Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2014., 16:29   #61
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Ups!

Pokušaj zamisliti što bi se meni, bilo gdje osim u Iranu, Afganistanu i Saudijskoj Arabiji dogodilo da kažem da je ženska žrtva sama kriva za nešto. Ovdje sam napisao nešto što nije ni približno na tom tragu, pa ste se uzjogunile oko mog stava.

Kriv je uvijek onaj tko tlači, ili onaj tko navodi na krivi trag. S tim da ovo drugo vrijedi do granice fizičke prisile. Spol ne upućuje na odgovornost.
Čitajući neke tvoje upise, nadam se da trolaš, jer, ne činiš se glup, si mislim wtf?!

Ja sam se nadovezala samo na ono što sam kvotala i bilo bi fer od tebe da to tako i razmotriš. Ako sam se "uzjogunila", što nisam, nemoj me ni s kim stavljati u istu vreću jer bih u tom slučaju kvotala dotičnog forumaša(iako se slažem s Alexom) i nadodala svoje viđenje. Zato mi ne dolazi s Afganistanom i ostalim sranjima, molit ću lijepo.

Za sve svoje postupke u životu smo sami odgovorni! I ako ti je promaklo, spomenula sam da je to neovisno o spolu tako da, ako nemaš argumenata a evidentno je da ih često nemaš pa pribjegavaš nebulozama, nemoj imputirati nešto što bi volio vidjeti u činjenicama koje ti iznose forumaši.

Kriv je onaj tko tlači ili onaj tko se da tlačiti (ako uzmemo u obzir da nitko nije vezan lancima pod pištoljem na čelu)?
*Baby Kate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 16:34   #62
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Priča s "frend zonom" između ostalog stavlja ženu u poziciju nekog čudnog diktatora koji može jednom rečenicom i etiketom definirati odnos, neovisno o tome kako se sama u tom odnosu ponaša. Dakle, u nekoj perspektivi, čak i da se njih dvoje poseksaju, ona ga može nakon toga staviti u frend zonu, i proglasiti to frendovskim seksom. Što možda i nije problem, ovisno o okolnostima. Ali je malo jadno što bi i u tom slučaju komentari te priče išli u pravcu "Dobrodošao u frend zonu buahahahaha....."

Doslovno, kao da su muškarci mala djeca, a žene su majke koje ih šalju u kut. Meni se tu nešto čini malo pomaknutim, i zato imam potrebu reći da i žena može biti odgovorna za tu vrstu nesporazuma. Što je jako daleko od tvrdnje da ne smije biti seksi. Na Facebooku ili bilo gdje drugdje.
Ekšli, ovo ti je zanimljiva opservacija i slažem se. Iritantna je ideja da su muškarci peseki koje gospodične stavljaju u frend folder i izvlače van sa umiljatim smješkanjem i seksi uvijanjem kad im zatreba rame za plakanje, frendica ili trijezni vozač kada ju subotom treba vodit doma jer se razvalila alkoholom radi tamo nekog majmuna koji ju jebački ignorira pa joj je stoga privlačan.

No, gledaj to ovako. U muškoj je percepciji učestalo da tumači stvari sa: "Mhm, jebala bi me." Posebno mlađi dečki imaju problem da žensko smijuljenje na njihovu foru, ostajanje dulje na kavi jer su se zapričali i javljanje na chatu tumače kao: "Mhm, jebala bi me."

S godinama i iskustvom neki muškarci ipak shvate da im se žena nekad samo smije jer je fora bila dobra, ostaje s njima na kavi zato jer su im zanimljivi sugovornici, a ne zato jer im žele pružit ostrašćeni felacio, a javljaju im se na chat, jer, ono, fora im je chatat s njima. To ako su pritom opuštene i ženstvene (jer ono, žene su i to), ne znači nužno napaljenost, nego ono, konverzaciju.

Tako da...iskusno oko će ulovit šta je frendzona (dakle guranje dečka kojemu se sviđa u folder frenda čija se romantična naklonost na neki način iskorištava), a šta jednostavno cura koja ne želi vezu s njim, ali, ono, ok joj je on, društvena je, voli popričat s njim i tu priča staje.



Quote:
mfb-12majmuna kaže: Pogledaj post
doslovno mi se par cura upucava i zeli nes samnom a ja onak ne ne ona mi je sad bitna...
Oh, the same, old thrill of the chase.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 17:02   #63
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ekšli, ovo ti je zanimljiva opservacija i slažem se. Iritantna je ideja da su muškarci peseki koje gospodične stavljaju u frend folder i izvlače van sa umiljatim smješkanjem i seksi uvijanjem kad im zatreba rame za plakanje, frendica ili trijezni vozač kada ju subotom treba vodit doma jer se razvalila alkoholom radi tamo nekog majmuna koji ju jebački ignorira pa joj je stoga privlačan.

No, gledaj to ovako. U muškoj je percepciji učestalo da tumači stvari sa: "Mhm, jebala bi me." Posebno mlađi dečki imaju problem da žensko smijuljenje na njihovu foru, ostajanje dulje na kavi jer su se zapričali i javljanje na chatu tumače kao: "Mhm, jebala bi me."
Eto vidiš da se možemo složit i bez da me svedeš na šovenski stereotip, i onda mi kreneš objašnjavat da su žene, jebiga, ljudi, a ne ukrasi oko spolnog organa. Ja to znam.

A onda, ajmo dalje. Ja sam zapravo u svom razvoju krenuo s pozicije koja uopće nije tipično muška. Imao sam beskonačnu količinu strpljenja za sva emotivna prenemaganja, dvostruke, često kontradiktorne signale od osobe koja ni sama ne zna što hoće, pa sam joj ja kriv, koji god signal da poslušam.

S te pozicije sam krenuo, ne zato što sam mlakonja bez identiteta, nego zato što sam ozbiljno shvatio priču o štetnosti šovinizma, muškarcima počiniteljima, i ženama žrtvama. A čak i meni su macho fore išle na živce, jer sam i od muških frendova tražio više od kurčevitog preseravanja.

Zanimljivo je da sam u sretnoj i ozbiljnoj vezi završio tek kad sam napustio poziciju "muške feministice", i kad sam shvatio da nije svaka žena koja plače nužno žrtva, niti je svaka suza iskrena.

A još zanimljivije je da je tvoja prva reakcija na naznaku da i žene mogu nešto sjebati bila "Pa dobro, valjda smijem staviti seksi fotku na Fejs!". Kao da sam ti ja rekao da ne smiješ. Na potpuno isti način si poklopila mene, i nekoga tko bi stvarno bio muški manipulativni kreten.

I to je osnovni razlog zašto pozicija "muške feministice" ne valja. Nikad ne bude nagrađena. Osoba, bilo kojeg spola ima pravo dreknuti kad se nađe u manipulativnom odnosu. I za to nikad nisi "sam kriv".
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 17:16   #64
Quote:
*Baby Kate* kaže: Pogledaj post
Čitajući neke tvoje upise, nadam se da trolaš, jer, ne činiš se glup, si mislim wtf?!

Ja sam se nadovezala samo na ono što sam kvotala i bilo bi fer od tebe da to tako i razmotriš. Ako sam se "uzjogunila", što nisam, nemoj me ni s kim stavljati u istu vreću jer bih u tom slučaju kvotala dotičnog forumaša(iako se slažem s Alexom) i nadodala svoje viđenje. Zato mi ne dolazi s Afganistanom i ostalim sranjima, molit ću lijepo.

Za sve svoje postupke u životu smo sami odgovorni! I ako ti je promaklo, spomenula sam da je to neovisno o spolu tako da, ako nemaš argumenata a evidentno je da ih često nemaš pa pribjegavaš nebulozama, nemoj imputirati nešto što bi volio vidjeti u činjenicama koje ti iznose forumaši.

Kriv je onaj tko tlači ili onaj tko se da tlačiti (ako uzmemo u obzir da nitko nije vezan lancima pod pištoljem na čelu)?
A ja čitajući neke tvoje upise imam dojam da užasno brzo lijepiš ljudima etikete. I to radiš baš stilom macho mužjaka. Jedan od zadnjih postova upućenih tebi sam napisao minutu prije izlaska iz kuće, pa nisam esejistički potkrijepio svaku riječ. Tvoj odgovor koji me dočekao je bio "Ajd zdravo! :trk"

Ako ćeš me čitati, potrudi se razmisliti o pročitanom prije nego mi napišeš da sam glupi trol. Ako to nećeš, ne moraš, ali onda me i zaobiđi. U trku.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 17:52   #65
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
A ja čitajući neke tvoje upise imam dojam da užasno brzo lijepiš ljudima etikete. I to radiš baš stilom macho mužjaka. Jedan od zadnjih postova upućenih tebi sam napisao minutu prije izlaska iz kuće, pa nisam esejistički potkrijepio svaku riječ. Tvoj odgovor koji me dočekao je bio "Ajd zdravo! :trk"

Ako ćeš me čitati, potrudi se razmisliti o pročitanom prije nego mi napišeš da sam glupi trol. Ako to nećeš, ne moraš, ali onda me i zaobiđi. U trku.
I to ti je odgovor?

