Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2016., 16:56   #761
Dođi u Brod. Bićemo u paru
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 19:22   #762
Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
Dođi u Brod. Bićemo u paru
Pa da i ti prestaneš dolaziti na forum kao što je kolega subcomandante koji je bio na prošlom seminaru sa mnom...
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 19:24   #763
Pitao bih te sto si to pobogu covjeku uradio ali iskreno strah me odgovora
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 19:52   #764
molim bez gay fora
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 20:03   #765
Quote:
Jericho kaže: Pogledaj post
molim bez gay fora
Zašto si homofoban tako
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 21:05   #766
Girje u Splitu

Budući da je dvorana gdje sam vježbao s girjama, na žalost, prestala s radom prije par godina, zna li netko ima li gdje u Splitu pristojna dvorana gdje bi se moglo trenirati s girjama?

Zanima me isključivo varijanta gdje mogu doći i odraditi trening u svom ritmu (bez instruktora).

Zahvaljujem.
__________________
-Unda? -Unda se on poriga u japno.
Kaeshi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 05:19   #767
guliver ima pristojni izbor girji i mozes sam radit s njima,bez instruktora,kad god hoces
dalmatinos32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 10:22   #768
Quote:
dalmatinos32 kaže: Pogledaj post
guliver ima pristojni izbor girji i mozes sam radit s njima,bez instruktora,kad god hoces
A nije loše spomenuti da su i dva certificirana SFG instruktora tamo, ako zatreba koji savjet
Tinkili is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 07:41   #769
Quote:
Petar Popara Crni kaže: Pogledaj post
StrongFirst Open Day seminari u Zagrebu, Rijeci i Slavonskom Brodu su otvoreni za prijave

Info na linku:
http://www.strongfirst.com.hr/dogadanja/
Radionica u Slavonskom Brodu je puna, Rijeka i Zagreb imaju još malo mjesta...
__________________
www.strongfirst.com.hr
Petar Popara Crni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 11:29   #770
Ove godine smo održali StrongFirst Open Day kettlebell radionice u Splitu (Cosmo box), Zagrebu (Elite fit), Rijeci (Cross Academy Rijeka) i Slavonskom Brodu (Flow).

Nadam se da ste uživali i da ste pokupili koju korisnu informaciju.

Do iduće prilike
__________________
www.strongfirst.com.hr
Petar Popara Crni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 13:01   #771
zašto vam taj certifikat vrijedi 2 godine?

ne kužim,to je kao da završiš faks ili neku višu školu pa vrijedi 2 godine?!

vidim da piše da ako se produžuje certifikat da je manja cijena,ali je glupo,jer zašto plaćati ako si to već položio,nema mi to smisla,jasno bi mi bilo ako ideš na veći stupanj,ali ovako mi to to djeluje doslovce samo da platiš.

ako certifikat košta 10 000kn,koliko je popust ako se polaže drugi puta?

Zadnje uređivanje brunejz : 06.06.2016. at 13:14.
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 14:45   #772
Sve ti je objašnjeno na stranici...a re-certifikacija između ostalog znači da tvoj instruktor nije nakon što je položio prvi puta, zaspao, udebljao se, zaboravio pola toga i ispao iz kondicije. Odnosno, da je svaki SFG instruktor kontinuirano na nivou znanja, kondicije, snage i vještine koju ta certifikacija zahtjeva.
Recertification of your Level I (Level I+) must be achieved either by seeking the SFG Level II, or by attending the (3 day) SFG Level I either at the recertification price or attending as an assistant (if you are selected), or by attending a Level I (one day) Recert, or by our new option, Video Recertification. Please click here for more information about our recertification options.

