Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2015., 19:25   #3841
Dakle, imamo primjere dvojice koji su pukli i primjere stotina koji nisu pukli.
Gledao sam u Sunce tri godine i prestao na 30. minuti. Ništa nadnaravno nisam doživio. Malo mi se pojačao imunitet i bio sam sabraniji dok sam prakticirao.
drDIRHED is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 22:07   #3842
Preciznije rečeno jedan od njih nije pukao nego se spasio nakon odlaska u manastir Vasilija Ostroškog (čovjek je pravoslavac). Ovo je njegov dnevnik:
http://gledanjeusuncesangejzingmamac...tiv-demona.pdf
Ne "puknu" ljudi tako lako...
To to što dosada niste imali takva iskustva ne znači da ih možda ubduće ne bi imali. Imamo ih već dovoljno na internetu pa i na samoj ovo temi. Primjer jednog od čudnih iskustava imamo na prethodnoj stranici od korisnika @evge:
Quote:
Imam pitanje :crek: sada sam na 2 min i pijem solarnu vodu...počelo me užasno tijelo svrbit i full mi je vruće, ostaje mi otisak parnog stopala i ruku..imala sam nekakva crvena žarišta na vratu, sredina leđa, stopalima i šakama najviše (ti djelovi bili su jako vrući na dodir) i sve ostalo me svrbilo ali ne tako jako i nije klasičan svrbež nego nekakv pikavi (ako je nekog nekad stresla struja onda će znati)..to dolazi u naletima i nije svaki puta na istom mjestu, a pošto se javilo odkad prakticiram gejzanje jel mi tko može reć o čemu se zapravo radi
Ako ovo nije čudno iskustvo što jest?

P.S. Drago mi je da ste prestali
svijest123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 11:11   #3843
Došao sam na 15 min prije pola godine i tu sam stao. Planiram krenuti dalje. Dobro se osjećam, uvijek raspoloženo i susretljivo što je promjena kod mene. Godišnji napad gripe koji je bio uobičajen više nije opnako intenzivan. Pojavi mi se kihanje i onagrozna drhtavica prije same navale temperature, traje pola dana i nestane. To mi se dogodilo negdje 4-5 puta u zadnjih godinu i pol.
Nadam se da će ova tema malo oživjeti opet, zanimaju me iskustva drugih.
Lanac Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 18:56   #3844
Quote:
ivanosk kaže: Pogledaj post
U 19 stoljeću britanci su u Indiji zabilježili postojanje jogija koji su navodno imali više stotina godina. Ti stari ljudi-jogiji prakticirali su "solarnu jogu",odnosno način ili tehniku s pomoću koje se izravnim upijanjem energije sunca,može pomladiti fizičko tijelo. NASA je podvrgnula testiranju jednog od najpoznatijih solarnih jogija Hira Ratan Manek. Zaključak je bio da se radi o fenomenu. Solarna yoga može brzo i efikasno pokrenuti paranormalne sposobnosti i poboljšati čovjekovo zdravlje. Valja probati!!!
"Bez sunca nema života,svaki pokret svakog živog bića događa se zahvaljujući suncu"
Više... http://web.vip.hr/iscjelitelj.zdenko...arna_yoga.html
Točno, otkada prakticiram solarnu yogu (pet godina) ne oboljevam više od gripe i uvijek sam 'pozitivno nabijena'.
arthura is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 22:34   #3845
Quote:
svijest123 kaže: Pogledaj post
Preciznije rečeno jedan od njih nije pukao nego se spasio nakon odlaska u manastir Vasilija Ostroškog (čovjek je pravoslavac). Ovo je njegov dnevnik:
http://gledanjeusuncesangejzingmamac...tiv-demona.pdf
Ne "puknu" ljudi tako lako...
To to što dosada niste imali takva iskustva ne znači da ih možda ubduće ne bi imali. Imamo ih već dovoljno na internetu pa i na samoj ovo temi. Primjer jednog od čudnih iskustava imamo na prethodnoj stranici od korisnika @evge:

Ako ovo nije čudno iskustvo što jest?

