Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2011., 13:36   #61
Zasto moras ostat trudna odmah?
__________________
~~09.07.2011.~~
slavonka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 13:45   #62
Quote:
slavonka27 kaže: Pogledaj post
Zasto moras ostat trudna odmah?
zbog jajnika, jedan više nemam, drugi je u lošem stanju.
matarluk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 13:51   #63
svi imamo svoje zelje i željice kako bi htjeli da nam se zivot poslozi no ponekad, ma gotovo uvijek to ne ispadne tako... zato, okani se ove teme, ne budi u bedu i cuvaj svoje zdravlje da nam se ubrzo mozes pohvaliti plusićem
Dadolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 13:53   #64
Quote:
Dadolina kaže: Pogledaj post
svi imamo svoje zelje i željice kako bi htjeli da nam se zivot poslozi no ponekad, ma gotovo uvijek to ne ispadne tako... zato, okani se ove teme, ne budi u bedu i cuvaj svoje zdravlje da nam se ubrzo mozes pohvaliti plusićem

matarluk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 13:53   #65
Quote:
Dadolina kaže: Pogledaj post
svi imamo svoje zelje i željice kako bi htjeli da nam se zivot poslozi no ponekad, ma gotovo uvijek to ne ispadne tako... zato, okani se ove teme, ne budi u bedu i cuvaj svoje zdravlje da nam se ubrzo mozes pohvaliti plusićem
u potpunosti se slažem....
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 14:01   #66
Time sto razmisljate o vjencanju i zajednickom zivotu bez bilo kakvih primanja, dokazujete da uopce niste sposobni biti roditelji i preuzeti odgovornost njihovog podizanja...

Koliko god to grubo i bezosjecajno zvucalo, u ovome usranome modernome svijetu, djeca se ne podizu ljubavlju i mazenjem nego lovom. Naravno, ljubav je neophodna i divna, da sada ne pocne glupa rasprava..

Tako da...jadna ta djeca s vama...
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 14:09   #67
Ma Matarluk, ima puno večih vrijednosti u životu koje se ne mogu kupiti novcem. Kad se čovjeka pita što mu fali, uvijek će reči da fali novaca a zdravlje skroz zapostavljamo. Stoga kreni u slatke muke pravljenja bebača, a vjeruj mi onda će i diploma doći!
Ja znam hrpu cura koje su sa dvoje djece završile faks. Svaka je rekla da je trudna puno lakše učila jer zna da uči za to malo stvorenje! Jednostavno, kažu, dobiješ poriv!
Ja držim fige za bebicu malu, a ti se nemoj brinuti jer nikad se sve ne posloži kako mi želimo. Uvijek jedna kockica negdje zapne!
Nemoj biti tužna i misli više na sebe!
Gremblina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 14:12   #68
jooj, cure, hvala vam! baš ste dobre!
matarluk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 14:17   #69
Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
Time sto razmisljate o vjencanju i zajednickom zivotu bez bilo kakvih primanja, dokazujete da uopce niste sposobni biti roditelji i preuzeti odgovornost njihovog podizanja...

Koliko god to grubo i bezosjecajno zvucalo, u ovome usranome modernome svijetu, djeca se ne podizu ljubavlju i mazenjem nego lovom. Naravno, ljubav je neophodna i divna, da sada ne pocne glupa rasprava..

Tako da...jadna ta djeca s vama...
Moja naj frendica je ostala trudna sa tadašnjim dečkom (sada mužem). Oboje su bili studoši,ona je u međuvremenu završila (kada je mala imala 2 godine), dragi joj je upisao drugi fax i pri kraju je. Dakle nemaju nikakva primanja, imali su lovu sa svadbe, pa malo roditelji i mogu reći da imaju kvalitetniji brak od nekih koji su išli by the book. Curica im je divna, ima sve što treba i više od toga! Djeca se podižu ljubavlju i maženjem, lova je potrebna jer se treba hranit,oblačit itd. I ne uopće nije jadna mala sa svojim roditeljima! Bitno je da se roditelji slažu, da vlada sloga u kući i da je zdravlja, a ostalo će već nekako doći.
__________________
10.2. mali alvić <3<3<3
alveolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 14:18   #70
Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
Time sto razmisljate o vjencanju i zajednickom zivotu bez bilo kakvih primanja, dokazujete da uopce niste sposobni biti roditelji i preuzeti odgovornost njihovog podizanja...

Koliko god to grubo i bezosjecajno zvucalo, u ovome usranome modernome svijetu, djeca se ne podizu ljubavlju i mazenjem nego lovom. Naravno, ljubav je neophodna i divna, da sada ne pocne glupa rasprava..

