Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2006., 02:47   #1
Gdje u Vancouveru ima domace spize

Dakle Di u Vancouveru ima.... Ja zivim u Surrey, i tu kraj mene ima jedna talijanska trgovina koja drzi neke nase proizvode (Vegeta, ...), u SuperStore ima par Krasevih proizvoda i to je sve sto znam.
AllweEverWanted is offline  
Old 13.03.2006., 19:34   #2
Imas u Burnaby, na krizanju Edmonds i Mary ulici, imas u Downtown, na Davie i negdje oko Granville,preko puta Fitness World, imas na Nanaimo.
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Old 14.03.2006., 01:28   #3
Quote:
talia kaže:
Imas u Burnaby, na krizanju Edmonds i Mary ulici, imas u Downtown, na Davie i negdje oko Granville,preko puta Fitness World, imas na Nanaimo.
TNX
AllweEverWanted is offline  
Old 14.03.2006., 05:43   #4
Ma sizno je forum skros Enoga imas 4 identicna posta
piper is offline  
Old 14.03.2006., 13:51   #5
Na West Broadway imas grcku trgovinu koja se zove Parthenon Supermarket,
tamo mozes naci dosta nasih proizvoda;Sardine Postira, Krasevih napolitanki, Vegete, Podravka juhi, ima cak i bosanskog ajvara, slovenskih fructal sokova..
U Whole Foods u North Vancouveru sam vidjela od SMS-a Djem od smokvi,
nisam gledala ali mozda imaju i njihovog maslinovog ulja i onih slanih incuna..
7eleven bi trebao zapoceti s distribucijom Jana vode, ali ce se zvati Skinny water
nella is offline  
Old 14.03.2006., 15:49   #6
Quote:
nella kaže:
Na West Broadway imas grcku trgovinu koja se zove Parthenon Supermarket,
tamo mozes naci dosta nasih proizvoda;Sardine Postira, Krasevih napolitanki, Vegete, Podravka juhi, ima cak i bosanskog ajvara, slovenskih fructal sokova..
U Whole Foods u North Vancouveru sam vidjela od SMS-a Djem od smokvi,
nisam gledala ali mozda imaju i njihovog maslinovog ulja i onih slanih incuna..
7eleven bi trebao zapoceti s distribucijom Jana vode, ali ce se zvati Skinny water
Ove sto sam ja nabrojala, su nasi ducani, ipak imaju vise nasih proizvoda od Parthenon-a.
Ima ih dosta u Burnaby,ima ih tri-cetiri na Edmondsu, plus restoran Balkan House.
Slusaj utorkom u 9:30 ujutro emisiju na nasem jeziku Radio Alfa, na 102.7 fm, tu ces cut sve informacije o ducanima, dogadjajima itd.
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Old 14.03.2006., 19:43   #7
Quote:
talia kaže:
Ove sto sam ja nabrojala, su nasi ducani, ipak imaju vise nasih proizvoda od Parthenon-a.
Ima ih dosta u Burnaby,ima ih tri-cetiri na Edmondsu, plus restoran Balkan House.
Slusaj utorkom u 9:30 ujutro emisiju na nasem jeziku Radio Alfa, na 102.7 fm, tu ces cut sve informacije o ducanima, dogadjajima itd.
Tnx, u Surrey ima jako malo nasih ljudi, ima mozda dvoje u mojoj crkvi, mozda troje staraca u mojoj zgradi(ona ruzna zgrada nasuprot skytraina u KingGeorge) i sve sto sam saznao od njih je dvije male trgovine koje imaju par nasih proizvoda. Eh da posto radim u West Van, tamo ima Adriatic house ili tako nesto, ali hrana nije bog zna sta.
AllweEverWanted is offline  
Old 15.03.2006., 17:42   #8
Jeli taj Adriatic House jos uvijek otvoren?
Ja bila prije par tjedana za vikend, subota,oko 3h, zatvoreno i unutra nema nista, prazne police i sank, nema pica nema hrane, izgledalo napusteno?
Sto nije valjala hrana? Sta nude?
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Old 18.03.2006., 06:10   #9
Pardon radio emisija na nasem jeziku je u 9:00-10:30, ujutro, utorkom, na 102.7
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Old 19.04.2007., 12:17   #10
Hrvatska hrana u svijetu

hitno mi trebaju podaci o tome koja hrvatska hrana ili brendovi(hrana i piće) se prodaju u dijaspori.nemam pojma kako to naći na netu,pa sam mislila da je ovo pravo mjesto da to pitam.ili ako netko zna neke linkove.
hvala
__________________
tajne su tu da ih netko nasluti...postoji riječ koja vrijedi tek kad se prešuti...
coco_D is offline  
Old 19.04.2007., 12:47   #11
za sad nasla kraseve proizvode (domacica i napolitanke i griotte) i podravku (vegeta i govedzi gulas)...
jos sam u potrazi za karlovackim....

pozz
__________________
Theatrical, dramatical...
13Lilly13 is offline  
Old 19.04.2007., 12:53   #12
Quote:
13Lilly13 kaže: Pogledaj post
za sad nasla kraseve proizvode (domacica i napolitanke i griotte) i podravku (vegeta i govedzi gulas)...
jos sam u potrazi za karlovackim....

pozz

za karlovacku i inu cro cugu znam samo jedan bottle shop, oxford st. sydney, e sad sve sto uz to znam da je blizu "balkan" restaca. udi unutra i pitaj, ziher znaju. al ti si u adelaidu. ili perthu, jel'da?
-kuglica- is offline  
Old 19.04.2007., 12:53   #13
navodno sa voda "Jana" prodaje u New Yorku.

Sto se Karlovackog tice, mislim ga ga ni nebus nasla u neko dogledno vrijeme, posto je Karlovacka pivovara otisla kvragu...
goranOR is offline  
Old 19.04.2007., 13:06   #14
i sljivovica,

i konzerve sardine,

i pasteta

i pekmez

i puding prah

i ajvar

i bobi stapici
todaytonight is offline  
Old 19.04.2007., 13:10   #15
to sam i pretpostavljala.ali stvar je u tome da ja na temu hrvatske hrane u svijetu moram postaviti 10 pitanja.pa ako bi mogli malo specificirati,npr.u kojem gradu i državi,koliko dugo,malo više informacija.smislila sam 2 pitanja o vegeti,pa mi trebaju još 8 o ostalim proizvodima.
__________________
tajne su tu da ih netko nasluti...postoji riječ koja vrijedi tek kad se prešuti...
coco_D is offline  
Old 19.04.2007., 13:30   #16
ovdje u deželi sve grca pod hrvackom hranom
Mezomorph is offline  
Old 19.04.2007., 13:45   #17
http://www.vinodoltrading.nl

Ovdje hrvatski online shop u Nizozemskoj.Inace ducan od mene je 20 min na nogama.Mozes si pogledat.
__________________
LITTLE GREEN PEPPERS FROM PADRON... Some are spicy, some not!!!
Peregrina is offline  
Old 19.04.2007., 13:49   #18
U Danskoj mozes kod turcina kupit varazdinski kiseli kupus, podravkine govedje gulase, vegetu, kokosije juhe, kisele paprike, domacicu, napolitanke, pekmez od sljiva i sipka.
Ako sam sta zaboravila danci nadopunite me.
__________________
øvelse gør mester
mali-mis is offline  
Old 19.04.2007., 16:30   #19
Gdje u inozemstvu?
Ja sam nasla svakakve stvari
Neome is offline  
Old 19.04.2007., 18:47   #20
ja sam u USA i ovdje imas sve da kupis. Udes u poljski, bosanski.....ducan i ima bas sve od cokolada, hrane do alkohola.
Katie is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:23.