When you recertify your Level I, you will perform the snatch test along with the following skills to tested with snatch-test-size kettlebells:

Swing
(10 repetitions each side)

Double Clean
(5 repetitions)

Press
(5 repetitions)

Double Front Squat
(5 repetitions)

Snatch
(5 repetitions each side)

Get-Up
(Tested with a kettlebell 1/3 heavier than the snatch test bell (1 repetition per side))*
Tinkili is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 15:55   #773
to je glupost,i to skupa glupost (to mislim na ponavljanje i produživanje certifikata),pa tko može to sve zaboraviti,pa nije da se puno toga uči,onaj tko se planira baviti time sigurno neće zaboraviti,a glede znanja je isto glupost jer drugi put ili 50. put nećeš ništa više znati polažući taj isti certifikat.

znači ne možeš biti odličan kondicijski trener ako loše izgledaš?

ovako nešto skupo ti ne treba da bi bio kontinuirano na nivou znanja,koji god tečaj,faks,certifikat itd položiš,podrazumjeva se da ćeš se dalje obrozovati (naravno ako te uopće zanima to što si završio).

stvarno je bezveze,onda je bolje upisati onaj tečaj od marina bašića,3 su razine,košta oko 3000 kn,i puno je širi spektar koji uče,a ne moraš svake 2 godine iskeširati za nešto što već znaš.
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 16:01   #774
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 01:11   #775
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
zašto vam taj certifikat vrijedi 2 godine?

ne kužim,to je kao da završiš faks ili neku višu školu pa vrijedi 2 godine?!

vidim da piše da ako se produžuje certifikat da je manja cijena,ali je glupo,jer zašto plaćati ako si to već položio,nema mi to smisla,jasno bi mi bilo ako ideš na veći stupanj,ali ovako mi to to djeluje doslovce samo da platiš.

ako certifikat košta 10 000kn,koliko je popust ako se polaže drugi puta?
Brunejz,
produživanje certifikata nije za svakoga. Nije da se to zaista mora napraviti. Takva je praksa sa mnogim certifikatima na globalnoj razini.

Naravno, ja bih to svakome preporučio jer smatram da se ponovnim prolazaskom kroz trodnevno SFG certificiranje nauči puno novog i utvrdi staro gradivo.
Iz svog iskustva ti mogu potvrditi da se recertificiranjem nauči puno. Usavršavanje i učenje je proces koji nikad ne završava, samim time je već obnova certifikata opravdana, barem što se mene tiče.

Certificiranje trenutno košta cca 7000kn, što je za oko 30% manje od cijene koju ti navodiš.
__________________
www.strongfirst.com.hr
Petar Popara Crni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 01:22   #776
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
...glede znanja je isto glupost jer drugi put ili 50. put nećeš ništa više znati polažući taj isti certifikat...
Misliš?
Ne smatram se najpametnijom osobom na planeti, ali ne mislim niti da sam inteligentan ispod prosjeka. Do sada sam prošao kroz desetak StrongFirst certificiranja i svaki put sam naučio puno.
Isto tako, na seminarima koje sam održavao u Hrvatskoj do sada sam imao prilike vidjeti mnoge trenere čija se tehnika rukovanja kettlebellom poboljšavala proporcionalno s brojem seminara kojima su prisustvovali. Dakle, više seminara = bolja tehnika izvođenja vježbi.
__________________
www.strongfirst.com.hr
Petar Popara Crni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 06:04   #777
sve to stoji sto kazes ali stvarno ne treba bit pod tim uvjetima i po takvim cijenama.Svako dvije godine polaganje i ulaganje od par tisuca kuna da bi bio certificiran.U 10 godina moras 5 puta polagati,putovati u uloziti cca 25 tisuca kuna.Moze to i s malo manje ulaganja
dalmatinos32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 08:33   #778
Quote:
dalmatinos32 kaže: Pogledaj post
sve to stoji sto kazes ali stvarno ne treba bit pod tim uvjetima i po takvim cijenama.Svako dvije godine polaganje i ulaganje od par tisuca kuna da bi bio certificiran.U 10 godina moras 5 puta polagati,putovati u uloziti cca 25 tisuca kuna.Moze to i s malo manje ulaganja
dalmatinos32,

pitaj bilo kojeg vrhunskog trenera u Hrvatskoj danas i vjerujem da će ti reći da su od prilike toliko novca u 10 godina potrošili "samo" na knjige i dvd-e, a još 3 puta toliko na razne edukacije, seminare i certificiranja. Ne stvarno, pitaj. Naravno da to za njih nije bilo obavezno, ali svaki danas cijenjeni trener konstantno ulaže u svoje znanje. Znam, to nije lako shvatiti iz pozicije osobe kojoj je možda i individualni trening od 100-150kn skup...