Moj "trk" koji je vidim, ostavio traga na tebi, na tvoj upis je bijeg jer mi se ne da i nemam živaca odgovarati na gluposti, prestara sam za to i nemam potrebu dokazivati bilo što, to me je prošlo odavno. Kad mi je nešto toliko glupo da mi je čak glupo napisati bilo što, bolje je da bježim nego da kršim pravila. Uživo bi dobio svoje.
Nisam od onih koji pišu plahte objašnjavajući već kažem što mislim i tjeram dalje pišući u kratkim crtama, tko je ulovio, ulovio je, za ostale me zaboli.

Ajmo zanemariti ostale teme, odgovori mi na ovu.
Slobodno mi odgovoriš, ne grizem.
*Baby Kate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 17:57   #66
Quote:
*Baby Kate* kaže: Pogledaj post
I to ti je odgovor?

Moj "trk" koji je vidim, ostavio traga na tebi, na tvoj upis je bijeg jer mi se ne da i nemam živaca odgovarati na gluposti, prestara sam za to i nemam potrebu dokazivati bilo što, to me je prošlo odavno. Kad mi je nešto toliko glupo da mi je čak glupo napisati bilo što, bolje je da bježim nego da kršim pravila. Uživo bi dobio svoje.
Nisam od onih koji pišu plahte objašnjavajući već kažem što mislim i tjeram dalje pišući u kratkim crtama, tko je ulovio, ulovio je, za ostale me zaboli.

Ajmo zanemariti ostale teme, odgovori mi na ovu.
Slobodno mi odgovoriš, ne grizem.
Neću. Tu sam da razgovaram, ne da igram powerplay. Pun ti je forum nedojebanih klinaca koji se dokazuju. Ufati nekog od njih.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 18:02   #67
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
kada su zatelebani, vide stvari koje ne postoje

Netočno.
Vide stvari koje njima pašu a samim time izokreću realnost i djeluju na temelju iskrivljene percepcije.
Ovo bi bio temeljit odgovor.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 18:26   #68
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Neću. Tu sam da razgovaram, ne da igram powerplay.
Nisam ništa drugo ni očekivala.
Kad to tebi odgovara, kad nemaš argumenata, onda ti je baš kul reći da drugi idu na "powerplay" , bravo.

Quote:
Pun ti je forum nedojebanih klinaca koji se dokazuju. Ufati nekog od njih
Da sam u potrazi za takvima, imala bih dane, godine, posla pišući, toliko vremena i volje baš nemam. Ionako sam previše na LJES-u , ali to me odmara, jebiga.


Hvala na konstruktivnom odgovoru.
*Baby Kate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 15:17   #69
Quote:
Biznismen75 kaže: Pogledaj post
A što ti znači da su loaded ?
Možda da su to samo fraze koje upakiravaju pravu istinu u neki lakše probavljivi oblik, jer bi istina bila brutalna i bolna?
Ili...?
Mislila sam da se iza tih fraza krije odgovor zbog cega ona ne hrli u vezu s njim.

Ne bih znala da li je u pitanju nesto bolno i brutalno ili neke prozaicnije stvari jer nisam ona. Na njemu je da to utvrdi. Cinjenica je da iz nekog bitnog razloga ona oklijeva, samo to.

Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Ah, gdje su ta stara dobra vremena kada si ženku koja bi ti se svidjela opalio toljagom po glavi i odvukao u svoju pećinu.
Ne znam. Svakako ne u mojoj okolini. Mozda ta stara dobra vremena postoje jos samo u muskom kolektivnom superegu, ali odavno ne i u stvarnosti?

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
No, gledaj to ovako. U muškoj je percepciji učestalo da tumači stvari sa: "Mhm, jebala bi me." Posebno mlađi dečki imaju problem da žensko smijuljenje na njihovu foru, ostajanje dulje na kavi jer su se zapričali i javljanje na chatu tumače kao: "Mhm, jebala bi me."

