Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2008., 15:29   #21
ma ako je smo seks, neka je...u ovom periodu zivota i trenutku bi mi odgovaralo,al kako odvojiti osjecaje? ja vec osjecam nesto, a cini mi se i on...al ne znam sigurno. ne zna ni on sta ja mislim. joj,hvala....odoh malo glavu razbijati, javim se opet kasnije, a vi luajte ideje komotno...
vesna is offline  
Old 13.01.2008., 15:31   #22
boze oslobodi nas kuge,rata gladi i zenske sujete
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Old 13.01.2008., 15:34   #23
Quote:
claudine kaže: Pogledaj post
žene nemaju? mi smo kao jadnice koje žive za kurac?? daj, ne seri.
Daj si malo pogledaj o cem zene fantaziraju (napravi piramidu) a onda o cemu muski fantaziraju (napravi piramidu), pa si pogledaj o cemu cure pricaju medjusobno (napravi % tema) pa onda pogledaj o cem decki pricaju medjusobno (napravi % tema).

Nemoj mi samo pricat o iznimkama, iznimke skoro svugdje postoje. Ja pricam o tendencijama.
A stranger is offline  
Old 13.01.2008., 15:36   #24
Quote:
vesna kaže: Pogledaj post
ma ako je smo seks, neka je...u ovom periodu zivota i trenutku bi mi odgovaralo,al kako odvojiti osjecaje? ja vec osjecam nesto, a cini mi se i on...al ne znam sigurno. ne zna ni on sta ja mislim. joj,hvala....odoh malo glavu razbijati, javim se opet kasnije, a vi luajte ideje komotno...
treba nam malo više podataka,da razvijemo maštu
ne škrtari
mazgov is offline  
Old 13.01.2008., 15:41   #25
joj pa nemam vise podataka. sa svime mi pokazuje da mu je stalo, tj kad pricamo i kad smo skuap zainteresovan je i rekao je da imamo vremena da se upoznamo.znaci misli na neku vezu.kad je na msn ili na telefonu ili salje poruke, zanimljiv je, sali se i nabacuje razne lijepe stvari.al kad ga nema, nema ga, ne javlja se danima. i onda se odjednom javi kao normalno da se nadjemo. zelim znati jel igra igru ili sta? jer ako je on takav, ja nisam i ne zelim takvu vezu. il ja nisam normalna? nisam se srela s takvim tipom osobe dosad. uvijek je bilo kontakta, ne moramo se vidjati svaki dan
vesna is offline  
Old 13.01.2008., 16:19   #26
smatram da je to nešto kod muškaraca što kada shvate da bi moglo biti nečega bježe glavom bez obzira...ne kažem da su takvi svi...da ne bi na lomači završila...ali niti meni nisu bili jasni oni koji samo nestanu, ne javljaju se, a onda im nešto padne na pamet i nakon nekog vremena se jave kao da nije ništa bilo....
da budem iskrena, ako se stvarno toliko zagrijao za tebe kako ti misliš, bez obzira koliko bio okupiran poslom i obavezama našao bi trenutak da ti se javi (ili sms-om ili pozivom), jer netko je u sličnoj temi na forumu napisao kada se muškarac zagrije nema toga što će ga spriječiti da se ne javi...složila bih se s tim....
a opet...koliko god rekla da s takvim čovjekom ne bi bila u vezi već samim tim što si rekla da su se s tvoje strane pojavili osjećaji govori da nećeš samo tako odustat od njega...u svakom slučaju savjetujem ti da popričaš s njim (sama si rekla da si komunikativna-->znači naći ćeš način kako to napraviti) i rješiš to...pa kako god završilo znat ćeš da si poduzela sve da saznaš o čem je riječ...i nećeš se pitat što bi bilo da je bilo...
the-lost-one is offline  
Old 13.01.2008., 17:14   #27
Quote:
vesna kaže: Pogledaj post
ma ako je smo seks, neka je...u ovom periodu zivota i trenutku bi mi odgovaralo,al kako odvojiti osjecaje?
Nikako. Oni sami dođu i odu.

