Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2008., 20:46   #141
Quote:
I28 kaže: Pogledaj post
Senzualnost, seksepil i samopouzdanje – koja žena ne bi htjela imati ove osobine? Ana Kuhanec, jedina S faktor instruktorica u Hrvatskoj i Europi - video!
http://www.tportal.hr/lifestyle/zdra...6/0351006.html
O ovome ?
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 11:17   #142
Quote:
kendi_3 kaže: Pogledaj post
O ovome ?
jasno mi je da pricas o licenci ali zasto taj papir ne bi nikome nista znacio mi nije jasno?
ana je odradila tecaj u LA-u i dobila licencu, cini mi se da ju to ipak malo izdvaja od curki koje su samo procitale s faktor knjigu i odlucile podijeliti znanje s drugima
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 13:30   #143
odi na www.ana-sensual.com
Shy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 09:01   #144
btw, kad će anin dvd izaći u prodaju???
michi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 23:55   #145
Jel zna netko koliko dođe s faktor kod Ane Kuhanec? Ne piše na njenom sajtu ništa...
*Whitney* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 09:31   #146
Znam da nije ova tema ali je slicno pa da ne otvaram novu, jel netko probao dvd-e Carmen Electre? Mislim na njen strptiz aerobik, ne znam koji dvd da kupim a naucila bih sve

http://www.youtube.com/watch?v=cLSwk...eature=related

Svidja mi se jer je poduka bas za pocetnike,ja dalje od sesira i stolice nisma ni dosla.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 00:52   #147
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Znam da nije ova tema ali je slicno pa da ne otvaram novu, jel netko probao dvd-e Carmen Electre? Mislim na njen strptiz aerobik, ne znam koji dvd da kupim a naucila bih sve

http://www.youtube.com/watch?v=cLSwk...eature=related

Svidja mi se jer je poduka bas za pocetnike,ja dalje od sesira i stolice nisma ni dosla.
Jel se moze negdje kupiti taj dvd ili skinut?
bijela_banana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 14:17   #148
Quote:
*Whitney* kaže: Pogledaj post
Jel zna netko koliko dođe s faktor kod Ane Kuhanec? Ne piše na njenom sajtu ništa...
Mislim da je jedan stupanj 600,00 kn.
jaca d. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 18:29   #149
Nije tak skupo,ali sam čula da ima previše žena i premalo štangi
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 09:18   #150
Bilo je. 600 kn za 6 tjedana, a prije toga je jedan ciklus trajao 8 tjedana i koštalo je 800 kn. Kak je sad, nemam pojma. Znam da se još uvijek duuuuuugo čeka da dođeš na red
jaca d. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 09:56   #151
Smile

Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
znam...i mogu reci, da je Visnja, cura koja je to vodila u Ciboni, po mojoj slobodnoj procjeni znatno bolja nego Ana, program je kvalitetniji, jeftiniji, fleksibilniji, dostupniji.....kako god da se zvao! Ovo sto vidim iz gornjeg posta zvuci kao da je s-faktor samo za jako uzak krug ljudi (sto zbog cijene, sto zbog ogranicenog broja polaznica kod samo jedne instruktorice u cijeloj zemlji) kaj je glupo....

no, kolko znam, u ciboni sada "caruje" Renata Sopek, te mi je tesko zamisliti kak sada u ciboni izgleda s/ass faktor, jer je Visnja otisla u samostalnost....


Zanima me malo vise informacija o tecaju u Ciboni, Visnji..... Ako ima kakva stranica na netu bilo bi super.....

Gledala sam i ja za Goky centar i iskreno, malo mi je to ipak preskupo.
__________________
Live and let live! ;-)
Angelina 000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 18:06   #152
Quote:
Angelina 000 kaže: Pogledaj post
Zanima me malo vise informacija o tecaju u Ciboni, Visnji..... Ako ima kakva stranica na netu bilo bi super.....

Gledala sam i ja za Goky centar i iskreno, malo mi je to ipak preskupo.

