Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2017., 14:45   #1
Događaji za umirovljenike u ZG

Pozdrav,

baka mi je od kad je u penziji jako usamljena i dosadno joj je. Sve koleginice su ili umrle ili teže bolesne. Ona je vitalna, živi u svojoj kući i ima dobru penziju, jedino fali društva.

Znate li za neke organizacije za umirovljenike, bilo radionice, izleti, zabave, samo da imaju tjedni program kojem se može priključit? Ja nisam googlajući ništa konkretno našla.

Hvala na odgovorima!
Etiketa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 14:51   #2
Znam da postoji Sveučilište za treću dob https://www.pou.hr/hr/index.php/sveu...trecu-dob.html

Moja teta ide svaki tjedan nekamo u Krajišku (ako se ne varam) ili negdje u blizini toga na gimnastiku, organiziraju i izlete i ljetovanja.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 15:06   #3
Hvala Cats! Ima zanimljivih programa. Ona nije za nikakva učenja i slično jer ne može više dobro držati koncentraciju i pamtiti. Za nju bi bilo više izleti i zabave bez tematike učenja, samo da se jede i pije i nešto zajedno radi, izrađuje, možda neke umjetničke radionice. Na ovim programima je više naglasak na učenju i predavanjima što za nju nikako nije. Još ću malo pogledat.
Etiketa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 16:57   #4
Etiketa, u kojem ti je kvartu baka? Već par godina u gradu postoji projekt Gerontološki centri koji je vezan za gradske domove za starije - postoje razne aktivnosti koje su, naravno, besplatne za korisnike. Koliko znam, o domovima ovisi koje aktivnosti će organizirati, recimo, moja baka živi na Trešnjevci i išla je na kompjutorski tečaj, izradu nakita i pjevala u zboru, bila je jako zadovoljna. Probaj kontaktirati dom za starije u bakinom kvartu pa će ti oni reći što sve nude!
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 21:58   #5
Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
Etiketa, u kojem ti je kvartu baka? Već par godina u gradu postoji projekt Gerontološki centri koji je vezan za gradske domove za starije - postoje razne aktivnosti koje su, naravno, besplatne za korisnike. Koliko znam, o domovima ovisi koje aktivnosti će organizirati, recimo, moja baka živi na Trešnjevci i išla je na kompjutorski tečaj, izradu nakita i pjevala u zboru, bila je jako zadovoljna. Probaj kontaktirati dom za starije u bakinom kvartu pa će ti oni reći što sve nude!
Ovo mi se sviđa! Hvala na preporuci. Baka je u Maksimiru. Raspitat ću se sutra u domu Maksimir
Etiketa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:38.