Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2008., 01:07   #41
Quote:
jebe se non kaže: Pogledaj post
When I tell any truth it is not for the sake of convincing those who do not know it, but for the sake of defending those who do. (w.blake)

only sometimes i have to yell to be hurd

i ne mislim da vrijedi za autora

on ima pravo na vlastiti izbor
you said it all.
Grazia is offline  
Old 17.01.2008., 01:07   #42
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
što misliš, da ja nisam? istina i Bog, možda me ne poznaš... pročitaj malo moje teme, možda se iznenadiš
budem drugom prilikom...hehe...nego milo odoh ti ja pajkiti...sutra se dižem u 7...samo ne znam na koju foru...i tako to...u međuvremenu nemoj osvojit ni jednu bivšu...aj laku noć
__________________
...luda kao ja..tebi treba neka luda kao ja...
the_bitcharka is offline  
Old 17.01.2008., 01:08   #43
Quote:
the_bitcharka kaže: Pogledaj post
budem drugom prilikom...hehe...nego milo odoh ti ja pajkiti...sutra se dižem u 7...samo ne znam na koju foru...i tako to...u međuvremenu nemoj osvojit ni jednu bivšu...aj laku noć
tvoj post 69. BTW, ne, tebe osvajam.

Smiješ se i javiti

Ajme, crvenim se
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 17.01.2008., 01:12   #44
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
tvoj post 69. BTW, ne, tebe osvajam.

Smiješ se i javiti

Ajme, crvenim se
eto pravo muško..čak si i to uspio primjetiti...javim se..bez brige...noć
__________________
...luda kao ja..tebi treba neka luda kao ja...
the_bitcharka is offline  
Old 17.01.2008., 01:12   #45
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
nećemo te popljuvat. barem ja neću

BTW, taj bivši sam ja no dobro, ja znam da me ne voli, a to sam i naveo gore. i još nešto. prije nego je bila bivša, nije varala niti joj je padalo na pamet.
a kako to mozes znati kad to radi svom sadasnjem decku?! tko kaze da nije tebi to napravila prije? imam frendicu koja vara decka 2 g. i on nista ne zna. BAS NISTA
blondiecro is offline  
Old 17.01.2008., 01:17   #46
Quote:
blondiecro kaže: Pogledaj post
a kako to mozes znati kad to radi svom sadasnjem decku?! tko kaze da nije tebi to napravila prije? imam frendicu koja vara decka 2 g. i on nista ne zna. BAS NISTA
kako to znam? poznam je bolje neg svoju materu. Kad je bila sa mnom, bila je totalno druga osoba. nije pomišljala na takve stvari. ali opet, imam i dokaze da nije, tako da.... Znam da nije, to je bitno. i sa sigurnošću to tvrdim.

BTW: sorry, ali frendica ti je kučketina
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 17.01.2008., 01:19   #47
Quote:
the_bitcharka kaže: Pogledaj post
eto pravo muško..čak si i to uspio primjetiti...javim se..bez brige...noć
a nego šta si ti mislila

Quote:
javim se..bez brige..
držim te za riječ

noć
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 17.01.2008., 01:21   #48
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
kako to znam? poznam je bolje neg svoju materu. Kad je bila sa mnom, bila je totalno druga osoba. nije pomišljala na takve stvari. ali opet, imam i dokaze da nije, tako da.... Znam da nije, to je bitno. i sa sigurnošću to tvrdim.

BTW: sorry, ali frendica ti je kučketina
Aj, aj. Ne budi naivko! Neki NIKAD ne saznaju kakva je tko dok ne pokaze svoje pravo lice. Kao sto je ona sad tebi. Cemu je branis?! Posalji je u znas di i odj....Da te jos imalo voli ostavila bi decka i preklinjala te da budete ponovo skupa.
blondiecro is offline  
Old 17.01.2008., 01:33   #49
Quote:
blondiecro kaže: Pogledaj post
Aj, aj. Ne budi naivko! Neki NIKAD ne saznaju kakva je tko dok ne pokaze svoje pravo lice. Kao sto je ona sad tebi. Cemu je branis?! Posalji je u znas di i odj....Da te jos imalo voli ostavila bi decka i preklinjala te da budete ponovo skupa.
nisam naivko, nego znam. jednostavno znam, em od kolegica koje su mi se povjeravale, em od nje, em iz još nekih izvora koje ne želim navoditi.

drugo: ne voli me i zato ne ostavlja dečka.

