Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2010., 13:30   #61
Quote:
mv27 kaže: Pogledaj post
tinkić hvala ma nisam pametna sa frizurom, mislila sam ju pustiti pa koliko naraste, naraste..ja sam uvijek nekako zamišljala sebe u vjenčanici i nafrćkanu kosu, onako lagane loknice da padaju..i neki ukras u kosi..šta mislite?
slažem se s tinkom iako sam definitivno za neki ukras u kosi koji može recimo ići samo sa jedne strane... sad pucam na slijepo, ali ukras da, da, da!!

vjenčanica ti je pun pogodak i isto mislim da ne bi trebala više mršaviti... ovak si baš medenjak!!!
Bella80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 13:33   #62
Quote:
hh2 kaže: Pogledaj post
MV27 neeeemoj skidat kile odlično izgledaš u vjenčanici i svi atributi su ti savršeno istaknuti!!!!
BELLA80 rado bi ja i tebe povela u sandru...al moje cure se već tuku koja će ići (nadam se da nećemo morati sa 2 auta ) i da nas neće tete u salonima izbacit van a tebi draga ću definitivno poslati sve do zadnje slikice
jedva čekam!!!! ko zna, možda se i sretnemo tam s obzirom da je tvoje vjenčanje dva mjeseca prije mojeg... ne bum ja mogla čekat dugo, a da ne počnem lagano haračit po salonima... hihi... taman nakon ljeta kad bum lijepa i preplanula i sva tak divna... haluciniram...
Bella80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 13:42   #63
Quote:
Bella80 kaže: Pogledaj post
slažem se s tinkom iako sam definitivno za neki ukras u kosi koji može recimo ići samo sa jedne strane... sad pucam na slijepo, ali ukras da, da, da!!

vjenčanica ti je pun pogodak i isto mislim da ne bi trebala više mršaviti... ovak si baš medenjak!!!
Bella evo i tebi jedan tenk ju!! ja sam si mislila od ukrasa stavit tijaricu ako se to uopće može nazvat ukras za kosu.. a šta se tiče mršavljenja, o daaa itekako trebam skinut..na moju visinu i te kako!! eh da nosim vjenčanicu svaki dan, to je druga stvar.. ipak ona više skriva nego otkriva..
mv27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 13:59   #64
curke moje, mislim da je svaka mlada prekrasna na svoj način..samo,najbitnije je kak se ti kao mlada osjećaš u sve tome!!! i zato mislim da treba o svakom detalju razmislit i posložit sve onak.... po svom guštu!!! jel tak cure??? a ostali se trebaju prilagodit i složit s našim idejama i zamislima

BELLA80 ak se sretnemo, raspoznajemo se po vjenčanicama baš bi bilo fora!!!!
hh2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 14:04   #65
Quote:
hh2 kaže: Pogledaj post
curke moje, mislim da je svaka mlada prekrasna na svoj način..samo,najbitnije je kak se ti kao mlada osjećaš u sve tome!!! i zato mislim da treba o svakom detalju razmislit i posložit sve onak.... po svom guštu!!! jel tak cure??? a ostali se trebaju prilagodit i složit s našim idejama i zamislima

BELLA80 ak se sretnemo, raspoznajemo se po vjenčanicama baš bi bilo fora!!!!
od svih silnih fotografa koje sam pogledala sa slikama mladenki, naravno, ne mogu reći da sam vidjela neku da nije bila lijepa na taj dan! svaka na svoj način, tako je!

hh2, daj zamisli, sretnemo se dok obje, svaka sa jedne strane držimo istu vjenčanicu, a onda... obračun kod OK korala...

a tvoje i moje curke stoje u čudu...

šalim se, naravno...
Bella80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 14:41   #66
Quote:
Bella80 kaže: Pogledaj post
od svih silnih fotografa koje sam pogledala sa slikama mladenki, naravno, ne mogu reći da sam vidjela neku da nije bila lijepa na taj dan! svaka na svoj način, tako je!

hh2, daj zamisli, sretnemo se dok obje, svaka sa jedne strane držimo istu vjenčanicu, a onda... obračun kod OK korala...

a tvoje i moje curke stoje u čudu...

šalim se, naravno...
HAHAHAHAHA...napravimo pravu predstavu!!!!
ma, sve bi se nas dvije dogovorile
hh2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 14:46   #67
[QUOTE=hh2;25271301]HAHAHAHAHA...napravimo pravu predstavu!!!!
ma, sve bi se nas dvije dogovorile [/QUOTE

ja si to trenutno vrtim u glavi kao crtić pa mi je presmiješno...

naravno da bi se dogovorile...
Bella80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 14:58   #68
cure bez struka

Visoka sam 175, teška 65, ali nemam struk, odnosno skroz sam ravna.

