Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2010., 12:20   #81
Quote:
tux_penguine kaže: Pogledaj post
On igra na mom accu, i mislim da je Worgen... Hahahha, lvl 2 ili 3 je bio neki dan jedan Worgen xD Ja trenutno nemam WoW na ovom kompu pa ne mogu pogledat xD Uostalom, zas bas Ironforge? Mozda je na Kalimodru, ili je mozda Horda, a repairere imate u svakom gradu(naselju) 2. veličine...
Ja sam Dranei (paladin),uspio sam popraviti iteme,digram na US...
imam jos jedno pitanj...
Ako zelim biti tenk,dali da uzmem stit? Ako uzmem stit ond necu imat jak damage.
El bolje sa stitom ili bez?

P.S: 21 sam lvl
Duma123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 14:01   #82
Quote:
Duma123 kaže: Pogledaj post
Ja sam Dranei (paladin),uspio sam popraviti iteme,digram na US...
imam jos jedno pitanj...
Ako zelim biti tenk,dali da uzmem stit? Ako uzmem stit ond necu imat jak damage.
El bolje sa stitom ili bez?

P.S: 21 sam lvl
stit +1h wep za tankanje
bitno ti je da imas dobar absorb dmg

ne treba ti jak dmg da bi mogao tankat i drzat ih na sebi, za to postoje tauntovi i slicni skilovi kaj generiraju hight threat
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 15:41   #83
Quote:
Duma123 kaže: Pogledaj post
Ja sam Dranei (paladin),uspio sam popraviti iteme,digram na US...
imam jos jedno pitanj...
Ako zelim biti tenk,dali da uzmem stit? Ako uzmem stit ond necu imat jak damage.
El bolje sa stitom ili bez?

P.S: 21 sam lvl
Ahahahaha, aj oprost na grubosti koju mi dizamo kada vidimo da neko ne kuzi Ali bolji su ti Worgen questovi... Ali dobro, vidim uvatio si se, a tanker ti ne deala damage, tj. malo deala, njegov je zapravo posao da apsorbir damage, drudidi su ti super. Dobar healing, bolji od Shamana, i spellovi jako dobri, takođe mjere se sa Shamanom, mozes ressurectovati, i kao Shaman se u leoparda pretvorit, pa imat polu-mount(obicni mount na lvl 20, i kosta puno, 60%psoto ubrzanje mislim, a taj sperr Shaman sam zaboravio kak se zove, ali i shamn i druid su na lvl 16, puuuno jeftiniji od mounta, a 40% brzina...), a i druid moze biti tanker Zato najvise druida bildam jer zap imam sve u jednom
tux_penguine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 16:03   #84
iii tux kada imas betu reci mi kakvi su worgeni druidi jesu bolji od NE? Ja imam druidkinju 80-ti lvl isto i huntera lvl 71 sada nabijam locka koji mi je na 71 lvl (neznam jer nisam dugoooo igrala) i lvl 62 rogue :P
berna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 20:29   #85
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
sve ovisi o cifri. da moram plaćat kunu pretplate ne bih se bunio. zato sam ti i rekao da je struja neusporediva jer je premala cifra.

uglavnom, ako ti se ne sviđa, nemoj igrat, nitko te tjera.
Pa ni ne igram, samo komentiram. Ps. nebi se složila da je potrošnja struje neusporediva i da je premala cifra, računala puno trpše, a struja je sve skuplja.
malko4mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 20:52   #86
Quote:
berna kaže: Pogledaj post
iii tux kada imas betu reci mi kakvi su worgeni druidi jesu bolji od NE? Ja imam druidkinju 80-ti lvl isto i huntera lvl 71 sada nabijam locka koji mi je na 71 lvl (neznam jer nisam dugoooo igrala) i lvl 62 rogue :P
Jednaki su, iako Night Elfovi imaju onaj dobar raical da se onako zatamne. E, i da, trazim jos jednog covjeka koji zeli betu igrat...
Uostalom, trollovisu dobili druida, i taureni PALADINA, ba se ne bi cudio da i orkove dobiju druida...
tux_penguine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 21:06   #87
bok,htjeo bi pocet igrati wow na molten serveru (vec mi je frend preko USB-a prebacio wow od 22 GB)
zanjima me koliko wow trosi internetskog prometa jer nemam neograniceni internet?

hvala unaprijed
andy car is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 21:10   #88

Baš je dobra beta
Kad istekne kupit cu igru i TBC.
E da..... Ako budem imao samo TBC,dali ce questovi i sve biti isto?
P.S: stalno pokušavam ući u battlegrounde ali nikako... Nikad nikoga ne nađe makar igrao 2 sata.


Pozdravi
Duma123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 21:12   #89
andy sve ti ovisi koliko skidas njave mjesecno
ako si hardcore anime lik onda ce ti probit paket

ak nista ne skidas posebno 10gb je i vise nego dosta
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 21:16   #90
hahahahahahaha,ok tnx
dali bi mi netko mogo reci koji je najbolji od undeada?
andy car is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 22:56   #91
tux molio bih te da se suzdrzis od pisanja jer tako losu gramatiku i toliko gluposti nisam dugo procitao.

