Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 15:00   #81
Sto ti je dalo osjecaj da imas pravo dovesti dva psa u zajednicki zivotni prostor bez da sa njim pricas o tome?

Zasto on nije isao u pariz?

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:04   #82
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Sto ti je dalo osjecaj da imas pravo dovesti dva psa u zajednicki zivotni prostor bez da sa njim pricas o tome?

Zasto on nije isao u pariz?

Sent from my D2403 using Tapatalk
jel ovo sad držanje štange muškiću?


kad je već pročitao temu nek se i on izjasni, ups, onda će se i tu pokačiti
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:04   #83
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Sto ti je dalo osjecaj da imas pravo dovesti dva psa u zajednicki zivotni prostor bez da sa njim pricas o tome?

Zasto on nije isao u pariz?

Sent from my D2403 using Tapatalk
Zato jer sam ih udomila hitno im je trebao smještaj, nađeni su upikraj ceste u Varaždinu i eto, a u Paris nije išao jer nije mogao zbog svojih smjena a ja sam mogla
MessyHair is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:04   #84
Quote:
ray of light kaže: Pogledaj post
jel ovo sad držanje štange muškiću?


kad je već pročitao temu nek se i on izjasni, ups, onda će se i tu pokačiti
Zezaj ti al da jop on dođe na pismeno bi se tu pokačili
MessyHair is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:05   #85
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Evo draga , ja sam sve to prošla - i ogromne dugove i nezaposlenost i tešku bolest mog muža koji mi je tada još bio dečko ali smo živjeli zajedno ..i probleme sa njegovim starcima kojima nisam bila po volji i stalno su nas pokušavali posvađati - i još smo k tome bili podstanari - i glad - da , dobro si pročitala - glad i strah od gladi i toga da ćemo završiti pod mostom - jer smo morali sve te dugove vratiti - a isti su nastali radi njegove bolesti i liječenja , pa sam u to doba ja ostala bez posla ....

Nikada se nismo svađali , desilo se u par navrata da sam ja pukla i počela plakati od očaja i straha - tada se on znao rasplakati sa mnom - no nikada , nikada nismo imali ovako trivijalne svađe koje izjedaju polako niti nas je ovakva životna situacija udaljila - dapače , postao je doslovno dio moje duše , netko tko me pozna u svim mojim stanjima bolje od moje mame ,netko kog ja poznam u svim njegovim

Je l ti sada lakše kad znaš da nisi jedina kojoj se događaju ružne stvari ?

Vi ćete ili puknut ili shvatiti da može biti samo bolje ... ovisno o tome koliko ste se potrošili do sada i imate li snage pogledati realno u budućnost i reći jedan drugom : Dat ću sve od sebe da TEBI bude bolje
ovo je sasvim nešto drugo, dvoje emocionalno zrelih ljudi i koji se poštuju i vole
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:06   #86
Naravno on to sve gleda sa svog kuta gledišta a ja sa svog, on i ne vidi tu neki razlog da se jadam jer smatra da nam uopćw nije tako loše
MessyHair is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:07   #87
Quote:
MessyHair kaže: Pogledaj post
Zezaj ti al da jop on dođe na pismeno bi se tu pokačili
pa raspalite onda, mi ćemo se podijeliti u tabore, tj. navijačke skupine
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:08   #88
Quote:
MessyHair kaže: Pogledaj post
Zato jer sam ih udomila hitno im je trebao smještaj, nađeni su upikraj ceste u Varaždinu i eto, a u Paris nije išao jer nije mogao zbog svojih smjena a ja sam mogla
Psi su ozbiljna briga.
I meni bi smetalo da me se napita oko tak vazne stvari.

Mozda on nije zelio ni da ti ides u pariz.
Imate financijskih problema.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:09   #89
Quote:
ray of light kaže: Pogledaj post
ovo je sasvim nešto drugo, dvoje emocionalno zrelih ljudi i koji se poštuju i vole
Kako ti znaš da se mi u dušu neznamo, znamo se. Ja ga znam bolhe nego on sebe a i on mene.. Nisu sve veze ružičaste i nismo svi isti, nemamo svi isti fitilj i ne doživljavamo svi isto stvari no ti ne znači da je njihova veza bolja ili kvalitetnija od naše
MessyHair is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:10   #90
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Psi su ozbiljna briga.
I meni bi smetalo da me se napita oko tak vazne stvari.

