Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2016., 11:00   #21
Da Joao Mario, a issati
nero is offline  
Old 12.07.2016., 11:06   #22
Mene se nije ničim dojmio. Pogotovo ne da ga se plaća 35 milijuna eura ili možda 50.
Maverick25 is offline  
Old 12.07.2016., 11:08   #23
mene se dojmia ka jako dobar igrač, al ne bi da više od 25, za 50 miljona očekujen da igrač sam doense scudetto
Yurinov is offline  
Old 12.07.2016., 12:15   #24
Inda će platiti za nekoga, a kamoli Joao Maria 35m €

Pjaca 20m € + bonusi

mamiču se jedino neće baš svidjeti što smo na burzi pa moramo objaviti sve detalje transfera
__________________
Calcio corretto
XYZ21 is offline  
Old 12.07.2016., 12:19   #25
50 milijuna za Joao Marija? Zdravo, Marijo, milosti puna...

Uglavnom je pokazao da zna mlatiti i iznijeti loptu, ali u napadu ništa konkretno. Dakle, ko stvoren za Mancinija. Možda bi mi dojam bio bolji da nije nosio 10 na dresu.
Sudden Sid is online now  
Old 12.07.2016., 13:19   #26
Odložen potpis preliminarnog ugovora sa kinezima do 24.7. kakva komedija od kluba. Navodno da je u utrku opet ušao u Mr.Bee sa novim investitorima koji obečaje da klub ostaje u Berlusconijevim rukama i da će uložiti 100 mil. u svaki mercato

Na kraju od prodaje neće biti ništa, ali to smo svi i odavno znali
Doyen is offline  
Old 12.07.2016., 15:31   #27
Ako ne znate ko je Joao Mario, sjetite se da je tijekom EURO-a išao sa jednim puno intrigantnijim imenom - Oznao Mario
Čudno mi je da Piazza odlazi u Juventus, nemam blage koju bi on ulogu mogao igrati tamo? Alternacija Cuadradu ili kom li već ??
Galijun1 is offline  
Old 12.07.2016., 17:22   #28
Ne znam čemu toliko čuđenje za Joao Marija?
  • prvo; čovjek iza sebe ima odličnu sezonu u Sportingu.
  • drugo; dolazi iz portugalske lige gdje su svi eksperti za prodati igrača, i gdje nema 'jeftinih igrača'.
  • treće; još mu se cijena malo podigla nakon uspjeha sa reprezentacijom.
  • četvrto; s obzirom u kakvom kurcu je današnje tržište, i sa kakvim ciframa se šamaraju u Pušišipu na svakojake panjine - ovo još može ići i pod normalno.


Mislim da nema govora o cifri od 50 M€ nego će to biti tih spomenutih 35 M€.
Jeste da dolazi iz smiješne portugalske lige, i da se tek treba pokazati i dokazati u Serie A, ali ovdje je riječ, što Yurinov reče, o kompletnom igraču. Nikakvom talentovanom klincu koji tek treba pokazati talenat.
E, sad, s obzirom da dolazi u Inter odmah u startu možemo očekivati da takvi igrači završavaju u smeću kao flopovi. Ali, jebi ga - treba pričekati.

Ono što sam ja mogao vidjeti na ovome prvenstvu je da može igrati na nekoliko pozicija - što degen Mancini upravo i traži od svih igrača - da ih može besomučno šaltati od jedne do šesnaeste pozicije.
08 IBRA is offline  
Old 12.07.2016., 18:05   #29
Stara kuka, Gilardino, u Empoliju.
Kakav će to dvojac biti sa Maccaroneom.
08 IBRA is offline  
Old 12.07.2016., 18:20   #30
Ne znam zašto Pjaca, nadam se da nismo popušili euro marketing. Možda je on samo neka bolja varijanta od Pereyre, kojeg će se prodat Napoliu za slične pare. Mlađi je i možda napravi iskorak koji potonji nije uspio.

Ne vidim gdje bi Pereyra mogao igrati kao prvotimac, a više nema potrebe za njim da unese svježine i živosti u vezni red s klupe. Možda mi je i dalje draži igrač od recimo Khedire, ali nema kvalitet za riješit tekmu jednim potezom. Kalibar za Napoli.

Pjaca s druge strane ofanzivnija opcija, te će u slučaju da ne potpišu Cuadrada još jednom dobiti više prilika.

Zadnje uređivanje Griffs : 12.07.2016. at 19:42.
Griffs is offline  
Old 12.07.2016., 19:37   #31
Meni je 35 milja mlo pretjerano,ali moze proci..Ima dvije dobre sezone u Sportingu..Osvajao i sa mladima..Imao je ok razvojni put i na svakoj novoj stepenici u karijeri je napredovao i pokazao da moze igrati..Takticki sposoban krpati vise rupa u sredini i prilagoditi se manje-vise svakoj formaciji..I odgovoran je igrac..

Dam odmah Bertolacija i 30 milja
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Old 12.07.2016., 19:53   #32
Ja još nigdje nisam vidio potvrdu tog transfera. To je još uvijek u domenu špekulacija.
Vrlo vjerovatno da u Interu hoće da što prije završe posao, jer ako se uključi PSG, ili neko iz tog društva ode sve u lijepu materinu.
08 IBRA is offline  
Old 13.07.2016., 09:23   #33
Bacca je prema pisanju medija gotovo sigurno na odlasku. Navodno je West Ham pristao na cifru od 30 mil, te je i Bacca zadovoljan s ponuđenom plaćom(4,5 mil). Međutim, kako se navodi, prije konačne odluke Bacca želi vidjeti još što Atletico nudi, a na vratima čeka i Valencia. U svakom slučaju odlazi nam napadač kojeg ćemo teško zamijeniti, pogotovo kada vidim koga spominju kao zamjene - Pavoletti, Dzeko, M.Gomez...
Nadalje, Montella je navodno naložio da se dovedu Musacchio (tko je taj? ), Sosa i Zielinski.
Ne znamo još koju će formaciju igrati aeroplanino, još je i rano za to, ali je najavio kako bi htio da Bonaventura igra mezzalu, što znači da ćemo teško gledati onaj mihin 4-4-2.

Speriamo...
__________________
Associazione Calcio Milan
Lionel10 is offline  
Old 13.07.2016., 10:34   #34
isssati dragog ko je taj pavoletti? i kako taj može zamjeniti jednog baccu

da prodaje se ko fol klub kinezima, a u isto vrijeme se prodaju najbolji igrači kako bi se financirali dolasci nekih pavoletija, sose ili gomeza
Doyen is offline  
Old 13.07.2016., 10:41   #35
Quote:
Doyen kaže: Pogledaj post
isssati dragog ko je taj pavoletti? i kako taj može zamjeniti jednog baccu

da prodaje se ko fol klub kinezima, a u isto vrijeme se prodaju najbolji igrači kako bi se financirali dolasci nekih pavoletija, sose ili gomeza
10 + Suso za Pavolettia. Dobri prijatelji Galliani i Preziosi raspravljaju i oko Matria - Rincona.

Pavoletti je ok tip, samo nije za udarnu špicu, kao backup bi bio odličan.
__________________
Associazione Calcio Milan
Lionel10 is offline  
Old 13.07.2016., 11:07   #36
Još sad mediji pale vatru da smo krenuli u lov na Candrevu. Eeee kad bi se barem to ostvarilo
__________________
Associazione Calcio Milan
Lionel10 is offline  
Old 13.07.2016., 11:47   #37
Quote:
Lionel10 kaže: Pogledaj post
10 + Suso za Pavolettia. Dobri prijatelji Galliani i Preziosi raspravljaju i oko Matria - Rincona.

Pavoletti je ok tip, samo nije za udarnu špicu, kao backup bi bio odličan.
Znači mi prodajemo udarnu špicu da bi doveli još jednog backup igrača? kao nema dovoljno poluproizvoda

i ko je sad taj Rincon? muko moja pređi na drugoga
Doyen is offline  
Old 13.07.2016., 17:21   #38
Jos malo pa ce cijeli Milan bit Genoa iz zadnje 2 sezone Ma samo dajte pare..neka. Steta za Pavolosa al po meni su to dobre pare i Suso mi je mrcina. Uz to nam je stigao Ocampos iz Marseilla i od njega ocekujem puno. Za Rincona se nadam da nece otici ali ako ode nek bude preplacen.

Quote:
08 IBRA kaže: Pogledaj post
Stara kuka, Gilardino, u Empoliju.
Kakav će to dvojac biti sa Maccaroneom.
I boli ih briga, jos nije ni pocelo, a vec su osigurali ostanak. Ne znam zasto Gila nezasluzeno mora zivotariti po klubovima poput Empolija kad svake godine redovno utrpa nekoliko komada i postaje sve veca lisica.
Gradinata Nord is offline  
Old 13.07.2016., 17:56   #39
Vidim da je debil Zamparini na dobrome putu da unovči svoju poslednju zlatnu kokošku - Vazqueza.

I to u Sevillu gdje će ga oni onda sa sezonu-dvije za trostruko prodati nekom od vodećeg Pušimerskog trojca.
08 IBRA is offline  
Old 13.07.2016., 18:02   #40
Znači, da rezimiramo,
Bielsa je dao usmeni, i pismeni dogovor da će biti novi trener Lazia, ali je dao neopozivu ostavku nakon par dana sa obrazloženjem da je Lotito lažljivac i šarlatan koji mu je obećao SEDAM novih igrača a nije doveo nijednog. I onda nakon tog cirkusa zove Simonea Inzaghia moleći ga da se vrati na klupu sa koje je otjeran jer mu nije data podrška i produženje ugovora, a otpada i njegov angažman u Salernitani.

Ispade Simone kao kakav kuglaški čunj kojeg Lotito ruši i diže kako mu se ćefne.
A Simonici svejedno - bio u Serie A ili Serie B.
08 IBRA is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:05.