Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2013., 05:33   #81
Btw, ako ti je neka frendica otkacena, nek mu replya 'tu fotku sam vec vidjela, koji kurac me zamaras s tim glupostima'?

Veliki kvazifrajeri se tako slatko useru kad pokazes zube da je bas gust gledati kako jadni ne znaju sto bi sa sobom.


Nemas sto izgubiti, i zato nemaj straha. Slika jedne pizde vulgaris jos nije napravila ama bas nista strasno. Ako Seve nije najebala, nes ni ti

A uvijek mozes reci da si isla testirati hoce li ispasti gad i to zloupotrijebiti, pa reci da se fino dokazao, ali jebiga, nije bila dobra produkcija ko Sevina, pa nisi dobila planetarnu popularnost

Napasti mozes i smijehom, samo nadji svoj nacin za pokazati da te nije briga. Ignore je sasvim ok, al neki debili ne odustaju i kljucaju ti mozak, a jebiga onda, serviras im jelo koje traze, zagrizes i odgrizes, k'o onomad Tyson uho, i pljunes....

-- phone --
enigma in red is offline  
Old 13.01.2013., 10:27   #82
Quote:
21Obsession kaže: Pogledaj post
[I][
Poslije toga se nismo čuli neko vrijeme, ja evo nekako uspjela do neke mjere sve zakopati i krenut dalje ali on se ponovno javlja i kaže ako ne spavam ponovno sa njim ili u troje sa njegovim frendom da će sve eksplicitne slike koje sam mu slala pokazati mojem društvu ili će ih negdje objaviti!
On je javna ličnost to me malo tješi u cijelom horroru jer to bi za njega i njegovu karijeru značilo kraj no ipak se jako bojim a ni u ludilu više nebih ponovno sa njim. /I]
Ovo je totalno glupa pretpostavka jer i sama vidiš što se sve objavljuje po portalima i novinama što još samo diže popularnost i čitanost. Nebi bilo prvo put da neka javna osoba zagubi mobitel ili laptop ''slučajno'' sa eksplicitnim fotografijama tko je će ''netko'' prodati..

Iako mislim da je cijela ova priča plod tvoje mašte
Ženka is offline  
Old 14.01.2013., 17:20   #83
Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
Pokazati zube i ne dati se jebat u mozak. I malo pomnije birati kome ces se dati jebat u picku.



A njemu reci nek si kupi dva dilda i zabije si ih u dupe i u usta, onda im zamijeni pozicije i nek se tako jebe kako zna i umije.
-
Enigma in red mi je zakon. Njezini postovi su mi zanimljiviji za čitanje nego sav TV program zajedno.
__________________
Nicholas
Nichmay is offline  
Old 15.01.2013., 19:44   #84
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
da je bio nepoznati onda ga ne bi dodala
posto je poznati dodala ga je


toliko o ljubavi s poznatima
naravno, htjela je da bude s nekim poznatim kako bi joj zavidjele sve drugarice i sad joj je neko drugi kriv

moj drugar odlican momak i ono nije da ga ne gledaju zene..zaljubio se u jednu koja je naravno umjesto njega posla sa kretenom sa estrade(i to cajkasem ) i dobila je sta je trazila(slicna prica ovoj), bilo mi je lako objasnit mu da nema za cime zalit...
MarkoMiljanov is offline  
Old 16.01.2013., 05:25   #85
Quote:
21Obsession kaže: Pogledaj post
[I]
Što bi vi napravili?/I]
Rekla bih mu da ću ga zbog prijetnji prijaviti policiji.
soks is online now  
Old 16.01.2013., 11:33   #86
o da bas ces se iskopat iz dna ako se sa tim toliko opterecujes a vidis da je gad od covjeka. Cim mu se javljas,odgovaras mu dajes mu samo povoda da te vuce prema dole.
Iskopas se iz dna kad sam sebi priznas svoje slabosti ili pogreske i krenes dalje dignute glave ne osvrcuci se.
space_xd is offline  
Old 16.01.2013., 11:55   #87
Quote:
Amarie88 kaže: Pogledaj post
Ja se kladim na Zaka!
Po opisu mu totalno odgovara, bahati egocentrik, zvuči kao on!
Ma Žak bi prije tražio dečke da mu se skidaju na skajpu ;wink wink:
Violently happy is offline  
Old 16.01.2013., 17:56   #88
Jučer kod AM-a čekam bus i vidim onaj plakat i prvo što sam pomislila bilo je "Zače, ti zlikovče jedan "

Ma tko god da je, smeće je
Depeche E. is offline  
Old 21.01.2013., 00:53   #89
Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
Btw, ako ti je neka frendica otkacena, nek mu replya 'tu fotku sam vec vidjela, koji kurac me zamaras s tim glupostima'?

