Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2016., 19:13   #5001
Je samo čudi da se za to "poštansko" ne dobije baš nikakav račun ili papir, barem ga ja nisam dobio...
The Best F1 Driver is offline  
Old 25.05.2016., 19:15   #5002
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Je samo čudi da se za to "poštansko" ne dobije baš nikakav račun ili papir, barem ga ja nisam dobio...
racun bude zaljepljen za paket...
lega_iz_osijeka is offline  
Old 25.05.2016., 19:19   #5003
Ali nema stavka troškova postupka, to izračunaš iz onoga koliko si ukupno platio minus razrezani PDV...
MytByte is online now  
Old 25.05.2016., 23:53   #5004
A ono - "Bez računa se ne računa" na poštu/carinu se ne odnosi...
sappyka is offline  
Old 26.05.2016., 01:37   #5005
za svaku naplatu poštarine se po novome izdaje potvrda o naplati...
lega_iz_osijeka is offline  
Old 26.05.2016., 07:03   #5006
Quote:
lega_iz_osijeka kaže: Pogledaj post
racun bude zaljepljen za paket...
Ja ga nisam dobio...
bar ne za poštanske usluge, jedino za carinske tj. PDV...al za onaj ostatak koji uzme pošta računa nema.
The Best F1 Driver is offline  
Old 27.05.2016., 12:36   #5007
Uhh.., uhhh.., Wookie wizard za Kodi, SPMC, TVMC, izgleda ko grom.., kad se instalira (ili lite pri instalaciji) može se birati Retro ili New look (meni je Retro bolji)..., fantastično, radi bez zastajkivanja i brzo se boota, jedan od najpreglednijih i kompletnih "buildova" ima pregršt opcija za instalaciju dodatnih lokalizirani addona.., maestralno... i vrlo user friendly... (na Retro looku, sve štima kad se postavi Hrvatski jezik i samo još napravi update Titlovi.com addona, te doda još Opensubtitles.org)

Može se instalirati na način na gore navedenom linku ili ovaj način...

Zadnje uređivanje sappyka : 27.05.2016. at 12:47.
sappyka is offline  
Old 27.05.2016., 16:15   #5008
@mother fucker...hehe svaka cast...a cuj vec mi je pun qurac tih builda,stelanja,sprobavanja....itd..
...stavio sam osijek build 209 i dela sve ko podmazano i neda mi se zezat vise....

....to da nest ne dela kako treba onda DA,ovak...no thanks✔

Kova
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Old 27.05.2016., 18:45   #5009
Dobar je Osijek ali ovo izgleda puno.. puno bolje...
sappyka is offline  
Old 27.05.2016., 22:41   #5010
Meni je Osijek bio problematičan i trom na RK3229 s 1GB RAM-a...možda je RAM razlog, ali ja se držim TVAddonsa...možda probam tog Wookieja...
MytByte is online now  
Old 28.05.2016., 11:54   #5011
Da.., ja ga ložim na M8S uz bar 1 restart Boxa (zbog smrzavanja iz Kodija) ako želim pogledati u miru do kraja... i na tim speckama ovaj Wookie leti..., S812, 2GB RAM...

BTW pokušao sam na bio koji način flešati M8S no nisam uspio, čak ga nisam uspio ni zbrikati, a bilo mi je već svejedno..., otflešao sam i TWRP, no neće ući u njega.., zapravo više neće ući ni u kakav recovery..., ne da se..., a tako bi ga rado bar zbrikao..., čačkalica ne pali...
sappyka is offline  
Old 28.05.2016., 13:48   #5012
Nešto si ja pogledavam beelink z83, stotinjak dolara, umisto pc-ja.
Zanima me jel problem izbacit windoze iz njega, i ubacit linux?
etona is offline  
Old 28.05.2016., 13:49   #5013
Nešto si ja pogledavam beelink z83, stotinjak dolara, umisto pc-ja.
Zanima me jel problem izbaciut windoze iz njega, i ubacit linux?
Sorry za dupliranje.
etona is offline  
Old 28.05.2016., 16:08   #5014
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
kako MytByte kaže.., a ovaj uređaj ti je čist solidan i vrlo povoljan - 35$ za Beelink MiniMXIII - imam ga, i ako ga bocneš na kabel internet ide full brzinom, na wifiju u istoj prostoriji s ruterom ide mi 10mbps od 50 mogućih (dakle wifi nije baš cvijeće...)
ima mozda koji shop da salje iz europe ovaj player?
moze biti i nesto skuplji, samo da brze dodje
chavez ding is offline  
Old 28.05.2016., 16:19   #5015
Vidi amazone EU...
MytByte is online now  
Old 29.05.2016., 10:27   #5016
JA gledam isto tak neki jeftiniji player. bitno mi je da je stabilan u radu, streamat ce se 2-3gigabajtni filmovi sa laptopa, znači nista komplicirano.