Višnja je otišla u samostalnost, njezin web site:
www.assfaktor.com
michi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 21:30   #153
Ljudi Bozji, opce poznata stvar je da Ana nema tu licencu i nikada je nije ni imala...prije sam napadala ljude koji su govorili kontra, ali definitvno su bili u pravu..i iz tog razloga je nastao sensual fitness..jer vise nije smjela koristiti licencirani naziv s faktor...budimo realni
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 14:37   #154
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Ljudi Bozji, opce poznata stvar je da Ana nema tu licencu i nikada je nije ni imala...prije sam napadala ljude koji su govorili kontra, ali definitvno su bili u pravu..i iz tog razloga je nastao sensual fitness..jer vise nije smjela koristiti licencirani naziv s faktor...budimo realni
odakle ti to?
zar onda nije niti bila na tecaju kod Sheile

to ne bi trebalo biti toliko tesko provjeriti... zasto mislis da bi se upustala u takvo opsezno izmisljanje?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 13:40   #155
mislim da se ljudi previše opterećuju nekakvom formom... kaj me briga jel se to zove s-faktor, ana sensual, ass.faktor ili kakveć...
600 kn je puno, kad pogledaš cijene u npr. teretani, naročito što je to 1 tjedno u trajanju od 2 sata ( to se odnosi na ana sensual)... ali, ja fakat uživam u tih 2 sata, meni je to psihički oporavak od stresnog posla, moja grupa je vrlo povezana, družimo se i privatno i to mi je ko izlazak... dok budem mogla ići ću na te vježbe...
a Ana...žena je od sebe stvorila brand, meni osobno malo prenapadna ali, bože moj... ali drži do svojih cura i to mi je o.k.
rozita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 16:48   #156
Ana je od toga svega napravila business..i pocela je zanemarivati kvalitetu...ima previse zena...na pocetku se nije reklamirala..islo je sve usmenom predajom..sad su je novine pune..no, meni drago..zasto ne bi uspjela?! dapace..ako moze, neka se gura i dalje...ona sretna, ja jos sretnija..

A joujou, bila je ona kod sheile, ali nikada, ali bas nikada nitko nije vidio tu licencu...tako da...who knows...daj Boze da se varam...
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 18:05   #157
Quote:
rozita kaže: Pogledaj post
mislim da se ljudi previše opterećuju nekakvom formom... kaj me briga jel se to zove s-faktor, ana sensual, ass.faktor ili kakveć...
600 kn je puno, kad pogledaš cijene u npr. teretani, naročito što je to 1 tjedno u trajanju od 2 sata ( to se odnosi na ana sensual)... ali, ja fakat uživam u tih 2 sata, meni je to psihički oporavak od stresnog posla, moja grupa je vrlo povezana, družimo se i privatno i to mi je ko izlazak... dok budem mogla ići ću na te vježbe...
a Ana...žena je od sebe stvorila brand, meni osobno malo prenapadna ali, bože moj... ali drži do svojih cura i to mi je o.k.
potpisujem!!!!!!!!!
nije bitno kako se stvar zove.bitno je da mi uzivamo i opustamo se,ne??
evo ja sam se toga bas uvatila,bila sam dva puta i super je,namjeravam nastaviti.inace zivim u zd,idem u fitness feniks kod ingrid na s-faktor.
meni je fenomenalno,opustajuce,zezancija i smijanje,a osjecam da to stvarno pali jer trenutno imam upalu misica po cilom tijelu.imam dite od 4 miseca doma i ovo mi stvarno dobro dodje.
pusa!!!!
 
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 20:18   #158
slazem se.svatko si bira ono sto mu najvise odgovara.ja sam na prvom stupnju i jako sam zadovoljna sa nacinom rada u ana's sensual fitnessu
lucica.pula.zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 20:25   #159
Quote:
Lela kaže: Pogledaj post

Zanemari senzualne pokrete i koncentriraj se samo na izvođenje pokreta na šipki. Tu itekako treba snaga, okretnost i fleksibilnost. Same vježbe zagrijavanja i pripreme za rad na šipki su intenzivne.
definitivno se slazem u prvih sat vremena se prilicno oznojim.jucer mi je bio peti sat ,a vec vidim promjene na svom tijelu
lucica.pula.zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 17:48   #160
evo, pročitala sam valjda sve forumaške napise o s, ass, i ostalim faktorima , iznazivala razne brojeve i sad još samo da probam pa da se konačno odlučim.
kod ane se definitivno previše čeka, ima slobodno u samoboru, startaju sredinom 11og mj, ali meni je 600kn za 6 puta, makar i po 2 sata ipak too much. osim toga glupo mi je što je samo 1x tjedno. sama šema oko ane mi je interesantna jer je žena sad već izgradila brand, ali te fore imam-nemam licencu, preimenovanje s u sensual mi kažu da imam gdje pametnije potrošiti novac. sutra idem na probu u kubus (ines, 2x tjedno po sat, mislim da je oko 300kn), i probat ću pogledat višnjicu (400kn, 2x tjedno po 1,5 h).
javim kad probam kakve su impresije..!
__________________
Feel the fear but do it anyway...
lollol
aleta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:32.