Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2009., 11:13   #1
Omiljeni lik Marvel universea

Ovako, nadam se da nisam promašio podforum. Zanima me tko vam je omiljeni lik iz Marvel universea. Recite tko je, po čemu je poseban i zašto vam je baš on ili ona drag.
Meni je omiljeni lik James Howlett AKA Logan AKA Wolwerine. Svi znamo koje su njegove moći i sposobnosti, barem donekle. Ima mogućnost regeneriranja, nadljudsku snagu i reflekse, može biti potpuno gol na -70 stupnjeva Celzijevih bez ikakvih fizioloških promjena (ne znam zašto mi je to bitno), ima zgodan modni dodatak, koštane izrasline u obliku kandži što su mu smještene u donjim djelovima ruku. Meni je on omiljeni lik jer ima IQ genijalca, izvrsni taktičar je, samuraj je i poznaje bushido, ženskar je, puši i pije (i ne može se napiti), jer nije nimalo dosadan.
__________________
That is not dead which can eternal lie.
And with strange aeons even death may die.
Asmodeus666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 02:47   #2
u potpunosti se slažem s tobom..
iako su svi marvelovi heroji prebrutalni,Wolwerine je ipak car..
Dthing is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 05:00   #3
Ja imam friz ka wolverine (nije zbog njega neg eto, tako mi kažu) al najdrazi mi je lik uvik bija Daredevil
Road_Warrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 11:24   #4
jeb ga nemre se napiti... loše , iskreno ga žalim.
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 21:00   #5
Deadpool
Abilities: Regenerative healing factor Superhuman strength, stamina, agility, and reflexes Expert marksman, swordsman and martial artist

drag mi je zato kaj ima bolestan smisao za humor, dobre tajice i mogao bi razbit dupe Wolwerine-u (daje mu se prevelika vaznost, a sve ostale baca u drugi plan) jbg u wulviju leze pare



Blackcat

Abilities: Superhuman strength and agility
Night vision
(currently)
Probability manipulation
Gloves equipped with polarized mesh claws
Grapnel line launchers hidden in sleeves
Expert martial artist with excellent gymnastic abilities
Superhuman sense of smell
Expert burglar



sexy, gipka, tajanstvena, zavodljiva sta ce ti vise, spada u Marvel Divas kao i Firestar, Hellcat, and Photon

__________________
"jednom vlasnik staforda, zauvijek vlasnik staforda"

Zadnje uređivanje katari : 20.05.2010. at 21:06.
katari is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 21:12   #6
Spiderman
Što je ironično,bojim se pauka...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 21:27   #7
Inače, lik je jedan od rijetkih junaka koji imaju uspiejh kod žena, Superman je mane a Batman je freak(ok oni nisu Marvel nego DC)

O ostalim Marvel junacima da ne pričam...

Evo i malo slika





__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 21:29   #8
Typhoid Mary

vis nju sam zaboravila
Abilities: Pyrokinesis, telekinesis, Limited Mind Control

povezana sa daredevilom, hot zenska kad da pusu krepas odma

__________________
"jednom vlasnik staforda, zauvijek vlasnik staforda"
katari is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 22:16   #9
Wade Wilson a.k.a. Deadpool

uvrnut i sa (meni) dobrim smislom za humor

samo bi se nadovezao na katarin post i dodao kako je on jedan od rijetkih likova koji su svjesni da su likovi u stripu i mogu probiti tzv. četvrti zid koji dijeli stvarni svijet od stripa.

ljudoliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 09:59   #10
Tu Mary je Daredevil prvo izjebo,a onda joj podmetnuo dokaze...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 22:34   #11
Quote:
katari kaže: Pogledaj post
Blackcat
Foptastično!
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 15:15   #12
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Tu Mary je Daredevil prvo izjebo,a onda joj podmetnuo dokaze...
True, true. A onda pozvao ekipu iz ludare da ju odvedu na liječenje. Koji lik!

Ontopic:

Sentry
Pravo ime Robert "Bob" Reynolds. Možda najmoćniji superhero u Marvel svemiru. Moći su mu po karakteristikama i intezitetu slične DC-ovom Supermanu. Jednom je rekao da može čuti udarce leptirovih krila u Africi (nalazio se negdje u Americi), jedini valjda lik koji može preživjeti (i nadjačati) napade Hulka; legendarna scena kada sa Carnage-om odleti u orbitu Zemlje i rastrga ga popola. Morgan Le Fay (najmoćnija čarobnica u Marvelu) ga je jednom prilikom "ubila" (učinila da nestane) i lik se vratio natrag. Član prvo New Avengers-a, a zatim Dark Avengers-a.
Najzanimljiviji dio tek dolazi; njegova priča je da je u biti postojao od početka Marvel svemira (makar je lik napisan relativno nedavno) te da mu je neki neprijatelj učinio da svi (pa i on sam) zaborave na njega, kao da nikad nije ni postojao. Još veće s**nje, lik pokazuje naznake ludila (podvojene ličnosti) i aspekt ličnosti zvan Void (inkarnacija zla i uništenja), koji je još jači i koji je stalno prisutan u njegovoj podsvjesti.


Moon Knight
Bivši marinac i plaćenik Marc Spector, postao je Moon Knight, avatar egipatskog boga osvete Khonshu-a, nakon što su ga njegovi suborci ostavili polumrtvog u pustinji jer je odbio ubiti nevine civile. Moći mu ovise o fazama mjeseca; najjači je za punog mjeseca (može podići dvije tone) a najslabiji za mladog mjeseca. Sposobnosti uključuju i nevidljivost u sjenama, poboljšane fizičke sposobnosti i regeneraciju u svjetlu mjeseca.


War Machine
James Rhodes, član američkog ratnog zrakoplovstva, je osobni čuvar Tony-a Starka i njegov šef osiguranja. Kako bi ga mogao čuvati čak i dok je Iron Man, Stark za njega prerađuje jedan stariji Iron Man oklop i nadograđuje ga dodatnim oružjem. Rhodes postaje War Machine, Iron Manov najbliži suradnik i suborac.
__________________
"Look up and move on. Because you'll become jealous or frightened if you look to your sides or below you. Be the one who looks up. The one who'll look at the stars beyond. Stargazer..."

Zadnje uređivanje Stargazer4 : 23.05.2010. at 15:38.
Stargazer4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:09.