Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2009., 13:22   #21
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
Ja fotkam vjencanja zadnje tri godine, prve dvije "pod" Olafom, zadnju godinu sama.

Što vas još zanima?
pa daj neke priče, iskustva...kak je bilo prve dvije godine, što te sve naučio, kakva je ispala ta prva svadba prijelazna u samostalne vode...ovo ono...imaš neku galeriju...
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 13:54   #22
Quote:
Hondakepiran kaže: Pogledaj post
pa daj neke priče, iskustva...kak je bilo prve dvije godine, što te sve naučio, kakva je ispala ta prva svadba prijelazna u samostalne vode...ovo ono...imaš neku galeriju...
..pa ima ona svoj websajt, kaj, nisi ga još našel? ak sam mogel ja, sa svojim nikakvim sposobnostima surfanja po webu, sigurno ga može i mlađa generacija!
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 13:59   #23



a kak kad neznam kak se zove žena našo blog, našo ptičicu, ali ne pomaže puno
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 14:23   #24
Quote:
Hondakepiran kaže: Pogledaj post

a kak kad neznam kak se zove žena našo blog, našo ptičicu, ali ne pomaže puno
..izem te lijenog...eto ti ga na..

http://www.ivanabencic.com/

(samo si trebao potražit polaznike fotosofije i crossreferencat sa fotkama )
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 14:32   #25
je*at ga sad...nisam ja znao da je ona išla na fotosofiu


e još sam htio pitat...pošto već godinu dana to radiš...mene zanima kak često ima posla...i jel radiš samo to ili je to više onako "u fušu" uz stalni posao...
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::

Zadnje uređivanje Hondakepiran : 18.09.2009. at 14:37.
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 14:49   #26
Evo prijedlog za pozu na vjencanju:


http://www.pbase.com/image/105032851
cabo love is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 23:01   #27
Quote:
Hondakepiran kaže: Pogledaj post
pa daj neke priče, iskustva...kak je bilo prve dvije godine, što te sve naučio, kakva je ispala ta prva svadba prijelazna u samostalne vode...ovo ono...imaš neku galeriju...
Ja sam se htjela dublje baviti fotografijom, Olaf je trazio asistenta, ja i jos neki se javili (nisam znala skoro nista, samo velika ljubav prema fotki).
Mene je "primio" i prvo sam radila kao asistent (nosis torbe, reflektore, fotice, stative itd.), kasnije i fotkala detalje, ono sto on nije stigao, mladenku dok se oblaci itd.
Sve to za izuzetno sitne novce (drugim rijecima, da mi je bilo do zarade, a ne ucenja, ne bih to radila).
Kasnije sam krenula sama, ali i dalje rad za Olafa (dakle kad su se recimo datumi preklapali, a mladenci bi nakon sto su vidjeli moje fotke, ipak odabrali mene, a ne presli nekom drugom). Tu nisam samo fotkala, već i obrađivala fotke nakon svadbi.

Početkom ove godine počeh samostalno
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 23:02   #28
Quote:
CrniDjuro kaže: Pogledaj post
..izem te lijenog...eto ti ga na..

http://www.ivanabencic.com/

(samo si trebao potražit polaznike fotosofije i crossreferencat sa fotkama )
super, sad svi znaju tko sam

(ko da inače ne znaju )
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 23:06   #29
Quote:
Hondakepiran kaže: Pogledaj post
e još sam htio pitat...pošto već godinu dana to radiš...mene zanima kak često ima posla...i jel radiš samo to ili je to više onako "u fušu" uz stalni posao...
ima posla ak se jako reklamiraš, ak svima govoriš čime se baviš, ako se hvališ, ako imaš vremena za konstantno postanje fotki po webu da te svi primjete.

Ja inače imam redovan i vrlo opsežan posao i nakon svakog radnog dana ne funkcioniram baš najbajnije, tako da se ne mogu posvetiti fotografiji onoliko koliko bih htjela.

Čitaj: ja nemam baš puno posla jer se za to treba puuuuunoooooo potruditi

Malo samoreklamiranja: ove godine sam otišla u Pariz na tečaj boudoir fotografije tako da radim i to http://ivanabencic.daportfolio.com
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 23:09   #30
Quote:
cabo love kaže: Pogledaj post
Evo prijedlog za pozu na vjencanju:


http://www.pbase.com/image/105032851
joj
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 23:13   #31
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
Hvala
No odmah da velim da su za dobre fotke vjencanja zasluzni i mladenci

Tjerala sam ju cesto da se smije, ali to je bio prvi dan nakon sto godina da je padala kisurina cijeli dan i nije mi bas uspijevalo
Mladenci su najbitniji od svega, ak su oni ukočeni - teško da će biti mrak fotke...
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 23:16   #32
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Mladenci su najbitniji od svega, ak su oni ukočeni - teško da će biti mrak fotke...
Kad bi barem to i sami shvacali
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 23:22   #33
Quote:
CrniDjuro kaže: Pogledaj post
Fine su ti fotkice. I dobra stranica isto jako utjeće na dojam.

Sutra radim, drš'te mi fige
xjointx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 23:24   #34
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
Kad bi barem to i sami shvacali
a gle, mnogi možda i shvaćau ali si nemogu pomoći da se opuste
pogotovo je teško ak nemaš sesion prije vjenčanja nego iza vjenčanja pa su još više napeti jer ih gosti čekaju i žure se... onda je vjerovatno još gadnije...
treba ostaviti vrijeme za to... mi smo ostavili 5 sati vremena i bogme smo se prilično fotkali...

moj dragi je bio vrlo svjestan da uopće nije fotogeničan, da je ukočen i stalno je cvilio da će to biti totalna katastrofa

Zvonkec i ja smo se skužili na prvi klik - jedna od meni najljepših fotki je ispucana na samom početku

A dragi se opustio tek na trećoj lokaciji
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 23:25   #35
Treba mladence nekako opustiti. Razgovarati s njima, probati ih malo zabaviti. Da zaborave da si tamo i da ih fotkaš...
xjointx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 23:26   #36
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
Ja sam se htjela dublje baviti fotografijom, Olaf je trazio asistenta, ja i jos neki se javili (nisam znala skoro nista, samo velika ljubav prema fotki).
Mene je "primio" i prvo sam radila kao asistent (nosis torbe, reflektore, fotice, stative itd.), kasnije i fotkala detalje, ono sto on nije stigao, mladenku dok se oblaci itd.
Sve to za izuzetno sitne novce (drugim rijecima, da mi je bilo do zarade, a ne ucenja, ne bih to radila).
Kasnije sam krenula sama, ali i dalje rad za Olafa (dakle kad su se recimo datumi preklapali, a mladenci bi nakon sto su vidjeli moje fotke, ipak odabrali mene, a ne presli nekom drugom). Tu nisam samo fotkala, već i obrađivala fotke nakon svadbi.

Početkom ove godine počeh samostalno
ehh i ja bih tako uskoro...novci su mi na zadnjem mjestu kod asistiranja...rađe bi kod nekog baš profi i tko će me naučit radio za ništa nego nekog bezveznog za plaću...
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 23:26   #37
Quote:
xjointx kaže: Pogledaj post
Fine su ti fotkice. I dobra stranica isto jako utjeće na dojam.

Sutra radim, drš'te mi fige
malo sam ti škicnula slikice i nisu loše ali imaš još dost prostora za učit

možda malo više krupnih planova i malo više detalja?
žene ti to vole
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 23:27   #38
Quote:
xjointx kaže: Pogledaj post
Fine su ti fotkice. I dobra stranica isto jako utjeće na dojam.

Sutra radim, drš'te mi fige
Hvala (a i hvala za stranicu, nisam ju malo platila ).

:fingers crossed:
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 23:28   #39
Quote:
xjointx kaže: Pogledaj post
Treba mladence nekako opustiti. Razgovarati s njima, probati ih malo zabaviti. Da zaborave da si tamo i da ih fotkaš...
ma, sve to štima, ali opustiti se može ljude koji se žele opustiti/potruditi.

za nekog ko želi da bude sve što prije gotovo... možeš se na trepavice postaviti
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 23:37   #40
Quote:
Hondakepiran kaže: Pogledaj post
ehh i ja bih tako uskoro...novci su mi na zadnjem mjestu kod asistiranja...rađe bi kod nekog baš profi i tko će me naučit radio za ništa nego nekog bezveznog za plaću...
Dosta je teško naći nekog tko te hoće. Kad si na samom početku, profići st samo gledaju svisoka, kao - "kaj buš ti tu"

Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
malo sam ti škicnula slikice i nisu loše ali imaš još dost prostora za učit

možda malo više krupnih planova i malo više detalja?
žene ti to vole
Hvala ti na savjetima. I pohvali Da, svjestan sam da moram još dosta napredovati. I budem

Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
ma, sve to štima, ali opustiti se može ljude koji se žele opustiti/potruditi.

za nekog ko želi da bude sve što prije gotovo... možeš se na trepavice postaviti
Eh da, ima i tu istine...
xjointx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:29.