Poanta teme je: kako osvojiti žensku. recimo, sviđa mi se, zaljubljen eventualno i sve ostao.

Tipa, kao da barite neku nepoznatu curu i pokušavate je osvojiti, samo je ovdje razloga što je cura poznata i bivša.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 17.01.2008., 01:39   #50
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
nisam naivko, nego znam. jednostavno znam, em od kolegica koje su mi se povjeravale, em od nje, em iz još nekih izvora koje ne želim navoditi.

drugo: ne voli me i zato ne ostavlja dečka.

Poanta teme je: kako osvojiti žensku. recimo, sviđa mi se, zaljubljen eventualno i sve ostao.

Tipa, kao da barite neku nepoznatu curu i pokušavate je osvojiti, samo je ovdje razloga što je cura poznata i bivša.
Mislis da bi ja otlkucala svoju frendicu njenom decku? Ne.... Samo ja znam tu pricu da ga vara i nitko vise...Po cemu bi on to onda mogao provjeriti.
Da ja varam svog decka nikome ne bi rekla, pa nisam glupa.
blondiecro is offline  
Old 17.01.2008., 01:43   #51
Quote:
blondiecro kaže: Pogledaj post
Mislis da bi ja otlkucala svoju frendicu njenom decku? Ne.... Samo ja znam tu pricu da ga vara i nitko vise...Po cemu bi on to onda mogao provjeriti.
Da ja varam svog decka nikome ne bi rekla, pa nisam glupa.
Tvoj stvar, tvoj zivot. Ali dao si si samodgovor na ovu temu...Ne bi je osvajo nit bio sa njom..Sto onda zelis?
P.S. mozda sam bitch, ali da i prekinem sa deckom ne bi mu nikad ni rekla da sam ga varala...Sto ne znas, manje boli. Cemu da povrijedimnekog jos vise i unistim ga jos vise
blondiecro is offline  
Old 17.01.2008., 01:43   #52
Quote:
blondiecro kaže: Pogledaj post
Mislis da bi ja otlkucala svoju frendicu njenom decku? Ne.... Samo ja znam tu pricu da ga vara i nitko vise...Po cemu bi on to onda mogao provjeriti.
Da ja varam svog decka nikome ne bi rekla, pa nisam glupa.
gle, ti možeš svašta pisati i uvjeravati samu sebe. Oko mnogih stvari sam bio nesiguran, ali ovo je nešto u što sam siguran. Provjereno 100 %.

No nije bitno, možemo ovako do sutra. Ja znam da nije, ti imaš svoje mišljenje. Poštujem ga.

Ajmo dalje
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 17.01.2008., 01:45   #53
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
gle, ti možeš svašta pisati i uvjeravati samu sebe. Oko mnogih stvari sam bio nesiguran, ali ovo je nešto u što sam siguran. Provjereno 100 %.

No nije bitno, možemo ovako do sutra. Ja znam da nije, ti imaš svoje mišljenje. Poštujem ga.

Ajmo dalje
Necu se mjesati..No shvati nista nije 100 posto sigurno! Pa ni kondomi
blondiecro is offline  
Old 17.01.2008., 01:46   #54
Quote:
blondiecro kaže: Pogledaj post
Tvoj stvar, tvoj zivot. Ali dao si si samodgovor na ovu temu...Ne bi je osvajo nit bio sa njom..Sto onda zelis?
P.S. mozda sam bitch, ali da i prekinem sa deckom ne bi mu nikad ni rekla da sam ga varala...Sto ne znas, manje boli. Cemu da povrijedimnekog jos vise i unistim ga jos vise
neke stvari je bolje reći nego prešutjeti... recimo, ja nisam bio miran dok nisam saznao jel ima dečka ili ne. Kad sam saznao, onda sam konačno stao sa pozivima, navlačenjima i ostalim... i konačno mi je bilo lakše jer znam što sam htio znati, makar nije bilo onako kako sam očekivao.