@duma - da, MORAS imati shield za tenkanje. a za battlegrounde, jebiga, sada radje samo questaj i digni na 80 prije cataclysme, jer u ovom stadiju expanzije je najmanje igraca online.

@andy - ovisi, dok solo questas po raznim zonama vjerojatno 5-15 mb po satu, ako si recimo u raidu siguran sam da ces navuc 30mb po satu.

Quote:
If you are completely unsure about which class to choose, then pick one of the hybrid classes. The hybrid classes are classes which are able to fill different roles in the game. This way you can experiment with different play styles during your evolution and better decide which way you like to play most. The hybrid classes are paladin, druid and shaman. Paladins and druids are good in dealing damage, receiving damage and healing, while shamans are good damage dealers and healers, and moderate damage receivers.
Nazalost undead nema paladina shamana ili druida

Ja bi ti preporucio paladina, blood elf zenski.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 00:28   #92
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
tux molio bih te da se suzdrzis od pisanja jer tako losu gramatiku i toliko gluposti nisam dugo procitao.
to je to
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 11:21   #93
Quote:
melodic.haze kaže:
tux molio bih te da se suzdrzis od pisanja jer tako losu gramatiku i toliko gluposti nisam dugo procitao.
al baš.

inace, pisem kratki "summary" o igri s par FAQ-a za prvi post pa kad zavrsim posaljem Spec.tre-u. Obzirom da to pisem na poslu bti ce gotovo zavisno o kolicini posla (danas, sutra, prekosutra).

Super, napokon netko. -Spec.tre

Evo krenula je elemental invasion, faza 1 Posto pokusavam izlevelat mage-a do cate (lvl 57 trenutno) zanima me mogu li nizi leveveli unistiti Riftove koji se sponaju okolo po svijetu? Naime, naletim na njih al ne mogu ih napasti:/. elementale mogu al riftove ne (a oni trebaju za achi )

Zadnje uređivanje Spectre : 03.11.2010. at 12:51.
krvoločni slaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 11:55   #94
Quote:
krvoločni slaven kaže: Pogledaj post
al baš.

inace, pisem kratki "summary" o igri s par FAQ-a za prvi post pa kad zavrsim posaljem Spec.tre-u. Obzirom da to pisem na poslu bti ce gotovo zavisno o kolicini posla (danas, sutra, prekosutra).

Evo krenula je elemental invasion, faza 1 Posto pokusavam izlevelat mage-a do cate (lvl 57 trenutno) zanima me mogu li nizi leveveli unistiti Riftove koji se sponaju okolo po svijetu? Naime, naletim na njih al ne mogu ih napasti:/. elementale mogu al riftove ne (a oni trebaju za achi )
iako me achievementi ne zanimaju, kada su se ti riftovi spawnali u honor holdu dok sam bio 60, primjetio sam da ih i ja nisam mogao targetati, cudno
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 12:12   #95
Quote:
krvoločni slaven kaže: Pogledaj post
zanima me mogu li nizi leveveli unistiti Riftove koji se sponaju okolo po svijetu? Naime, naletim na njih al ne mogu ih napasti:/. elementale mogu al riftove ne (a oni trebaju za achi )
Kako unistavas elementale, tako se unistava i rift. Nisam siguran za brojku, ali oko 10 elemntala kad ubijes i rift je unisten. Igrac bilo kojeg levela moze unistavati bilo koje elementale za achivement, ali ako zelis item koji unisteni rift dropa, onda treba unistavati elementale svog levela, npr. lv80 trebaju to raditi u Northrendu.
Cohiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 12:30   #96
Quote:
Cohiba kaže:
...
thnx!
krvoločni slaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 14:56   #97
Tux i ko je po tebi najbolji druid:NE,Tauren,Troll il worgen?I koja ti je klasa za worgena mrak?
berna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 15:57   #98
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Da bi imao cijelu igru trebaju ti:

World of Warcraft
World of Warcraft: The Burning Crusade
World of Warcraft: Wrath of the Lich King

te uskoro, kada izađe:

World of Warcraft: Cataclysm

I da, igra se plaća mjesečno oko 100kn, ovisi o načinu plačanja.
OK, danas idem do Algoritma, u najgorem slucaju ako nemaju sve, imat ce orginal igru, mogu i bez ekspanzija poceti igrati (iako bi rade ekspanzije imao fizicki, ne zelim ih kupiti online, u slucaju da komp ode u k, sto je gotovo pa sigurno).

Koji server poceti, koliko ih ima, gdje je najbolje za pocetnika? Isao bi negdje gdje ima najvise Hrvata Ne ocekujem neku pomoc u itemima, igrao sam vec takve igre, uzdaj se u se i svoje kljuse, ali cisto da imam drustvo za pricanje
Breezer Boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 16:15   #99
Quote:
berna kaže: Pogledaj post
Tux i ko je po tebi najbolji druid:NE,Tauren,Troll il worgen?I koja ti je klasa za worgena mrak?
Za worgena s mi sve mrak, a pgotovo druid, jer su i sami polu-zibovinje
tux_penguine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 16:16   #100
Quote:
tux_penguine kaže: Pogledaj post
Za worgena s mi sve mrak, a pgotovo druid, jer su i sami polu-zibovinje
a tako i sto mi preporucujes kada zaigram worgena?
berna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.