Dali taj Beelink mini MX3 ima vec Kodi u sebi,il kak to ide?
volio bih i da mogu gledati tekme na onim sportskim kanalima..
MMachéte is offline  
Old 29.05.2016., 13:26   #5017
Quote:
been kaže: Pogledaj post
osim u cijeni, koja je razlika između gore navedenog Beelink-MiniMXIII i Beelink M18 TV Box-a (http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_282314.html),
da li je ovaj drugi "toliko" bolji s obzirom na cijenu?
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
Nije baš toliko bolji....., taj M18.., zaista ne znam zašto mu drže toliku cijenu.., realna bi bila oko 50$ plafon...

Navodno ima solidan prijem wifi signala (vanjska antena) i brzina s odmakom od rutera ne opada tako brutalno kao kod ovih koji imaju unutarnju antenu...

Ako ćeš bocnuti kabel u njega ili ti je u istoj prostoriji s ruterom - potpuno bespotrebno bacanje novaca..., prosječni korisnik koji će svaki dan pogledati eventualno jedan film ili pratiti omiljenu seriju MiniMXIII mu je ajme predovoljan...
Osim wifi-a kao sto je naveo sappyka (vazno za one koji BOX spajaju u drugoj prostoriji u odnosu na router), M18 ima dodatni AV izlaz tako da oni koji BOX zele spojiti na monitor, mogu na taj AV izlaz spojiti zvucnike sa 3,5 mm audio prikljuckom.
Quote:
chavez ding kaže: Pogledaj post
ima mozda koji shop da salje iz europe ovaj player?
moze biti i nesto skuplji, samo da brze dodje
Bojim se da ti je u ovom trenutku GearBest jedina mogucnost
Quote:
MMachéte kaže: Pogledaj post
JA gledam isto tak neki jeftiniji player. bitno mi je da je stabilan u radu, streamat ce se 2-3gigabajtni filmovi sa laptopa, znači nista komplicirano.

Dali taj Beelink mini MX3 ima vec Kodi u sebi,il kak to ide?
volio bih i da mogu gledati tekme na onim sportskim kanalima..
Kupis, spojis i gledas, ako treba dodas koji addon i to je to.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Old 29.05.2016., 15:49   #5018
Quote:
MMachéte kaže: Pogledaj post
JA gledam isto tak neki jeftiniji player. bitno mi je da je stabilan u radu, streamat ce se 2-3gigabajtni filmovi sa laptopa, znači nista komplicirano.

Dali taj Beelink mini MX3 ima vec Kodi u sebi,il kak to ide?
volio bih i da mogu gledati tekme na onim sportskim kanalima..
Većina tih Boxova, pa i taj dolaze s predinstaliranim Kodijem - no uvijek je bolje taj instalirani maknuti i stavit svježi sa Google play-a te dodati addone ili ići na gotov paket - kao što je ovaj Wookie - što sam malo gore naveo...

Malo sam isprobao Fifu 16 na Beelinku MiniMXIII i vidi vraga grije se puno više nego pri gledanju filmića putem Kodija, tako da oni koji se misle igrati do besvijesti i sa zahtjevnijim igricama - bolje neka gledaju NE Mini Boxove ...., tj. sa većim i prostranijim kućištem....
sappyka is offline  
Old 29.05.2016., 17:39   #5019
Po meni, sigurno je instalirati friski Kodi samo na amlogic boxovima...ostali SoC-ovi bi mogli imati problema

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6030X using Tapatalk
MytByte is online now  
Old 29.05.2016., 18:35   #5020
[QUOTE=Cilim;58833461]Bojim se da ti je u ovom trenutku GearBest jedina mogucnost

htio sam jos jucer naruciti od njih ali pise da je "out of stock", sto mi nije nikako jasno jer iznad toga pise da ih ima jos "284 Pieces left"
chavez ding is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:24.