No ovo je daleki offtopic.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 17.01.2008., 01:47   #55
Quote:
blondiecro kaže: Pogledaj post
Necu se mjesati..No shvati nista nije 100 posto sigurno! Pa ni kondomi
ovo je. stvar riješena.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 17.01.2008., 01:50   #56
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
neke stvari je bolje reći nego prešutjeti... recimo, ja nisam bio miran dok nisam saznao jel ima dečka ili ne. Kad sam saznao, onda sam konačno stao sa pozivima, navlačenjima i ostalim... i konačno mi je bilo lakše jer znam što sam htio znati, makar nije bilo onako kako sam očekivao.

No ovo je daleki offtopic.
Ne znam ja razmisljam na taj nacin da nije bolje reci...Sto manje znas, manje boli...Lakse prebolis nekoga kad ti kaze da se ne znam rastajete jer to vise nije to nego da ti kaze da e varao cijelo vrijeme. To ti stvarno moze srozati samopouzdanje na nulu. I mislim da ako si ikad tu osobu koju si varao i volio zbog svega bolje ju je zastiti nego jos vise povrijedi sa istinom o varanju...Zar ne?
blondiecro is offline  
Old 17.01.2008., 01:55   #57
Quote:
blondiecro kaže: Pogledaj post
Ne znam ja razmisljam na taj nacin da nije bolje reci...Sto manje znas, manje boli...Lakse prebolis nekoga kad ti kaze da se ne znam rastajete jer to vise nije to nego da ti kaze da e varao cijelo vrijeme. To ti stvarno moze srozati samopouzdanje na nulu. I mislim da ako si ikad tu osobu koju si varao i volio zbog svega bolje ju je zastiti nego jos vise povrijedi sa istinom o varanju...Zar ne?
ako si je varao, znači da je nikad nisi ni volio. sorry, ali tako je
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 17.01.2008., 02:36   #58
Hipotetski odgovor - jeb'lo te hipotetsko pitanje!

Pitaš, hipotetski, kako vratiti bivšu djevojku, za koju znaš da te ne voli ali je još privlačiš; koja ima dečka za kojeg govori da ga voli, a varala je tog dečka s tobom te pokušava to opet...
Vidiš li ikakve nade u osvajanju te djevojke i njene ljubavi, čitajući sve što si sam napisao?
Hipotetski, naravno...
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 17.01.2008., 02:49   #59
Quote:
Teta26 kaže: Pogledaj post
Hipotetski odgovor - jeb'lo te hipotetsko pitanje!

Pitaš, hipotetski, kako vratiti bivšu djevojku, za koju znaš da te ne voli ali je još privlačiš; koja ima dečka za kojeg govori da ga voli, a varala je tog dečka s tobom te pokušava to opet...
Vidiš li ikakve nade u osvajanju te djevojke i njene ljubavi, čitajući sve što si sam napisao?
Hipotetski, naravno...
nema nade. ali recimo, navest je na pravi put, da eventualno skuži da griješi, i da zanemarimo sve što je bilo. dakako, ja zanemarim, i krenem ispočetka. kao da sam ju prvi puta vidio. jel postoji mogućnost da se ponovno zaljubi?
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 17.01.2008., 03:58   #60
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
nema nade. ali recimo, navest je na pravi put, da eventualno skuži da griješi, i da zanemarimo sve što je bilo. dakako, ja zanemarim, i krenem ispočetka. kao da sam ju prvi puta vidio. jel postoji mogućnost da se ponovno zaljubi?


ajme gogi dragi, pa ti si gori od mene....
NE, HIPOTETSKI je NE MOŽEŠ navest da na pravi jebeni put.
jer ona iovako ionako dobiva što želi, kako god da se ponašala.
Dakle, za nju nema razloga da se promijeni.
A i kad se odvojiš od nje, kada se ona promijeni, tebe će bolit kurac. Tak da ono, hipotetski, zajebi priču, buraz.

(jesi ti meni ono davao neke savjete na temi, čisto da znam )
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger