Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2003., 21:23   #1
Subway

Kako vam se svidja koncept od Subwaya da mozete sami slozit svoj sendvic? Meni je odlicno. Danas san jela sendvic sa kruhom ukusa Parmezana i oregana sa fil od tune, pored tega osim povrce sam stavila jalapeños, masline i bacon
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2003., 00:43   #2
Da nije lose, pogotovo je kruh relativno dobar sto je rijetkost u US.
Nazalost, daju samo jedno "meso" na izbor. Svidja mi se kaj su sendvici onak "lean" a nije niti lose skupiti markice pa je svaki 9 sendvic besplatan (svaki 5-i ak jedes onog od 1 stope kao npr ja).
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2003., 08:34   #3
Jako volim Subway sendvice jer imaju veliki izbor povrca i stvarno ga stave puno. I za razliku od ostalih lanace, ovi ne trpaju majoneze, mozes dobiti s mrvicu ulja i octa, bas po mom ukusu.
Na integralnom kruhu.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2003., 10:26   #4
Meni je najbolji njihov sendvić sa piletinom i prženom slaninom(ham), i sa dodacima-masline (uvijek kažem da mi ih puno stave), salata, rajčice i talijanski bijeli umak! Jako fino! ALi i i preskupo! Zar ne?
__________________
Free your mind and your ass will follow!
velemajstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2003., 12:02   #5
Mmmmmmmmm Subway .

Pogotovo muffini i cookiji ( double chocolate chip, mljac). Od sendvica racice sa origano/sir kruhom. Fakat je skupo .
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2003., 13:24   #6
Quote:
velemajstor kaže:
Meni je najbolji njihov sendvić sa piletinom i prženom slaninom(ham), i sa dodacima-masline (uvijek kažem da mi ih puno stave), salata, rajčice i talijanski bijeli umak! Jako fino! ALi i i preskupo! Zar ne?
Jeste, mogli bi malo da smanjiju cjenu. Ipak za istu cjenu sedndvica dobijes rucak sa picem i kafom
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2003., 15:55   #7
U US nije tako, to je jedna od najjeftinijih klopa kaj mozes naci.
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2003., 14:24   #8
da, super su i sve to stoji, al kad pojedem jedan, tolko mi je fini da sam još gladniji, treba ti 70kn da se tamo najedeš, a za te pare mi pada puno toga drugog na pamet za pojest i popit...
deyooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2003., 08:12   #9
70 KN! Pa koliko kosta jedan takav prosjecan sendvic?

bubica
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2003., 09:42   #10
Quote:
bubica kaže:
70 KN! Pa koliko kosta jedan takav prosjecan sendvic?

bubica
pa onaj normalni koji je kao malo veći, al zapravo i nije, dođe u prosjeku oko 30 kuna naviše....
deyooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2003., 12:13   #11
jednom sam tamo pojela sendvic za ciglih skoro 40 kuna s komadicima bifteka koji je bio totalno smece.fuj decko mi je zbog tog sendvica prigovarao tjednima
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 19:08   #12
Meni je najbolji s tunom i pecivom origano/parmezan.

Tu je to jako jeftina klopa.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 20:19   #13
Ja sam u Becu, UK i US cesto jela u Subwayju i bilo mi je

U Zagrebu sam jela samo jednom i definitivno je preskupo. Jasam uzela (kao i obicno) sendvic od pola peciva, negaziranu vodu i neki kolacic, a moj muz je uzeo cijeli sendvic, sok i kolac, a platili smo toliko da smo za tu lovu mogli jesti u jeftinom restoranu tipa Boban.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 20:22   #14
Ja ne jedem meso a ni sir pa za mene u Subwayu nema nekog izbora - svejedno, kako je moj muž davno u Japanu probao Subway sendviče i pričao mi bajke o njima, morala sam i ja probati nešto u Subwayu, pa sam si uzela sendvič samo s povrćem. Mogu vam reći da nije nešto
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 17:37   #15
Quote:
verica kaže:
Ja ne jedem meso a ni sir pa za mene u Subwayu nema nekog izbora - svejedno, kako je moj muž davno u Japanu probao Subway sendviče i pričao mi bajke o njima, morala sam i ja probati nešto u Subwayu, pa sam si uzela sendvič samo s povrćem. Mogu vam reći da nije nešto
potvrdjujem.
Jimmy Jone's veggie club na whole wheat su bolji, ali i oni koriste mlijecne produkte.
Ti si vegan?
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2003., 18:38   #16
pre pre skupo.

za tu lovu narucim chimichangu del polo i uzivam 10 puta vise nego u sendvicu
Pile is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 20:49   #17
Skupo? Je, ali kad pogledate kaj drugdje dobijete za 15tak kuna... Kakve splacine, koje se sloze ujutro pa stoje cijeli dan, s najjeftinijom sunkericom, podravkinim krastavcima i kriskom podravca...
__________________
Mrgudek. Mrgud Mrgudek.
mrgudek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 13:33   #18
Quote:
mrgudek kaže:
Skupo? Je, ali kad pogledate kaj drugdje dobijete za 15tak kuna... Kakve splacine, koje se sloze ujutro pa stoje cijeli dan, s najjeftinijom sunkericom, podravkinim krastavcima i kriskom podravca...
a u subwayu dobijes američke spejsšatl krastavce
__________________
IBRO
škašiškafnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 15:33   #19
Bila sam samo jednom u Subwayu. Uzela sam CIJELI (jer mi pola nije dosta)sendvič (ono pecivo s parmezanom i origanom, pileća prsa, pizzaiola umak i crne i zelene masline) uz pepsi ak se dobro sjećam.
Bilo je jaaako fino, ali ne dovoljno fino da mi ne bude žao da za tu lovu nisam otišla par sto metara dalje na lignje sa žara i police od krumpira ili konkretnu pizzu ili do Mimice na dvije procije ribica i čašu crnjaka ili do prvog Konzuma po 10 deka pršuta, 10 deka Paškog sira i pol Kalničkog kruha

Hebeš, ak već tolko plaćam, radije ću pojest nekaj konkretno
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 21:25   #20
Quote:
Dora K kaže:
Bila sam samo jednom u Subwayu. Uzela sam CIJELI (jer mi pola nije dosta)sendvič (ono pecivo s parmezanom i origanom, pileća prsa, pizzaiola umak i crne i zelene masline) uz pepsi ak se dobro sjećam.
Bilo je jaaako fino, ali ne dovoljno fino da mi ne bude žao da za tu lovu nisam otišla par sto metara dalje na lignje sa žara i police od krumpira ili konkretnu pizzu ili do Mimice na dvije procije ribica i čašu crnjaka ili do prvog Konzuma po 10 deka pršuta, 10 deka Paškog sira i pol Kalničkog kruha

Hebeš, ak već tolko plaćam, radije ću pojest nekaj konkretno
Potpisujem
Za 40 kn možeš tolko toga boljeg maznut u gradu Recimo fine lazanje plus salata iz salad-bara u Din Donu
Ili otić u dućan i kupit namirnica da se i dečko i ja pošteno najedemo doma

U Subeayu sam jela jednom, onaj manji sendvič - neki plodovi mora s umakom, povrćem, čime već Nije bilo loše, ali nije da sam se nešto najela, niti je to najbolji sendvič koji sam probala
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:35.