Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2017., 20:09   #101
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Nije vezano za temu, pa zato.

Usputno sam skrenula s teme, kad smo vec kod farmakoterapije. Moje žensko društvo poznaje nekolicinu žena koje su na piluli već godinama. Isključivo radi seksa, kojeg nemaju redovito, jer nisu u vezama. To jest, nekad jesu, nekad ne, ali nije to baš neki seks life da bi godinama bile na piluli, bez iti jednog drugog razloga. Nemam predrasude prema njima kao osobama, nego prema odluci da induciraš svoje tijelo sintetičkim regulatorom prirodnog procesa, svakodnevno i godinama, samo da se možeš slobodno i opušteno pojebat sa likom sa Tindera jer je kondom meh.

Al ono, nisam htjela skretat s teme o seksu koja je super iz bojazni da će se standardnom ŽK-ovskom inercijom opet sve svest na hormoni-abortusi-Lidl rotaciju, pa zato nisam prošireno elaborirala.

I onda upravo jesam.


Izdvojeno s Napaljenosti
ne jebem se trenutno s nikime odnosno jelte nisam u vezi ali samo sam htjela reci da pilule nisu nesto sto se periodicno uzima. pilule se uzimaju kontinuirano bez obzira na jebavanje.
malo mi je bedasto da se uzimaju kontinuirano iskljucivo samo radi povremenog seksa ali nije ni to lose, tijelo ti se navikne a i ako se seksic desi-super.
tako da zapravo ne vidim nista lose niti cudno u tome ali ja se ne jebem usputno pa nemam neki strah od std-eva. da mi to na naglo postane hobi sigurno bi inzistirala i na kondomu plus pilula i svega.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 20:29   #102
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Znam, njihova greška.


Prosječni ljudi nisu toliko promiskuitetni kao ovi s Tindera i sličnih platformi.
Takve metode nalaženja partnera:
1) više privlače promiskuitetne ljude,
2) omogućuju puno više promiskuiteta.
Tako da je veći rizik na Tinderu nego u tvom kvartu, jer tamo igraš u prvoj ligi i sve bolesti su puno dostupnije.
u teoriji. u praksi se ljudi zbilja svakako jebu bez kondoma tako da je dovoljno da je to jednom napravio i pobrao nešto, a da ne zna.
u mom kvartu vjerojatno svi imaju više sreće nego pameti, uključujući mene, jer bih na prste jedne ruke mooožda mogla nabrojati ljude koji su uvijek koristili kondome. pa čak i sa strancima.
a još manje onih koji su se ikad testirali i žena koje redovito idu ginekologu.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 20:42   #103
Ja sam jednom imala epizodu kada sam se testirala na sve najteže spolne bolesti.
Privatni lab, tisuću kuna, teta koja je vadila krv vrlo profi i ljubazna, testirala se u petak, rezultati će biti gotovi u ponedjeljak, rekoše mi.

U ponedjeljak izmučena, s podočnjacima, na rubu živaca čekam da me nazovu, mob napokon zvoni.

Teta: Molim vas smjesta dođite u kliniku, stigli su vam nalazi.
Ja: Je li sve u redu, možete li mi reći rezultate?
Teta: Ne smijem ništa preko telefona, molim vas odmah dođite.
Ja: Molim vas možete li mi ipak pogledati?
Teta: Ne mogu, ali požurite, nalazi vas čekaju na recepciji pa odmah s njima idite liječniku.
Ja: Prekidam vezu, srce mi je u grlu, oči se pune suzama. Nalazi su pozitivni.

Zovem taksi i plačem. Moj život je gotov, razmišljam kako ga najbezbolnije prekinuti. U mislima se opraštam s obitelji i prijateljima, planiram oproštajno pismo. Taksi dolazi; potiskujem jecaje, plačem u sebi.

Drhtavih koljena ulazim u kliniku kao na stratište.
Sa mnom je gotovo, a samo mi je 25. Tulim.
Tražim recepciju, podižem nalaze, plaćam, izlazim na ulicu.

Trgam kuvertu, duboko udahnem, život mi se odvrti pred očima.
Spremna sam na najgore. Čitam.
Pa opet čitam, pa opet.
Wtf moment, duboko udišem, smijem se na glas kao luđakinja.
Plačem.
Jebem sve po spisku kozi s telefona koja mi je upravo uzela 10 godina života.

Nalazi su negativni.

Kako se ispostavilo, teta je mislila da sa mojim zdravljem nešto ozbiljno nije u redu pošto sam se testirala na sve opake boleštine redom i kada je vidjela da su nalazi na std negativni, uplašila se da imam rak/leukemiju/nešto i zato je govorila uspaničenim glasom i rekla da trebam doktoru s nalazima.

I možda sve ovo gore skupa ne bi bilo ništa ekstra ni neuobičajeno da u to vrijeme još nisam bila djevica. Ali opreza nikad dovoljno.

p.s. nadam se da ovo moje iskustvo neće nikoga zaplašiti ni odgovoriti od testiranja na std, testiranja su sjajna stvar, sve je diskretno, brzo gotovo i spašava živce, zdravlje i živote
Molly K Darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:00   #104
Mislila si da si pokupila STD po duhu svetom?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:01   #105
sve čekam da netko pita.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:03   #106
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Mislila si da si pokupila STD po duhu svetom?
Pa, iskreno, Duh Sveti je bio sa jako puno zena.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:05   #107
Idući put kad te sašije anksioznost, samo da znaš da to možeš obaviti i besplatno.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:07   #108
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Pa, iskreno, Duh Sveti je bio sa jako puno zena.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:32   #109
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Mislila si da si pokupila STD po duhu svetom?
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
sve čekam da netko pita.
Nije lijepo rugati se osobama s psihičkim poteškoćama.



Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Idući put kad te sašije anksioznost, samo da znaš da to možeš obaviti i besplatno.
Ma znala sam, ali to bi bilo prejednostavno. Da ne idem u detalje.
Psihoza, nije bilo pomoći.

U retrospektivi, bilo bi bolje da sam si platila tri seanse kod psihića za te pare.
U svakom slučaju, ne ponovilo se.

Sad sam normalna.
Molly K Darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 22:48   #110
Molly, brate, mene bi isto uhvatio panić da mi neka tamo zdravstvena djelatnica priredi takav šok.

Jebote, donosi zaključke o možebitno zloćudnoj bolesti na osnovu tvoje zabrinutosti prilikom testiranja. Profesionalnost i hendlanje pacijenata su joj dno.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 23:19   #111
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
u teoriji. u praksi se ljudi zbilja svakako jebu bez kondoma tako da je dovoljno da je to jednom napravio i pobrao nešto, a da ne zna.
Naravno. Ali činjenica je da što više partnera imaš, veća je šansa da nešto pokupiš.
Quote:
Molly K Darling kaže: Pogledaj post
I možda sve ovo gore skupa ne bi bilo ništa ekstra ni neuobičajeno da u to vrijeme još nisam bila djevica. Ali opreza nikad dovoljno.
Isuse. Pardon, Duše sveti.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 23:21   #112
Samo je jedan lateks zabavan u krevetu .
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 00:38   #113
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
u teoriji. u praksi se ljudi zbilja svakako jebu bez kondoma tako da je dovoljno da je to jednom napravio i pobrao nešto, a da ne zna.
u mom kvartu vjerojatno svi imaju više sreće nego pameti, uključujući mene, jer bih na prste jedne ruke mooožda mogla nabrojati ljude koji su uvijek koristili kondome. pa čak i sa strancima.
a još manje onih koji su se ikad testirali i žena koje redovito idu ginekologu.
Nope.
U praksi su Tinder, Grindr i slične aplikacije dovele do znatnog povećanja incidencije spolno prenosivih bolesti.
Ne znam zašto se tome čudite, to je isto kao i Uber, aplikacija je znatno povećala efikasnost tržišta (kako ova taksi, tako ona seksualnog) i zbog smanjenja cijena se povećao promet.
I kako sad imamo znatno više taksista, tako imamo i znatno više spolnih bolesti.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 00:58   #114
U Hrvatskoj?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 01:17   #115
Ne znam podatke za Hrvatsku, ali to su mehanizmi koji djeluju svugdje.
I u Egiptu su socijalne mreže izazvale revoluciju.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 01:53   #116
To ne znači da je u Hrvatskoj Tinder dovoljno popularan i dovoljno facilitira promiskuitet da je seks s osobom s Tindera rizičniji od seksa s osobom s faksa, frendovim poznanikom i slično.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 03:08   #117
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
To ne znači da je u Hrvatskoj Tinder dovoljno popularan i dovoljno facilitira promiskuitet da je seks s osobom s Tindera rizičniji od seksa s osobom s faksa, frendovim poznanikom i slično.
Bojim se da znači.
Tinder facilitira promiskuitet naprosto zato što je efikasniji u nalaženju partnera od bilo koje tradicionalne metode.
Baš kao Uber u usporedbi s taksijem.
I zato je rizičnije jebati se s osobom s Tindera, ili iskrice, ili smokve, ili fejsbuka ili foruma.
Kao što je jeftinije voziti se u Uberu nego taksiju.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 03:52   #118
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
I zato je rizičnije jebati se s osobom s Tindera, ili iskrice, ili smokve, ili fejsbuka ili foruma.
U odnosu na jebanje s Maricom iz pošte koja nema fejsbuk i pjeva u crkvenom zboru? Naravno.

U prvom mi postu tu piše da ne vidim neku razliku između tipa s tindera, foruma, birtije ili prijatelja iz djetinjstva.

Za ove iz birtije i djetinjstva pretpostavljam da isto imaju internet, a ovi koji iz birtije odu s društvom za ONS teško da to rade prvi put.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 08:43   #119
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Ae sad... kad smo kod tog, je li itko probao onaj što svijetli u mraku?
Light saber!
EDIT: a već ste rekli to
Quote:
Malo Derište kaže: Pogledaj post
Uf...meni je isključivi razlog bio duševni mir je sam se grozila neželjene trudnoće. Ali ja sam forsala i kondome. Tek bi nakon nekog vremena rekla da sam na piluli. Da, prešutila bih ponekad da pijem išta.
Pa to je ok. Znam za slučaj gdje ona ne želi piti pilule jer je čula sve najgore o njima, kondom im se "ne da", a najjači je bio zaključak "ali ubila bih se da ostanem trudna"

Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Zbog ovog onu temu - Koliko često mijenjate posao?

vidim kao - Koliko često mijenjate partnera?


Tako ja na ŽUD-u temu "On, ja i moji demoni" vidim kao "On, ja i moji digimoni".
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 09:31   #120
Ima li tih svjetlećih po DM-u i Mulleru? Ili moram u specijaliziranu trgovinu?
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:35.