Opsazila sam u salonima da mojoj građi dobro pristaju koso rezane haljine s naborima na struku i bokovima koje nekako naprave "lažnu" liniju.

Npr. ova:

sugarcookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 15:50   #69
pa kud svi, eto i mene

dakle, Tamperlina, vidim da ti ide super, pa pliz savjet :
visoka sam 173cm i imam 69 kg("ubila" me duga zima) ok, do svadbe imam najmeru vratit svojih 65 kg...građa pješčani sat, cica slaba 3ica
rado bi ovako nešto
[IMG][/IMG]

bojim se da bi mi malo bokovi i guzica "stršali" mjere su mi (trenutno sa 5kg viška) 96- 73 - 101
Miram is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 15:57   #70
tamperlina, ti si zakon

i ja bi pomoć, ako može. ja sam si kupila ovu vjenčanicu


imam 160 cm i oko 50 kila i oblina taman da popunim gornji dio

i sad me zanima, jesam li pogriješila ili ne? taman bi mi trebala doć ovih dana.
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 16:01   #71
modni dodatak - šešir za veliki nos

sugarcookie

Kako volim konstruktivne postove!!!

A ne ko one dvije alapače gore

Evo, i ja se vraćam iz jednog salona i frendica je probala ravno 15 šešira. Ima poveći nos i mala tokica jako ističe upravo nosinu. Najboljim se pokazao šešir srednjeg oboda s velom (više kao til koji pada na jednoj strani šešira), nakošen s jedne strane otkriva samo usne koje su senzualne i lijepe, a s druge strane se nos ne ističe jer šešir skriva profil, odnosno pozadina je uvijek šampanj pa se kvrgavi profil nosa ne može istaknuti.

Fotke nisu iz salona, nego nešto slično s neta.

Tamperlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 16:24   #72
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
tamperlina, ti si zakon

i ja bi pomoć, ako može. ja sam si kupila ovu vjenčanicu


imam 160 cm i oko 50 kila i oblina taman da popunim gornji dio

i sad me zanima, jesam li pogriješila ili ne? taman bi mi trebala doć ovih dana.
joooj preslatka je! i totalna tiha patnja ja bi si jako rado ovako nešto jer imamo ljetno vjenčanje i super su mi te kratke vjenčanice, ali ja imam noge onak "bez zgloba" i još mi dosta natiču kad sam dugo na nogama po vrućini pa bi već oko 9-10 navečer izgledala ko da stojim na dva balvana...

sigurna sam da će ti odlično stajati
Miram is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 16:38   #73
Quote:
hh2 kaže: Pogledaj post
MV27 neeeemoj skidat kile odlično izgledaš u vjenčanici i svi atributi su ti savršeno istaknuti!!!!
BELLA80 rado bi ja i tebe povela u sandru...al moje cure se već tuku koja će ići (nadam se da nećemo morati sa 2 auta ) i da nas neće tete u salonima izbacit van a tebi draga ću definitivno poslati sve do zadnje slikice

hh, nemoj ti sad meni da se tučemo koja bude išla. ja ZNAM da idem, a za ostale me nije briga!!

mv, super ti stoji vjenčanica!!

a ja se nadam da budem do svoje svadbe isto skinula par nakupljenih kilica i da bude sve izgledalo baš kak' sam si zamislila... inače sam patuljčica i do prije godinu dana sam si izgledala ok, sad sam malo u depri jer sam se udebljala...
za neke vjenčanice nikad nisam mislila da bi mi dobro stajale, ali cure moje, sve totalno drukčije izgleda na vama nego na slikama... tak da je najbolje da isprobate i ono što inače nikad ni ne bi, možda se ugodno iznenadite!
Inna03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 17:32   #74
Quote:
Miram kaže: Pogledaj post
dakle, Tamperlina, vidim da ti ide super, pa pliz savjet :
visoka sam 173cm i imam 69 kg("ubila" me duga zima) ok, do svadbe imam najmeru vratit svojih 65 kg...građa pješčani sat, cica slaba 3ica
bojim se da bi mi malo bokovi i guzica "stršali" mjere su mi (trenutno sa 5kg viška) 96- 73 - 101
:crvenim:
Kod tebe stvarno ne mogu biti objektivna Ja jednostavno obožavam žene s oblinama, Monica Belluci, Beyonce, ti... to je moj tip žene Kod tebe definitivno ima oblina, ali budući da si skladno građena ja bih navalila na taj tip haljine. Neće ti guza previše stršati ukoliko ne uzmeš onaj najpripijeniji kroj, dakle, lagana sirena, ali nikako ona koja jako stisne jer je u tom slučaju zaista moguć 'safalada' izgled. Izbjegavaj jako nacigane (široke) haljine ispod bokova jer će predimenzionirat guzu. Sirena koja lagano pada i lagano se širi će izgldati E da, budi spremna na to da bi takva haljina na tebi (ne znam kakvo lice imaš, čedno, vamp...) mogla izgledati ultra seksipilno i zavodljivo što znači da moraš biti zaista puna samopouzdanja u njoj. Definitivno ju možeš isfurati, na veliko zadovoljstvo muških gostiju