Tako da...jadna ta djeca s vama...
mislim da ovaj komentar nema nikakvog smisla..cura možda neće imati priliku kasnije zatrudniti, a uvijek se kaže gdje ima za dvoje, bit će i za troje
evo, ako bude dečkić jednog dana, javi se moja šogi ima robice za izvoz!!!
iva4567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 14:50   #71
to nikako nije u redu!!!

kaj kad se vjenčaju? kaj ako neće dugo moći posao naći? tko zna kad će ga naći?

to je totalno suludo...



i mi smo u takvoj situaciji, jer dečko radi, ja stalno tražim nešto... ali evo, napokon je krenulo na bolje, posao sam našla, valjda će sve biti ok...
nas isto svi pitaju zašto se ne vjenčamo...
pa ljudi dragi, ko da ste s marsa pali!! takva pitanja me strašno nerviraju..

vjenčat ćemo se kada si sredimo život... ima vremena, nismo stari...
prvo si moramo posao srediti, zatim stambeno pitanje(kaj ću se udat i roditi i živjeti i dalje u sobičku kod njegovih )...

vele mi frendovi da glumatamo... kak glumatam ako si želim nekaj osigurati u životu... pa 23 mi je godine, dragom 27...

njima su sve roditelji osigurali, i stan im kupili i sve kaj hoće... nisu ni dana u životu radili..

naši roditelji nisu u mogućnosti tako da se za sve trebamo sami pobrinuti...

tako da, što se mene tiče, oni stvarno nisu normalni ako idu planirati svadbu a nitko ne radi, nemaju ništa... to je stvarno ludo...
hottie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 15:00   #72
Quote:
alveolina kaže: Pogledaj post
Moja naj frendica je ostala trudna sa tadašnjim dečkom (sada mužem). Oboje su bili studoši,ona je u međuvremenu završila (kada je mala imala 2 godine), dragi joj je upisao drugi fax i pri kraju je. Dakle nemaju nikakva primanja, imali su lovu sa svadbe, pa malo roditelji i mogu reći da imaju kvalitetniji brak od nekih koji su išli by the book. Curica im je divna, ima sve što treba i više od toga! Djeca se podižu ljubavlju i maženjem, lova je potrebna jer se treba hranit,oblačit itd. I ne uopće nije jadna mala sa svojim roditeljima! Bitno je da se roditelji slažu, da vlada sloga u kući i da je zdravlja, a ostalo će već nekako doći.
U kojoj kuci? Odakle im kuca? Odakle im sreca kada su bez love? Koliko to ljudi je sretno kada nemaju love za osnovne zivotne potrebe? To pod "sreca" mislis ono kada se na glas smijes a u sebi racunas hoces li imati za struju taj mjesec?
Odakle im zdravlje u buducnosti kada ce se zdravlje masno placati?

Svaka cast na idealizmu ali otvorite malo oci ljudi i pogledajte gdje sve ide i kako ce se zivjeti a taj napor koji bi ulozili u planiranje sponzorskog vjencanja ulozite u trazenje nacina da zapocnete samostalan zivot a vjencanje ce doci kao rezultat srece kada sve krene kako i treba....
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže

Zadnje uređivanje Partfiš : 28.02.2011. at 15:22.
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 15:19   #73
Quote:
hottie_zg kaže: Pogledaj post
to nikako nije u redu!!!

kaj kad se vjenčaju? kaj ako neće dugo moći posao naći? tko zna kad će ga naći?
Kako misliš kad se vjenčaju? Po meni problemi počinju ranije, tko će vjenčanje platiti?
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 15:21   #74
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Kako misliš kad se vjenčaju? Po meni problemi počinju ranije, tko će vjenčanje platiti?
pa očito je da će im roditelji platiti svadbu i osigurati im smještaj...
hottie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 15:24   #75
naravno...bez love nema srece...nije sve tako crno bijelo...prvo zivimo u sugavoj zemlji gdje se s VSS-om ljudi zaposljavaju kao konobari, gdje ti za kredit za stan oderu takvu kamatu da ti se zavrti u glavi pa ljudi nemaju izbora nego zive u stancicu od 60kvadrata sa starcima do svoje 40-e (pa jos u taj stancic dovedu zenu i dobiju dvoje djece) itd... nije lako stvoriti idealne uvjete za pocetak zivota tj imati sve po spagi... škola/fax, stan, veza, brak, vjenčanje, dijete... svi bi vjerujem to voljeli ali brate mili, zivimo u Hrvatskoj... tj, mozda nas partfis želi prosvijetliti da se pocnemo bavit kriminalom... jedino takvi uzivaju sve blagodati ove zemlje...
Dadolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 15:26   #76
Quote:
hottie_zg kaže: Pogledaj post
pa očito je da će im roditelji platiti svadbu i osigurati im smještaj...
A joj, jadni roditelji. Nadam se da ne planiraju veliku svadbu.

