Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2008., 01:02   #61
Nije BiH liga, li ne znam gdje da stavim, ali uglavnom, od ovog malog bi moglo nešto biti:

http://video.aol.com/video-detail/ly...nic/2422898773
The Realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 01:18   #62
Quote:
The Realist kaže: Pogledaj post
Nije BiH liga, li ne znam gdje da stavim, ali uglavnom, od ovog malog bi moglo nešto biti:

http://video.aol.com/video-detail/ly...nic/2422898773
evo tri esaodlično je odigro ovu tekmu ako ovako nastavi bit će jebeno dobar.
__________________
Dr.Phil is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 01:20   #63
Momak je tek punoljetan postao i inače igra dosta dobro, samo je ekipa, kao ekipa slaba, a želja mu je da ostrane u Francuskoj još ovu sezonu, kaže da novac nije bitan, nego gleda gdje bi mogao više napredovati. Inače, Fiorentina poslala konkretnu ponudu, a znam da Metz traži 10mio eura i Lyon, i još 2 ekipe iz FRA (mislim) su spremne platiti, a da, Wolfsburg ga je već htio, ali je to mislim odbio.
The Realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 19:49   #64
Quote:
The Realist kaže: Pogledaj post
Momak je tek punoljetan postao i inače igra dosta dobro, samo je ekipa, kao ekipa slaba, a želja mu je da ostrane u Francuskoj još ovu sezonu, kaže da novac nije bitan, nego gleda gdje bi mogao više napredovati. Inače, Fiorentina poslala konkretnu ponudu, a znam da Metz traži 10mio eura i Lyon, i još 2 ekipe iz FRA (mislim) su spremne platiti, a da, Wolfsburg ga je već htio, ali je to mislim odbio.
Ja ga znam iz managera, gdje je odličan i jeftin...
Ali ako će sada biti praksa da se igrači sa 17 godina kupuju za 10 mil., onda nogomet zbilja ide u k...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 21:22   #65
nakon 25 kola stanje se promjenilo
1 modrica
2siroki brijeg
3zrinjski
4celik

fakticki celik mora da se bori za 3 mjesto siroki i modric se bore i dalje za prvo mjesto heh ako izgleda iako se zna da je modrica osvojila
i naravno nijedna dvica nije bila
techno mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 21:46   #66
Pa Široki je prvi sa dva boda prednosti...
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 14:26   #67
finalisti kupa:


HNK Zrinjski - FC Sloboda


moja licna prognoza je da ce sloboda osvojiti ovo ima je dakle peta sreca cetiri puta su igrali u finalu i gubili eh nadam se da ce im se po peti put sreca vratiti
techno mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 20:34   #68
preuzeto sa zrinjski.info
http://www.zrinjski.info/modules.php...ticle&sid=2753

Mali riječnik domaćeg nogometa

NogometKao što i sami znate proteklih dana bili smo bombardirani priopćenjima i pritužbama na račun utakmica posljednjih kola Premier lige BiH i njihovih konačnih ishoda. U tom moru optužbi na optuženičkim klupama su svi, od sudaca, delegata, osiguranja, protivničkih igrača pa sve do pripadnika sedme sile. Ono što je možda i najkontraverznije jeste da podjednako optužuju kako pobjedničke tako i poražene momčadi. Što će se još dogoditi ...

... do kraja ovoga cirkusa ne znamo, a sumnjamo da je to mogao predvidjeti i Nostradamus. Ovim putem donosimo vam mali riječnik koji ukratko objašnjava današnje stanje u domaćem nogometu.

NS BiH (Masonska loža)- Upravno tijelo cirkusa u kojemu sjede ljudi koji nemaju velike veze sa nogometom, ali sa svim drugim itekako imaju.

Premier liga( Cirkus Colorado)-Takmičenje koje ima status najvećeg cirkusa na svijetu.

Nogomet ( Hrkljuš)-Timska igra u kojoj učestvuju sinovi tajkuna, političara i miljenici menadžera.

Nogometni klub (Štapić bobi)- Hobi lokalnih tajkuna koji su novčiće i markice zamijenili nogometnim klubovima.

Sudačka organizacija( Vijeće staraca)-Družina koja u djelo provodi ciljeve saveza ne birajući sredstva.

Suci (Grobari modernog nogometa)-Krojači sudbine klubova i nogometaša, zakonom zaštićeni od strane saveza .

Delegat (Gurman)-Dobro popunjen postariji čika koga savez spremi da ocjeni suca dobrom ocjenom.

Takmičarska komisija (Javna kuća)- Kadija te tuži kadija te tuži

Stadion (Moderna ledina)-Cirkuska arena počesto bez ikakvih uvjeta za održavanje predstava.

Pomoćni stadion (Nemoderno pojilište)-Mjesto na kome se krupna stoka hrani, a nerijetko i sitna zaluta.

Tunel (Ok koral)-Mjesto za ubjeđivanje sudaca i protivničkih igrača.

Svlačionica( Čistilište)-Prostorija u kojoj gostujući nogometaši lome česme i razbijaju umivaonike.

Nogometni trener( Strateg)-Stručnjak koji sjedi na klupi i sastavlja momčad kako mu iz uprave narede.
Pomoćni trener (Umal strateg)-Spona između uprave i glavnog trenera.

Kondicioni trener (Šanker)-Provjerava koliko je koji nogometaš u stanju popiti alkohola.

Pištaljka (Usna harmonika)-Sredstvo za upozoravanje zločastih, većinom gostujućih igrača.

Žuti karton (Ukor)-Opomena pred isključenje.

Crveni karton (Otpusno pismo)-Nepovratna karta za put prema čistilištu.

Jedanaesterac (Bingo)-12 igrač domaćih ekipa koji se uključuje u igru oko 90 minute.

Svečana loža-(Trijumvriat)-Mjesto odakle vlasnici kolekcionari sa svojom rodbinom gledaju cirkuske predstave.

Trening- (60 minuta bez Bakira)- Preskakanje kozlića i obilaženje čunjeva.

Karantena (Alibi)-Mjesto tajnih ljubavnih sastanaka nogometaša, trenera i pojedinih članova uprave.

Nogometni menadžer (Netko iz mase)-Mađioničar koji uspijeva utrapiti neznalicu za velike novce.

Prijelazni rok (Mali oglasnik)-Pijaca bez ograničenja i bez reklamacija na kupljenu robu.

Sponzori (Donatori na često nedragovoljnoj osnovi)-Dobrostojeće tvrtke koje uzdržavaju klubove i tako spašavaju cirkus od stečaja.

Sportski program FTV i BHT (Mućke)-Vrijeme predviđeno za crni humor na televiziji.

Sportski program OBN (Mapet show)-Vrijeme da se dobro zabavite i nasmijete.

Tombola (Pogrebi i pomiriši)-Izvor prihoda pojedinih premierligaša.

Navijači (Ferijalne i sindikalne organizacije)-Skupine mladića kojima policija onemogućava dolazak na utakmice, iako im klubovi obezbjede sendviće i prijevoz.

Sportska kladionica (Klaonica)-Mjesto gdje se dobro unovče dogovoreni rezultati
Nogometna reprezentacija (Malo fali)-Perspektivna momčad sa tendencijom plasmana na neko od velikih takmičenja do konca stoljeća.

los_govornik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 20:50   #69

3 ES-a
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 12:22   #70
bosanska premier liga je puno neizvjesnija i interesantnija za pratit od hnl......u hnl-u znaš da će bit dinamo prvak
__________________
nemoj
high_voltage is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 13:58   #71
Quote:
high_voltage kaže: Pogledaj post
bosanska premier liga je puno neizvjesnija i interesantnija za pratit od hnl......u hnl-u znaš da će bit dinamo prvak
i kod nas se zna da ce modrica biti prva a dinamo je mocan toliko da mora biti prvi toliko od mene
techno mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 21:43   #72
jucer gosk-drinovci 3:4
ocekivala se dvica, al ne bas ovakva..zanimljivo da je gosk vodio 2:1
i onda nagli pad u njihovoj igri hehe
drinovci vjerovatno spasili sezonu ovom pobjedom..
los_govornik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 21:57   #73
Nažalost nisam bio u mogućnosti pratiti Cirkus Colorado. Kod njih je hrkljuš puno zanimljiviji nego kod nas. Kod njih su štapići bobiji puno izjednačeniji nego kod nas. Jednim dijelom zbog lošijih grobara modernog nogometa. Moderne ledine su doduše u malo lošijem stanju nego kod nas, ali imaju dobru masonsku ložu koja radi na dobro štapića bobija. To se sve kasnije odražava na malo fali.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 22:26   #74
Evo play by play ove naše lige ! Svaka čast autoru

http://www.sportin.ba/tekst.aspx?id=11370
The Realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 13:47   #75
FINALI BIH KUPA: 14.05.08

Sloboda(Tuzla) - Zrinjski(Mostar) 2:1

Minimalna pobijeda slobode tesko da osvoje kup,iako su moj favorit, dakle igrae se i uzvratna utakmica u Mostaru. Sloboda je vodila 1:0 zatim je u drugom poluvemenu Zrinjski izjednacio na 1:1 dabi neduo zatim Sloboda postigla pogodak sa bijele tacke (u produzecima) za konacni rezultan
techno mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 14:31   #76
Quote:
high_voltage kaže: Pogledaj post
bosanska premier liga je puno neizvjesnija i interesantnija za pratit od hnl......u hnl-u znaš da će bit dinamo prvak
Da,ali to je više slabost lige, nije ni naša jaka, ali kod vas zbilja nema kluba koji bui tri godine bio u vrhu...
Da ne spominjme da su pobjede u gostima česte kao što ja dajem ispite na faksu...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 14:43   #77
znači top student?

Bosanska liga , ni završnica serie a ni premiership nije do koljena premijer ligi BiH...

Premier Liga 07/08

1. Modrica 49
2. Široki Brijeg 48
3. Zrinjski Mostar 46
4. Celik 46
5. Sloboda 44
6. Zeljeznicar 42
7. FK Sarajevo 42
8. FK Laktasi 40
9. Leotar 38
10. Velez 38
11. Slavija 38
12. Posusje 37
13. Jedinstvo 37
14. HNK Orasje 36
15. NK Travnik 36
16. Zepce 7
liedshow is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 14:47   #78
Quote:
liedshow kaže: Pogledaj post
znači top student?

Bosanska liga , ni završnica serie a ni premiership nije do koljena premijer ligi BiH...

Premier Liga 07/08

1. Modrica 49
2. Široki Brijeg 48
3. Zrinjski Mostar 46
4. Celik 46
5. Sloboda 44
6. Zeljeznicar 42
7. FK Sarajevo 42
8. FK Laktasi 40
9. Leotar 38
10. Velez 38
11. Slavija 38
12. Posusje 37
13. Jedinstvo 37
14. HNK Orasje 36
15. NK Travnik 36
16. Zepce 7
Koliko kola do kraja? Kakav je raspored, ko igra s kim od vodećih?
__________________
...s istoka, zapada, sjevera, ori se pisma najsvetija; Digla se naša bila zastava, koja se nikad nije pridala...
"Meni niste učinili koliko niste učinili jednom od ovih najmanjih'" (usp. Mt 25, 31-46)
grunjac_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 14:52   #79
još tri kola do kraja mislim?, sljedeće kolo:

Orašje-Posušje
Široki-Žepče
Travnik-Željo
Slavija-Leotar
Velež-Zrinjski
Modriča-Sloboda
Sarajevo-Mejaši (Laktaši)
Čelik-Jedinstvo

svaka tekma je borba, zato to i je najzanimljiva liga u ovom dijelu svemira, sve tekme vruče...
liedshow is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 15:00   #80
top goal scorers:

Darko Spalević(slavija) 13 golova u 27 kola
Ivan Krstanović (posušje) 13 golova
liedshow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:15.