Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > App Store

App Store Aplikacije za iPhone

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2016., 21:19   #81
S obzirom da sam deinstalirao pa nanovo instalirao aplikaciju, uopce nemam settings od whatsappa. Kad otvorim aplikaciju, imam samo ovo:

I kad upisem broj (bilo stari bilo novi) izbaci mi ovo:

Staru sim karticu vise nemam, tako da s njom ne mogu isprobati
votkavisnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 23:17   #82
Jedino mi pada na pamet da restoraš mob na tvorničke postavke.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 11:25   #83
mobitel spojen na wifi ali whatsapp ne radi:

Some Wi-Fi networks require that you log in before being able to connect to the Internet. These "captive Wi-Fi" networks are common at airports and hotels. If you are having trouble connecting to WhatsApp while on a Wi-Fi network that you do not normally connect to, please try opening a web page in the Safari web browser to make sure that you are properly logged in and connected to the Internet.

If you are on a campus or corporate Wi-Fi that has firewall restrictions in place, then you should contact your network administrator for help with accessing WhatsApp on your Wi-Fi network. WhatsApp is not designed to be used with proxy or VPN services, so we cannot provide support for those configurations.

link
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 23:01   #84
Imao iPhone 4, kopirao sve razgovore, arhivirao neke razgovore, pospremio na iCloud.

Kupio iPhone SE, instalirao whatsapp, otvorim whatsapp, i nema ničega. A, naravno, čim sam otvorio s istim brojem novi whatsapp, stari se izbrisao. Kako je moguće da su mi svi razgovori i podaci izbrisani, a napravio sam sigurnosnu kopio, arhivirao i spremio na iCloud?
Zagrebačkiplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 23:03   #85
jesi povukao backup svega na novi mob ili si išao s čistom instalacijom appova?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 23:04   #86
Tudum sam za tehnologiju... Ono što mi je, koliko se sjećam, ponudio backupati, backupao sam, a ostalo sam morao sam instalirati. Aplikaciju nijednu mi nije backupao, samo kontakte i neke fotografije sa foto streama
Zagrebačkiplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 23:16   #87
onda nisi napravio backup starog mobitela. da jesi, samo bi ga povukao na novi i ostalo bi ti sve kako je bilo. backup mobitela se (na žalost) može raditi samo za sve u kompletu, ne možeš birati što bi, a što ne backupirao.
ti si valjda išao app po app i u njima radio backup na cloud, ako app ima tu opciju. što je ok ali gubiš sve ostalo.

kad otvoriš whatsapp i uđeš u settings - chats - chat backup, ne nudi ti se povlačenje backupa (restore)?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 23:40   #88
Nudi mi samo kopirati razgovore, arhivirati sve razgovore i obrisati/očistiti sve razgovore
Zagrebačkiplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 00:39   #89
Nadam se da znaš engleski pa prouči malo što whatsapp kaže da bi moglo pomoći

https://www.whatsapp.com/faq/en/iphone/20888066
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 23:43   #90
Već skoro sat vremena #whatsappdown u cijelom svijetu
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 21:25   #91
Imam neki razgovor u grupi i u njemu dosovno 800 slika, kasno sam skužila da mi se ne spremaju na mob... kako da ja sad dođem do tih slika, da ih sve od jednom skinem na mob ili komp?! Ios, iphone 7+.... Tnx!
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 18:18   #92
Nitko? Upomooooć...
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 22:26   #93
ne znam za način da ih spremiš sve odjednom. kreni ručno, do sad si ih već mogla pola spremiti

edit: našla neki program koji sprema chat na komp, zajedno s multimedijom. pa onda možeš fotke sinkati na iphone. nije isprobano, ne garantiram da radi i kako radi.

edit 2: imaš u ovoj temi na quori još programa i savjeta.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 10:20   #94
Ručno ide samo 5 kom odjednom
Probat ću, tnx!
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 14:11   #95
Pozz
Ima li netko da je uspio prebaciti sve razgovore sa jednog iphone-a na drugi? I kako to napraviti tj može li se preko iTunesa?
Ka3na is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 11:07   #96
Može, napraviš sigurnosnu kopiju iphonea na komp i onda novi obnoviš iz te sigurnosne kopije. Sve se prebaci.
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 23:49   #97
Quote:
Ka3na kaže: Pogledaj post
Pozz
Ima li netko da je uspio prebaciti sve razgovore sa jednog iphone-a na drugi? I kako to napraviti tj može li se preko iTunesa?
Ja radim tako sto odem na Whatsapp postavke -> Razgovori -> Kopija razgovora i onda kopiraš sve. Kad se proces završi pokreneš Whatsapp na drugom uređaju s istom Apple ID-om i prenijet će ti.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 09:49   #98
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Može, napraviš sigurnosnu kopiju iphonea na komp i onda novi obnoviš iz te sigurnosne kopije. Sve se prebaci.
Hvala puno, uspjela sam baš tako... Nisam bila sigurna da li će sve prebaciti jer mi u iTunesu ništa od podataka nije bilo vidljivo.. Ja sam mislila da se to može vidjeti, svi ti podaci koje on backupira.. Dakle i aplikacije ali i ostalo..kontakti, bilješke, podsjetnici.. A to ništa nije vidljivo pa me bilo strah je li to sve uopće spremljeno u sigurnosnu kopiju..
Navodno podaci koji se spremaju u sigurnosnu kopiju ne mogu vidjeti kao u nekom folderu jer je to snimljeno u iTunesu u nekom zip kodu.. Tako mi barem objasnio striček u iStyle-u.. Ne znam je li oduvijek bilo tako, nisam zbiilja jaaaako dugo koristila iTunes
Ka3na is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 10:29   #99
Oduvijek je bilo tako. Jedino sto se moglo na starijoj verziji iTunesa vidjeti su bile sve aplikacije koje si skinuo, sad na novoj verziji se to ne moze vidjeti.
fat_boy_slim is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 13:07   #100
Quote:
fat_boy_slim kaže: Pogledaj post
Oduvijek je bilo tako. Jedino sto se moglo na starijoj verziji iTunesa vidjeti su bile sve aplikacije koje si skinuo, sad na novoj verziji se to ne moze vidjeti.
Hvala za info..Sad eto i ja znam.. To sam pokušavala saznati.
Poštedjela bi se muke,čačkanja i istraživanja jer nikako se nisam usudila prebacivat na novi mob dok ne saznam je li moguće napraviti kontrolu tog backup-a ili nije... Kontrolu u smislu da ja vidim te podatke ko u nekom folderu i da ih mogu otvorit..
Hvala u svakom slučaju
pozz
Ka3na is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.