Pa navijajmo onda makar za seks.
Bit će to sa osjećajima, makar s jedne strane.
ZEUSICA is offline  
Old 13.01.2008., 17:25   #28
Aj jedno totalno glupo pitanje, jel lik ozenjen? (izvini, ali na to mi mirise)
atena is offline  
Old 13.01.2008., 17:42   #29
Njezin dnevnik
U subotu navecer mi se ucinio cudnim. Nasli smo se u kaficu i popili pice.
Pomislila sam da sam ja za to kriva jer sam cijelo poslijepodne bila u
kupovini s prijateljicama i malo zakasnila na sastanak, ali on nije nista
komentirao.
Razgovor je zapinjao, pa sam mu predlozila da odemo na neko intimnije mjesto
gdje bismo mogli na miru pricati. Posli smo u jedan restoran i on se
nastavio cudno ponasati. Izgledao je odsutan duhom. Pokusala sam ga
oraspoloziti i pocela razmisljati da li sam ja kriva sto je takav ili
postoji neki drugi razlog.
Pitala sam ga sto mu je, a on mi je odgovorio da to nema veze sa mnom.
Odgovor
mi nije zvucao uvjerljivo. Dok smo se automobilom vracali kuci, rekla sam mu
da ga jako volim, ali on nije nista odgovorio, samo je prebacio svoju ruku
preko mojih ramena. Nisam znala kako objasniti njegovo ponasanje jer mi nije
uzvratio da i on mene voli niti je uopce ista rekao, pa sam postajala sve
zabrinutija.
Kad smo konacno stigli kuci pomislila sam da me zeli ostaviti. Pokusala sam
ga navesti na razgovor, ali je on upalio televizor i poceo odsutno gledati
program, kao da mi daje do znanja da je izmedju nas gotovo. Na koncu sam
odustala i rekla mu da idem spavati. Desetak minuta kasnije dosao je i on i
na moje iznenadjenje odgovorio na moja milovanja i poceo voditi ljubav sa
mnom. No i dalje je
izgledao rastresen. Htjela sam se suociti sa situacijom, razgovarati s njim
sto je prije moguce, ali je on zaspao. Pocela sam plakati i plakala sve dok
nisam zaspala. Vise ne znam sto bih trebala uciniti. Gotovo sam sigurna da
misli na neku drugu. Moj zivot je potpuna katastrofa.

Njegov dnevnik
Danas je igrala reprezentacija i izgubila. Ali sam se zato barem seksao.
_________________
Ninini is offline  
Old 13.01.2008., 18:02   #30



Pala sam sa stolice od smijeha. Tužit ću te zbog povrede, Ninini.
ZEUSICA is offline  
Old 13.01.2008., 18:13   #31
Quote:
Ninini kaže: Pogledaj post
Njezin dnevnik

Njegov dnevnik
ludilo!

a jbg,žene vole komplicirati,muškarci sve svode na super jednostavno..i često su pomalo mutavi.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 13.01.2008., 18:20   #32
mislim da frajer nije sav svoj, da bi se takvo ponašanje očekivalo od nekog u pubertetu, a ne od zrele osobe tako da sve s njim i u vezi njega nemoj shvaćati ozbiljnije od npr. izlaska u kino. Naprosto postoje ljudi koji nisu sposobni za vezu, bez obzira na godine ili druge stvari po kojima bi čovjek mogao zaključiti da je lik zreo i ozbiljan.
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Old 13.01.2008., 18:41   #33
Vesna smanji malo doživljaj i pročitaj post od Ninini još koji put. Da ti nije ona to postala, ja bi. Tip je jasno pokazao da mu je stalo, a ljudi imaju svoj ritam i svoj život. Bi li stvarno zaozbiljno tila nekog ko nakon jednog sexa, ma kako dobar taj sex bio, ne može više normalno živit ako nije nonstop 24/7 s tom ženskom? Da se čovik od 38 godina ponaša tako kako ti tražiš, bilo bi zabrinjavajuće.
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Old 13.01.2008., 18:42   #34
Thumbs up

