Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2009., 16:08   #61
Quote:
Han Solo kaže: Pogledaj post
ne znam zašto aliene svrstavaš u paranormalno, jer normalno je
da oni postoje
i da se među nama,zar ne?i to odavno....
http://www.svjesnost.com/cass_skripte/

uuuuuu....došla sam do par tekstova,nisan mogla dalje
zvučalo mi preužasno

a evo njihovog mišljenja o Isusu:

http://quantumfuture.net/sr/kasiopej...nt_intro03.htm

Što vi kažete?
Red Tears is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 14:37   #62
neznam sto je to

nemam pojma sto je to al meni je to cudno
debeli33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 12:05   #63
1000%

1000% smo to vidili neki nam neviruju al da su oni vidili oni bi se isto zacudili
debeli33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 14:43   #64
Koliko ste popili?
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 09:22   #65
kap

ja ni kap a ni oni isto
debeli33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 20:46   #66
Vjerujem da postojim (elfica) normalna nisam, pa sam onda očito paranormalna!
a mogli bi reći i paranoidna+ normalna=paranormalna
Ne, sad ozbiljno... ako u to spadaju i anđeli onda definitivno vjerujem, jer previše je tu slučajnosti u čitavoj priči...
A oduvjek me zamimala pirokineza, kao prvo moraš savladati telekinezu pa onda ovladavati prirodnim elementom, uživiti se u vatru i neznam koji još bog... sa sad sam USPJELA UGASITI plamen i to onaj na torti i doduš ne mislima, nego mehanički
__________________
★ ♫†♥ "Remember, my child: Without innocence the cross is only iron, Hope is only an illusion and Ocean Soul's nothing but a name."♥†★ ♫

Zadnje uređivanje Elvenpath : 26.10.2009. at 20:53.
Elvenpath is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 18:03   #67
Ma to su samo gluposti,super je kako ljudi zaraduju na tome.
__________________
Izrada plana za mrsavljenje
teretana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 14:03   #68
Question prije tjedan dana

prije tjedan dana ja sam se sitio bljeska i pitao cijeli razred dali su oni taj dan vidjeli bljesak ali oni su govorili da ne..............................


ali sto je isto cudo mome prijatelju se ugasio mobitel a ima je cijelu bateriju (punu) nakon nekoliko sekunda je upalia i nije mu bilo slike te nakon 3,4 sec mu je dosla slika kada smo to prosli..........i nije mu bilo cila nego 1/4 cile baterije

a meni je izgubio mrezu TJ T-Mobile mrezu i pisalo je da trazi mrezu i tek kod tunela nakon bljeska mi je nasa mrezu a trazija ju je 1min

a moj je prijatelj kada je bio u dvorcu u eng. u "sobi duhova"tako govore ona je cijela zelena i na slici toga lika bia je ŽUTI odsjaj kako moze zelena i bijela zuto moguce je ali triba bi biti toliko jak bljesak da bi mozda oslipia od toga ako bi ti to u oci,..................dobro dalje

isto tako na ulazu tamo gdje je bila omca za vjesanje on je vidia krv mozda su i drugi ali se nisu obazirali......
isto mu se dogodilo kod toga sata na zidu negdje u dvorcu mobitel mu se ugasija a ima je punu bateriju............

idk

ja mislim da je to bio NLO gledao sam puno dokumentaraca od tada i vidio sam da ima svijetlo kao tocke lasera u raznim bojama ............nezz
debeli33 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:11.