S godinama i iskustvom neki muškarci ipak shvate da im se žena nekad samo smije jer je fora bila dobra, ostaje s njima na kavi zato jer su im zanimljivi sugovornici, a ne zato jer im žele pružit ostrašćeni felacio, a javljaju im se na chat, jer, ono, fora im je chatat s njima. To ako su pritom opuštene i ženstvene (jer ono, žene su i to), ne znači nužno napaljenost, nego ono, konverzaciju.
Slazem se s ovim. Nije bas ugodno ako on 'drag si mi' interpretira kao 'zelim te'.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 16:33   #70
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Slazem se s ovim. Nije bas ugodno ako on 'drag si mi' interpretira kao 'zelim te'.
Moja frendica na koju se uglavnom referiram kroz ovu raspravu je imala taj problem jako izražen, baš zbog vrste komunikacije koju je uspostavljala s ljudima. Nekoliko puta sam joj i pomogao da se riješi neke očajne zaljubljene dušice koja misli da su tri kave uz malo intimniji razgovor isto što i obećanje braka. Ja nisam napravio tu grešku s njom, ali je prijateljstvo ipak u nekom trenu puklo zbog jedne druge vrste emocionalnog nesporazuma koji je donekle imao veze s mojom posesivnom bivšom djevojkom. Ali, imali smo u jednoj fazi i dosta razgovora o toj nekoj latentnoj privlačnosti, u nekom trenu smo je postali svjesni, zato znam kako je lako instinktivno pobrkati signale čak i kad nisi površni napaljeni konj. Mislim da smo konkretno ja i ona, nadišli taj problem, na način da je postao normalna tema za razgovor.

A ono što ti hoću reći je....Kad staviš na stranu muške krive interpretacije do kojih dolazi iz pomalo seksističkih razloga......Ako si osoba koja se lako otvara ljudima, ili često potičeš ljude da se otvaraju tebi, povećavaš si rizik od takvog nesporazuma. Ne samo zato što su muškarci napaljeni konji, nego i zato što je čisto psihološki kroz intimne tajne lako doći do seksa, i lako je osjetiti privrženost osobi pred kojom se otkrivaš kroz razgovor.

U principu......Ako se nekoj ženi to prečesto događa, to je znak da razgovore s muškarcima treba prestati bazirati na povjeravanju i preusmjeriti na filmove, muziku, politiku ili nešto drugo što nije po definiciji intimno. Što vjerojatno neće eliminirati napaljene konje, ali će smanjiti intenzitet i učestalost toga.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 19:52   #71
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
U principu......Ako se nekoj ženi to prečesto događa, to je znak da razgovore s muškarcima treba prestati bazirati na povjeravanju i preusmjeriti na filmove, muziku, politiku ili nešto drugo što nije po definiciji intimno. Što vjerojatno neće eliminirati napaljene konje, ali će smanjiti intenzitet i učestalost toga.
Drugim rijecima, treba drzati distancu s muskarcima. Radi se o tome da i ukoliko je drzimo, pricu na intimno (koristeci aluzije, humor i slicno), okrecu oni. Precesto plesuci po tankoj liniji koja dijeli prijateljstvo od neke druge vrste odnosa. Ja to nikad ne cinim, i nalazim veoma zamornim jer me gura u defanzivnu umjesto ravnopravne pozicije. Samo zato sto sam zensko. Nadasve drsko zar ne?

Dakle formula nije tako jednostavna kod zensko-muskog prijateljstva kao sto nam ti predocavas i impliciras uz to da je zensko krivo jer je (ah, privlacna), i jer (oh) u jednom trenutku povjeruje prijatelju i opusti se s njim (ovo ne znaci padanje po njemu, nego samo lezeran odnos s njim).
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥

Zadnje uređivanje Alaine Zanna : 27.03.2014. at 20:00.
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 20:07   #72
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Drugim rijecima, treba drzati distancu s muskarcima. Radi se o tome da i ukoliko je drzimo, pricu na intimno (koristeci aluzije, humor i slicno), okrecu oni. Precesto plesuci po tankoj liniji koja dijeli prijateljstvo od neke druge vrste odnosa. Ja to nikad ne cinim, i nalazim veoma zamornim jer me gura u defanzivnu umjesto ravnopravne pozicije. Samo zato sto sam zensko. Nadasve drsko zar ne?