Quote:
Ninini kaže: Pogledaj post
Njezin dnevnik
U subotu navecer mi se ucinio cudnim. Nasli smo se u kaficu i popili pice.
Pomislila sam da sam ja za to kriva jer sam cijelo poslijepodne bila u
kupovini s prijateljicama i malo zakasnila na sastanak, ali on nije nista
komentirao.
Razgovor je zapinjao, pa sam mu predlozila da odemo na neko intimnije mjesto
gdje bismo mogli na miru pricati. Posli smo u jedan restoran i on se
nastavio cudno ponasati. Izgledao je odsutan duhom. Pokusala sam ga
oraspoloziti i pocela razmisljati da li sam ja kriva sto je takav ili
postoji neki drugi razlog.
Pitala sam ga sto mu je, a on mi je odgovorio da to nema veze sa mnom.
Odgovor
mi nije zvucao uvjerljivo. Dok smo se automobilom vracali kuci, rekla sam mu
da ga jako volim, ali on nije nista odgovorio, samo je prebacio svoju ruku
preko mojih ramena. Nisam znala kako objasniti njegovo ponasanje jer mi nije
uzvratio da i on mene voli niti je uopce ista rekao, pa sam postajala sve
zabrinutija.
Kad smo konacno stigli kuci pomislila sam da me zeli ostaviti. Pokusala sam
ga navesti na razgovor, ali je on upalio televizor i poceo odsutno gledati
program, kao da mi daje do znanja da je izmedju nas gotovo. Na koncu sam
odustala i rekla mu da idem spavati. Desetak minuta kasnije dosao je i on i
na moje iznenadjenje odgovorio na moja milovanja i poceo voditi ljubav sa
mnom. No i dalje je
izgledao rastresen. Htjela sam se suociti sa situacijom, razgovarati s njim
sto je prije moguce, ali je on zaspao. Pocela sam plakati i plakala sve dok
nisam zaspala. Vise ne znam sto bih trebala uciniti. Gotovo sam sigurna da
misli na neku drugu. Moj zivot je potpuna katastrofa.

Njegov dnevnik
Danas je igrala reprezentacija i izgubila. Ali sam se zato barem seksao.
_________________
A stranger is offline  
Old 13.01.2008., 18:45   #35
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
ludilo!

a jbg,žene vole komplicirati,muškarci sve svode na super jednostavno..i često su pomalo mutavi.:ne zna:
Ninini is offline  
Old 13.01.2008., 18:52   #36
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
Vesna smanji malo doživljaj i pročitaj post od Ninini još koji put. Da ti nije ona to postala, ja bi. Tip je jasno pokazao da mu je stalo, a ljudi imaju svoj ritam i svoj život. Bi li stvarno zaozbiljno tila nekog ko nakon jednog sexa, ma kako dobar taj sex bio, ne može više normalno živit ako nije nonstop 24/7 s tom ženskom? Da se čovik od 38 godina ponaša tako kako ti tražiš, bilo bi zabrinjavajuće.

prvi put čujem da je normalno da se ljudi koji su u vezi ne čuju po par dana i da to što ona očekuje bar sms zapravo signalizira da očekuje od njega da bude s njom 24/7.
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Old 13.01.2008., 19:15   #37
Navest ću neke razloge zašto muški ne zovu :

1) Boje se,neznaju kako da se ponašaju pogotovo kad su emocije u pitanju,pa je jednostavno bolje ne nazvati....

Ako se ne radi o bojažljivcu onda su ovo mogući razlozi zbog kojih se ne javljaju:

2) Prebrbljave žene,zbog kojih ne mogu doći do riječi,i koje ne slušaju niti pokazuju interes za njih

3)Pričanje o prošlim vezama (detalji vezani za seksualni život..)

4)Nastup frustrirane žene koja odaje dojam da je ljuta na sve muškarce ovoga svijeta (u prijevodu blatite tipove koji su vas prevarili,vozali.. ili mrzite muške općenito)

5)Premalo se poznajete a prebrzo ste završili u krevetu.


Eto malo da pomognem curama,dečki jesam li bar dio pogodila?
__________________
Srce vatreno...
Djuli is offline  
Old 13.01.2008., 21:01   #38
hm

tip nije ozenjen...znam 100%. znam i da mnogo radi, to mu vjerujem. ne trazim vidjanja svaki dan. ne trazim ni duge razgovore niti sam blebetalo. nakon duzeg razmisljanja zakljucla sam da je malo stidljiv i bojazljiv kako vec rekoste. samo me zanima sta da radim? da ga ostavim na miru pa nek zove kad on hoce? i sta mu porucujem time?? dal on ocekuje da se ja javljam i sta mu onda time porucujem? da sam desperate, da ga davim?? ne zelim da ga davim...ma vas sve vec udavila, a znam i da ja razmisljam previse. ili zurim previse...zaboravila sam sta je dating...i jos da dodam da je seks bio moja odluka, mada je sve vodilo tome ipak je meni prepustio zadnju rijec. bez obzira na godine, ipak jos imamo svoj ponos i neke fazone.
ninana kuzim sta hoces reci, al se nikad nisam srela s takvim tipom, zato mi je to nepoznanica i pitam se 1000 pitanja, dok on mirno spava. ili nemirno? a zasto mi je tako tesko vjerovati njegovim iskazima osjecaja i akcijama?
vesna is offline  
Old 13.01.2008., 21:09   #39
Quote:
vesna kaže: Pogledaj post
:
razvedena sam nakon 10 godina, sad imam 40. upoznam tipa na internetu i nakon nekog vremena krenemo na date.izadjemo par puta i skuzimo da se svidjamo jedno drugom i zelimo nastaviti. kontakt i dalje na msn i sms. onda ja odem na odmor 3 sedmice.on izludio , nije mogao docekati da se vratim, zvao, docekao me s puta s cvijecem, sampanjcem i jagodama u 3 ujutro, a sutra radni dan. provedemo noc skupa, seks padne naravno -i to izvanredan.prodju 2 dana on se ne javlja. a ja zensko pa necu ni ja. (i ne izdrzim, nazovem nakon 2 dana, za to vrijeme sam izludila bila , s pameti se rastajala. izgleda sam se zaljubila, ko mi je kriv, dugo se ovako nisam osjecala. i on se javi, mrtav hladan, sve normalno, s ti sto kaze da je na poslu i da ima neki projekat koji mora zavrsiti i da je radio oba dana sve do kasno u noc i da ce tako i za vikend. i opet prodju 2 dana i nista. ja opet ludim, a on nazva navece da me pita imam li vremena sutra da se vidimo? on sav bezbrizan, a ja se jedem.....jel to neka igra? jel moguce da je on takav, nekomunikativan? il nece da prizna da se zagrijao?
ajde muski recite mi sta mislite? :
ja sam vrlo komunikativna i ne zelim izgledati napadna, al zelim da mu pokazem da mi je stalo. uf

ili bolje :cry
da skratimo pricu
imas 40 i super ti se opet osjecat ko neka curica
opet zaljubljena pozeljna and stuff
ne kazem da tu ima neceg loseg
sve je to ljepo i bajno
ALI
moje misljenje u vezi tipa je...
folercina i po
kresnuo te i amen
i tu je za njega prica stala

bojim se da ne dijeli misljene s tobom o zaludjenosti i sta ja znam
gle mozda je izgledalo ko da se zaljubio ili sta vec
no kak ti nije to postalo jasno u 40g da muskarci to nekad rade da bi dosli do cilja

moja sućut
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.

Zadnje uređivanje Lord777 : 14.01.2008. at 01:40.
Lord777 is offline  
Old 13.01.2008., 21:12   #40
Jesi ti apsolultno sigurna da on nije oženjen??

Ili zauzet na bilo koji drugi način?
__________________
Kao prvo, promijenite jastuk na kojem spavate!
CosmicGirl is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger