Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2014., 00:16   #21
Onda joj se javi i vidi kako dise.
Ali moras se pomiriti sa cinjenicom da postoji sansa da ce te odjebati.

Moje osobno iskustvo je da postoji prijateljstvo nakon ljubavi, ali to sve ovisi o tome kakav su odnos ljudi imali dok su bili u vezi te, nacin na koji su prekinuli te koliko je vremena proslo da se "oporave" od veze.

Sretno.
__________________
"All right, then, I'll go to hell." (M. Twain)
"Ting-a-ling mother fucker." (K.Vonnegut)
“The truth doesn't glitter and shine.” (C. Palahniuk)
BLR is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 21:33   #22
Ispričaj se i to je to, kako god ona to prihvatila, makni se od nje. Niš od nekog velikog prijateljstva, to je tako jasno.
__________________
21.09.2008.
derbi
towar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 12:59   #23
Quote:
kurt1904 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Zanima me vaše mišljenje, pa otvaram ovu temu
Znači, prije 3 mjeseca prekinuo sam viđanje s jednom djevojkom, jer je ona otišla s drugim. Tu su pale neke teške riječi, bla bla, povrijeđeni ego kako to već biva, ali stvar je u tome da sam shvatio da od nas nema ništa, ali ja ne želim ostati u lošim odnosima, već bih želio da ostanemo prijatelji. Griješili smo i ja i ona, ali prešao bih preko svega, jer ne želim ostati s nekim u lošim odnosima. Što vi mislite o tome? Vrijedi li pokušati?

Hahah, to je jako fina teorija, samo je teško izvediva, ali mislim da se iza nje ustvari krije tvoja želja da se sve to ne završi i da zato želiš biti u kontaktu sa njom, jer ako realno pogledamo, koji lik bi htio biti frend sa nekom drolj... koja je otišla sa drugim, stari moj ja mislim da si ti debelo zacopan u nju
__________________
Mo'š mislit kakav lik, za mrtav ladan bit..
HitThatOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 06:36   #24
Super je kvalitetna osoba ako je otišla sa drugim.
Jedini razlog da ju držiš blizu sebe je ako se povodiš onom "Drži prijatelje blizu a neprijatelje bliže"
Ili imaš motiv kojeg nisi ovdje priznao (a možda nisi ni sebi priznao?)
dawg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 17:03   #25
Ovo je priča. Znači, upoznam tu predivnu djevojčicu, odmah mi se svidjela, a svakim danom sve više. U toj cijeloj priči bilo je i onih manje lijepih stvari, ne mislim na svađe, nego na bolest s kojom se nosila, a naravno nisam je napustio, nego se zaljubljivao sve više i više...nisam želio ništa brzati zbog toga svega, stvarno sam je pazio i želio sam je što bolje upoznati, bez forsiranja. Nakon nekoga vremena, standardnih zajebancija, druženja i priča, došlo je do nesporazuma zbog kojeg nismo bili krivi ni ja ni ona. Ona se tu kao naljutila, i nije mi se javljala. Ja sam se za to ispričao, iako ni nisam bio kriv, ali dobro, nema veze, sve smo izgladili (možeš misliti!). Nakon par dana, opet isto, ne javlja se, zovem, tražim je da se nađemo, ali ništa, i nakon moga forsiranja, odluči mi reći da se moramo naći, da mi ima nešto reći. Inače, mjesec dana je prošlo od toga kada se ''naljutila'', znači punih mjesec dana nisam znao razlog takvog njenog ponašanja. Na kraju, uz još jedno odgađanje s njene strane, napokon se nađemo, i ona meni kaže kao ti si super, bla bla trlj, brlj, standardne spike, ali problem je što joj se u međuvremenu javio njen bivši. Ja sam to sve prihvatio, kao što bi svako normalan to napravio. Rekla da joj se javio 10 dana nakon što smo se mi upoznali, a viđali smo se više od 3 mjeseca, tu me je cijelo vrijeme zavlačila, i s njim se dopisivala i vjerojatno viđala u isto vrijeme. znači skoro 3 mjeseca mi je to sve krila i pravila se da je sve u redu, čak je i rekla da se kod onoga nesporazuma uopće nije naljutila na mene, kao da je trebala neki razlog za prekid. Bivši je kronični pijanac i ženskaroš koji skače s jedne na drugu, čak i sada kada se njoj javlja, a ostavio ju je zbog svoje bivše...Samo je tražila zakrpu s nekim da ga preboli, i tu sam se našao ja, pravi trenutak u krivo vrijeme. Dok je kao bila ''ljuta'', sreli smo se u gradu, ona je onako nezainteresirano pričala sa mnom, meni bilo ful neugodno, i u jednom trenutku, doleti frajer s kim je pričala prije mene i kaže joj kao ''jel idemo?'' Ja računam, to joj je neki prijatelj, dolazi ubrzo, kažem joj da ću je naći kasnije, da ne smetam sada, i ona ode s njim. Kasnije se vraćam, nje nigdje nema, i taj dan kada smo prekinula kaže mi da je to njezin bivši. Tu večer je otišla s njim, a mjesec dana sam mislio da joj je to prijatelj ili poznanik...Jučer sam se javio, tj. poslao poruku, iskreno sam se ispričao, ali evo već drugi dan nema odgovora. Ovo je gotova priča, priznam da sam debil, ali očito treba vremena da mi neke stvari dođu do glave...ja sam vjerojatno u nju zaljubljen još uvijek, vidim je s vremena na vrijeme i svaki put me prođu oni isti trnci kada je ugledam. Jedino što znam je da je na želim više nikada vidjeti. Zahvaljujem svima na savjetima, stvarno ste mi puno pomogli! Pozdrav ljudi!
kurt1904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 18:21   #26
100 ljudi sto ćudi.
Ima nas svakakvih.
Nažalost je tako....
limunska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 22:05   #27
Prihvati da ce se to u zivotu dogadjati i da je to u Redu.
Sigurno ima ljudi koje ti bas ne volis. Ali, ti ljudi su istovremeno omiljeni u svom krugu. Dakle, zapravo i nisu lose osobe, ali tebi ne odgovaraju.

Sad shvati da i ti nekom predstavljs tu osobu. Hocu reci, nisi los opcenito, samo se njoj "ne svidjas/odgovaras".

To ti je zivot.
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger