Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2016., 16:14   #141
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Nije
Ima ogromnu guzicu, jake noge i prestrašno se drži i hoda.
patkasta a?
__________________
Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome
alma 188 is offline  
Old 18.04.2016., 16:50   #142
Quote:
Zlatica Blatica kaže: Pogledaj post
Navodno je sitna u novoj vezi. Ante Gelo je odabranik.
To objašnjava zašto je odjednom sva u vjeri...
BondWannabe is offline  
Old 18.04.2016., 17:24   #143
pojasni

btw jel lik ozenjen?
Peppa Pig is offline  
Old 18.04.2016., 17:46   #144
Koliko znam on je velik vjernik, radi puno za crkvu, dobar je s Husaricama i svim ovim posrnulim zvjezdama koje su zadnje vrijeme našle Boga...nemam pojma o privatnom životu i mene zanima
BondWannabe is offline  
Old 18.04.2016., 18:28   #145
Quote:
alma 188 kaže: Pogledaj post
pa �ta onda tv radi od ljudi
Nina sitna,Indira sitna......
jel i Barbara Kolar sitna
ne znam ali meni Indira ima mu�kobanjastu vilicu,u stvari od kad je po tim teretanama sva je mu�ka�a
dodu�e i prije dok bi opi�ila nogom po pozornici nije djelovala �enstveno

jel istina da je skoro pa bankrotirala
Pa tv dodaje kile uglavnom. Ovisi o gradi. To se odavno zna. Ni Nina ni Indira nisu takve ko na tv. Iznenadi se covjek.

Sto se tice vjere, dobro koji vam je k....?
Kakve veze ima sto je kome jedan roditelj Srbin s tim koju vjeru prakticira? Ili ne. Ili da, ali po svom. Ili ju je otkrio nedavno.
Hilda is offline  
Old 18.04.2016., 18:54   #146
Nije stvar u vjeri. Poštujem svaku vjeru. Al u ovaj cirkus preobraćenja svih starleta, pjevačica upitnog morala, narkomana i sl.koji su odjednom spoznali istinu ne vjerujem. To je sad u trendu i naprosto mi je smiješno kako su odjednom postali veliki vjernici. Kad je koka bila u trendu i tamo su bili u prvim redovima. Istina ponajviše leži u činjenici da gaža nema, teško se zarađuje a Crkva ima love, pa ekipa ide po duhovnim obnovama, po crkvama pričaju kako su se promijenili, nešto usput otpjevaju i dobiju šaku kuna.
BondWannabe is offline  
Old 18.04.2016., 19:40   #147
pa starlete i ini i jesu često glavni glumci preobraćenja
ali to nije fejk, oni to i osjećaju

često se ljudi u posrnući pronađu u vjeri
nije to ništa neobično

a Nina je išla na duhovne obnove i ranije
još u braku
Gzena is online now  
Old 18.04.2016., 20:53   #148
da, jer su celebrity jedini koji su se iznenada preobratili u (n)ovoj drzavi. koliko je samo "vjernika" nastalo nakon rata. posebno u redovima politicara.

svi redom "konacno dosli na svoje" jer se "u jugi nije smjelo". ma dajte najte.

kaj ja znam. kad vidim na obiteljski blagdan skoro cijelu stranku u prvom redu na misi umjesto doma s obitelji, a ne znas koji je od njih veci lopov, preljubnik ili prevarant, malo mi manje smeta nina kod oltara .

unaprijed se ispricavam postenim politicarima i istinskim vjernicima. vjerujem da ih ima i nisam ovdje mislila na njih.
countrywoman is offline  
Old 18.04.2016., 20:59   #149
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
pa starlete i ini i jesu često glavni glumci preobraćenja
ali to nije fejk, oni to i osjećaju

često se ljudi u posrnući pronađu u vjeri
nije to ništa neobično

a Nina je išla na duhovne obnove i ranije
još u braku
Nitko od nas ne može reći da li to osjećaju ili ne.
Možda glumataju, možda istinski vjeruju. Kad se promjeni trend vidjet ćemo koliko će ih ostati u crkvi.
BondWannabe is offline  
Old 18.04.2016., 21:16   #150
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Nije stvar u vjeri. Poštujem svaku vjeru. Al u ovaj cirkus preobraćenja svih starleta, pjevačica upitnog morala, narkomana i sl.koji su odjednom spoznali istinu ne vjerujem. To je sad u trendu i naprosto mi je smiješno kako su odjednom postali veliki vjernici. Kad je koka bila u trendu i tamo su bili u prvim redovima. Istina ponajviše leži u činjenici da gaža nema, teško se zarađuje a Crkva ima love, pa ekipa ide po duhovnim obnovama, po crkvama pričaju kako su se promijenili, nešto usput otpjevaju i dobiju šaku kuna.
ozbiljno? gdje se to dijele pare, da odem i ja.
kem is offline  
Old 18.04.2016., 21:21   #151
Quote:
Zlatica Blatica kaže: Pogledaj post
Navodno je sitna u novoj vezi. Ante Gelo je odabranik.
hm
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 18.04.2016., 22:08   #152
Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
da, jer su celebrity jedini koji su se iznenada preobratili u (n)ovoj drzavi. koliko je samo "vjernika" nastalo nakon rata. posebno u redovima politicara.

svi redom "konacno dosli na svoje" jer se "u jugi nije smjelo". ma dajte najte.

kaj ja znam. kad vidim na obiteljski blagdan skoro cijelu stranku u prvom redu na misi umjesto doma s obitelji, a ne znas koji je od njih veci lopov, preljubnik ili prevarant, malo mi manje smeta nina kod oltara .

unaprijed se ispricavam postenim politicarima i istinskim vjernicima. vjerujem da ih ima i nisam ovdje mislila na njih.
Slazem se, pogotovo s boldanim.
Drek se nije smjelo.
Moja baka je bila pobozna i kod nje smo na Badnjak tak glasno pustali bozicni album Kice Slabinca i tjerala nas je da pjevamo Narodi nam se kralj nebeski, da se sve orilo.
Frendica odmalena ('72.godiste) uredno sa svojima isla na polnocku u crkvu u Trnju.
Hannah 3 is offline  
Old 18.04.2016., 23:13   #153
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
ozbiljno? gdje se to dijele pare, da odem i ja.
A čuj... para u njih ima. Nije da nema i da se ne rasipaju njima. Dok prolazim biciklom kraj kaptola, kad izlete iz dvorišta katedrale u nabrijanim SUV vozilima, ostanem zbunjen. Što popu treba takvo nabrijano vozilo sa dva auspuha, posebnim felgama, dokupljenom opremom i većim dimenzijama kotača...
http://www.vecernji.hr/hrvatska/trgo...ciliste-390165
http://www.jutarnji.hr/istina-koju-o...arhije/1345496
http://www.jutarnji.hr/nova-propala-...ubanj/1544711/
I tak...
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Slazem se, pogotovo s boldanim.
Frendica odmalena ('72.godiste) uredno sa svojima isla na polnocku u crkvu u Trnju.
Pa ja sam 70to godište pa sam uredno išel usred zagreba (na ksaveru) na vjeronauk. I isto je bila ceremonija krizmanja i sveg ostalog kao i sad.
twoborg is offline  
Old 18.04.2016., 23:21   #154
A moj muz je ko mali ministrirao i do puberteta je vjerovao da zeli postati svecenik.
Na Ksaveru velis, hm?
I moj muz je sa Ksavera.
On je '79.
Jebote, ima on jednog frenda sa Ksavera koji je mojih godina, da to nisi ti?
Ak jesi, onda se poznamo.
Hannah 3 is offline  
Old 18.04.2016., 23:34   #155
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
A moj muz je ko mali ministrirao i do puberteta je vjerovao da zeli postati svecenik.
Na Ksaveru velis, hm?
I moj muz je sa Ksavera.
On je '79.
Jebote, ima on jednog frenda sa Ksavera koji je mojih godina, da to nisi ti?
Ak jesi, onda se poznamo.
No pa eto, kaj se nije smjelo... jedino što se sa oltara nije politiku pridikovalo. Neznam, mislim da u kvartu nemam frendovlja 9 godina mlađih od mene
Nego, niko se nije javio insideru s večernjaka za sočne obračune badrićke sa ženom " svoje ljubavi" ? Kaj ja moram?
twoborg is offline  
Old 18.04.2016., 23:38   #156
Moras.
Hannah 3 is offline  
Old 18.04.2016., 23:44   #157
Gledam celebrity masterchef koji isto pase uz naslov aktualnog traca i ne mogu ne prokomentirat kak mi je lana klingor mihic ogavna. Proracunato i hladno djeluje i bas je nekak bljak. S druge strane ne mogu vjerovat da cu to napisati ali ivana maric je cisto ok.
sulavezi is offline  
Old 19.04.2016., 00:54   #158
Jel se to Simona udaje za Alena Hržicu? Znam da ide na zaručnički tečaj.. Ako je to istina, našla krpa zakrpu.. Onaj njen zaručnik kojeg je otkantala jer je bio prestar i valjda bez love, sirotan .. Ma svima je jasno da njoj treba sugar daddy.. Netko to može plaćati sve one torbice,oblekicu,šminkicu itd.. Jer ako se tak dobro može živjeti od šminkanja za svadbe,koji sam k.. Išla studirati dobro je moja majka govorila, najveće k.... Najbolje prođu u životu..
__________________
When nothing goes right... go left...
sitnaMalaPlava is offline  
Old 19.04.2016., 01:11   #159
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
pojasni

btw jel lik ozenjen?
Je.ima čak 3 djece..
__________________
When nothing goes right... go left...
sitnaMalaPlava is offline  
Old 19.04.2016., 06:36   #160
A i ova je skroz pošandrcala
http://www.jutarnji.hr/simonu-je-big...amen-/1562825/
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:03.