Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2014., 17:56   #21
Quote:
Zbunjena sam kaže: Pogledaj post
Što je veza za vas?
Iluzija.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 17:06   #22
Quote:
kalipoa kaže: Pogledaj post
veza je kad tražiš posao i kad je nađeš oni tebe zovu da delaš ne ti njih.
to je to, ja nemam veze
fališbubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 23:17   #23
to je kad trpis sva njegova sranja i gluposti i probleme, i kad ih nemres rj s njim, i kad te okrivljava za sve da ti ti kriva za sve njegove probleme, a nisi, a ti i dalje njega volis jer ti se zivo jebe za njegove probleme, bitan ti je on kao osoba, a on tebe voli radi tebe i radi toga kaj si jedina koja more pretrpeti sva ta sranja koje decko more uraditi curi.
Nakamai is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 13:33   #24
Veza?
To je "igra" Anime i Animusa
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 13:43   #25
Quote:
Nakamai kaže: Pogledaj post
to je kad trpis sva njegova sranja i gluposti i probleme, i kad ih nemres rj s njim, i kad te okrivljava za sve da ti ti kriva za sve njegove probleme, a nisi, a ti i dalje njega volis jer ti se zivo jebe za njegove probleme, bitan ti je on kao osoba, a on tebe voli radi tebe i radi toga kaj si jedina koja more pretrpeti sva ta sranja koje decko more uraditi curi.
Ovo nije veza nego konc. logor.
*Baby Kate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 13:50   #26
Quote:
*Baby Kate* kaže: Pogledaj post
Ovo nije veza nego konc. logor.
onda mogu očekivati uskoro optužnicu za genocid
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 13:52   #27
Postoje razlicite vrste veza,svaki par ima drukcija iskustva i prohtijeve,meni osobno veza znaci da je njoj stalo do mene da se mogu oslonit na nju ako mi nesto zatreba,i tako ona na mene i naravno ona (djevojka) mi je na prvom mjestu vaznija od obitelji i prijatelja,tako i ja ocekujem da isti odnos ona ima prema meni,ljubomora je sastavni dio svake prave veze i ona i on su ljubomorni ako npr.ti gledas drugu ili ona potencira nekog drugog to je normalna pojava u svakoj pravoj vezi koja se temelji na fizickoj privlacnosti ali i na emocijama
Naravno mnogima je veza samo upraznjavanje sexa i to je sve,dakle iskustva su razlicita i ovise od karaktera tih osoba,nema se tu sta posebno filozofirat
Red Member is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 16:09   #28
Veza je svaki odnos seksualniji od prijateljstva, a manje formalan od braka. Samo ne kužim što ti znači to pitanje i taj odgovor, obzirom da je o svakom tipu veze moguće napisati posebnu hrpetinu knjiga.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 20:36   #29
Veza ti je kad ne mijenjaš nekog internet providera neko vrijeme, a isto ti može važiti i za mobilnog operatera.
Regul is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 22:14   #30
Nije mi trebalo dugo da ga zavolim. Osjetila sam neku privrženost, neku povezanost s njim od prvoga trenutka, a pogotovo onda kad me prvi put poljubio. To je bio poljubac o kakvom sam odavno sanjala Polako smo se 'vezali' jedno za drugo, i sad se pazimo i mazimo i volimo. On je meni najvažniji na svijetu i za njega bih sve napravila. Isto tako i on za mene. Jutri se budim s osmijehom jer imam njega On je moja snaga kad sve pođe po zlu, a i ja sam njegova, kako kaže. A to i osjećam. Nema ništa ljepše od njegovog čvrstog zagrljaja, kad sam s njim zaboravim na sve drugo, samo on tada postoji i kao da smo sami na svijetu. Obožavamo provoditi vrijeme zajedno, zajedno kuhati, igrati igrice, šetati, ma sve, sve Znam da se na njega mogu osloniti. I želim sve s njim dijeliti i njega činiti sretnim iz dana u dan. Njegova sreća je i moja sreća

Zadnje uređivanje Lace : 21.03.2014. at 22:20.
Lace is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 22:52   #31
Quote:
Lace kaže: Pogledaj post
Nije mi trebalo dugo da ga zavolim. Osjetila sam neku privrženost, neku povezanost s njim od prvoga trenutka, a pogotovo onda kad me prvi put poljubio. To je bio poljubac o kakvom sam odavno sanjala Polako smo se 'vezali' jedno za drugo, i sad se pazimo i mazimo i volimo. On je meni najvažniji na svijetu i za njega bih sve napravila. Isto tako i on za mene. Jutri se budim s osmijehom jer imam njega On je moja snaga kad sve pođe po zlu, a i ja sam njegova, kako kaže. A to i osjećam. Nema ništa ljepše od njegovog čvrstog zagrljaja, kad sam s njim zaboravim na sve drugo, samo on tada postoji i kao da smo sami na svijetu. Obožavamo provoditi vrijeme zajedno, zajedno kuhati, igrati igrice, šetati, ma sve, sve Znam da se na njega mogu osloniti. I želim sve s njim dijeliti i njega činiti sretnim iz dana u dan. Njegova sreća je i moja sreća
A dobro.

Veza je kad je ne bi da nikome drugome.
Šta se brzine osjećaja tiče, ode sve brzo u pm, totalni haos, spuštan se na glavu ka Ivica Kostelić, pa se posli razumon kupin.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 00:02   #32
Veza je kad držeći se za ruke napravimo đir priko Rive!
__________________
Dalmatinac je na svoju ruku, varljiv ženi a vjeran Hajduku!
trinaest i po is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 19:17   #33
Quote:
Zbunjena sam kaže: Pogledaj post
Što je veza za vas? Govorim o odnosu muškarca i žene. Je li to vrijeme koje se posvećuje jedno drugome, znate sve jedno o drugome, možete toj osobi sve reći, jedna duša u dva tijela, seks, njegove mane, njene mane.
Što vi podrazumjevate pod pojmom veza, što je to za vas? Koliko vam je trebalo ili treba da zavolite tu osobu s kojom ste u vezi? Prepuštate li se osjećajima koji vas nose ili ipak uključujete i razum, jeste li ljubomorni u vezi, sebični?
Pišite o tome, interesira me kako vi gledate na vezu.
Komunikacija između dvoje zaljubljenih koja ne predstavlja početak nečijeg vladanja ili vlasništva kako to biva kod nekih, nego stvaranje svojeg malenog kruga intime i povjerenja u kojem se osjećaš sigurnim i slobodnim reći što god ti je na pameti. Gdje taj kružić raste iznutra, postaje svakim konstruktivno riješenim problemom, savjetom ili detaljima sve veći i veći. Tamo gdje možeš doći kada god poželiš i zatražiti zagrljaj i ljubav, kada osjetiš strah potražiš suosjećanje i motivaciju za krenuti dalje. Taj maleni kružić koji svima izgleda tako maleno a vama je toliko velik, dokle god ga želiš razvijati.

Kada sam osjetila njegov pristanak da mu uđem pod kožu, kada sam osjetila povjerenje i znala da mu mogu ispričati svoje tajne te da će ih on čuvati, brzo sam mu došla u zagrljaj. Brzo sam zavoljela svoju najdražu osobu.
Ne, nismo sebični niti ljubomorni. Sve rješavamo zdravom komunikacijom, konstruktivnom za oboje. Prepirke nam nikad ne odlaze u visoke tonove i strah jedan od drugoga, i nastojimo razumno ne otići u drame, ucjene.
Živimo za jednostavnost jer smo upravo jednostavni.
__________________
Create a sensual feeling about everything...
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 02:37   #34
Ovo je dobro pitanje za klince u vrticu
Nakamai is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 02:15   #35
Veza je kad te pita da furas s njim ili njom.. ovo ostalo spada pod rycacle bin bin.. i tak...
nebeskaudica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2014., 02:34   #36
onaj odnos s njom otkad ti pošalje zahtjev za vezu na fejsu
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger