Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2014., 14:40   #2641
Meni je Alverde bio užas. Afrodita kopriva kako kad-al često mu se vratim :nezna: .. Babylove okej... [imam seboreični d.]
__________________
To bring the pieces back together rediscover communication.
Elisea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 14:59   #2642
Quote:
Elisea kaže: Pogledaj post
Meni je Alverde bio užas. Afrodita kopriva kako kad-al često mu se vratim :nezna: .. Babylove okej... [imam seboreični d.]

Probaj balea ultra sensitive MED sampon..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 16:17   #2643
Probala. Svrbež sam dobila i od njega. Ništa nije pomagao..
__________________
To bring the pieces back together rediscover communication.
Elisea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 20:52   #2644
meni stigao Mane 'n Tail šampon (ilitiga konjski šampon) može li mi nezko prokomentirati sastav:

Water/Aqua/Eau, sodium lauryl sulfate, cocamidopropyl betaine, cocamide MEA, glycol distearate, sodium chloride, propylene glycol, fragrance (parfum), hydrolyzed collagen, citric acid, DMDM hydantoin or methylchloroisothiazolinone/methylisothiazolinone.
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 20:55   #2645
Quote:
Elisea kaže: Pogledaj post
Meni je Alverde bio užas. Afrodita kopriva kako kad-al često mu se vratim :nezna: .. Babylove okej... [imam seboreični d.]
fitoval blagi sampon protiv prhuti, za osjetljivo vlasiste, 40 kn, dm
ja se borim sa seborejom godinama i ovo je meni najbolji sampon ikad!
probala gotovo sve... ljekarnicke, prirodne, organske, drogerijske
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 21:11   #2646
Quote:
Elisea kaže: Pogledaj post
Probala. Svrbež sam dobila i od njega. Ništa nije pomagao..

Mozda a derma exomega sampon


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 14:18   #2647
Probao netko?

gilmoreica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 01:21   #2648
Crvenokose koji šampon preporučate kao najbolji za crvenu kosu..treba mi neki koji je dobar po pitanju očuvanja boje jer je kao poznato da se crvena boja brzo ispire,ili ako netko zna neki trik ili savjet..
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 14:54   #2649
Quote:
gilmoreica kaže: Pogledaj post
Probao netko?

Šampon namijenjen suhoj i oštećenoj kosi je za moju sasvim solidan, opere dobro, kremaste teksture, nije petljao kosu, ne isušuje, ne sadrži silikone i miris se zadržao nakon pranja, nisam razočarana niti posebno oduševljena jer su moji kriteriji po pitanju šampona zadovoljeni
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 16:38   #2650
Black Candy, hvala. Je li to ovaj? http://www.fitoval.hr/hr/proizvodi/p...cestalu-njegu/ Imaš li ga trenutno blizu sebe da mi prepišeš sastav? Hvala.
__________________
To bring the pieces back together rediscover communication.
Elisea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 08:19   #2651
Koji šampon bi mi preporučile za plave pramenove (nije blajh, već farba)?
luliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 09:45   #2652
Da li oni litreni, jeftini šamponi sadrže silikone?
Kad operem takvim (Afrodita kopriva od 1l) kosa mi škripi pod prstima i zamrsi se jako... zato pretpostavljam da nemaju silikone... no koliko su uopće dobri ti šamponi?
__________________
Samo je nada jedina bez mane; točno je onakva kakvu želimo!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 09:52   #2653
Quote:
mouse kaže: Pogledaj post
Da li oni litreni, jeftini šamponi sadrže silikone?
Kad operem takvim (Afrodita kopriva od 1l) kosa mi škripi pod prstima i zamrsi se jako... zato pretpostavljam da nemaju silikone... no koliko su uopće dobri ti šamponi?

Takvi samponi u vecini slucajeva nemaju sampone. I sve su to obicni samponi vrlo jeftinog i osnovnog sastava, nista posebno. Ovisi sve sto tvojoj kosi odgovara


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 13:19   #2654
Trebam samo da ju opere. Jer više ne vjerujem u kojekakve sastojke za ovo ili ono... smatram da sloj nečega po vlasi nikako ne može tu vlas izliječiti (više sam za zdraviju prehranu u tu svrhu, npr.). Mislim, utrljam,isperem i šta "zdravoga" ostane osim te neke težine u kosi.
No ovi obični mislim da dobro operu (čim mi škripi pod rukama),samo mi zamrseeeeee.
__________________
Samo je nada jedina bez mane; točno je onakva kakvu želimo!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 15:03   #2655
Joj, krivo sam gore napisala. Nemaju silikone, a ne sampone.
Ako ti treba cisto da ti skine masni sloj, oni su ti skroz ok. Samo pazi pantenol u koprivi afroditinoj uz sls uzasno isusuje kosu. Mozda bi ti bila bolja opcija onaj afroditin od cesnjaka(ne mirisi uopce na cesnjak) ili kamilica ili breza. I onda nekakva maska za krajeve, da lakse razmrsis i nahranis malo


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 15:47   #2656
Jesi probala Baleine šampone? Ja sam zadnjih par godina koristila šampone bez SLS i kako su sada povukli Babylove morala sam uzeti neki drugi, a svi drugi imaju SLS. Uzela sam Balein od jagode za svakodnevno pranje (ovaj) i moram priznati da sam se i više nego ugodno iznenadila. Glavni razlog zašto sam prestala koristit šampone sa SLS je taj što su mi jako isušivali i stalno sam izgledala naelektirizirano. Očekivala sam to opet, ali kosa je sjajna, mekana i svaka dlaka je na svom mjestu. Također nema silikone niti petlja kosu, a cijena je oko 9 kn za 300 ml.
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 15:52   #2657
Mislim da cak ima balein bez sls, ona balea ultra sensitive med linija


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 17:14   #2658
Jepp taj jedini nema SLS, ali ima ima Sodium Coco sulfate što je skoro pa ista stvar kao SLS. Jedino nije odmah na drugom mjestu kao što je SLS kod svih šampona. Ako mi ovaj od jagode počne raditi probleme budem probala taj.
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 13:26   #2659
Pročitala sam podosta stranica unazad teme, no zanima me, koje šampone bez sulfata koristite?
Pogotovo cure koje su napravile brazilsko feniranje..

Ja sam jedino probala Macadamiin šampon i koristim inače njihove proizvode ali dosta je to skup sport. Šampon je oko 140 kn a ipak, samo je šampon.

Hvala
__________________
💪One day you may 💪
➢ My Facebook Page: 👌 | | YouTube kanal: 👌
➢ Instagram: @marina_lifts
marina101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 13:47   #2660
Quote:
Elbereth7 kaže: Pogledaj post
Jesi probala Baleine šampone? Ja sam zadnjih par godina koristila šampone bez SLS i kako su sada povukli Babylove morala sam uzeti neki drugi, a svi drugi imaju SLS. Uzela sam Balein od jagode za svakodnevno pranje (ovaj) i moram priznati da sam se i više nego ugodno iznenadila. Glavni razlog zašto sam prestala koristit šampone sa SLS je taj što su mi jako isušivali i stalno sam izgledala naelektirizirano. Očekivala sam to opet, ali kosa je sjajna, mekana i svaka dlaka je na svom mjestu. Također nema silikone niti petlja kosu, a cijena je oko 9 kn za 300 ml.
Nekada sam imala neki balein (jel moguće da je bio sa medom?) i svrbila me glava za pošizit!! Možda su je doradili...ali da, i meni je najveći problem suhoća kose. Plava sam i prirodno čupava (između frćkave i grivate) i suhokosaaaaaa.....
__________________
Samo je nada jedina bez mane; točno je onakva kakvu želimo!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:42.