P.S. Drago mi je da ste prestali
Nisam znao da može doći zbog toga do posjednuća, jer se osoba ne bavi svijesno okultizmom, nije mi jasno kako onda demoni maknu zaštitu, ugl to je pseudoznanstvena glupost, oči nisu foto ćelije niti je čovjek akumulator, a svi ti sangejzeri jedu, osim možda ona 2 ultimativna vrača prevaranta, znači ne dobivaju nikakvu struju od sunca, šupendara demoni, nekim ljudima jednostavno niste dorasli.
Gospodar Groma is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 12:01   #3846
Ne kužim kakvi demoni ? Kako sunce parktično izvor života može bit vezano za tkz. demone, ljudi pucaju iz milon razloga , neki oće bit nogometaši nema dovoljno jak talent pa pukune , neki nemam pojma... Kako zrak , sunce može bit demonsko ? Sve ima svoja pravila , ako se preforsiraš u bilo čemu nije dobro od hrane pića do martona ,
svatiti is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 15:54   #3847
Quote:
svatiti kaže: Pogledaj post
Ne kužim kakvi demoni ? Kako sunce parktično izvor života može bit vezano za tkz. demone, ljudi pucaju iz milon razloga , neki oće bit nogometaši nema dovoljno jak talent pa pukune , neki nemam pojma... Kako zrak , sunce može bit demonsko ? Sve ima svoja pravila , ako se preforsiraš u bilo čemu nije dobro od hrane pića do martona ,
Lipo, oni im uz to podvale ove joge meditacije i svašta i ti ljudi se svijesno okreću od Boga i zazivaju neke mistične sile a tu onda nastupaju soto bećari svojim obmanama, to je poganski princip, ja svoj bog, radi što ti milo...
To je strašno zlo.
Gospodar Groma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 19:26   #3848
Quote:
Gospodar Groma kaže: Pogledaj post
Lipo, oni im uz to podvale ove joge meditacije i svašta i ti ljudi se svijesno okreću od Boga i zazivaju neke mistične sile a tu onda nastupaju soto bećari svojim obmanama, to je poganski princip, ja svoj bog, radi što ti milo...
To je strašno zlo.
Je ima svega u svemu od crkve do politke lupam do sporta . Treba se svaka tema dobro proučit da bi se dala neka osuda .
svatiti is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 18:28   #3849
Quote:
Gospodar Groma kaže: Pogledaj post
Lipo, oni im uz to podvale ove joge meditacije i svašta i ti ljudi se svijesno okreću od Boga i zazivaju neke mistične sile a tu onda nastupaju soto bećari svojim obmanama, to je poganski princip, ja svoj bog, radi što ti milo...
To je strašno zlo.
grozno

mi vidimo sta nosimo u sebi.
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 17:32   #3850
Quote:
evge kaže: Pogledaj post
Imam pitanje :crek: sada sam na 2 min i pijem solarnu vodu...počelo me užasno tijelo svrbit i full mi je vruće, ostaje mi otisak parnog stopala i ruku..imala sam nekakva crvena žarišta na vratu, sredina leđa, stopalima i šakama najviše (ti djelovi bili su jako vrući na dodir) i sve ostalo me svrbilo ali ne tako jako i nije klasičan svrbež nego nekakv pikavi (ako je nekog nekad stresla struja onda će znati)..to dolazi u naletima i nije svaki puta na istom mjestu, a pošto se javilo odkad prakticiram gejzanje jel mi tko može reć o čemu se zapravo radi
Ja znam nekad osječat peckanje kad se znojim. Solarnu yogu prakticiram smao u rano proljeće Prek ljeta me oči bole nakon 10 sekundi. Tak da ne mislim zurit u sunce , pogotovo ne po ljeti
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 21:53   #3851
Quote:
Gospodar Groma kaže: Pogledaj post
Lipo, oni im uz to podvale ove joge meditacije i svašta i ti ljudi se svijesno okreću od Boga i zazivaju neke mistične sile a tu onda nastupaju soto bećari svojim obmanama, to je poganski princip, ja svoj bog, radi što ti milo...
To je strašno zlo.
Gluposti, meditacija je sasvim OK način da spoznaš Boga. Ako netko umjesto da meditira radi nešto deseto, njegov je problem.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2020., 22:51   #3852
Dali se moze gledati i sa suncanim naocalama ,i sa kakvima je dobro ako se gledat ako moze?
__________________
Good Luck..!
Detektiv Njuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2020., 01:28   #3853
Može, ali onda nema svrhe.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2020., 09:38   #3854
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Može, ali onda nema svrhe.
A bez naočala kao ima svrhe?
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2020., 22:58   #3855
Moja iskustva po tom pitanju su jako dobra. Spomenuo sam tek usput na jednoj drugoj temi svoja pozitivna iskustva u poboljšanju vida ovom praksom.

Također, moja baka, sad pokojna, prije nekih 10-ak godina je počela s tim, držeći se strogo uputa o sigurnom gledanju. Nakon nekoliko mjeseci mogla je čitati bez naočala, s nekih 86-87 godina, a to nije mogla negdje od 50 i neke...
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2020., 11:13   #3856
odlicno. a zasto je problem napisati koji dio ljudskog tijela pretvara sunceve zrake u tu misticnu 'hranu'? gdje se nalazi taj receptor i aparatura?
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2020., 11:45   #3857
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Moja iskustva po tom pitanju su jako dobra. Spomenuo sam tek usput na jednoj drugoj temi svoja pozitivna iskustva u poboljšanju vida ovom praksom.

Također, moja baka, sad pokojna, prije nekih 10-ak godina je počela s tim, držeći se strogo uputa o sigurnom gledanju. Nakon nekoliko mjeseci mogla je čitati bez naočala, s nekih 86-87 godina, a to nije mogla negdje od 50 i neke...
Odlično!
Gledanjem u Sunce korigira se vid.
Nije samo glupo već je i štetno. Za vid naravno.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2020., 01:35   #3858
Quote:
Biljka kaže: Pogledaj post
Gledanjem u Sunce korigira se vid.
Nije samo glupo već je i štetno.
Ne znam kako korigiranje vida može biti štetno...?
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 05.06.2020., 09:50   #3859
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Ne znam kako korigiranje vida može biti štetno...?
Naravno da ne može.
Ali je štetno gledanje u Sunce. Kapiraš?
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2020., 18:31   #3860
Quote:
Biljka kaže: Pogledaj post
Naravno da ne može.
Ali je štetno gledanje u Sunce. Kapiraš?
Meni se čini da itekako kapira - i da upravo zato i piše takve stvari. Nekog veseli podmetnuti žilet u tobogan, netko pali šume...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:25.