Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2013., 10:29   #101
Quote:
schubi kaže: Pogledaj post
Dobro vece drage moje mladenke

Ja sam samo mama buduce mladenke i molila bih vas za malu pomoc.
Buduci da je do svadbe jos oko godinu dana , a moji golubcici se zarucili ,odlucili smo napraviti malu zabavu iznenadjenja za moju kcer i njenog zarucnika upravo povodom zaruka .Znaci njih dvoje nesmiju nista znati,trebaju se samo pojaviti na zabavi .Najblizi prijatelji i uza familija kao i sala i muzika su tu ,a dalje...
kako napraviti da im ostane u prekrasnom sjecanju .
Sve vase ideje su dobrodosle .
čestitke budućoj punici

što god da napravite, vjerujem da će mladenci biti oduševljeni. mislim da nije potrebno pretjerivati, radije neko iznenađenje ostavite za samo vjenčanje
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -

Zadnje uređivanje Mayo : 21.01.2013. at 10:35.
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 09:11   #102
Quote:
Mayo kaže: Pogledaj post
čestitke budućoj punici

što god da napravite, vjerujem da će mladenci biti oduševljeni. mislim da nije potrebno pretjerivati, radije neko iznenađenje ostavite za samo vjenčanje
hvala na cestitkama
schubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 10:59   #103
Quote:
schubi kaže: Pogledaj post
Dobro vece drage moje mladenke

Ja sam samo mama buduce mladenke i molila bih vas za malu pomoc.
Buduci da je do svadbe jos oko godinu dana , a moji golubcici se zarucili ,odlucili smo napraviti malu zabavu iznenadjenja za moju kcer i njenog zarucnika upravo povodom zaruka .Znaci njih dvoje nesmiju nista znati,trebaju se samo pojaviti na zabavi .Najblizi prijatelji i uza familija kao i sala i muzika su tu ,a dalje...
kako napraviti da im ostane u prekrasnom sjecanju .
Sve vase ideje su dobrodosle .
mislim da vam ne treba ništa više od ovog što ste sami napisali: najbliži prijatelji, uža familija, sala i muzika, iznenađenje, ... tko to nebi pamtio cijeli život? svaka vam čast!!!
(jedino hrana i piće fale?)
samsonova is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 14:59   #104
Zašto bi morala biti sala? Može biti restorančić, a može biti i kod nekoga od vas doma, ugodnija je atmosfera svakako.
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 17:36   #105
ma doma je najbolje!
nasa prica ide ovako. dragi me zaprosio u Becu, u parku dvorca Schonbrunn jedan vikend u 12 mj. (ah koji osjecaj, i dalje bez rijeci! ).
njegovima smo odmah rekli cim smo se vratili, bili su odusevljeni!
mojima smo rekli 3 dana kasnije (cekali smo da mi stari dodje s broda) preko skypa jer su u drugom gradu. nisam mogla docekat da dodjem za bozic doma, pa smo odlucili sve ih skupit pred skype i objaviti im. i oni odusevljeni! festu su doma napravili. i onda kad smo dosli za Bozic kod mojih, napravili su nam iznenadjenje, sva rodbina, prijatelji kod mene, hrana, cuga, baloni.. ma prava mala festica-iznenadjenje koje cu zauvijek pamtiti!
Malo Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 18:35   #106
mene je dragi zaprosio iznenada.

u četvrtak predvečer smo se šetali, bilo je toplo ljetno predvečer i iz zezancije smo ušli u jednu zlatarnu, ni u primisli da bi me zaprosio..

ja sam gledala prstenja i nekakvu narukvicu, i za oko mi je zapeo jedan prsten, i dragi je skužio bez riječi da mi se sviđa.
ja sam sjela u kafić a dragi je otišao na wc, i izašao u zlatarnu da mi kupi prsten, prsten je kupio. i nakon šetnje smo se vratili kući, zajedno smo kuhali večaru, gledali tv i navečer krenuli spavati. oko jedan sat po noći osjetila sam neke trnce po tjelu. probudio me je. malo smo se mazili, i kad sam ga zagrlila na ruci sam ugledala prsten, vrisnula sam, i čula sam kako izgovara "hoćeš biti moja žena, prijateljica i šef" odgovorila sam "da" usljedilo je još dosta maženja, i kad smo krenuli leć skužili smo da on nije kleknuo, tako da smo oko 4h imali i službeno klečeći postavljeno pitanje.

svojima smo rekli bez drame.

njegovom tati smo rekli preko skype-u jer živi na drugom kraju svijeta. oni su bili uzbuđeni, malo i plakali.
no mojima i njegovoj majci smo rekli uživo, svima drago. rodbina je saznala u roku od 5h i počeli su pozivi i svi su me mahom pitali jel ima šta još kod nas aludirajući na bebu. koje tada nije bilo.

mi smo kad sam saznala za trudnoću odmah sve riješili. do tada nismo znali datum.

ja i on mrzimo zaruke u javnosti i ovo je stvarno ljepi način.

za prijatelje smo napravili tulum i to dobro zalili.
MiM još čekamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 20:03   #107
šetali smo trgom našeg glavnog grada gdje sam ja kupila nove sandalice. zadovoljna shopinga mrak mi je pao na oči kad je MM predložio da odemo do vinceka pa na gornji grad. popeli smo se gore i sjeli na našu klupici na koju smo dolazili još kad sam bila srednjoškolka i krenula je priča, mislila sam još jedna u nizu, kak se budemo ženili, kad ono iz džepa izvukao je prsten i pitao, i jer budemo, a ja

njegova mama je znala da je kupio prsten, a svojima sam rekla preko telefona jer su bili na moru. mama je zaplakala,a tata je bio sretan te su to nazdravili sa svojim prijateljima.
__________________
začarana ljubavlju
atomčić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 16:49   #108
Dečko me zaprosio u avionu na jednom od naših (pre)rijetkih putovanja. Išli smo u Njemačku za Božić i meni i njemu je to bio prvi put vožnja avionom,

ja sam umirala od straha, a on nikako nije mogao izabrati trenutak kad da izvadi prsten jer sam ja problijedila od straha dok smo uzlijetali... ipak me pitao dok smo bili gore. Nije mogao kleknuti jer smo bili vezani, ali to mi je ionako staromodno.

Ja sam ostala šokirana jer sam mislila da će to biti nekako na način.... jednom ćemo prolaziti pokraj đinđa u zlatarni i ja ću komentirati neki prsten, a on će mi ga kupiti i tako nešto....
Nismo nikome rekli direktno nego su znali neki prijatelji, a roditelji su nekako valda primijetili... Glupo nam je bilo uopće išta govoriti jer smo skupa sto godina već.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 16:58   #109
Sjećam se samo da je bila večer,da smo ležali,sjedili na krevetu,vjerovatno nakon seksa :-D
Iz čista mira je predložio da bi se mogli vjenčat,ja zatreskana do bola i nazad prihvatila sam.
Kad se sjetim dana kad sam išla sa njim reći majci da se udajem,i kad će biti zaruke,prvo pitanje je bilo-Jesi trudna? :-D
Zaruke su bile lijepe,ništa preuveličano,zajedno sa mojom majkom,njegovima..najs,ješniji dio mi je bio dok je on kao trebao nešto reći,pa je bio sav zbunjen šta izmislit u tako krtakom roku :-D
__________________
" To be old and wise you must first be young and stupid".
enica2010 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:24.