Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2017., 23:15   #5621
ovo je app koju koristim već godinama na iphoneu. na engleskom je, no sve bitne dijelove (šoping liste, namirnice) možeš preimenovati.
možeš dodati i razne trgovine, pa za svaku odrediti koje "aisles" (prolaze) će imati. tako recimo za dm makneš aisle s povrćem, voćem i ostalim što se nalazi u trgovinama živežnim namirnicama, ostaviš kozmetiku i drugo što se nalazi u dm-u. i tako za svaki dućan. svakom artiklu (možeš ih sve sama dodati ako ne želiš one koji su već po defaultu u aplikaciji) možeš dodati jediničnu cijenu pa će ti app izbaciti iznos ovisno o količini, i ukupan iznos košarice.
ima malo posla oko postavljanja dok dobiješ što ti treba no još nisam našla app koja bi joj konkurirala.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 09:57   #5622
Duba tu sam i imala samo preimenovanu pa sam mislila da je na nasem.Hvala ti puno nju sam i trazila
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 16:48   #5623
Društvo drago. Može pomoć.
Dali mi možete preporučiti i dali postoji aplikacija za s7edge koja bi služila za pisanje bilježaka i onda za te iste dala mogučnost da ih se djeli ili kao slika ili kao pdf dokument i slično?Nešto kao SNote na galaxyu note3. Hvala

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Spalanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 16:51   #5624
Quote:
Spalanic kaže: Pogledaj post
Društvo drago. Može pomoć.
Dali mi možete preporučiti i dali postoji aplikacija za s7edge koja bi služila za pisanje bilježaka i onda za te iste dala mogučnost da ih se djeli ili kao slika ili kao pdf dokument i slično?Nešto kao SNote na galaxyu note3. Hvala

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
OneNote mozda? Nisam siguran.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
pilip88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 16:53   #5625
OneNote imam ali mi nedaje mogučnost da zapise djelim kao slika ili kao pdf dokument. Ili ima a ja to neznam?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Spalanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:04   #5626
Napravi screen shot i bit ce ti isto kao pdf.

Sent from 'The Beast' using Tapatalk
__________________
Pero
pero_OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:09   #5627
Nije isto jer screenshot slika samo ono što se trenutno vidi na ekranu a ako je bilješka duža...ništa od toga!!!

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Spalanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:26   #5628
ovo nije to?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:32   #5629
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
ovo nije to?
Nažalost nije. Nedaje mogučnost djeljenja ili spremanja u slikovnom obliku ili u pdf.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Quote:
Spalanic kaže: Pogledaj post
Nažalost nije. Nedaje mogučnost djeljenja ili spremanja u slikovnom obliku ili u pdf.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Tj. Kad se napiše tekst. Dodaje slika ili ručni zapis olovkom,zvuk...sve pošalje odvojeno.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje Modesty B : 20.04.2017. at 20:12. Reason: koristi edit posta
Spalanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 20:19   #5630
ajde probaj ovu. nema dijeljenje u pdf-u ili slici, ali možeš poslati bilješku u mailu.

za ovu isto piše da ima mogućnost dijeljenja bilješki.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 20:29   #5631
Evo našao sam.Ona stara dobra app koju sam svojevremeno imao na Noteu. S Bilješka- nova verzija. Radi sve,i pisanje rukom, tekst,slike...sve i još djeliš u svim mogućim oblicima. Evo ovo je ikonica za ju prepoznati ako nekom treba.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Quote:
Spalanic kaže: Pogledaj post
Evo našao sam.Ona stara dobra app koju sam svojevremeno imao na Noteu. S Bilješka- nova verzija. Radi sve,i pisanje rukom, tekst,slike...sve i još djeliš u svim mogućim oblicima. Evo ovo je ikonica za ju prepoznati ako nekom treba.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk


Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje Modesty B : 20.04.2017. at 20:40.
Spalanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 20:40   #5632
čoveče, koristi edit posta. multipostanje se tretira kao spam
btw drago mi je da si riješio problem.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 20:59   #5633
Znam.Sorry. Mislim da mi nešto šteka zapatalk od jad sam na Vip verziji.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Spalanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 21:00   #5634
Vidiš da mi i tekst ne prihvaća kako treba

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Spalanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 22:04   #5635
Malo me razmazio galaxy Note pa da vas pitam

Na noteu sam imala kad screenshotam ekran s nekim tekstom da mi on odmah sav tekst o pročita i ponudi kopipejstat bilo gdje drugdje.

Jel to postoji i na s7, ali ja ne mogu nać u opcijama, ili da si nađem neku vanjsku aplikaciju?

Hvala!
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 19:38   #5636
koja je najjednostavnija aplikacija za radit fotomontaže? ništa kvalitetno, nego onako za zajeb....
antinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 20:13   #5637
Probaj s pixlr apk. Možeš lijepiti sliku na sliku, dodavati tekst, stickere, crtati prstom po slici i mnogo drugih stvari. Besplatna apk.

Kad instaliraš apk, neki efekti, mogućnosti uređivanja, dolaze s apk, a dosta njih moraš dodatno skinuti. Apk +efekti, mogućnosti uređivanja ima oko 300 mb.

Zadnje uređivanje DAMIRSAMOBOR : 21.04.2017. at 20:31.
DAMIRSAMOBOR is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 18:45   #5638
Nakon poziva da svira Mp3 ?

Postoji li mogućnost (neka aplikacija) da kad nazovem prijatelja na mobitel da mu pustim neki Mp3 zapis da mu odmah svira
verdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 18:51   #5639
Imam Samsung S6 i ovaj novi nougat na njemu, mobitel nista nije dirano sve je kako je i doslo sa njime..
zanima me ima li tko da zna moze li se instalirat neka aplikacija koja dopusta da se preko nje blokiraju pojedini pozivi i poruke iz imenika a da ne remeti dobivanje poruke na mobitel.
Imam CallsBlacklist ona normalno dopušta blokiranje poziva ali ne i poruka..
a u samom samsungu se moze blokirati samo 100 brojeva za obje opcije blokada sms/poziv..
Zanima me ima li koja aplikacija da dopušta vise od 100 brojeva a da ne smeta porukama u samom mobitelu kod slanja i primanja..
__________________
...
ivan.iv is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 21:02   #5640
Postoji hrpa whitelist aplikacija (ili whitelist opcija u aplikaciji za blokiranje)- koje propuštaju samo određene brojeve.
Pretpostavljam da bi ti to bilo zgodnije od toga da blokiraš 100+ brojeva.
Ili imaš baš ovakvu potrebu da blokiraš 100+ brojeva i to je to?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:32.