Visina ti je jako zahvalna i ja sam apsolutno za takav tip haljine! Da skineš svega 3 kile (sam vodu izgubiš, a to ćeš sigurno) i kad te haljina stisne struk će biti nekih 67 što je na tvoju visinu zapravo perfektno!

Jako mi se sviđa tvoj odabir za tvoj stas, cice bi mogle malo i poletiti, al ak je slaba trica, mislim da neće biti vulgarno
Tamperlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 17:41   #75
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
tamperlina, ti si zakon
i ja bi pomoć, ako može. ja sam si kupila ovu vjenčanicu
imam 160 cm i oko 50 kila i oblina taman da popunim gornji dio
i sad me zanima, jesam li pogriješila ili ne? taman bi mi trebala doć ovih dana.
Jaaako volim nekonvencionalne haljine i ovo mi je perfektna plesna, mladenačka haljina, taman i je za tvoj stas!! Sjajan odabir po mom mišljenju. Jedino kad stigne, obrati pažnju na samu duljinu haljine, centimetar u tvom slučaju igra puno! Ne znam do kuda će tebi doći haljina, ali ako imaš lijepe listove, dakle uzak zglob, definiran list, uzak završetak lista ispod koljena, bila bi ogromna šteta da ti haljina prekrije dio lista- Na taj način noga gubi svoju definiciju i zapravo izgleda deblja nego što jest. Dakle, duljina ispod koljena svakako, ali taman toliko da prekrije koljeno, a listove ostavi otkrivenima. Probaj samo malo podignuti haljinu i vidjet ćeš koliko znači tih par cm. Ostatak haljine je, da bih riječ rekla! Očaravajuća i pravo osvježenje!

Tvoja haljina me tako podsjeća na prljavi ples I totalno mi je žao što ja sama nisam imala plesnu haljinu nego haljinu za pokazivanje i fotkanje
Tamperlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 18:21   #76
Na pocetku pozdrav svima, i za temu!!!

Ja sam visoka 179 cm, imam 57 kg-dakle visoka mrsavica!!

Problem kod mene je sto na moju veliku zalost nemam grudi - siromasna, siromasna 2
Zanimalo bi me misljenje , sta mislite o ovoj haljini za mene???

http://www.evasbridalsoforlandpark.c...A-VALDEMAR.JPG
Nekako sam si mislila da bi mi ovi cvjetovi stvorili privid necega a haljina mi je prekrasna!!!
Tamperlina, sta kazes??Savjeti do sada su ti i vise nego na mjestu....
Signora is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 18:47   #77
Bok! Super tema, baš je to nedostajalo na forumu pa je i moj prvi post ovdje!
Visoka 174 cm, 54 kg. Slično kao Signora, mršava dvojkica, mjere 84-60-94, jako sam uska u gornjem dijelu, čak i više nego što se vidi po mjerama jer sam nekako "stupasta" pa od naprijed izgledam još tanje. Bokovi mi izgledaju prilično "razbacano" u usporedbi s gornjim dijelom. Znači, mršava kruška.
Bila sam samo u jednom salonu i isprobala par haljina tek toliko da vidim što se sve nudi. Još ne znam što mi zapravo stoji jer svi imaju različita mišljenja.
Prilažem i fotku da se vidi o čemu pričam:
Vjenčanica
Što meni predlažete?
woodlands is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 19:51   #78
Quote:
Signora kaže: Pogledaj post
Ja sam visoka 179 cm, imam 57 kg-dakle visoka mrsavica!!
Problem kod mene je sto na moju veliku zalost nemam grudi - siromasna, siromasna 2 Zanimalo bi me misljenje , sta mislite o ovoj haljini za mene???
http://www.evasbridalsoforlandpark.c...A-VALDEMAR.JPG
Nekako sam si mislila da bi mi ovi cvjetovi stvorili privid necega a haljina mi je prekrasna!!!
Tamperlina, sta kazes??Savjeti do sada su ti i vise nego na mjestu....
A jesmo mi žene čudna bića...

Žene bi doslovno ubile za tvoj stas i mogućnost izbora, a ti to uspiješ predstaviti kao problem Draga moja, na tvoju visinu i težinu ide apsolutno sve! Možeš nositi i horizontalne rezove, ogromne cvjetove na struku, predimenzionirani šešir i svejedno izgledati zamamno

Ajde, kad već tražiš mane, kao da su male cice mana onda su one ruže definitivno pun pogodak. I meni je haljina prekrasna, lagana, lepršava, graciozna i izgledat će na tebi baš kao i na modelu... jedino me zanima zašto ne želiš vaditi mast ženskoj publici savršenom figurom? Jedna si od rijetkih koja može ovu haljinu isfurati bez da izgleda kao trudnica i što se toga tiče je stvarno pun pogodak, al ja sam klasičar koji kad se nema što skrivati, voli da se sve i pokaže

Mislim, koja smrtnica od nas s izraženim oblinama bi mogla ovako otkriti leđa? (nisam uspjela naći neku seksipilniju haljinu, al mislim da shvaćaš poantu


Ajd mi makar obećaj da ćeš samo probati nešto smjelo
Tamperlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 20:32   #79
Tamperlina, hvala na savjetu i odgovoru!!!

Znam, znam, mi zene stvarno jesmo cudna bica, ali ja osobno smatram da zgodna zena ipak treba imati malo oblina i oduvijek se smatram PREmrsavom..
obecajem da cu probati nekoliko smjelijih modela,kao znak zahvalnosti na savjetu - premda vec sad mogu reci da nece biti moj krajnji izbor
jednostavno se nekako ne vidim u tome...

a ova haljina za koju sam te pitala savjet mi je od prvog trena THE ONE!!!!jedina dvojba su mi te moje jadne mjere..donji dio jos ajde nekako, ali gornji kat

u svakom slucaju, ako naletis u Ri i ja bi te rado povela sa sobom u obilazak salona
Signora is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 20:41   #80
Quote:
woodlands kaže: Pogledaj post
Visoka 174 cm, 54 kg. Slično kao Signora, mršava dvojkica, mjere 84-60-94, jako sam uska u gornjem dijelu, čak i više nego što se vidi po mjerama jer sam nekako "stupasta" pa od naprijed izgledam još tanje. Bokovi mi izgledaju prilično "razbacano" u usporedbi s gornjim dijelom. Znači, mršava kruška.
Što meni predlažete?
Prvo, tvoja zurkica mi je , a drugo, mogla si nam reći makar nešto o sebi da znamo u kojem smjeru ići

Eliminacijski proces:
PLES - ako voliš i želiš stalno plesati, križaj teške haljine jer ćeš se do jutra pogrbiti i oporavljati danima, križaj i preuske sirena krojeve koje jako sputavaju te sve haljine koje prave otpor prilikom tvojih pokreta
PARTNER - ukoliko ti je dragi sramežljivi alternativac, neka vamp haljina na tebi bi ga mogla ukočiti i mogli bi izgledati neskladno (jer on nije navikao na sve te zadivljene poglede na tebi)
- ako je izrazito mršav i nizak (tvoje visine), krinolina na tebi bi ga mogla vizualno pojesti
- ako je veseljak, tvoja preuniformirana haljina, jako stroga bi tebe mogla ukočiti
SALA
- prepuna sala znači i gaženje po jako širokoj mladenkinoj haljini
OSOBNOST
- haljina mora pratiti tvoju osobnost - ako si otkačena cura koja će specijalno za svadbu skinuti 4 rinčice iz uha, smiješno je da nosiš tradicionalnu haljinu, a ne nešto pomaknuto
- haljina neka bude produžetak tvoje gardarobe i osobnosti
DOJAM
- kakav dojam želiš ostaviti?
- ako ti je cijela svadba tlaka i sam želiš da što prije prođe, tradicionalna haljina je perfektan izbor
- želiš li dragome pokazati koliko možeš biti seksipilna - pokaži atribute (cice se uvijek daju vizualno povećati dva broja, a tvoju vitkost je teško postići i čudesnim korzetom)
- ako si vesela i otkačena osoba, neka i haljina bude prpošna i razigrana
....

Ajd ti nama fino reci kakva si osoba (ne moraš memoare pisati) i sigurna sam da će se svi uključiti u savjete.
Tamperlina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:59.