Ovo ću vjerojatno uraditi


-- phone --
[QUOTE=MarkoMiljanov;43136412]naravno, htjela je da bude s nekim poznatim kako bi joj zavidjele sve drugarice i sad joj je neko drugi kriv

Od samog početka nisam mogla ništa predvidjeti a nije mi se nikada mogao prije ni svidjeti takav tip. Prije kad bih njega vidjela pomislila sam ma tko se može zagledat u njega , je zgodan ali nekak je odbojan ima to nešto što odbija od sebe no poslije kad smo počeli komunicirat svidio mi se.


Quote:
soks kaže: Pogledaj post
Rekla bih mu da ću ga zbog prijetnji prijaviti policiji.
Rekla sam, ne pomaže

Quote:
space_xd kaže: Pogledaj post
o da bas ces se iskopat iz dna ako se sa tim toliko opterecujes a vidis da je gad od covjeka. Cim mu se javljas,odgovaras mu dajes mu samo povoda da te vuce prema dole.
Iskopas se iz dna kad sam sebi priznas svoje slabosti ili pogreske i krenes dalje dignute glave ne osvrcuci se.
Pa više ništa ne odgovaram no skoro svakog dana pita šta sam odlučila i to me pomalo plaši.

Quote:
Amarie88 kaže: Pogledaj post
Ja se kladim na Zaka!
Po opisu mu totalno odgovara, bahati egocentrik, zvuči kao on!
Nije Zak, a i da je nebih rekla.
21Obsession is offline  
Old 21.01.2013., 02:14   #90
lažov

- bahati egocentrik
- sve curice vriste za njim
- osim po turneji svira sastrane (klubovi)
- ima facebook
- voli pokazivati da ima para
- "zgodan" (žensko mišljenje), šarmer

savršeno odgovara opisu Ivana Zaka, jedino sto je možda pinkicu premlad...al podudara se
t-macsija is offline  
Old 21.01.2013., 15:06   #91
Quote:
t-macsija kaže: Pogledaj post
- bahati egocentrik
- sve curice vriste za njim
- osim po turneji svira sastrane (klubovi)
- ima facebook
- voli pokazivati da ima para
- "zgodan" (žensko mišljenje), šarmer

savršeno odgovara opisu Ivana Zaka, jedino sto je možda pinkicu premlad...al podudara se
nije Zak
21Obsession is offline  
Old 21.01.2013., 21:59   #92
Meni iskreno Tolja više paše profilu neočekivanog. Hm, zapravo sad razmišljam tko ima plakate po gradu, na prvi pogled ima nekaj krivo ali ne kužiš točno što, solo je, ali jako šarmantičan i slično... U svakom slučaju nebitno za temu, kako idu stvari?
Tutankhamon is offline  
Old 21.01.2013., 22:15   #93
Quote:
Tutankhamon kaže: Pogledaj post
Meni iskreno Tolja više paše profilu neočekivanog. Hm, zapravo sad razmišljam tko ima plakate po gradu, na prvi pogled ima nekaj krivo ali ne kužiš točno što, solo je, ali jako šarmantičan i slično... U svakom slučaju nebitno za temu, kako idu stvari?
Pitao me što sam odlučila i ja sam mu napisala ogromnu poruku da ću ga prijavit policiji ako nastavi i svašta nešto, dobila sam samo ovo : ;-)
Neznam što da radim imam ogroman grč u želucu jednostavno bojim se jako. Apsolutno ga ne diraju moje suze ili bilo što, hladan je uvijek, nikada prije nisam srela ovakvu osobu u životu. Samo gleda svoje dupe i još mu se sad sviđa moja mama imam neki osjećaj da će tražit da mu sredim mamu a kakav je kreten nebi me čudilo. Neznam uopće što dobija sa ovim ili mu je samo cilj da me uznemiri što naravno uspijeva jako dobro.
21Obsession is offline  
Old 21.01.2013., 22:17   #94
Tolja je nedavno rekao da nakon što ga je cura ostavila/prekinuo sa njom Uglavnom, nema povjerenja u žene
I on mi nekako ne djeluje kao tip koji se naslikava posvuda i ima puno gaža okolo Više neka finija ekipa ide na njegove koncerte/iće

Obsession, sry Nije provokacija niti išta slično
Depeche E. is offline  
Old 21.01.2013., 22:36   #95
Quote:
21Obsession kaže: Pogledaj post
Pitao me što sam odlučila i ja sam mu napisala ogromnu poruku da ću ga prijavit policiji ako nastavi i svašta nešto, dobila sam samo ovo : ;-)
Neznam što da radim imam ogroman grč u želucu jednostavno bojim se jako. Apsolutno ga ne diraju moje suze ili bilo što, hladan je uvijek, nikada prije nisam srela ovakvu osobu u životu. Samo gleda svoje dupe i još mu se sad sviđa moja mama imam neki osjećaj da će tražit da mu sredim mamu a kakav je kreten nebi me čudilo. Neznam uopće što dobija sa ovim ili mu je samo cilj da me uznemiri što naravno uspijeva jako dobro.
a kako dolazi u kontakt s tobom?
Tutankhamon is offline  
Old 21.01.2013., 22:37   #96
Quote:
Tutankhamon kaže: Pogledaj post
a kako dolazi u kontakt s tobom?
Preko mob. Da nisam obrisala njegove slike koje je on meni slao , ja bih njegove poslala u javnost ili bilo kome nebih imala milosti 100% nakon ovih ucjena.
21Obsession is offline  
Old 21.01.2013., 22:39   #97
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Tolja je nedavno rekao da nakon što ga je cura ostavila/prekinuo sa njom Uglavnom, nema povjerenja u žene
I on mi nekako ne djeluje kao tip koji se naslikava posvuda i ima puno gaža okolo Više neka finija ekipa ide na njegove koncerte/iće

Obsession, sry Nije provokacija niti išta slično
Naslikava se, ima gaža, i dosta je prisutan na telki, a i malo mi izgleda kinky samo mi se ne čini da je 11 godina stariji od obession. Ne znam meni je on pregolden boy pa se stalno nadam da će neki kostur izletiti iz ormara a i čini mi se full prenarcisoidan da takvo nešto izvede. Možda čak i žak jer je za njega rekla da nije,a na tolju nije reagirala, ali to nije bitno trenutno. meni je priča i dalje nevjerojatna, i ne kužim čemu komunikacija.
Tutankhamon is offline  
Old 21.01.2013., 22:40   #98
Quote:
21Obsession kaže: Pogledaj post
Preko mob. Da nisam obrisala njegove slike koje je on meni slao , ja bih njegove poslala u javnost ili bilo kome nebih imala milosti 100% nakon ovih ucjena.
promijeniš broj moba? Zašto misliš da bi njegove opscene slike nakon tvojih učinile nepopravljivu štetu?
Tutankhamon is offline  
Old 21.01.2013., 22:41   #99
Quote:
Tutankhamon kaže: Pogledaj post
Naslikava se, ima gaža, i dosta je prisutan na telki, a i malo mi izgleda kinky samo mi se ne čini da je 11 godina stariji od obession. Ne znam meni je on pregolden boy pa se stalno nadam da će neki kostur izletiti iz ormara a i čini mi se full prenarcisoidan da takvo nešto izvede. Možda čak i žak jer je za njega rekla da nije,a na tolju nije reagirala, ali to nije bitno trenutno. meni je priča i dalje nevjerojatna, i ne kužim čemu komunikacija.
Nema smisla nagađati ko je jer ja njegovo ime nikada neću pomenuti ovdje. Vi nagađajte koliko želite, na to neću reagirati. Nije kviz već ozbiljan problem.
21Obsession is offline  
Old 21.01.2013., 22:44   #100
severina je nadrogirana bila dobro poševljena od udanog hercegovca i? kako joj je to djelovalo na karijeru? kratkoročno manji privatni problemi, dugoročno je kurva u percepciji mnogih, ali je "kraljica estrade". Di ne bi neki muški koji bari solo ženskice bio faca? makni svako sredstvoi komunikacije s njim i finitos, nija kažnjivo ševiti žene ili razmjenjivati lascivne fotografije ako druga strana na to pristaje.
Tutankhamon is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger