Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2014., 08:56   #21
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Vidim ima i pizdopatnika ovdje
Onda bi zacijelo bilo:
- picopatnica - nesretno zaljubljena lezbijka
- picosladnica - lezbijski nastrojena cura
- picostrasnica - strastvena lezbijka
- kurcopatnica - nesretno zaljubljena djeva ili nimfomanka
- kurcosladnik - homić
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...

Zadnje uređivanje FeetF1 : 23.03.2014. at 09:08.
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 10:27   #22
Quote:
FeetF1 kaže: Pogledaj post
- kurcosladnik - homić
Ovo moram zapamtiti za kolegu s posla
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 11:36   #23
Moze i sladokurci iz ovog poznatog videa
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 12:48   #24
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Ovo moram zapamtiti za kolegu s posla
A ak bumo kajkavski šprehali, onda može i - kurcobliza(va)č.
(Krleža u Baladama Petrice Kerempuha ima riječ oblizač - sladokusac.
Dakako, ne u seksualnom značenju nego u značenju gurman.)

Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Moze i sladokurci iz ovog poznatog videa
To sam bio zaboravio.
Ah, neslućene bogatstvosti izražavanja na jezičku hrvackomu...
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 14:47   #25
Ajmo, sto je vec sve zamrlo

Evo ja dizem malo sa informacijom da sam se danas ubio na keramici kod sebe na stepenicama i ostatak dana cu ljencariti. Mozda padne i neki film.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 15:57   #26
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Ajmo, sto je vec sve zamrlo

Evo ja dizem malo sa informacijom da sam se danas ubio na keramici kod sebe na stepenicama i ostatak dana cu ljencariti. Mozda padne i neki film.
Filmić za odrasle?

Ja pak idem na šišanje. Sad imam kosu koja prekriva uši i oči (tj. slabije vidim i čujem), što je pouzdani znak da trebam haircut.
Kosa mi je ko u Beatlesa:
http://www.quickmeme.com/img/20/20e6...26b64504e2.jpg
Al će frizerka uzet mašinicu i njome proći kroz moju grivicu...
Frizerka je također i masažerka. Volio bih da ima ovakav oglas:
Dođite petkom -
Nudimo masažu sa sretnim završetkom!
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 17:52   #27
Da ona daje takve oglase ne bi tebi kosa padala preko ociju, vjerujem da bi vecina muskih musterija bila osisana na nulu
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 07:57   #28
Eh, sad mi je jasno zašto si ti perzverzni djevac

Uglavnom, bez oglasa ili s njime, dobit ćeš sretan završetak, ali ne tamo gdje bi ti htio :P
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 16:47   #29
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Eh, sad mi je jasno zašto si ti perzverzni djevac

Uglavnom, bez oglasa ili s njime, dobit ćeš sretan završetak, ali ne tamo gdje bi ti htio :P
Ma, cura je hot, i ja bi nju rado masažirao (makar nemam pojma o masaži) a mogli bi se i zajedno i međusobno i naizmjenično masažiti, samo što je ona - oženjena.
Tako mašta radi svašta ali, nažalost, stvarnost je realnost...
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 21:59   #30
Jbm, FeetF1, nađi onda frizerku koja nije udata...
Nemoguće da je u cijelom Međimurju to jedina frizerka?!
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 08:16   #31
Kreten(uša) iz Pule misli da smije parkirati nasred ceste i tako ostaviti auto preko deset minuta koliko sam ja bio na mjestu događaja.



Uočite slobodna parkirana mjesta lijevo i desno od kretenovog/kretenušinog auta, a bilo ih je još i iza mene...
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 08:22   #32
erm..ne bih te htjela prekinuti u revijalnom tonu, niti znam ove kreten(uše), ali postoji li mogućnost da je auto bez benzina ostao na cesti ili u kvaru?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 08:46   #33
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
erm..ne bih te htjela prekinuti u revijalnom tonu, niti znam ove kreten(uše), ali postoji li mogućnost da je auto bez benzina ostao na cesti ili u kvaru?
Upaliti sva četiri žmigavca, a ako je nekim slučajem i to u kvaru postoji i dio obvezne opreme a to je sigurnosni trokut.

Uglavnom ako je vozilo u kvaru, upale se sva četiri žmigavca i postavi sigurnosni trokut kako je to predviđeno.

