno počet mirno spavat...
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 15.01.2008., 03:09   #97
Quote:
madamoiselle kaže: Pogledaj post
Slučajno? Ma super... Ona se spotakla i pala ravno na ... hm
Ne voli momka ako ga vara ali je papak za prekinit i to je to. Da joj ti sad kažeš da je voliš odma bi ga sprašila. Žene su ti k'o majmuni. Ne puštaju jednu granu dok se ne uvate za drugu (jako često, a kladila bi se da se ovde o tome radi)

Sad ti vidi šta bi - sex frendicu ili curu?
Kad se odlučiš obavjesti nas da mogu ponovno počet mirno spavat...
evo to se desilo ovako,ako nekog zanima prica..jednom kad smo bili skupa u ekipi nas dvoje se odvojimo i pocmemo pricat ozbiljan dubokouman razgovor o zivotu..znas ono o proslosti,buducnosti..vani je stvarno bilo jebeno hladno..tad se temperatura spustila ispod nule..vidin ja da nju polako hvata drhtavica i dam joj svoju koznu jaketu..tada smo sidili na stepenicama i ona ponudi da odemo u sobu,da nismo na otvorenom..i tako mi nastavimo s razgovorom izvaljeni na krevetu,ali posto kozna jakna samo zadrzava toplinu,a ne grije,njoj je bilo i dalje hladno..ja joj predlozim da se privije uz mene dok se ne ugrije..ona i ucini tako,izvadi deku iz ormara i privije se uz mene..i tako nastavimo PRIJATELJSKI razgovor..i uspijen ja nju zagrijat,al posto je ona stvarno cijela bila hladna,a moja kozna jaketa me jos vise ohladila jer je koza ledena,sad mene uvati treskavica i uloge se zamine..ona sad mene grije
i tako ja privijen uz nju,moja glava kraj njenog vrata..njoj je godio moj topli dah na njenom vratu,spomene nesto van teme i nasa tema se okrene na temu o sexu i ljubavi(doduse ja sam je skrenio,iako nisam ima nikakve zloceste namjere )..nekako sam ja digao glavu i usne su nam se sudarile..al stvarno slucajno..ja se isprica,jer stvarno mi je bilo glupo(jer je par minuta prije toga rekla da bi da sam drugaciji mogao iskoristit situaciju u kojoj se nalazimo)..ona kaze nema veze sve OK..a ja se cili zacrvenio,vise mi nije bilo hladno..ali cura ima tako socne,velike,lijepe usne,valjda jedini topli dio njenog tijela
ta nelagoda je trajala samo par trenutaka.
nisam se vise mogao suzdrzat..stavim joj ruku iza vrata njezno uhvatim,privucem sebi i poljubim je,ovaj put svjesno,ali tako njezno,socno,da sam se zacudio da mogu tako nekoga poljubit i da se uopce tako ljubim..
ona me samo pogleda i pita : "Sta je ovo?",samo sam joj rekao da suti i da se ne buni..e poslije toga je ona mene uhvatila i nije me pustala cilu noc..e ali ta cura je blazenstvo..niko ne ljubi ko ona,niko nema takve dodire,one zenstvene geste..ono AJME..
(e sad cu se opet morat s njom nac,a nisam imao namjeru )

frendicu definitivno,a ako bude jos necega,necu se bunit
veza ne dolazi u obzir ni u kontekstu
2nko is offline  
Old 15.01.2008., 13:11   #98
vidi se iz pročitanog da si nesiguran i sjeban, i da to pokušavaš prikrit,ne laži sebe više,bit će ti još teže. ovo ti je savjetujem kao prijateljica, a to što si ljubavnik, svaki put kad poljubiš nju vidiš dr osobu,znam to iz iskustva. Bit će sve ok.
Fatalna is offline  
Old 15.01.2008., 15:16   #99
Ja znam ko će ti pomoć
evo link za kontakt...
http://www.bolnica-vrapce.hr/
drednaught is offline  
Old 15.01.2008., 15:23   #100
Quote:
drednaught kaže: Pogledaj post
Ja znam ko će ti pomoć
evo link za kontakt...
http://www.bolnica-vrapce.hr/
ma zajebajem se, dobar je to lik, znam ga, cure navalite
i nemoj se previše nervirat oko drugih osjećaja ako ni tim osobama nije stalo da im budeš No1
drednaught is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger