Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2007., 10:41   #1
Čupavi tepih - gdje kupiti

Jel zna netko gdje bi mogla nabaviti u Zagrebu onakav cupavi tepih (shaggy ga obicno zovu) koji se sada pojavljuje na svakoj drugoj fotki salona namjstaja?? Gledala sam malo po gradu, ali svi na koje sam naisla su ili jako ruzni ili od umjetnog materijala (ja bi vunu). Za sada mi se svidja samo jedan kozni, ali on dolazi samo u smedjoj varijanti (meni bi trebala neka nijansa sive).

Pa ako je netko vidio nesto slicno, please help !
Aggie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 01:41   #2

E tak smo ti ja i zena trazili kad smo sredjivali stan.
Cak ga ni u Ikei nije bilo. Nasli smo ga u Neckermannu i poludili od srece.
Bijeli, cupav, bas kao sa reklama. Vuna 100 %.
E ali na reklamama ne vidis, naravno, kako se to g...o linja, ma da imas stado ovaca doma manje bi dlake bilo nego s njega.
Poklonili smo ga frendu u roku par mjeseci i kupili si "normalan" tepih.
Ja sam ga cak prije toga bacio na iskuhavanje i posteno ga iscetkao.
Nije pomoglo. On k'o da dlake pusta direktno iz pakla.
m.ar.e.s is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 13:51   #3
Nekakav čupavi tepih sam vidjela u Pevecu. Nadam se da misliš na takav. Ima ga u više boja i komb. boja.
kikca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 21:05   #4
bilo u tepihlandu, al naravno ne boje koje se meni sviđaju. u ikei nula.

ja isto trazim čupavi crno-bijeli, al nemaju takvog nigdje.

kako vam se sviđa ovaj .nije čupav, al je crno-bijel


mares, imaju li ti iz neckermann di u zgbu izložbeni salon..da ja vidim taj tepih prije narucivanja?
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 09:20   #5
Quote:
Aggie kaže: Pogledaj post
Jel zna netko gdje bi mogla nabaviti u Zagrebu onakav cupavi tepih (shaggy ga obicno zovu) koji se sada pojavljuje na svakoj drugoj fotki salona namjstaja?? Gledala sam malo po gradu, ali svi na koje sam naisla su ili jako ruzni ili od umjetnog materijala (ja bi vunu). Za sada mi se svidja samo jedan kozni, ali on dolazi samo u smedjoj varijanti (meni bi trebala neka nijansa sive).

Pa ako je netko vidio nesto slicno, please help !
Kako stojiš s bronhijima? Alergije? Ako je sve u redu kupi sakupljač prašine!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 12:41   #6
mi smo shaggya (bordo-boja cigle kockasti) kupili u Tepih centru prije mjesec dana, a vidjeli smo ga i u bauhausu. uzeli smo ga kao privremeni tepih jer nam je bio jako povoljan, a kad krenemo uredjivati radnu sobu skroz vjerojatno cemo ga zamijeniti. originalno smo htjeli travu, onakvu kakvu ima Teo P. u svom salonu, ali nismo je nigdje nasli

inace da, tepih nije bas najprakticnij za usisavanje i vlakna su mu malo onako, osjetis da je sinteticki...ali mi je simpa i ugodno je hodati po njemu.ionak je samo provremeno

edit: sad sam vidjela da bi ti vunu. sretno s potragom
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 16:59   #7
Ja sam imao cupavi tepih i moram reci da je to potpuni sakupljac prasine .... Ako imas problema sa alergijama - izbjegavaj!
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 13:36   #8
Quote:
ZorcJ kaže: Pogledaj post
Ja sam imao cupavi tepih i moram reci da je to potpuni sakupljac prasine ....
potpis