Ovako ostaviti automobil na sred ceste može samo idiot ili osoba koja namjerno krši zakon, bahato bezobrazno stvorenje koje treba propisno kazniti. Čak i ako je u pitanju idiot/kinja.
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 08:49   #34
Quote:
Creeping Death kaže: Pogledaj post
Upaliti sva četiri žmigavca, a ako je nekim slučajem i to u kvaru postoji i dio obvezne opreme a to je sigurnosni trokut.

Uglavnom ako je vozilo u kvaru, upale se sva četiri žmigavca i postavi sigurnosni trokut kako je to predviđeno.

Ovako ostaviti automobil na sred ceste može samo idiot ili osoba koja namjerno krši zakon, bahato bezobrazno stvorenje koje treba propisno kazniti. Čak i ako je u pitanju idiot/kinja.
slažem se apsolutno s tobom! i kosa mi se digne kad ovako nešto vidim. nažalost, ovo nije jedini slučaj takvih bisera.... ima i onih koji, dok si ti na ravnoj cesti, a oni se priključuju u promet, a ti voziš normalno svojom brzinom - pa ti izlete brže-bolje van ispred tebe i nastave voziti 20 na sat... i za 200-300 metara ponovo skrenu s glavne ceste.. o duška im lokina...!

ali htjela sam prethodnim postom samo mrzm-a malo za dobro jutro čuti
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 08:52   #35
Ne, auto nije ostao bez benzina nego je debilna osoba dovela svojeg kućnog ljubimca u veterinarsku ambulantu i parkirala svoje vozilo odmah nasuprot ambulante.
Ja sam također bio tamo, ali je ta osoba došla poslije mene pa ne znam radi li se o muškoj ili ženskoj osobi. Da nije bilo moje supruge, vratio bih se u ambulantu, pitao čije je vozilo i onda bi bilo belaje
Ovako ništa od toga :/

A i Creeping Death dobro kaže => kaj god da jest, četiri žmige se uvijek mogu upaliti... Ponavljam dva metra udesno, iz kuta gledanja fotke, (između BMW-a i kombija) vide se dva parkirna mjesta. I da je bio kvar, vjerujem da bi osoba s malo mozga u glavi uspjela dopeljati i parkirati vozilo na parkirno mjesto.
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 08:53   #36
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
slažem se apsolutno s tobom! i kosa mi se digne kad ovako nešto vidim. nažalost, ovo nije jedini slučaj takvih bisera.... ima i onih koji, dok si ti na ravnoj cesti, a oni se priključuju u promet, a ti voziš normalno svojom brzinom - pa ti izlete brže-bolje van ispred tebe i nastave voziti 20 na sat... i za 200-300 metara ponovo skrenu s glavne ceste.. o duška im lokina...!

ali htjela sam prethodnim postom samo mrzm-a malo za dobro jutro čuti
Ovo jednostavno nisam u stanju komentirati! Kata'fakin' strofa od takvih vozača!
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 09:17   #37
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Ovo jednostavno nisam u stanju komentirati! Kata'fakin' strofa od takvih vozača!
da se razumijemo: najgenijalnije mi je to onda kada sam doslovce jedina na cesti!!!! pa izleti ispred mene, kao da je iza mene čitava kolona!!!! ono - da poludim
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 12:38   #38
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
da se razumijemo: najgenijalnije mi je to onda kada sam doslovce jedina na cesti!!!! pa izleti ispred mene, kao da je iza mene čitava kolona!!!! ono - da poludim
Da nisi slučajno negdje u trokutu Požega-Sl.Brod-Našice? Na tim ti cestama ovo što si opisala dođe kao 11. zapovijed.
Titivillus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 12:47   #39
Quote:
Titivillus kaže: Pogledaj post
Da nisi slučajno negdje u trokutu Požega-Sl.Brod-Našice? Na tim ti cestama ovo što si opisala dođe kao 11. zapovijed.
nisam u tom trokutu. ali zato je cijela zapadna/sjeverozapadna hr moja

očito, izgleda da je ta 11. zapovijed posvud aktualna.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 17:32   #40
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Jbm, FeetF1, nađi onda frizerku koja nije udata...
Nemoguće da je u cijelom Međimurju to jedina frizerka?!
Nije jedina. Na meti su i konobarice dvije-tri (koje su, koliko znam, slobodne).
Ali tu je situacija otprilike ono: volim, volim, volim, volim žene - al' one malo manje vole mene...
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:04.