Dakle formula nije tako jednostavna kod zensko-muskog prijateljstva kao sto nam ti predocavas i impliciras uz to da je zensko krivo jer je (ah, privlacna), i jer (oh) u jednom trenutku povjeruje prijatelju i opusti se s njim (ovo ne znaci padanje po njemu, nego samo lezeran odnos s njim).
Sad ti namjerno neću izravno odgovarati nego ću te pitati zašto je o ovoj temi očito nemoguće razgovarati, bez da budem optužen za "impliciranje krivnje". Ocrtao sam jednu situaciju koja se dogodila, ili preciznije rečeno dulje vrijeme događala, a rezultat je glupih nesporazuma, krivo protumačenih nijansi i nedovoljnog iskustva u formiranju nijansiranih odnosa. To se događa i drugima, i nikad nije crno bijelo. Umjesto da razmisliš o nijansama o kojima pričam, jedva si dočekala da pretvoriš to u muško ženski rat.

Ali neću dalje sudjelovati u tome jer mi je pomalo blesavo, i nije mi bila namjera. Neosjećam se u punom smislu te riječi kao dio nijedne zaraćene grupacije koja viče "Vi ste krivi!"
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 20:53   #73
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Sad ti namjerno neću izravno odgovarati nego ću te pitati zašto je o ovoj temi očito nemoguće razgovarati, bez da budem optužen za "impliciranje krivnje".
Krivnju si implicirao ti (govoreci o situaciji u kojoj te neka cura friendzonirala ali joj je ponasanje bilo 'na rubu erotike'), ja sam ti odgovorila kako je po mom iskustvu situacija upravo suprotna, a sada zamjenjujes teze.

Nismo svi isti, valjda ti je to prihvatljivo objasnjenje i ne iziskuje dodatna pojasnjenja.

Na ostatak nemam komentar jer slijedi iz gorenavedenog, osim da mi je rat stran u principu i u praksi, pa budi ljubazan ne idi dalje sa negativnim implikacijama koje nemaju bilo kakvog uporista u stvarnosti.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 20:58   #74
izašao sam sa curom jedan dan na kavu i tu smo se poljubili, već idući dan me zvala kod sebe kući..bili smo kod nje, sjedimo mi na krevetu, približim joj i ona ustane s kreveta i kaže makni se od mene nisam ti ja neka jeftina cura, do tog trenutka razgovor je bio normalan i nikakvih problema nije bilo, iako se to dogodilo pravio sam se da se ništa loše nije dogodilo i nastavili smo normalno pričati, kasnije me pitala želim li ići van s njom, i dogovorili smo se za izlazak iduću subotu samo nas dvoje..šta se događa s njom, kako se ponašat u ovoj situaciji?
__________________
Lonely fellow..
CaTaLysT_kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 23:36   #75
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Drugim rijecima, treba drzati distancu s muskarcima. Radi se o tome da i ukoliko je drzimo, pricu na intimno (koristeci aluzije, humor i slicno), okrecu oni. Precesto plesuci po tankoj liniji koja dijeli prijateljstvo od neke druge vrste odnosa. Ja to nikad ne cinim, i nalazim veoma zamornim jer me gura u defanzivnu umjesto ravnopravne pozicije. Samo zato sto sam zensko. Nadasve drsko zar ne?

Dakle formula nije tako jednostavna kod zensko-muskog prijateljstva kao sto nam ti predocavas i impliciras uz to da je zensko krivo jer je (ah, privlacna), i jer (oh) u jednom trenutku povjeruje prijatelju i opusti se s njim (ovo ne znaci padanje po njemu, nego samo lezeran odnos s njim).
Nije da mi se jednom dogodilo da žene ljubaznost, spremnost na komunikaciju o osjećajima i intimi (ne nužno seksulano-fizičkom aspektu), protumače kao interes za njih, umjesto kao interes generalno.

Radi se o kontekstu i percepciji, kao i mogućnostima koje se "naziru". Jer, dok sam bio malđi i otvoreniji za kontakte, spremniji za zajebanciju i u aktivnijoj potrazi za djevom prikladnom, sve prethodno navedeno u kombinaciji s ljubaznim i "intimnim" pristupom, rezultiralo je njihovim interesom iz razloga što su one krivo tumačile kontekst, a i same su bile u sličnoj fazi "potrage". U onim situacijama kada je s moje strane došlo do "zabune" (ne računam teen godine i raaane dvadesete) bila je nedvojbena vibra "slobode", mogućnosti igre s potencijalnom ne-mogućnošću ostvarenja s njihove strane, ne-ovisno o tome jesu li zauzete ili ne.

