Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2017., 22:47   #1401
30%popust na mangu
VIP17
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 22:48   #1402
Quote:
vitamita kaže: Pogledaj post
pisala sam im vec 5 mail-ova :-) ali malo si me ipak smirila i probudila nadu... tnx
Ja sam u početku prije cca dve godine kad sam počela naručivati i vraćati (i dok nisam skužila recept i kako dišu) znala i po 15 mailova. Najduže sam čekala nešto više od mjesec i pol, skoro dva na refund. Ali to je sve uvijek u sezoni popusta kao što je i sad bio black friday vikend, tako da je razumljivo na neki način. Samo treba biti uporan. Sad se zbilja ne mogu požaliti već jako dugo, odmah mi za dan dva vrate novce nakon što im pišem preko tog.
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 23:09   #1403
Quote:
Hellcat kaže: Pogledaj post
Ja sam u početku prije cca dve godine kad sam počela naručivati i vraćati (i dok nisam skužila recept i kako dišu) znala i po 15 mailova. Najduže sam čekala nešto više od mjesec i pol, skoro dva na refund. Ali to je sve uvijek u sezoni popusta kao što je i sad bio black friday vikend, tako da je razumljivo na neki način. Samo treba biti uporan. Sad se zbilja ne mogu požaliti već jako dugo, odmah mi za dan dva vrate novce nakon što im pišem preko tog.
imas srece .. joj ja necu vise narucivati preko neta, ovo mi je prestresno , samo da mi vrate novce i by by Mango... ostajem vjerna Zari... hvala jos jednom na pomoci
vitamita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 23:22   #1404
Quote:
vitamita kaže: Pogledaj post
imas srece .. joj ja necu vise narucivati preko neta, ovo mi je prestresno , samo da mi vrate novce i by by Mango... ostajem vjerna Zari... hvala jos jednom na pomoci
Ma nnč, razumijem skroz jer tako je i meni u početku bilo... Strpljenje je ključno.
A možda imaju više takoreć´ obzira na neki način prema čestim kupcima, ja u prosjeku jednom tjedno nešto naručim (nekad i po 3-4 puta u tjednu ), ali kažem, u prosjeku.., a isto tako bar jednom mjesečno nešto i vraćam, tako da se već ´znamo´. Dok je u početku, kao što rekoh, bilo kako je bilo...
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 23:22   #1405
Quote:
Lubenica21 kaže: Pogledaj post
Užasni su, a nitko od njih da bar odgovori na nešto, ne bi vise od njih naručila, nema sanse
Ni ja! Inace stvarno imam strpljenja, ne zovem i ne pisem mailove..ali ovo je previse!! Najgore mi je sto sam platila karticom, uvijek placam karticom, i sad cu se morati natezati s njima za novce!!
m17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 23:26   #1406
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Stigle mi hlače sa outleta sa alarmom (i to onim sa bojom)
Imao netko sličan slučaj? Platila sam ih 50 kn pa ih nemam namjeru vraćati.

Probao netko ići u dućan da ih traži da skinu? Hoćže li uopće to?
Tako je meni jednom doslo na torbi..skinula mi teta u konzumu!!
m17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 07:57   #1407
Hi cure
Da li je koja imala iskustva sa vraćanjem narudžbe, ali dijelom u trgovinu a dijelom poštom? Naime, jučer mi nisu htjeli uzeti neke stvari iz Sport kolekcije (uzimaju samo ono što i oni sami drže u dućanu), tako da dio moram slati poštom.... No kako sam nešto ipak ostavila jučer u trgovini, ne znam dal je to sad prevelika komplikacija za sprovesti kada im dodatno dođe i paket sa stvarima...
nemesiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 08:07   #1408
Quote:
m17 kaže: Pogledaj post
Ni ja! Inace stvarno imam strpljenja, ne zovem i ne pisem mailove..ali ovo je previse!! Najgore mi je sto sam platila karticom, uvijek placam karticom, i sad cu se morati natezati s njima za novce!!
ovo ti je zapravo dobra stvar u mene je bio problem sto sam platila pouzecem.
fairy wings is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 09:05   #1409
Cure, ima li koja ovaj kaput?
https://www.mangooutlet.com/hr/zene/...ndas.familia;2
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 10:18   #1410
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
ovo ti je zapravo dobra stvar u mene je bio problem sto sam platila pouzecem.
Stvarno?!? Ajde da ima nesto pozitivno!!
m17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 10:48   #1411
Grozni su, još jutros je bilo ove jakne https://shop.mango.com/hr/zene/kaput...ndas.familia;2

i sad kad vidim da su izbacili ovih 30% samo je netragom nestala, našla sam je u histoy svojoj jer je na stranici nema
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 11:10   #1412
Quote:
xdjevojcicax kaže: Pogledaj post
Grozni su, još jutros je bilo ove jakne https://shop.mango.com/hr/zene/kaput...ndas.familia;2

i sad kad vidim da su izbacili ovih 30% samo je netragom nestala, našla sam je u histoy svojoj jer je na stranici nema
Meni je skoro sve s wish liste nestalo u roku 20min. Isla uspavat malu da mogu po komodu pregledat sta cu, ono sve nestalo

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:14   #1413
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
imam ja, super je, malo duzi. jedino me razljutilo sto remen nije smedi, nego crni.
fely is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 17:46   #1414
Cure, hoce se mozda koja mijenjati? Imam velicinu S, ali trebam XS.
https://www.mangooutlet.com/hr/zene/...she.familia;32
Evalynn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 20:04   #1415
Quote:
xdjevojcicax kaže: Pogledaj post
Grozni su, još jutros je bilo ove jakne https://shop.mango.com/hr/zene/kaput...ndas.familia;2

i sad kad vidim da su izbacili ovih 30% samo je netragom nestala, našla sam je u histoy svojoj jer je na stranici nema
Prekrasna je.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 08:30   #1416
zna li netko može li se na ovoj jakni skinuti ovo užasno žuto krzno sa kapuljače? nisu mogli staviti neko normalne boje ?

https://shop.mango.com/hr/zene/kaput...5002.html?c=69
helianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 13:22   #1417
pise u opisu: odvojiva kapuljača od umjetnog krzna
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 13:39   #1418

da, ali da li je odvojivo krzno od kapuljače? imam jednu njihovu jaknu i može se odvojiti i kapuljača od jakne i krzno od kapuljače, ali u opisu je tako i pisalo.
helianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 13:48   #1419
Mislim da krzno nije odvojivo
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 19:32   #1420
jos se nitko nije javio po pitanju povrata novca, stvarno sam ljuta
vitamita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.