Mozda on nije zelio ni da ti ides u pariz.
Imate financijskih problema.
A jebiga sad!
Jedan je život.. rekla sam da sam osjetilni i hedinistički tip
MessyHair is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:13   #91
Quote:
MessyHair kaže: Pogledaj post
A jebiga sad!
Jedan je život.. rekla sam da sam osjetilni i hedinistički tip
Onda otkači tog neosjetilnog i mir
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:15   #92
Quote:
MessyHair kaže: Pogledaj post
Kako to misliš? Normalno da sam se izjadala, očito se ne hvalim svojom situacijom
Baš kako sam i napisala... na gro dobrih savjeta, reagiraš obrambeno i nogom.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:16   #93
Quote:
MessyHair kaže: Pogledaj post
....., i onda se posvadumo jer on kaže da ga ja tlačim sa stvarima koje nisu od bitnog značaja,npr posvadili smo se oko nekog pranja suđa tako da je došlo do tog da sam mu ja rekla da je nesposoban i onda se on htio pokupit. Shvaćam da sam malo pretjerala ali i on je kad mi je rekao da sam trivijalna. Kad sam sama kad on radi ja uživam u svojim stvarima, nije bitni kojima jednostavno me čine sretnima, volim umjetnost, glazbu sve dok on ne dođe kući i nabije mi svoje ideale u svoj ukus. Pušta glazbu koju on voli a ako ja nešto pustim pljuca da je to sranje,uvijek je on u pravu s moje crte gledišta a s njegove ispada da ja furam po svim. Ugl vežu nas i dugovi koje inamo, minusi, kartice i krediti koji su većinom na meni, da me on ostavi jao meni jer jedva krpamo i s njegivom plaćom. Ja shvaćam da smo oboje teški ali neznam kako je drugima, ovako kad vidim ljude čuni mi se da oni u kući ne vode rat svakodnevno i žestoko kao mi. Tu i tamo ok, ali da su kao pas i mačka neznam. A ja ga volim, voli i on mene i to je nase prokletstvo . [Ja još bolujem od anksiozno depresivnog poremećaja i pijem antidepresive i to od kad sam s njim, tad je sve počelo. Sad kad bih prekinula s njim neznam tko bi uopće bio samnom kad bi čuo to, mislim ja sam kao i svi dr ljudi ovako imam društvo i prijatelje vodim dobar društven život no zbog neshvaćenosti u okolini npr ne želim djecu, želim ostvarit svoje neke želje jednostavno želim više od života tj sviđa mi se ovaj moj mali svemir u mojoj glavi u kojem živim.. samo tko bi bio samnom kad bi mu rekla za svoju bolest predrasude.. a onda opet da li bi ja bila s ikim nakon ove veze teško. er život u dvoje je pakao. Ugl htjela bih našu vezu spasit alu neznam imali spasa. Btw seksa više i nema toliko jer ja od tableta nemam libido kakav sam imala pa je on spao na neke dr načine.. sve me to muči. Jeli ovo sve normalno prolazit? ...
je li normalno - nekima jest ali ne bi trebalo biti
živite u simbiozi iz koje, po definiciji, oboje imate neke koristi
usudila bi se reći da on ima više koristi od tebe jer ima besplatan dom i brigu
zajedničko podmirenje dugova bi ti trebao biti prioritet
s druge strane, ti si emotivno i psihički ovisna o njemu iako se ne ophodi prema tebi kao netko tko voli
ali čini se da ne ostaješ ni ti njemu dužna i sve se svodi na provociranje (uvijek istih) situacija kao potvrde tebi da je on arogantan i nadmen, a njemu da si trivijalna
u biti, ne podnosite jedno drugo takvima kakvi jeste
ne zato što je suživot filozofa i praktiačara nemoguć nego zato što ste vi, svatko za sebe, nesretni životom koji vas je zatekao, koji zvuči kao da ništa niste birali