Inače zbilja ne razumijem čemu vjenčavanje i zajednički život ako si ga ne možeš priuštiti. Čemu to
Da ja plačem kako nemam 2 keke eura za Etrovu haljinu, popljuvali bi me da se dozovem pameti jer si je ne mogu priuštiti. Nije mi baš neki argument to što je volim

Ne mogu prihvatiti da ljudi idu svjesno biti teret roditeljima i ne preuzimaju odgovornost za sebe, preuzimanje svojih troškova i sl.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 15:31   #77
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
A joj, jadni roditelji. Nadam se da ne planiraju veliku svadbu.

Inače zbilja ne razumijem čemu vjenčavanje i zajednički život ako si ga ne možeš priuštiti. Čemu to
Da ja plačem kako nemam 2 keke eura za Etrovu haljinu, popljuvali bi me da se dozovem pameti jer si je ne mogu priuštiti. Nije mi baš neki argument to što je volim

Ne mogu prihvatiti da ljudi idu svjesno biti teret roditeljima i ne preuzimaju odgovornost za sebe, preuzimanje svojih troškova i sl.
da, nije ni meni jasno...

ali eto, nekima je valjda super što će živjeti na teret roditelja...

jbg
hottie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 15:37   #78
Quote:
hottie_zg kaže: Pogledaj post
da, nije ni meni jasno...

ali eto, nekima je valjda super što će živjeti na teret roditelja...
A znam.
Zbilja mi se diže kosa na glavi od argumenata joj, oni se vole, ili kod neplaniranih trudnoća gdje ima za dvoje, ima i za troje, četvero, petero
i tako dalje
A financijski problemi su valjda susjedovi, ne njihovi.
Quote:
Dadolina kaže: Pogledaj post
naravno...bez love nema srece...nije sve tako crno bijelo...prvo zivimo u sugavoj zemlji gdje se s VSS-om ljudi zaposljavaju kao konobari, gdje ti za kredit za stan oderu takvu kamatu da ti se zavrti u glavi pa ljudi nemaju izbora nego zive u stancicu od 60kvadrata sa starcima do svoje 40-e (pa jos u taj stancic dovedu zenu i dobiju dvoje djece) itd... nije lako stvoriti idealne uvjete za pocetak zivota tj imati sve po spagi... škola/fax, stan, veza, brak, vjenčanje, dijete... svi bi vjerujem to voljeli ali brate mili, zivimo u Hrvatskoj... tj, mozda nas partfis želi prosvijetliti da se pocnemo bavit kriminalom... jedino takvi uzivaju sve blagodati ove zemlje...
Pa tko kaže da mora biti sve po špagi Ima alternativa.
Kao da se drugdje u svijetu podrazumijeva da čovjek u dvadesetima ima vlastitu nekretninu da se ima u miru gdje razmnožavati
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 15:45   #79
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
A znam.
Zbilja mi se diže kosa na glavi od argumenata joj, oni se vole, ili kod neplaniranih trudnoća gdje ima za dvoje, ima i za troje, četvero, petero
i tako dalje
A financijski problemi su valjda susjedovi, ne njihovi.

Pa tko kaže da mora biti sve po špagi Ima alternativa.
Kao da se drugdje u svijetu podrazumijeva da čovjek u dvadesetima ima vlastitu nekretninu da se ima u miru gdje razmnožavati
da, točno to



zato dragi i ja idemo postepeno... ne planiramo ništa dok si kolko-tolko život ne sredimo...
hottie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 15:50   #80
Moji su štedili za taj dan duže vrijeme i nema šanse da ne plate dio. Oni to žele i točka! Jedinica sam im i čak i da oboje radimo duže i da imamo ušteđevine rekli bi da si to čuvamo, trebat će nam. Mi im želimo vratiti bar dio novaca od darova ali oni ni čut o tome! I šta da im ja sad radim?

Ali naravno da nemaju ušteđevine i da im jedan dan dođem e mama,tata mi ćemo se vjenčati-vi plaćate!ok?? to nema šanse.
__________________
10.2. mali alvić <3<3<3
alveolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:38.