meni je jedna kusa stalno spavala na njemu tak da je dobio i njen miris,
pa sam ga bacila,nije mi se dalo ga vise cistit ...
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 12:39   #9
jucer sam u Mercatoneu kupila 200 x 160, 800 kn, ima i drugih dimenzija , izgleda mi kvalitetan, o prasini jos neznam nista :9, ja sam trebala svijetli, ali ima jedan prekrasan tamnosmedi..,
lilihip is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 21:40   #10
jel mi neko moze reci di mogu kupiti ovakav tepih.... pliiizzzzzzz...... ali u Hrvatskoj.
fdsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 09:38   #11
Jel ima u Zg negdje kupiti tepih kao onaj na slici 3. što je stavila Glamazone?
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 11:24   #12
čupavac? znam da sigurno ima u kiki, ali vjerujem i u svim ostalim centrima koji imaju veći izbor tepiha i naravno u salonima tepiha.
mrs. kaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 15:56   #13
Quote:
mrs. kaby kaže: Pogledaj post
čupavac? znam da sigurno ima u kiki, ali vjerujem i u svim ostalim centrima koji imaju veći izbor tepiha i naravno u salonima tepiha.
U Kiki sam vidjela samo staze (set od tri komada -dva kraća i jedan duži koji bi kao trebali ići oko bračnog kreveta ) ali po teksturi nisu ni približno puflaste kao ovaj tepih na slici, više su nekako u pramenovima.
Ili si mislila na varijantu čupavca sa onim končastim nitima?

Ma ove puflaste ne viđo ni u Lesnini.
Morat ću još do Sagova Zagreb i Tepihcentra.

Ako postoji još neko peto mjesto, vičite!!!
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 23:08   #14
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post

Ako postoji još neko peto mjesto, vičite!!!

nedavno sam bila u prod.Naš dom, u Grada Gospića. to ti je tam kod grafičke škole, Peveca....iznenadila sam se odličnom ponudom tepiha. i svega ostalog

svakako preporučam da odeš tamo.
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 16:54   #15
I mene zanima takav cupavac, oni u Kiki su šareni i nisu ovakvi. Jednobojnih je skoro nemoguce nac, ako ih i ima onda su premali.
jamie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 23:01   #16
a jeste u kiki pitali stričeka?
naime, oni vam imaju prilično mali dio onoga što se može kupiti izloženoga. ja sam recimo svoje staze za spavaću naručila iz njihovog kataloga.
ne moraš puni iznos odmah platiti, a došli su mi 3 tjedna nakon narudžbe tj. točno kada su rekli (naglasio je da im oni sve po dogovoru isporučuju jer mislim da je iz Švice dolazio).
e, sad, imaju li i čupavce veće i manje agresivnih boja, nisam ziher jer mi oni nisu bili zanimljivi... ali pitajte u svakom slučaju!
mrs. kaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 07:34   #17
@mrs.kaby, pitala ja striceka ali kaze da nemaju i odveo me do tepisona da mozda tamo nesto izaberem pa da oni podrube.
jamie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 08:54   #18
Mi ih imamo četiri komada, jednobojne Shaggy čupavce, kupili ih u nekim lijevim dućanima. Vidjela sam ih i u Tepih centru i Pevecu, doduše tamo nije bilo jednobojnih. Oduševljena sam. Inače vuna je bih no-no zbog linjanja. Jednom je stari kupio negdje neki čupavac od vune i taj se nikad nije prestao linjati.
A što se tiče prašine, ne vidim neku razliku između običnog i čupavog tepiha.

Meni je jedini problem pranje, jer u mom gradu niti jedna firma ne pere čupavce.
moses is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 20:13   #19
Thumbs up

Imam čupavi tepih smeđe boje kupila sam ga u kiki ,vuneni je i prezadovoljna sam ne linja se i nije da se previše ugazi....
prigorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 07:40   #20
Quote:
prigorka kaže: Pogledaj post
Imam čupavi tepih smeđe boje kupila sam ga u kiki ,vuneni je i prezadovoljna sam ne linja se i nije da se previše ugazi....
Kojih dimenzija?
jamie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:26.