Quote:
MessyHair kaže: Pogledaj post
Dala sam dečku da sve ovo pročita,naljutio se a htjela sam da vidi što me muči
može biti donekle pogođen iznošenjem vaše intime ali u ovom trenutku bi tvoje pisanje trebao shvatiti kao zov u pomoć i fokusirati se na bitno
imate sve preduvjete za ugodan život; možete ih prokockati na međusobno nadmudrivanje jer dok god imate siguran krov nad glavom možete kukati oko manje bitnih stvari ( )
a možete se skockati u glavi i iskreno porazgovarati o tome volite li išta više jedno u drugom
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:17   #94
Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
Baš kako sam i napisala... na gro dobrih savjeta, reagiraš obrambeno i nogom.
Oprosti ali ti mene napadaš, ako mi je netko dao savjet hvala no nemora značit da ću nakon tog prekinut s dečkom. Normalno da neću. Ovdje sam da razgovaram
MessyHair is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:17   #95
Quote:
MessyHair kaže: Pogledaj post
Jedan je život.. rekla sam da sam osjetilni i hedinistički tip
Mazohizam je jedno, a hedonizam je drugo. Nisam shvatila iz tvojih postova da znaš pravo značenje riječi hedonizam.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:20   #96
Quote:
MessyHair kaže: Pogledaj post
Oprosti ali ti mene napadaš, ako mi je netko dao savjet hvala no nemora značit da ću nakon tog prekinut s dečkom. Normalno da neću. Ovdje sam da razgovaram
Napadam?
Ni slučajno, ali je zanimljivo da se osjećaš napadnuto....
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:23   #97
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
je li normalno - nekima jest ali ne bi trebalo biti
živite u simbiozi iz koje, po definiciji, oboje imate neke koristi
usudila bi se reći da on ima više koristi od tebe jer ima besplatan dom i brigu
zajedničko podmirenje dugova bi ti trebao biti prioritet
s druge strane, ti si emotivno i psihički ovisna o njemu iako se ne ophodi prema tebi kao netko tko voli
ali čini se da ne ostaješ ni ti njemu dužna i sve se svodi na provociranje (uvijek istih) situacija kao potvrde tebi da je on arogantan i nadmen, a njemu da si trivijalna
u biti, ne podnosite jedno drugo takvima kakvi jeste
ne zato što je suživot filozofa i praktiačara nemoguć nego zato što ste vi, svatko za sebe, nesretni životom koji vas je zatekao, koji zvuči kao da ništa niste birali


može biti donekle pogođen iznošenjem vaše intime ali u ovom trenutku bi tvoje pisanje trebao shvatiti kao zov u pomoć i fokusirati se na bitno
imate sve preduvjete za ugodan život; možete ih prokockati na međusobno nadmudrivanje jer dok god imate siguran krov nad glavom možete kukati oko manje bitnih stvari ( )
a možete se skockati u glavi i iskreno porazgovarati o tome volite li išta više jedno u drugom
Taj krov nad glavom sam ja napravila tako da nisam ja neka razmaženica koja je došla na gotovo.A koje su to bitnije stvari od tog tko će što napravit po kući i svih tih sranja DRUGO on radi sad već duže i svaki novac daje u kuću nemogu reći da ne zaista. Pa nesretni smo što se dosta tog primijenilo ali opet smo i sretni što imamo jedno drugo, teško mi je to objasnit,neznam..stvarno beznam eto
MessyHair is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:25   #98
Quote:
Urbanna kaže: Pogledaj post
Mazohizam je jedno, a hedonizam je drugo. Nisam shvatila iz tvojih postova da znaš pravo značenje riječi hedonizam.
Kakve veze mazohizam ima sa mojim putem u Paris
MessyHair is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:25   #99
Quote:
MessyHair kaže: Pogledaj post
Taj krov nad glavom sam ja napravila tako da nisam ja neka razmaženica koja je došla na gotovo.A koje su to bitnije stvari od tog tko će što napravit po kući i svih tih sranja DRUGO on radi sad već duže i svaki novac daje u kuću nemogu reći da ne zaista. Pa nesretni smo što se dosta tog primijenilo ali opet smo i sretni što imamo jedno drugo, teško mi je to objasnit,neznam..stvarno beznam eto
Zašto onda ne smanjuješ kako već to nazivaš SVOJ dug, kad već dečko daje zaradu tebi???
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:26   #100
Quote:
MessyHair kaže: Pogledaj post
A jebiga sad!
Jedan je život.. rekla sam da sam osjetilni i hedinistički tip
To se ne radi.

Zasto onda nemas za njegova sranja razumijevanja?

Sto uopce zelis?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:18.