Mi ljudi smo podosta "dvolični" - jer takva je i priroda stvarnosti - nastojimo si ostavljati izbore jer nismo samo crni ili bijeli; volimo vrludati između nastojeći izbjeći "sankcije" ekstremnog spektra kolorita - dok faza "slobode i potrage" traje i dok je okrenuta prema "van" (društvu, drugima općenito).

Ljudi ovo osjećaju, to nam je priroda i nema veze s intelektom, već s intuicijom. Lako je onda, zbog brojnih osobnih čimbenika, želja, nada i frustracija, dopustiti da te ta intuitivno percipirana sloboda i dostupnost, jer si i ti sam u njoj određenim dijelom, ponese i da ideš za "kontaktom" koji može,a ne mora nužno, biti samo fatamorgana.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 08:20   #76
Quote:
mfb-12majmuna kaže: Pogledaj post
Znaci, upoznao curu vidamo se, pricamo, super nam, odemo na kavu koja traje 5 sati kolko nam je zanimljivo, no ona kaze da nije spremna na vezu s nikim.
U prijevodu: Nije spremna (i ne želi) vezu s tobom. Bježi dok možeš i posveti se sljedećoj.
mulac-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 09:44   #77
..

Moj savjet ti je da si i dalje u kontaktu s njom zezancija i sve. Mislin da joj se sviđaš ali se mozda malo prepala i zatekao si ju što si brzo pokazao interes.
Kažeš da su za tobom cure trčale uvik, mozda je ona imala bolnija iskustva i ne želi se brzo upustit u vezu, npr. lako moguce da se o tome radi ako se vezu prije upustila u vezu čim je osjetila kemiju, pa sad zeli dat malo vremena da ispipa i bolje upozna tebe.

Ti se nemoj grist niti analizirat, kao sto su vec neke forumašice napisale, ja bi kao i one pobigla odma, ili da mi momak u početku veze pocne s nekim romanticnim shemama (u slucaju da nisan zacopana do bola nego da san u zagrijavanje fazi- u zagrijavanje fazi bi me oladilo jer bi se osjetila onako cudno neznan)
.Gledaj za početak na nju kao na prijateljicu. Mi zene volimo da nas se osvaja a ne da je odma sve rijeseno.. Isto tako volimo i mi osvajat partnera/icu svojom odjecom , stavom ,komunikacijom..
Drzi je na laganoj vatrici.. Pozeljno je cak da joj kazes kako ides vani sa prijateljima i pozdravis je pa nek se kopka di si..
Nemoj visit i obasipat je sa 1000poruka jer je tip osobe kojoj to ne pase..
Vidis da je i ona tebe vise zainteresirala sa tim sta nije odma pristala na vezu..

Uglavnom cim ste klikli i pricali 5 sati!! 5 sati eeej to je odlican znak.. Sad samo pomalo.. Siti se o cem ste pricali i predlozi joj da odete na tu aktivnost il nesto.. Ono sta oboje volite.. A vezu i sl nemoj vise spominjat.. Pa ces vidit kako ce ona zagrist za tebe Tribas joj ostat zanimljiv a to je kroz zajednicke aktivnosti
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 09:49   #78
kolega moj savjet ti je stavi ju na led jedno 2 tjedna do mjesec dana .Onda ces znat na cemu si ak te pokusa kontaktirat znaci zanimas je ak ne jebiga.
__________________
MY GENERATION IS ZERO
saint jimmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 09:52   #79
Quote:
saint jimmy kaže: Pogledaj post
kolega moj savjet ti je stavi ju na led jedno 2 tjedna do mjesec dana .Onda ces znat na cemu si ak te pokusa kontaktirat znaci zanimas je ak ne jebiga.
2 tjedna ili MISEC DANA pa to je previse..
dovoljno je da joj se 3 dana ne javi i vec ce se zakopkat di je..

pravilo: Sta joj se vise javljaš i pokazivas romantičarstvo u početku to je slatko al postane napasno..
Posumnjat ce u tvoje namjere..
Bit ce vrimena za romantiku strpljen spašen
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger