Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2015., 11:22   #41
zox15 premješteno ovdje
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 11:25   #42
Hvala puno Duba

Zadnje uređivanje akoj : 23.09.2015. at 22:09. Reason: Maknut nepotreban citat
zox15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 13:53   #43
Vračanje izbrisanih slika

Mobitel mi se vratio sa servisa sa tvorničkim postavkama i tako mi se sve izbrisalo. Znali netko kako se to može vratiti??
Suzzy55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 20:03   #44
Nikako. Preflashali su softver i imaš mobitel kao nov. Trebalo je spremit prije davanja na servis.
Sad prouči backup podataka i namjesti da ti se automatski svako neko vrijeme sprema sve što ti treba i ubuduće nema brige.
Neke su ti se stvari možda ipak sinkronizirale s Google računom, tj. Gmail adresom.
Na greškama se uči.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 22:30   #45
Recovery izbrisanih slika - Samsung Galaxy S6

Pozdrav,
Dali netko ima iskustva i zna neki provjereni program za vraćanje slučajno izbrisanih slika sa SAmsung Galaxy S6? Ako je uopće izvedivo?
Hvala!
Ricky Kaká is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 07:54   #46
Nisi ih sinkronizirao slučajno na Google photos, dropbox isl... Baci oko, možda si dozvolio nekad backup da nisi ni svjestan.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 00:40   #47
Molim Vas za pomoc... slucajno sam izbrisala nekoliko slika sa mobitela, nisu bile na memorijskoj nego bas u uredjaju. Radi se o samsung galaxy s7 edge. Mogu li to ikako vratiti i kako? Hvala
lallla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 20:54   #48
Pitanje,ako resetiram mobitel na tvorničke,što s tim gubim sa mobitela?

Kolike su šanse da mi se izbrišu brojevi iz imenika? I da li će mi se onda obrisati sve poruke iz vibera i sve instalirane aplikacije? Slike sam spremila na SD pa ju ionako planiram izvaditi prije resetiranja no konkretno me zanima što sve gubim.

I da,imam onu neku opciju resetiranja na kineskom kad se pojavi na plavom ekranu a i ona da odem u postavke i piše reset to factory settings.
Može mi netko objasniti to dvoje? Hvala.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 21:01   #49
Kod nekih mobitela čak i ostanu podaci (dogodilo mi se kod Xperie Z1c i Alcatel Idol), ali računaj da će se sve pobrisati.
Tj. spremi sve što ne želiš da ti se obriše na karticu ili gdje hoćeš (Viber i slične aplikacije imaju u opcijama vjerojatno mogućnost backupa interno).

Brojevi se 99% brišu.
Postoje aplikacije za spremanje kontakata tipa Super Backup & Restore (ako već nisu brojevi na contacts.google.com).

Ova na kineskom je kad ne možeš upaliti mobitel normalno pa da možeš probati reset (pretpostavljam da misliš na izbornik do kojeg dođeš pritiskanjem kombinacije tipki kad je mobitel ugašen).
No, to je isti reset.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 21:12   #50
https://www.youtube.com/watch?v=Tdc5SnSmx1I

Na ovo sam mislila ali imam i opciju normalnu u postavkama gdje mi samo piše na engleskom ''factory reset''.

Ugl,mobitel mi je postao dosta spor i šteka mi i imam problema sa wifijem na mobitelu i ne spaja mi se a na svim ostalim uređajima i kod drugih na mobitelu,radi. Pa ne znam u čemu je točno problem.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 21:13   #51
Da, to je to- recovery možeš često upaliti kad normalno paljenje zeza.
Možeš resetirati na način koji ti se više sviđa (kroz postavke ili recovery).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 15:54   #52
Pozzz svima.
U problemu sam pa se nadam da ce mi netko moci pomoci.. ����
Jucer sam kupila novi mob. Prije toga sam na starom androidu sve podatke spremila. I svi podaci su mi se vratili na novom androidu osim slika. Cak se dio slika i vratio ali se nis ne vidi.Pisu mi datumi ali kad otvorim sliku crna je.. Da li netko zna kaj bi to moglo biti.. Hvala unaprijed..��������
biancaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 17:25   #53
Kojim programom si spremila i vraćala? Možda se još nije sve sinkroniziralo, a možda se nije dobro spremilo...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 21:09   #54
Spremala na Samsung cloud i tako sam i vracala .. vec sam ga jednom vracala na tvornicke , pa sam sad mislila opet probati mozda povuce..
biancaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 11:45   #55
moglo bi ako je ostalo na accountu i ako je svakodnevno sinkroniziralo

Poslano sa mog Lenovo A6020a40 koristeći Tapatalk
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 11:48   #56
zašto svakodnevno? misliš da jednom, prije prijenosa podataka na drugi mob, nije dovoljno?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 08:04   #57
Ako je imala puno slika i stavila da se sinkroniziraju prije brisanja možda je mislila da se sve sinkroniziralo, a zapravo je stiglo samo sinkronizirati thumbnailse ili dio isl. Uvijek je bolje sinkronizirati redovito, barem jednom tjedno ili nakon svake veće serije novih podataka.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 11:53   #58
najbolje je napraviti automatski, pozadinski upload fotki na recimo google photos, te sink imenika s googleom.
a ne biti u ovo doba, kad svaka lokalna birtija ima wifi, šokiran kad se mob skreša i izgubi sve podatke uključujući i fotke i imenik.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 22:54   #59
Problem s ucitavanjem slika

Ovako zamolio bih Vas da mi pomognete oko ovog slucaja.Naime bio sam na jednom putovanju i kao svaki turist okinuo brdo slika sa mojim mobitelom.Kako se memorija uredaja napunila ponudila mi se opcija da se sve datoteke prebacuju s uredaja na sd karticu.Taj je proces trajao poprilicno dugo i mislivsi da je sve gotovo slucajno sam prekinuo taj prjenos podataka jer sam resetirao mobitel.
Sad mi mobitel ne ucitava ni jednu sliku te ih ni laptop ne moze propoznat.
Molim Vas da mi nekako pomognete hvala unaprijed
Hodor Hodor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 23:15   #60
Bojim se da teško možeš ista napraviti... Prijenos je ostao negdje "u zraku" i vjerojatno su se datoteke oštetile. Možda možeš pokušati nekim od programa za povrat obrisanih datoteka s kartice, tj. unutarnje memorije. Progooglaj povrat datoteka, već ima tema. Provjeri na Google photos ako su ti se slučajno automatski spremale prije nego si počeo prebacivanje, ili možda ako imaš Dropbox predinstaliran ili sličan program. Nekad se galerija ljudima sinkronizira, a da nisu ni svjesni.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:59.