Naravno, može i s manje ulaganja. Još jednom ponavljam, nije to za svakoga. Ima ljudi koji su zadovoljni učenjem s youtuba, neki smatraju da je dovoljan jedan seminar, treći odu i na certificiranje, a jedan manji postotak tih koji se certificiraju i obnove certifikat. Nitko tebe ne obvezuje da nakon dvije godine obnavljaš certifikat ako to ne želiš. I dalje možeš podučavati kettlebell, to ti nitko ne može zabraniti. To hoće li trener pored svog imena staviti SFG ili ne vježbačima trenutno ne znači puno.

Ono što mi s certificiranjem (i recertificiranjem) garantiramo je određena razina kvalitete instruktora. Pogledaj malo hrvatsku kettlebell scenu, nema niti jednog cijenjenog trenera koji kvalitetno barata s kettlebellom a da nije prošao StrongFirst (ili nekad RKC) školu. Dapače, dužina boravka u StrongFirst sustavu je proporcionalna s njihovom vještinom podučavanja i rukovanja s kettlebellom.
__________________
www.strongfirst.com.hr
Petar Popara Crni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 10:15   #779
Quote:
Petar Popara Crni kaže: Pogledaj post
Brunejz,
produživanje certifikata nije za svakoga. Nije da se to zaista mora napraviti. Takva je praksa sa mnogim certifikatima na globalnoj razini.

Naravno, ja bih to svakome preporučio jer smatram da se ponovnim prolazaskom kroz trodnevno SFG certificiranje nauči puno novog i utvrdi staro gradivo.
Iz svog iskustva ti mogu potvrditi da se recertificiranjem nauči puno. Usavršavanje i učenje je proces koji nikad ne završava, samim time je već obnova certifikata opravdana, barem što se mene tiče.

Certificiranje trenutno košta cca 7000kn, što je za oko 30% manje od cijene koju ti navodiš.
narvano da produživanje certifikata nije za svakoga,neki koji ga dobiju, i u dogledno vrijeme skuže da ih to uopće ne zanima,i neće ga produživati,problem je sa ljudima koji žele imati taj certifikat,i MORAJU ga produživati svake 2 godine jer od kada smo u eu,ne smiješ raditi kao trener bez nekakavog papira,a vaš certifikat ističe svake 2 godine,dakle mora se ići svake 2 godine i opet plaćati,i to dosta skupo.

kako se nauči puno novoga kada je točno definirano šta se treba raditi i napraviti,a svaki puta je isto na određenom stupnju?
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 10:18   #780
Quote:
Petar Popara Crni kaže: Pogledaj post
Misliš?
Ne smatram se najpametnijom osobom na planeti, ali ne mislim niti da sam inteligentan ispod prosjeka. Do sada sam prošao kroz desetak StrongFirst certificiranja i svaki put sam naučio puno.
Isto tako, na seminarima koje sam održavao u Hrvatskoj do sada sam imao prilike vidjeti mnoge trenere čija se tehnika rukovanja kettlebellom poboljšavala proporcionalno s brojem seminara kojima su prisustvovali. Dakle, više seminara = bolja tehnika izvođenja vježbi.

bolja tehnika izvođenja vježbi ne bi smijela biti povezana sa seminarima,onda to puno govori o tim trenerima,to bi se trebalo raditi privatno ako se već ne položi na samom polaganju certifikata.
netko kome su potrebni seminari da bi poboljšao tehniku ni ne bi smio imati certifikat,trener bi btrebao znati savršeno izvesti vježbu za koju je obučen,ne mogu ja sad nekoga učiti izbačaj a tehnika mi je ok.

i nemoj misliti da ja imam s tobom osobno problem ili tvojom organizacijom,samo ne vidim smisao tog re certifiranja,ajde da vam je stvarno stalo da vam svi članovi znaju šta rade,pa svake dvije godine dođu besplatno to odraditi,ali ovako svake 2 godine 7000 kn je stvarno previše,ali to je samo moje mišljenje.
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:42.